HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.06.2014, 22:09 hod.

No čeká mě eče piplačka gear nejni značka ideál (zkusim se zpomalit uvidim jak na to budou reagovat oři) na T3 už sem dostával celkem čouda asi místo resolved dám iron skin pokud nebudu v akkaratu a pojedem vyšší T. Idealně to hrát s wizzema s black hole s ndpm jako jo ale ndpm bude naštván páč to rozhazuju jak vzteklej >:D btw v naší oblíbené matroš díře se muže spawnout eče jeden bubák tzn 2x možnost na spawn aughilda (nevim to jistě nedal svinák) přes bounties nehrát nespawnuje se tam nic testnuto 5x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.06.2014, 22:54 hod.

Hmm, hmm..tak musím číci, že sjem asi provedl +- finální úpravů itemů u enchanterky (tedy vzhledem k ceně). Teď už fakt potřebuju reálný upgrade ve formě new itemu, nejlépe rukávky IK setu, prstýnek z kešky a případně nějaké super dropy...
Mno doufám, že už se blizz pochlapí, jinak to bude s mojí účastí ještě horší než poslední dobou bylo :D

Tak jako na T3 taky měním trochu skilly, ale na T2 optimum. Dneska sjem jel solo T2 a musím říct ideální poměr rychlost/obtížnost...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 10.06.2014, 07:22 hod.

bubák číslo 2 taky dropuje aughild ou jéééé. Měli by sme tam zase vlítnout aspon na hodku včera sem všecko procraftil a ze všeho matroše a 30 láv pouze 1 useless item :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 10.06.2014, 13:41 hod.

Zdar pánové, moje prskavka dneska dohořela a to jsem si vzal dovolenou ku*va na to :o). Zbytečně jsem rushoval (hráli jsme ELES a rus KOXX), protože to všechno padalo na IK. Byli tam kladivouni a elitka s řetězama co mi zamrazila, že jsem nemohl utéct. Párkrát mi omotali řetěz kolem hlavy, párkrát kladivem přes hlavu a pasivka je k hovnu, blacktrone je k hovnu a arcain imunity amulet je k hovnu :o). No byla se mnou krátkých 27 hodin, ale apsoň jsme to zkusili RIP.

Plyne z toho, že už nerushuju, že nejsem nesmrtelnej, že se to o tu vteřinu neposere, když nebudu v chumlu a nezabiju to zrovna já...

Takže moje ripy jsou

monk lvl59 dc - chyba blizz
monk lvl59 víno - chyba kryon
monk PLVL42 dashing strike chyba blizz (zasekl se mimo obraz a ripl)
monk maltael už ROS - chyba DC blizz i když jsem žil a měl plnej život, najednou jsem byl tuhej
wizna rushing - ku*va chyba kryon

No to není nejhorší na dva roky, tak snad nezripuju ten zbytek, když se zase rouham :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 10.06.2014, 16:43 hod.

Rip :( uděláme novou lepčí :wave: je fakt že občas se to hodně zvrhne a na tý T3 ikdyž to dáváme ohlala blbá situace a jací sme byli :-x musime se uklidnit ideálně začít t5-6 to nás naučí :twisted:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 10.06.2014, 18:55 hod.

RIP chlape. Kdy to zapijeme ;) ?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2014, 06:50 hod.

Kua tak už no material runy pffffff nevim nějak se mi to nezamlouvá s riftů je mi nějak šoufl asi budu točit ted bounties na vyšší tčka zkusim porovnat drop ......no a třeba mi padne už konečně druhý kousek do inna setu :OXO jo znamená to že ted budu smažit mončičandy >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 11.06.2014, 07:13 hod.

RIP Kryone.Ja som včera potiahol chvílu chodil som public T4.Spravil som cca 10 runov behom nich cca 3x pasivka :twisted: Raz to bolo na hrane a čakal som či sa osvedčí Firebird a padne meteorit a oživý ma.Našťastie to holčina nepotrebovala a nemám to teda testnuté.Každopádne PL 281 a 300 sa blíži.Dal som si taký vlastný záväzok, že po dosiahnutí 300 PL už musím fakt expiť takže plán je spraviť ešte 3 Wiz holčiny nakoľko mám na konte 200+ lávy a niektoré fakt krásne kúsky SET gearu.No a hoši perlička na koniec Kadalka včera predala Iceclimberky ;) Tak koulím koulím.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 11.06.2014, 07:28 hod.

