KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2014, 20:14 hod.

Možná blbej dotaz, ale radši se zeptám...Když mám na US jedinou postavu, na které už honím PL a ripla by mi, tak PL zmizí nebo bude někde ve "vzduchu" čekat na další char ?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.07.2014, 20:20 hod.

Expy jsou vázaný na účet, ne na postavu. O Paragon nepřijdeš. Jen budeš po RIPu muset vyexpit L70 a pak teprve zase budeš expit paragon.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2014, 21:01 hod.

Ok, díky. Takže můžu v klidu umřít :D

Btw...ještě ti nelezu na mozek? :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.07.2014, 21:03 hod.

Mno, když se ptáš na věci, který jsou tady, tak trochu jo http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 92#p253636 :lol: :lol: :lol:

Ale víš jak, hlavně že to tu žije :D

(je celkem zajímavý sledovat, jak zápasíš od začátku a jak se to posouvá 8-))

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2014, 21:45 hod.

Hmm...tak s tím PL jsem krapet střelil kozla...to máš recht :oops:

Snažím se to co nejrychleji všechno pochopit, abych furt s něčím neotravoval, ale víš jak...těch informací jen z fleku hodně a člověk to hned všechno nepobere :) Navíc jsem ještě ani pořádně nekoukal na všechny itemy, takže nevím, co by bylo dobrý vlastnit. Nechávám se překvapit :) I když...přání určitýho dropu v jakýmkoliv díle Diabla může být po čase velmi frustrující :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.07.2014, 06:57 hod.

Jo, to může. Já čekal ve Vanillce asi 700+ hodin na Mempo (helma) a nikdy nepadla. Až pak s lootem 2.0 (před RoS) a to už pro změnu existovaly lepší přilby :roll:
Snad mě to teď nečeká s Unity..

Jo, jasný, já to chápu, že jseš teď vykulenej :D
Ale na druhou stranu tě můžu uklidnit, že v podstatě už všechno důležitý máš a víš. Stačí si to teď urovnat v hlavě a postupně si začít všímat detailů a souvislostí :wave: ;)

Mám dopoledne trochu času. Nevím, jak moc si to chceš řešit sám. Já teď smazal rozbor tvojí výbavy a buildu, protože nevím, jestli o to stojíš. Ale navrhuju, že bych ti popsal úpravy, jak je vidím já, ty si to odzkoušíš a dál už ti to bude jasnější. Navrhuju to udělat zavčas, protože build a hlavně výbavu ještě 100% celou vyměníš a to už pak může bejt čistě tvoje dílo :wave:

Už jsem to takhle udělal se Skyrimem. Velice rychle pochopil a osamostatnil se. :)
I u něho jsem to udělal tak, že jsem mu neměnil build za nějakej provařenej, ale pouze jsem naladil to, co v buildu měl a chtěl používat.

Tak dej vědět, jestli se mám do nějakýho popisu pustit, nebo ne. 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 08:48 hod.

Tak proč ne. Za zkoušku nic nedám, že jo :) Můj asi největší problém je, že furt od té své lady slyším: "I need Arcane Power". Postup je následující, když dohrne bosspack: Slow Time -> Teleport (+2 kopie) -> Wawe of Force -> a pak tam jak vzteklej řežu Arcane Orb, dokud si právě nezačne stěžovat, že není AP :D Na druhou stranu je Wawe of Force a Arcane Orb pěkně plošnej skill :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 29.07.2014, 09:11 hod.

stačí nabrat stat AP on crit někde na gearu, pak si dáš v paragonu redukci costu, případně pasivka na regen AP

+ je lepší nemít vysokou rychlost útoku, radji pomalejší a větší dmg
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 09:18 hod.

Tak v PL zatím buším toto:
Core: Movement Speed
Offense: Critical Hit Chance
Defense: Life
Utility: Resource Cost Reduction

Passive používám Astral Presence. AP on Critical Hit mám 0 :-|

Jinak už i Hard krosím celkem slušne, co mi včera padl ten uniq sword v patře před Mathaelem, když jsem chtěl mladé ukázat tu fešnou kuličku, ve které bydlí :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 29.07.2014, 09:30 hod.

jj koukal jsem že jsi si pořídil nové ořežávátko jen z vitky udělej u prsatice soket a strč tam zelenej šutr
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 09:39 hod.

