KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.07.2014, 20:37 hod.

DD: to je sice jednoduchá otázka, ale odpověď je na dost dlouhý lokte - spousta okolností hraje roli. Asi bych pro jednoduchost v tuhle chvíli souhlasil s Lemurem.
Pokud si nejseš jistej, prostě dvě zbraně porovnej při hře a pocitově vyber tu lepší. O to přece jde, aby se ti hrálo s posatavou dobře :wave:
(pokud váháš, tak rozdíl mezi zbraněmi stejně není velkej 8-) )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.07.2014, 13:41 hod.

Tak jsem zkusil obtížnost Hard a ještě to nebude to pravý. Obyč monstra sice dávám bez nějakých problémů, ale jak doběhne nějakej boss nebo champion, tak je to divoký...a když doběhnou spolu, tak to je extra divočina :D A to jsem zkoušel Bounties v A1. Jít někam dál, tak by to mohlo dopadnout blbě. Škoda no...expy totiž pěkně lezly nahoru. Aspoň padl plánek Cinder Switch do grálu :) Nejvíc pobavil The Butcher hláškou: Vegetable bad! Meat good! :green:

Jinak ty sety si u kováře asi neuvařím...chce po mě Forgotten Soul, ale já furt dostávám Fiery Brimstone :roll:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 27.07.2014, 13:57 hod.

FS dostaneš za salvage legendárky, která má lvl vyšší než 60. Jinak obtížnost by měla bejt ve všech aktech stejná. (Jasně, někde sou silnější typy monster, ale všechny maj stejnej lvl.) Na Hard to po čase taky půjde, jen vytrvej ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 27.07.2014, 14:12 hod.

Nižší než 60 jsi chtěl napsat.:)
61+ už je FS.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.07.2014, 14:52 hod.

Aha, tak soráč...jsem to asi prohodil.

Jinak jsem teď udělal kšeft jak prase! Založil jsem Rift. První dva bosspacky = 2 uniq. Jeden z toho byl off-hand Triumvirate, ze kterýho jsem odmazal trapný Hydry a na první pokus se podařila Vitalita :) Dmg i life stouplo jak sviňa...teď už jsem na Normal chodící hovado :green: :green:

Critical Hit Chance: +25,50%
Critical Damage: +135%
Arcane Skills Damage: +37%

Už tam ty miliony lítaj jak sviňa :green: Nejvíc jsem viděl tuším 4 8-)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.07.2014, 16:14 hod.

Jojo, jeden item může klidně udělat posun o jednu obtížnst. Právě proto není kam se tlačit, dokud něco takovýho nepadne, jinak je to moc velkej risk. A ještě takovej rozum na uklidněnou - na HC Solo ani výhledově moc nepočítej s víc, jak T4. (pokud Blizz něco podstatnýho nezmění)

T5 Solo jsem dostával strašlivej nářez i s berbem. (30% redukce DMG za char + IK set 50% redukce DMG + asi 25% redukce na Elity a nějaký další menší redukce na melee a ranged)
Přežil jsem to spíš náhodou a od té doby chodím T4 a čekám na Unity, abych ke všem redukcím připočetl další 50% redukci přes Followera. Pak už bych to T5 měl konečně dávat..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.07.2014, 16:51 hod.

DrSma píše:Přežil jsem to spíš náhodou a od té doby chodím T4 a čekám na Unity, abych ke všem redukcím připočetl další 50% redukci přes Followera. Pak už bych to T5 měl konečně dávat..
Počkej, počkej...to mi chceš říct, že to, co má na sobě merc za vlastnosti, tak se převádí i na mě? Myslel jsem, že to tak funguje jen s MF a to je tam ještě nějaká drtivá redukce. Platí to na všechny affixy nebo jen na nějaké vybrané?

Pak ještě další dotaz...Asi jsou itemy, které padají jen od určité obtížnosti...např. T1, že? Je někde nějakej seznam, kde by tyto itemy byly vypsané? A je nějakej item, co by padal jen na T6? Jako taková frajeřinka/challange 8-)

Ještě na něco jsem se chtěl zeptat, ale jaksi se mi to vykouřilo z hlavy... :OXO :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.07.2014, 16:58 hod.

Ne, co jsem psal je výhradně ta redukce z Unity. Dělí DMG mezi nositele. Takže když máš dva Unity a nesmrtelnýho Followera, redukuje ti 50% veškeré DPS.
Torment only: http://www.diablohub.com/database/sorting/torment-only/
T6 only neexistují (nevím o nich) - ale vhodný challenge je na 100% HF Ring, nebo brzo HF Amulet. To jsou ty cetky složený z orgánů Uberbossů. Každej ví, že jsou HF Ringy na kuloví, (HF Amulet by už snad měl bejt lepší) ale každej ví, kolik dá práce je vymlátit HC Solo a natož s Wiznou - to už je Challenege ;) :wave:

edit: dodnes mám tik v oku, když jsem ve Vanille HF Ring vyráběl :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.07.2014, 18:13 hod.

Díky za odkaz a za vysvětlení ;)

Takže jestli chcu sesbírat celej grál, tak se musím stůj co stůj dostat minimálně na T1 :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.07.2014, 18:33 hod.