Heeeeej,pane X, už jsme se krutě dlouho nepotkali. Měli bychom zase domluvit společnou pařbu!

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2014, 07:59 hod.

dneska bych tomu dal krapet budu home alone tož bych rád TS party pokud se teda neupeču to vedro je strašný :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 11.06.2014, 08:17 hod.

Dnes sa možno večer ukážem nakoľko mám poobede behačky s otcom po vyšetreniach.TS mi už chýba hlavne nehehehe atď :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 11.06.2014, 08:32 hod.

Sice jsem dneska chtěl dát Zaklínače, ale holt se dostavím... Co mám s vámi dělat.:shock:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.06.2014, 10:28 hod.

Aha, on není už potřeba materiál. Heh, kurna, to fakt jako co? To snad není možný... Místo aby byl alespoň pokaždý na mapě jeden z augildů, aby na mapě byly rovnou ukázaný jaký esence v daný hře můžeš dropnout (prostě např. u magdy nakreslenej motýlek, u ghostů na mapě nakreslený železo, zavařeniny u malty...), tak oni to radši zrušej a všichni budeme mít všechno (to by se pak farmilo víc míst, kdyby člověk hned viděl kolik toho tam zrovna je a nemusel se učit názvy dropujících červů). Hellfire ring tipuju za chvíli taky bude ke koupení ne? Ne že bych o něj měl teda po tom minulým zájem :o).

Jooo, takže až leader bude zase trochu něco, teď momentálně se člověk okraftí raz dva a HC no more problemo s novou postavou... BB unikátnosti nafarmených a vykraftěných těžce vydřených věcí, všichni jak z kopíráku... Aspoň si zkusim ten jade set, když mam zatím jen jeden kus, teď to bude padat :o). Doufam, že se večer sejdeme a že nebude na padnutí, včera jsem to u kompu nedával a musel jsem si pořád máčet rozpůlený záda...

TS runy mi taky docela už chybí...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 12.06.2014, 16:03 hod.

Tak co pánové, byli jste včera na nějakém runu? Já se ke hře nedostal a navíc to zatracené vedro.... Panelák je sauna hadr...
Asi bych mohl být v pátek...jak to vidíte Vy? Co takhle se domluvit na pevno? Myslím tím TS run ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 12.06.2014, 16:12 hod.

Ale jo chvilku sme zaběhali s TSkem :) na pevno nic slíbit nemužu ale zkusim se zitra dostavit
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 12.06.2014, 22:03 hod.

Monkobraní masakr dneska fakt mě to kueevsky bavilo >:D
jo xko to je ten joke co sem ti o tom žbleptal https://www.youtube.com/watch?v=Sv5iEK-IEzw
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 13.06.2014, 06:51 hod.

Bylo to super! T3 bez problémů, bouchalo to jak "o život" a rychle jak kdybychom tam byli samý wizny. Chvíli to bylo jak u moře, samá PALMA. Život se mi ani nehnul, hezký. Musim ho boostnout v DPS (sundat štít a sehnat pořádný bacadla...) a když si porozdělujeme aury... fuuuu to bude nářez. Fakt jsem se u hry tak dlouho nebavil. Nejvíc se ale určitě bavil X, když nás poslouchal. Ty vole 600 ty vole 620, ne, 615, hele 640, di pryč, jo, už zase 600, sundej, nandej, jo 650! - toto je prosím štelování aur a pasivky UNITY vs. inna set :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 13.06.2014, 07:29 hod.

:green: ale jako mít meloun dmg na monkovi ou jeeeee >:D jako kdyby sme měli všici base 600k jako me a eles tak by to bylo i vejš :green: sem zvědavej jak to pofuní když budem sakumprdum v inna setech...večír snad budu tak se snad slezem na další monkobraní :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 13.06.2014, 10:10 hod.

Video dobré :) No včera to bola fakt mastenica mám taký pocit, že som dokopy povedal asi 4 vety a z toho 2 sa týkali môjho DMG a Tough :) No passive TS zabáva jak sviňa ever :) Cez víkend pravdepodobne grilovačka a divadlo takže keď tak v nedeľu alebo dnes večer ak neprídem lapený :)
Videá pre Teba Dawe: https://www.youtube.com/watch?v=gwvXtfRjonc
https://www.youtube.com/watch?v=2r36sjguRFQ

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.06.2014, 19:32 hod.

Safra, to vypadá, že jste se včera fakt bavili... pancharti ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“