HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 17.07.2014, 12:04 hod.

KryOn: básničku mám ještě někde na papíře a zbytek zálohovat nemusim
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 17.07.2014, 13:06 hod.

Pak tedy Kuki, jestli nás čteš, můžeš mazat odpředu, aby tam zůstal jen můj příspěvek jako první (první čtyři tedy). Ještě ti pošlu PM. Funkce nástěnkáře a hrobníka přijata... Ještě tedy krom místního blázna. Začnu dělat plakát s těmi vašimi třasořitkami, ať jsme tam pěkně všichni zvěčněni...

Zdar a sílu, najdeš v sýru
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 17.07.2014, 13:10 hod.

Tak máme problém smazu první prispevek a tím cele téma.....
Zkusim vymyslet co s tím....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 17.07.2014, 16:40 hod.

Zdar Poeti :ble: :green:
Malá změna plánu - já už něco podonýho v BH provedl, tak vás mám prej vyřídit ;)


KryOne: jestli jsem to pochopil, chceš na špici první články pro sebe na nástěnku, krchov a tak, že?

Takže založ normálně novej Topic - Poetarum. Tam si zabereš první příspěvky. A do toho novýho co uděláš se pokusím teleportovat tohleto původní Peoterum.

Dobrej plán, že? Doufám, že máte všichni ty zálohy :oops: :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 17.07.2014, 18:55 hod.

tak to ne! Připravíte mě o topic, za chvilku přijdu i o oficíra v klanu a nakonec mě vykopnete! Já vás odhalil. :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 17.07.2014, 19:32 hod.

Jj lemurku ty pudeš :green: :green: kua to je pařák nece se mě pařit ani pářit :roll: Btw Drsma má dobrej plán tož pane nástěnkáři šup šup at je se čím kochat a musí to být pěkný :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 17.07.2014, 20:19 hod.

Tak dneska zas nic pánové... jdu dát doutník, whiskey a nohy nahoru... Dneska mrtě práce na baráku, pak večer jsem si odběhl necelých 10km, přidal puchýř na noze...takže myslím, že si to zasloužím :D :D
mějte krásný večer
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 17.07.2014, 21:48 hod.

Užij si to :)

To horko je a bude ještě hnus a vlezlé .. taky mě to moc nebaví ... už se těším na přechod nějaké fronty s bouřkama .. sice bude pak riziko na HC , ale co už :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 18.07.2014, 11:38 hod.

Díky DrsMa... Takže pánové, aby bylo jasno, kdo mi neposlal print screen z actu I svojí nejupravenější a nejoblíbenější postavy, tak ať tak kouká udělat, jestli chce být na skupinovém foto. Pak taky prosím o termíny umrtí z dob poetara, jestli chcete vytesat na pomník vaší postavu, ať už se nachází v nebi nebo v pekle.

Zdar a sílu, najdeš v sýru!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 18.07.2014, 15:59 hod.

nz :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 18.07.2014, 16:01 hod.

KryOn: fotku pošlu asi až v pondělí, vadí to moc? a co se týče RIPlech postav, tak neznám data úmrtí :{
EDIT: data se vlastně daj zjistit ve hře/Bnetu
EDIT2: takže tady sou RIPlý postavy: (beru jen ty z doby skupiny)
DH (54) - 20. 4. 2014
Crus (57) - 31. 3. 2014
DH (70) - 20. 4. 2014
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 19.07.2014, 17:32 hod.

Koule jaks viňa.
Tak co se týče dneska, tak dorazím na POE asi tak v 21h ;)
Dříve to bohužel nedávám
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 19.07.2014, 23:24 hod.

Aktualizováno 2014-07-20 0:22 PS: chce někdo změnit heslo???? nebo naopak přidavšivší, chce ho někdo doplnit?

1) DaweMorrales________Battlenet (PLVL 418, TS dle UBERA, všechno, je to rytmauss nehehehe)
2) Frufran______________Battlenet (PLVL 227, TS, barb, Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.)
3) Lemurman#2764______Battlenet (PLVL 105, TS, hunter, občas) GRATULUJU KE STOVCE LEMURE, KRYON!!!
4) KryOn#2377__________Battlenet ]PLVL 382, všechno, TS dle UBERA, nejskromnější a nejhodnější člen skupiny, co se tu o to stará)
5) xpandelx#2976_______Battlenet (PLVL 306, TS, wizz, sex je pro děti, chlapi pijú P.S. hladam Slovaka k nam do klanu)
6) Detoxa#2258_________Battlenet (PLVL 237, TS, monk, smrtonoš)
7) Mag9us#2763_________Battlenet (PLVL 215, TS, wizz, Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena.
8) Elesde#2781__________Battlenet (PLVL 347,TS, všechno, Hraju pro zabavu a ne abych poslouchal to všemožný nesmysly, co mě nezajímají)
9) DarkTref#2231________Battlenet (PLVL 332, TS aka zapněte si to č***ci, barb, hunter, ale hraje za všechny vaše postavy)
10)Yondashimo#2674_____Battlenet (PLVL 285, TS, wizz)
11)Ymorduur#1467_______Battlenet (PLVL 386, TS, barb, cruss, Live to play - play to win - as much as possible - as hardcore as possible)
12)F4tifer#2120_________Battlenet (PLVL 153, TS, monk)
13)svesiK#2247__________Battlenet (PLVL 78, TS, monk, cruss
14)Sauroon#1665________Battlenet (PLVL 511, TS, hunter, wd)
15)Hyp3rion#2539_______Battlenet (PLVL 373, TS, cruss)
16)HELLERcz#2804_______Battlenet (PLVL 244, TS, wd)

