HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 27.02.2014, 13:58 hod.

Tu cursed chestu...

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 27.02.2014, 14:03 hod.

Blbnu, šrina je vlastně jinej quest... jasný... hustý... to jsem měl průměrnou rychlost, když jsem tehdy dělal tu stovkovou postavu/hodinu. Tady to má člověk za 2 minuty => já to tehdy dělal nějakejch 272 hodin => 30x míň, takže teď relativně na pohodu to tehdejší 100 plvl trvá 9 hodin. Jupííí a to ještě ani není RoS a díky truhle je lopotění noliferů v perdeli :o). Hehe, beru to s humorem, ať mi nepraskne cévka :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 27.02.2014, 14:06 hod.

:-D

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 27.02.2014, 16:48 hod.

tak dneska večer taky přijdu, potřebuju novou helmu
KryOn: říkáš Agony lvl3? ok, píšu si to do deníčku
dawe: Omlouvám se :oops: ale luky, kuše, Mempa apod. budu identifikovgat na místě, já si prostě nemůžu pomoct :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 28.02.2014, 18:14 hod.

aktualizoval sem úvodní post a svůj příspěvěk
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 01.03.2014, 18:37 hod.

Snažil jsem se vykoukat, co přesně jsi změnil, ale nevidím to... Nic ve zlým;-):evil:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 01.03.2014, 18:56 hod.

Já jen tak malé foto z dnešní party ;)
(omluvte můj banner na fotce apod, nechtělo se mi s tím tak moc frcat...stačilo vyzmizíkování ovládacích prvků hry )

Obrázek
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 01.03.2014, 19:22 hod.

tak ohledně mího postu:
1. rozšířen úvodní text
2. přidán celkový plvl
3. DPS & EHP změněno na dmg, tghnss & heal
4. ke každý postavě přidáno info ohledně lege/set plánků

a co se úvodního postu týče:
1. upravena obtížnost (MP->T)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 01.03.2014, 20:05 hod.

V tom případě už to vidím. Děkuji za info. Pěkná práce!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 01.03.2014, 20:55 hod.

Dobrá práce klucííí.. už se těšim až se rozepíšu, ale zatim radši hraju. Je toho tolik co objevovat, zkoušet, fakt mi to s vámi baví to hraní...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 01.03.2014, 22:02 hod.

Já vtom všem mám strašnej bordel furt jenom lítaj gratz apod :green: :green: nevím co skovat kam to přendat uffffff ...ale runy sou hodně v pohodě šlape to dobře ...eče by to chtělo 1 člověka pokud někdo víte o někom kdo to hraje tak nějak jak my zkuste ho pozvat :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 02.03.2014, 09:35 hod.

Jooo pánové, také se moc bavím. Myslím, že nám to šlape dobře a taky se mi s Vámi pěkně hraje. Obzvláště musím ocenit, že někteří z nás jsou fakt všímaví a ještě se nestalo, že by něčí DC zůstalo bez povšimnutí a postižený měl namále... Tyhle faktory mě přesvědčily (a to již dávno), že s mainem lezu do hry je v naší partě...páč není důvod riskovat...
Jinak padá toho mrtě a je to fakt super! konečně se postava posunuje dál...Welcome back D3...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 02.03.2014, 10:24 hod.

jo, ten Patch je fakt super
Fru: tu všímavost party si nemůžu vynachválit :D
dawe: občas je to fakt nepřehledný, to je fakt, v případě že bysme byli zase rozdělený bych se vykašlal na Clan chat a používal Party chat
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.03.2014, 12:13 hod.

Klucí, já vím, že se s nimi chlubím každý run, ale včera u těch uberů jsem zjistil, že zoltanovo bublina mi nezpomalí a probíhám jí jak nic, takže cokoliv je ve hře zpomalujícího, mrazícího, jailujícího, tyhle botky to zkousnou. Můj nejlepší drop za celou dobu hraní!

Obrázek
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 03.03.2014, 12:22 hod.

No ty vole....
Za ty bych obetoval i Petrosa.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.03.2014, 13:01 hod.

Firsdrop prvního dne hraní novýho patche u Kinga... Fakt jsem se málem po... Teď ještě lepší zbraň s dírou a je to do začátku na reptileSVK s prstem v nose... Včera jsme zkoušel ubery na TII a skoro se nám v partě monk, monk, wizz, wd nehnul život. Orgány moc teda ale nepadají :o(, padl mi jeden na 4x2 runy, ale asi proto, že jsme začínali jsme TI a až pak TII, nicméně ta pravděpodobnost snížená je... Fajne je, že nemusíme valorovat, rovnou šup na špekouny... Clan se nám taky fajne rozrostl o Ma9use, Detoxu (od Frua), kteří poctivě makají a už některé paragonem předhánějí :o) a pana x. Tuším, že je nás teď sedm, sorry jestli jsem na někoho zapomněl, takže vždy je s kým hrát v plné skupině nebo když je víc, tak se roztrhneme. Jen ten chat kdyby byl lepší, napadá mi spousty možností, jak to vylepšit, asi půjdu pracovat k blizzu. Připomíná mi to starej xchat.cz ze začátků internetu :o). Zdar a sílu, koulím, koulím...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 03.03.2014, 13:38 hod.

Tak tie botičky sa fakt podarili :) Gratz.Ja som včera úspešne dotiahol Wizardu do 60tky pekne sám v klude.Dnes sa pustím do Barbara nakoľko tá Wizardka bola len oddych po mojich frustrujúcich smrtiach Barbara.Každopádne sa super rozrástol Clan a skoro vždy tam niekto je.Ten CHAT je fakt o ničom, ale skypovať alebo Tspeak sa mi poväčšine nedá...

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.03.2014, 14:09 hod.

Jó pánové, hraje se pěkně, to je potřeba říct. Klan funguje super, jak píšou kluci... Nebojte má náborová kampaň pokračuje. Plánují nám sehnat ještě jednoho hráče;-):mrgreen: . Takže dáme dvě full party a nebo 3 a 3. Tedy fakt super.
Za mě bych se ustálil na počtu 8 až 10... Myslím se, ze to bude tak akorát pro hru, tak i pro klanovej koulo pokec který k nám patří a bez toho by to byla půlka hry.
Jo Detox jede s para, za něho dávám ruku do ohně jako hráče. Léta hraní ve wow sice jsou dávno pryč, ale Zabíječi bestií přežívají;-).
Jinak asi budu chtít titul Maestro selecione...;-):mrgreen:
Jinak ty boty jsou Boží kryone!

ps: sry za zmatečnost příspěvku - mobil no

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.03.2014, 14:32 hod.

KryOn: ještě jednou gratz k botkám, jen tě chci ještě upozornit, že sem ubery běhal s DH ne s WD ;)

jinak dneska a zejtra se mnou nepočítejte, není čas :(
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.03.2014, 14:55 hod.

Sakra, sem se upsal, prdon tvému krutému DH se super novým lukem, to se tu koukej taky pochlubit! A díky všem za gratulace k holinkám...

Pane X, jestli chceš, tak si dej do podpisu tenhle odkaz URL: img]http://imageshack.com/a/img6/1778/lbd9.png[/img] (když si tam doplníš hranatou závorku před URL, tak se ti objeví poetarum jako o kousíček níže nebo u každého z nás v podpisu, dělal nám ho grafik DrSma :o)... A to platí i pro další nové členy, co to s námi moštujou v grupě, ale samozřejmě věc dobrovolná...
Obrázek

Koulím zdar!

P. S. nevíte jak napsat kód, aby obrázek (poetarum) byl zároveň odkazem na URL na battle.net profil? Díky...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“