KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2014, 18:15 hod.

Ufff...vy mě teda zásobujete :)
DrSma píše:DD: můžeš to udělat jako já. Pokud bys chtěl hrát coop i solo, tak si na Evropě udělej coop postavy (všichni na coop jsou logicky na EU) a na US hrej čistý solo.
Možná se zeptám jak úplnej jaryn, ale chápu to správně, že když budu na US a EU, tak každej char bude mít svou truhlu atd. ?
Mlok píše:Udělat to tak jistě může, ideální mi to nepřijde. US má o hodně horší ping a je škoda si to takhle zhoršovat. Pokud je dobré připojení do internetu, tak ten rozdíl je obrovský a na hratelnosti je to hodně znát (na EU mám ping ve hře 35-50ms, na US 200-250ms).
Zajímavé...Já myslel, že čím nižší číslo, tím právě horší? Je to teda na HC solo hratelné i na US ?

DrSma: K té tvé reakci na to video...Moc díky za tak podrobnej popis. Něco takovýho jsem si potřeboval přečíst. Jakože: toto funguje tak a tak, protože toto a tamto :)
DrSma píše:- mě tam ještě dost chybí +% do Cold Damaga. Orb i díru používá s Cold. Teď si představ, když se to znásobuje do Elit, kdyby měl ještě třeba nějakých +50% Cold Damage (ale pozor, tady právě začíná ten balanc, protože itemy nemaj nafukovací staty, prostě by musel kvůli EleDMG někde ubrat)
Jen toto mě nějak hlava nebere...On je nějakej procentuální strop pro element damage? Nechápu, proč by měl člověk ubírat z dmg, když by mohl přidat...? Nebo jsem to nějak špatně pochopil...?

Jinak hodlám hrát podle toho, jak chci já. Na YT jsem koukal jen pro inspiraci :) I když můj build nebude to nej a nebudu s ním moct běhat na T6, tak mě to žíly trhat nebude...hlavně že mě bude bavit :) Prostě ten cold pojedu, i kdyby mi padl best full equip na fire :green: Já se nebudu podřizovat equipu, ale equip se bude muset podřídit mému buildu...hotovson :green:

Edit: Je lepší začít na Normal a po dohrání všech 5A skočit na Expert nebo začít na Hard a pak přejít na Expert? Nebo to vyjde na stejno...? Nebo to vzít postupně...? Normal -> Hard -> Expert atd. Jak to hrajete vy? Berte v potaz to, že nemám nic v truhle :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.07.2014, 18:33 hod.

Dark_Deamon píše:Jinak hodlám hrát podle toho, jak chci já....Já se nebudu podřizovat equipu, ale equip se bude muset podřídit mému buildu...hotovson :green:
DD: máš dobrej styl a u mě plus, to ti schvaluju :green:

- US a EU jsou zcela odděleny - na jednom účtu můžeš hrát až tři oddělené hry současně (na EU, US, a ASII) - ta Asie je mimo mísu, jen pro úplnost
(nesmíchají se ti goldy, postavy, XP ani nic v truhle ani pokrok Artisanů - nic)

- jak potvrdil Dawe - oba si myslíme, že HC je na US hratelné - odzkoušej, uvidíš sám

- eledmg ti zkusím předvést názorně - koukni na DrSmáka na Progressu http://www.diabloprogress.com/hero/drsm ... A/38732509
1. Profile DPS: 522,724.00
2. Elemental DPS: 909,539.76
3. Elemental Elite DPS: 1,173,306.29

Vidíš? Z pouhých 522k základní DPS (to je fakt nic moc) mám skoro 1,2M do Elit díky násobitelům (bonus do elemetů a pak ještě do Elit) - kdybych všechen svůj bonus do Fire přerolloval například na CC, CD, AS atd., rozhodně bych 1,2M DPS nedosáhnul.

- strop na eledmg existuje: mrkni zde, nastavil jsem ti Wiz a Cold: http://www.d3maxstats.com/?p=affixes&cl ... yout=slots
(tohle se ti bude časem dost hodit)

- bejt tebou, na HC se nikam moc neženu - projel bych všechny ACTY na Normal, pak se ti otevřou Bounties a Rifty, tak bych přes ně poexpil pěkně na LVL70. (klidně si můžeš začít po jedné zvedat obtížnosti, ale bacha, hrej na každé dýl, né jen den nebo dva, ale abys měl čas poznat i sviňárny, některý věci fakt můžou překvapit) Po LVL70 ti začnou padat velký Gemy a i žlutý Itemy tě rychle posunou na T1 - tam je potřeba farmit a farmit na Tormenty.. ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2014, 19:13 hod.

Co se týče té +% element dmg, tak jsme se asi (doufám) špatně pochopili. Já to myslím tak, jestli se ty procenta sčítají. Příklad: +20% helma + 10% brnění + 10% boty + 10% zbraň = +50% to cold skill damage...toto myslím, jestli má nebo nemá strop?