Najdeš v sýru
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 20.07.2014, 00:16 hod.

Tak že jsem se na to nevysral, už je pozdě a místo toho jsem měl dělat věci, o kterých se mi ani nechce přemýšlet, chjo...

Kažodpádně, novinky se teď poeti dozvíte na začátku vlákna. Kdybyste chtěli, tak se krz svůj příspěvek a podpis můžete rychle dostat k aktualitám + máte podpis... Zdar a sílu!!!! P.S. jeslti ste to nepochopili, tak místo zelenýho textu hranatá závorka vlevo, dáte hranatou závorku do leva a máte posis, kule, kule koulíme

HRANATA ZAVORKA VLEVOurl=http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 99#p226652]HRANATA ZAVORKA VLEVOimg]http://www.jpeg.cz/images/2013/12/10/5hIyZ.png[/img][/url]
HRANATA ZAVORKA VLEVOurl=http://eu.battle.net/d3/en/profile/KryO ... o/32418434]Battlenet: mailn WD fetish pasiv 382 PLVL[/url]
HRANATA ZAVORKA VLEVOurl=http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 89#p226689]POETARUM: __!!!Aktuality: 16 členů!!!__[/url]
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 20.07.2014, 00:19 hod.

Zkouška, jestli ty zavorky fungujou a ja si nevymyšlim... no nic, dobrou, jsem fakt smutnej...

Obrázek
Battlenet: mailn WD fetish pasiv 382 PLVL
POETARUM: __!!!Aktuality: 16 členů!!!__
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 20.07.2014, 00:30 hod.

Tak pánové, první verze NÁSTENKÁŘE 1.0 hotova. Vítám připomínky, další téma a podklady pro vylepšení úvodníku. S obrázkem musím počkat na program, který nás seřadí, neb každý mi dal uplně jiný rozlišení, výseky a občas akty... A nebo zajedu za DrsMou a ten to vyřeší :o), ale nebudu ho budit, dokud nebudu mít od předních hráčů všechny print screeny

Mam zatím:

Fru, Dawe, Kry, Ymo (act IV chyba), ELES, Xko, Magus, Tref a nikdo jinej!!!

Znovu připomínám, že potřebuju printscreen celé obrazovky vaší nejoblíbenější postavy co je vyšňořená (samozřejmě) v actu I (nikde jinde!!!)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 20.07.2014, 08:10 hod.

Smutnej? Proč? si to POE nainstaluj a pod hrát s náma včera bys viděl jak sem 3x chcípnul a určo by tě to pobavilo :green: :green: nástěnka cajk informační hodnotu to nějakou má :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 20.07.2014, 09:00 hod.

Heeeej Kryone, kámo, krásná práce! je evidentní, že to 10 minut nespravilo. Vypadá to dobře a funčkně!
Tak nebuď smutnej, není důvod, rádi Tě tady máme, Dawe je držka držkatá :-) , ale na tvou práci dopustit nedáme! jinak včera byly rifty krásně rychlý, teda až na tu densitu monster :( .
Večer jsme byli s Dawem na POE na 2 hodky a pak jsme šli hají. U D3 by to už chtělo patch :D , ať už se zase šoupeme dál...no a nebo chodit T4-T5 :D ..Ale zas ne při 10 FPS :green: nebo to doapdne zle :dead:
Už jsem dokompletoval +- IK set s Earthe setem, takže jsem ready na vyšší Tormenty... Když nepočítám lepší rolly statů a jinou zbraň do offu, tak už to s itemizací o moc lepší nebude :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 20.07.2014, 10:10 hod.

pěkný KryOne, jen máš u mě chybu na hřbitově, já RIPnul 2 DH v jeden den, ne DH a Cruse
jinak fotku se pokusim dodat co nejdřív
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 21.07.2014, 10:54 hod.

KryOne, mám pro tebe ten screenshot: http://imgur.com/ffaJLZW
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“