No a jestli ho nechceš sbírat 2 585 548 123 457 let, tak navíc se všema charama :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.07.2014, 18:48 hod.

Jn...to jsem posledně říkal Kukimu, jak se stavoval na cígo, že to je na mě od Blizzu solidní fakof :ble: Ale pokud se dají všechny postavy hrát jako casteři, tak beru zpět :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 27.07.2014, 20:36 hod.

Drsmo ale na t6 není 100%.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.07.2014, 20:48 hod.

Šak jako, že smontování HF Ringu je na sto procent hustej challenge :green: (DD chtěl doporučit výzvu, pokud nejsou nějaké T6 only)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 27.07.2014, 20:52 hod.

Jo tak.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 28.07.2014, 08:44 hod.

Kuki10 píše:Nižší než 60 jsi chtěl napsat.:)
61+ už je FS.
Ne, chtěl sem napsat vyšší, píšu o FS jako ty :wave:

DD: gratz k Triumvirátu, jen zkus snížit life a přidat na Armor a Resistech, bude to lepší
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2014, 10:38 hod.

Lemurman: Díky :) Tak snížit life...já zatím beru to, co se jeví jako nejlepší a zvedne mi to dmg + thoug :) Co se týče rezů a defense, tak jsem z toho krapet mimo. Páč hodnota např. 1200 all rez mi absolutně nic neříká :D V D2 to bylo jasný jak facka...max byl 75 a total max 95. Tady fakt netuším, kde je ta ideální hranice. Na defense ani nekoukám :D

Koukal jsem na Diabloprogress na PL a je nějaká horní hranice? Neviděl jsem tam nikoho, kdo by měl 1000+. Ne že bych to chtěl do neděle sfouknout :green: Ptám se jen tak informativně :)

Včera jsem v Riftu narazil na nějaký koníky a dortíky a nevím co ještě...připadal jsem si jak v omalovánkách :D

Jinak jsem definitivně přesedlal na obtížnost Hard. Dával jsem teď jeden Rift a šlo to. Narazil jsem na jednom fleku na 2 bosse a championa. Defacto jsem ustál snad vše, co v té hře je: Frozen, Illusionist, Molten, Vortex, Waller, Knockback, Arcane a dál už nevím. Když už jsem přežil toto, tak už musím všechno 8-) :green:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 28.07.2014, 10:51 hod.

No lol já byl asi prehratej ze slunka.:-D

O tech konikach jsem ti říkal.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.07.2014, 15:46 hod.

DD: schválně jestli poznáš ten odkaz: :wave:

dal jsem ti tam wiznu a AR. max. 1200 + na sekundárních affixech physical - takže pokud by jsi měl full AR+full Physical res, strop je pak 2960. (nebo třeba u Cold rovných 3000) http://www.d3maxstats.com/?p=affixes

Obecně bys mohl použít starou poučku z Vanilly 10:1. (Armor:AR = pokud máš 16 000 Armor slušelo by tomu 1 600 AR)

EDIT: no a u tebe bych to na Itemech logicky viděl na víc Armor, protože resisty mají INT chraktery z INT (ty máš např. z INT 612 AR) - samozřejmě Wiz Armor nevytáhne tolik jako Crus nebo Barb, ti mají zase obtížnější nahonit AR..

Paragony jdou do pomyslného maxima PL800. Na PL800 budeš mít vymaxovaný všechny Paragon dovednosti. Dále pak Paragon pokračuje do nekonečna a to s tím, že nad PL800 už se dají Paragon body přidělovat pouze do Main Stat a VIT. (u mých barbů tedy STR+VIT)

Na forku jsem zachytil nejdrsnějšího Paragon úchyla(y, boty, nebo co je to zač) tohodle: http://us.battle.net/d3/en/profile/Gaby ... ro/2810801
PL985 - pokud ho chceš do neděle předjet, mel bys zabrat :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2014, 19:21 hod.

Zajímavý...když jsem na ten odkaz koukal úplně poprvé, tak jsem nevěděl, která bije. Dneska jsem na něj koukal znova a zase jsem do toho koukal jak do ledničky. Asi muselo zafungovat pravidlo "tří" :) Teď už mi je jasný, vo cen go :)

Co se týče Armoru a All rezů, tak moje výhoda je v tom, že ještě nepoužívám Energy Armor, kterej mi asi trochu v tomto pomůže :) Navíc mám určitě ještě šit equip, tak rezervy stále jsou snad na všech slotech.

Jinak je pěkný, jak mi všichni doporučujete ten ring z A1 Bounties. Jedinej, kdo ale nechápe je Tyrael :roll: :green:

Ty vogo...mít PL 985, to už se člověku musí i ve spaní zdát, že tu hru hraje a "kliká" prstama do peřin :shock: :green:

Jinak já to až tak nehrotím. Hlavně se snažím dělat to, co mi Kuki říká pokaždý, když se potkáme: "Hlavně neumři" :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.07.2014, 19:57 hod.

Mno, já tam teď lovil CDR pro Followera a asi je tam chybka, nebo nevim. Ukazuje to CDR na štítu, ale když zkouším u kozatý jakejkoliv stat přerollovat, nikdy mi nenabízí CDR - budu se po tom muset poohlídnout jak to je..

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“