Hmm...do toho se mi právě moc nechce :D Nějak mám v hlavě zabudovaný, že: more life = longer life :D

Edit: Áááh...teď mi padl Tyrael's Might...co bych za to dal, kdyby se tak stalo v D2. Hádám, že tady to až tak posvátnej item není...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 29.07.2014, 10:33 hod.

skusím ti napsat takovej přehled obecnej

zraň: soket - emerald, int, +% dmg ....
ramena: int, vit, allres, armor (nebo +% life)
helma: int, allres, cc, soket - fialovej šutr nebo diamant (prípadně apoc místo něčeho)
amu: element, int, cc, cd
ruky: int vit cc cd
pásek: int, vit, allres, armor (nebo +% life)
kalhoty: int, vit allres 2x soket - diamanty
chesta: int, vit allres + 3x soket diamanty
bracery: int, vit, element, cc
ringy: int, cc, cd a pak vit nebo allres na druhým třeba podle potřeby, nebo element když najdeš SOJ
boty: int, vit, allres, armor (ms si dáš v paragonu lehce)
offhanda: int, + dmg, cc, vit + (apoc)

když je málo života tak třeba na kalhotech dáš místo armoru +% life, se to tak celkově kombinovat, nebo obětuješ cc na helmě a máš tam vitku

toto je fakt základ a všimni si třeba že někde jde natočit až 750 vitky a někde jen 450 takže se ti vyplatí to tak celé kombinovat aby jsi dosáhl co nejlepších statů

jinak gemy osobně preferuju na tu allres všude, do helmy ametyst dělá +% life pokud máš málo a nebo diamant na redukci cooldownu když jej potřebuješ k buildu

pokud budeš mít dost obrany dají se narololat +% dmg ke skilum, některý itemy mají +% k elementu ale to už je takové pokročilejší a nechci ti motat moc hlavu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.07.2014, 16:45 hod.

DD: no, Tyraelko v D3 opravdu moc posvátný není :)
hodně VIT = déle žiju stále platí, ALE! - problém je ten, že pokud máš (příklad) Thouhgness 10M hlavně z VIT, a 10M díky vyvážené kombinaci VIT/Armor/AR, tak v obou případech budeš žít cca stejně dlouho z jedné plné baňky. ALE! 10M z VIT bude mít obrovský nároky na Heal, proto s touto variantou v konečným důsledku umřeš dřív, protože budeš "méně léčit". :wave:
---------------------------------------------------------------------------------------------



Tak jdeme na to. Nebudu psát nic k tomu, co píše Hulk, (moc by se mi to zamotalo) přeber si to pak sám. Jde o to, že hodně věcí, který už teď budu psát jsou moje osobní preference, takže pro tebe nemusí být nic dogma. 8-)

Nejdřív obecněji:
1. co se týče boje, tak affix NO1 je pro mě CC (preferuju ho před CD, VIT, AR, zkrátka téměř před vším) - vždy se snažím ze všech sil motat kolem 50%CC - a to proto, že hodně moc opravdu zásadních Skillů stojí právě na CC (u tebe min. APOC) a za druhé je na nic mít 600+%CD, když dáš crit jednou za minutu

2. jako výhradně útočný Itemy používám Amulety, Ringy, ruce a zbraň. Krom zbraně lze na ostatním natočit CC+CD (i AS pokud je třeba, u tebe ne kvůli Orbu) Amulet je mega combat Item. (+20% do Elementu, 750 main Stat, 10% CC, 100% CD = brutus - Amulet mi někdy dělá i 30% celkový DPS!) - tady všude u mě "VIT nemá místo"

3. doporučuju mít vždy +20% do Elementu nejméně na Bracerech a Amuletu. CC na Bracerech a přilbě. CDR kdekoliv to jen půjde, nejlépe velkej šutr do helmy jako základ.