Jinak teda US vyzkouším. Jen škoda, že zase od nuly, i když tak velká ztráta to asi nebude. Zatím jsem s Wiz udolal A4 Normal :)

Edit: Ještě by mě zajímala jedna věc...kde najdu svou nově vytvořenou postavu (US) na stránkách Battle Netu? Pořád jen nacházím ty, co jsem hrál na EU.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.07.2014, 21:43 hod.

DD: ano, takhle se to sčítá (pokud je všechno např. ten Cold)
Pro cold je max. dosažitelný elementární násobitel základní DPS +135% víc do Cold nacpat nelze (viz. ten odkaz)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2014, 22:07 hod.

Supr :) 135% zní jako slušný číslo, ze kterýho může být ještě lepší číslo...finální myslím :)

A můj edit z předchozího příspěvku...? :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.07.2014, 22:26 hod.

DD: http://us.battle.net/d3/en/profile/Dark ... o/50455153
Musíš na US battlenet. Pak je to stejný jak na Evropě.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2014, 22:28 hod.

Jj, díky :) Zrovna teď mi napsal Kuki na FB :)

Takže jízda může začít :twisted:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.07.2014, 22:52 hod.

Super - tak GL HF a hlavně No RIP ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 16.07.2014, 23:20 hod.

Praveze Rip, umri, zdechni.... Tohle se přeje na hc.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.07.2014, 07:10 hod.

Zvrhlíci..
Zlatý SC :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.07.2014, 16:53 hod.

DrSma: Díkec ;)

Kuki10: Zajímavý...nějaké podobné "přání" jsem od tebe čekal :green:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 17.07.2014, 16:57 hod.

Demone zadnej hc hráč ti neřekne neumri.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.07.2014, 17:07 hod.

Já zas razím větu: Každá HC postava byla stvořena proto, aby jednoho dne umřela :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.07.2014, 19:39 hod.

DrSma: O 7 stránek jsem se dočetl, že jsi na mercovi nosil Naglering, ale nějak to nepadalo a ještě se MF jaksi redukovalo....To stejné se přihodilo teď mě. Během půl hodiny mi 2x padl Nagelring (49 a 34), ale když jsem ten lepší hodil na merca a koukl na jeho stats, tak mi to ukazuje pouhých 10% :shock: Četl jsem na hlavní stránce o MF, ale není tam žádná zmíňka o MF redukci, tak jak to tady funguje...?

Edit: A ani mi na merca ten Nagel nešel nasadit 2x :(

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.07.2014, 19:48 hod.

Žádná postava nemůže nosit dvě stejný lege. Ani Followeři.
Followeři mají na všechny bonusy redukce. (nemůžou bejt přece dobří jako char, ne? :P ) - zůstává 25% původního bonusu
Takže vše je jak má být. ;)

No a že mi to nepadalo, když jsem měl MF na Followerovi je pravda. Mohla to bejt i náhoda, ale já Nagelringy sundal, mám na Followerech 0% MF a spokojeně mi padá. 8-)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 17.07.2014, 20:23 hod.

Hmmmm tak lightning max bonus DW je 165% u moně....sem na 134 :D ale něvěřim že by mi padl nějakej pěknej odyn radši thunderfury :green: HC na US jde v poho vybojoval sem tam ve vanile svou 1 HC 60 >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.07.2014, 18:35 hod.

DD: Démone, ty teď jedeš jen na US? Nebo i EU?..
Jak se ti jeví ta hratelnost na US?..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.07.2014, 19:07 hod.

Když je čas, tak jedu převážně tu Wiz na US a hratelnost jak po másle :)

Abych se přiznal, tak se mi celkem zalíbily Arcane skilly :oops: :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.07.2014, 19:15 hod.

Jako, že už ne Cold? :) ...to se ti stane určitě ještě hodněkrát 8-) :D
Však testuj, do tý 70 je to v podstatě jedno. Padá novej a novej gear, kterej během chviličky měníš. Taky na T1 pak bude spousta Itemů na nový testování..

A stejně nakonec dopadneš jak já, že budeš mít tři wizny :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.07.2014, 19:31 hod.

Je to jak říkáš...testuju a testuju :) K tomu Arcane...jsem totiž zase (asi už po 100-té) koukal na skilly a z Passive se mi celkem zamlouvá Temporal Flux. Jak to bude vypadat v praxi, to se uvidí :D Ale 80% zpomalení nemusí být naškodu.

A jak píšeš s těma 3 Wiz...tak je škoda, že se tady dají během vteřiny resetovat skilly. To byla právě ta sranda v D2, že měl člověk několik buildů na jeden char => velmi dlouhá hratelnost :) Ale beru to tak, jak je to tu.

Jinak už začínám kómat affixy monster a už se děsím určitých kombinací na vyšších obtížnostech. Třeba: Frozen + Vortex + Waller musí být pěknej humus.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“