4. na každým Itemu je potřeba mít co nejvyšší Main Stat (takže u tebe INT)

5. až na naprosté výjimky každá zbraň Socket+Emerald


Teď ten návrh úprav na míru ala DrSmák :twisted: (píšu, co bych dělal já, co uděláš ty je na tobě ;) )
A. Gear (zatím budu vycházet z toho, že nosíš svůj aktuální best):
- hlava - Energy Twister přetočit na APOC
- ramena - pokud dobře vidím, máš 1,1k AR, to je slušný - přetočil bych VIT nebo %Life na Armor (ramena používám k obraně)
- amulet jasně VIT na CC
- tělo 3x Socket pochopitelně :green: a žlutej šutr
- ruce - pokud tam chceš mermomocí VIT, přetočil bych AS na CC (AS moc nepotřebujem kvůli Orbu)
- opasek - Harrington je výbornej, toho se zatím drž (i když není L70 budem na tom stavět ofensívu)
- Bracery - můžeš hádat 2x :green: - VIT přetočit na CC
- Ring (Cosmic) - trochu oříšek, ale VIT jsme už ubírali, takže bych Damage přetočil na CD (bohužel je +Damage užitečná, ale zas tam nemáš tak moc)
- Ring (Precious) CD přetočit na CC (tam se mělo točit místo %VIT nebo VIT, ale to už nezměníme)
- Gatě jsou blbý - nemaj Socket, maj Skill kterej nepoužíváš - s tím toho moc nenaděláme - co nejdřív vyměnit :)
- Exarian jak říká Hulk - místo VIT vyvrtat díru a nacpat zelenej šutr
- botky OK ale podle toho jak se cítíš s přežíváním by se místo AR daly nahodit procenta do Arcane Orb DPS - ale to není priorita
- Triumvirát jasně přetočit z VIT na APOC

B. Paragon (teď budeme dohánět Toughness):
- MS pro začátek stačí 12% z botek - body bych nacpal do INT aaaneeeeboooo tadá VIT :green: (ale spíš INT)
- Offense - CC nebo CD to máš OK a můžeš s tím polaborovat, co bude výhodnější/potřebnější
- Defense - Armor
- Utility - RCR nechat

C. Build:
- rozhodně bych nahradil Wave of Force za Armor - tam je spousta možností podle toho, co tě bude pálit - na přežití např. Ice Armor/Cristalize je super, pokud budeš přežívat OK, na útok je skvělý Strom Armor (tam se dá použít v podstatě cokoliv) a nebo klasika Energy Armor, kde můžeš nahnat dalších 5%CC :wave: nebo používat Absorbci a pomoct Regenu AP
- Teleporty se jako nejvýhodnější používají buď Safe Passage nebo Wormhoole
- Forceweapon bych obětoval těch 10% do útoku (mnohem významější pomoc je Harrington) a dal Conduit kvůli regenu AP (každej bodík se hodí)
- passivku Temporal Flux bych zvážil nahradit za Illusionist nebo Prodigy - nutno odzkoušet


Tak to by bylo. :lol: (hodina a půl v kýblu >:D )
Závěr:
Démone, tímhle by se ti měla mírně snížit Thoughness (možná naopak dokonce zvýší hlavně díky štítu místo WoF) a prudce zvýšit útočná síla. Šel bych zase na Normal, kde je bezpečněji a začal kosit a kosit. Co nejrychleji kosit a kosit tak dlouho, dokud ti nenapadá nejlépe Full Lege (+Set) Gear. Na legendách jsou vyšší Staty jak na žlutejch, proto tě hodně posunou právě Legošky. A taky nabereš materiál na Craft. Je potřeba sbírat a rozkládat vše modré i žluté. Na Normalu si nejsnadněji uděláš počáteční zásoby. Většina lidí se na T1 dostala rychle právě farmením Normalu. :wave:

EDIT: a s prvníma Soulama (lege matroš) bych začal vařit Aughild hadříky do začátku :wave:
EDIT2: přetáčej jen Itemy, co za to stojej - často je místo 20x přetočit lepší počkat na vhodnej drop/nákup u Kadaly, nebo Ucraftit novej Item abys měl levnější reroll :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 18:06 hod.

No hoši, pěkně jste mi to rezepsali (hulkxxxl + DrSma). Je pěkný sledovat, jak každej doporučuje něco odlišnýho. Jeden by dal do brnění to a druhej ono :) Ale určitě to záleží na stylu, jak to každej hraje.

Ani nevím, co pořádně napsat, abych dal najevo, jak si vašich rád cením. Pořád jsem totiž ve fázi zkoušení a defacto co hodina hraní, tak někde měním equip. Každopádně díky za vše ;)

Co se týče Wawe of Force, tak to jsi mě moc nepotěšil :-| Tento skill využívám snad víc, než Arcane Orb. Třeba při Cursed Chest, kdy má člověk sejmout 100 oblud za čas, je to neocenitelnej skill. Je mi ale jasný, že T1-6 není o truhlách. To už bych radši obětoval Slow Time, i když je to taky velmi dobrej pomocník. Když pak v boji s bosspackem do toho ještě na místě provedu Teleport (Fracture), tak ty life u monster padaj velmi rychle, páč 2 společníci taky nějakou škodu nadělají. Hlavně ale dokáží zaměstnat/zachytit nějakej ten útok. Je to hold složitý. Nachvilku jsem i zkoušel Frozen Orb a taky to nebylo marný...mám v tom fakt guláš.

Jinak co se týče aktuálního equipu, tak je velmi dočasnej a celý to stojí jen na tom RoRG z A1 Bounties. Až padne (už jsem jich udělal snad 70 :roll: ), tak naběhnu ke kovářovi, kterej mi už může uvařit hafo setů a uniqů, takže by pak bylo asi hodně věcí jinak....snad lepších.

I já jsem si říkal, že by bylo fajn dostat Critic Chance aspoň na 50%, páč jak říkáš...mít 500% Crit dmg, ale třeba jen 10% Crit Chance, tak je to k prdu. Takhle když by byla CC 40-50 %, tak by se jen žlutilo a o to tady jde :)

Však určitě někteří sledujete, jak se můj equip mění a tak mi kdyžtak můžete něco poradit, když bych něco přehlížel, což je dost pravděpodobný ;) Určitě se zlobit nebudu :)

Ještě jednou moc díky za všechny tipy a rady :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.07.2014, 19:05 hod.

No, jde o to, že WoF nebo Kloni jsou později spíš takový lechtátka. Každej Build v podstatě potřebuje bejt soustředěnej na hlavní masivní DPS dealer. Ať už si zvolíš cokoliv - zatím je to Orb. (zbytek se podřizuje tomu ho moct používat často, nebo nejlépe pořád)
Kameny tě nemusej moc trápit, dáš si jaký budeš potřebovat. Když budeš dostávat nakládačku, tak Diamant, když to bude OK, tak Topaz na DPS.
Pokud je ti WoF tak cenná, tak nahoď vhodnej štít místo Slow Time, to je na tobě a není to nijak zásadní a navíc třeba Cold Armor má taky zpomalovací účinky ;) - ale nějaký Elemental Armor na Wiznu určitě!

Ale na CC, APOC a RCR bych se zaměřil, pokud chceš jet Orba :wave: (EDIT: nebo WoF)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 29.07.2014, 19:35 hod.

Wof s fire runou je op .:)

O tom ea mu povidam od začátku.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.07.2014, 19:43 hod.

Jo, může bejt, ale nejede voheň no...a navíc bych se pak teda asi vydlábnul na celej Orb a zaměřil se na vlnu s missilama, jinak je to takový dablování a zabírání slotů..
Cože?! On tě s EA neposlouchá?..to je ale dacan :lol: :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 20:14 hod.

Tak na ES asi časem dojde :) Kuki mě furt tlačí do hlavy fire, ale ten já prostě nechci, i když je asi silnej :D

Nějak to pak poladím až padne ten prokletej ring :ble:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.07.2014, 20:26 hod.

Ono má všechno něco. Fire největší DMG, Blesky mají různý slevy a Stuny a Cold zpomaluje nebo mrazí..
Jako ten Ring zatím nemáš za úkol :lol:
Máš i spoustu jiný práce. Spíš jsi říkal, že se ti líbí A1, tak proč toho nevyužít už při nabírání matrošů a kamení nepokoušet i RoRG.. ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 21:10 hod.

Nějakej matroš už mám. Můžeš mrknout na fotku. I když její kvalita je celkem na pikaču :roll:

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“