KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 12.07.2014, 07:41 hod.

Mám to jen přejmenovat nebo komplet nějak zrušit?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.07.2014, 07:47 hod.

Já nevim, jak se ti to bude nejlíp vyrábět.
Zkrátka "Solo Selffound" komplet na místo "Hra bez Aukce / Self found mod".

Takže buďto Smazat "Hra bez Aukce / Self found mod" a pak tam přesunout "Solo Selffound"
Nebo přejmenovat "Hra bez Aukce / Self found mod" na "Solo Selffound", všechno tam vymazat a pak tam šoupnout celej obsah odsud ("Solo Selffound")

Prostě jen přesun a vymazání, nic jinýho není třeba měnit.




Edit: jestli myslíš, že by bylo vhodný "Hra bez Aukce / Self found mod" někde bokem zaarchivovat, tak proč ne, ale to nechám na tobě, mě je to jedno. Nevím, kolik máte na Webu místa atd,..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 12.07.2014, 08:00 hod.

Mrknu na to zítra dneska nevím kdy se dostanu domu.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.07.2014, 08:47 hod.

OK, děkuju moc :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 12.07.2014, 10:22 hod.

DD: klidně si mě přidej, když budeš chtít, není problém se přidat k nám do klanu
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Fru-fru » 12.07.2014, 12:21 hod.

Tak tak DD, taky si mě dej do FL, rad zahrají s kýmkoliv normálním ;-)
Nemluvě o tom, že já hraji nejčastěji ve stejný čas jak píšeš... A jak píše Lemur, ale i klan není problém... Množství členů je stále v rozumné úrovni... :mrgreen:
Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 12:58 hod.

Díky borci za nabídky, ale na klan se asi nevidím. Třeba na to později přijde řada, ale zatím si chci hru v klidu oťukat, pak s někým zkusit multi a pak se uvidí :)

Ani pořádně ještě nevím, co pojedu za build...všechno mi přijde solidně zmatený a divoký :D Chtěl bych cold dmg, ale jak to na HC poskládat, abych nebyl papírovej a něco zabil, tak je pro mě zatím ve hvězdách :D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Fru-fru » 12.07.2014, 15:02 hod.

Však jo, není kam chvátat, v klanu jsme hlavně pro společný chat a hlavně pro nás je to pozůstatek NOAH skupiny a odkaz na ni. Spíš si nás různě popřidávej do FL, ať máš s kým hrát, spousta lidí od nás chodí nižší tormenty nebo mají chary na nižší T, takže budeš mít s kým hrát... O nic jiného nejde, zbytek se časem vyřeší sám ;). Public není prostě ono... Však na foru je hafo HCčkářů, takže o spoluhráče nebude nouze ;)
Jinak to skládání na elementy, ono uvidíš, že Ti padne nějakej super item a kvůli němu klidně změníš build, já takhle najednou jel vcelku dlouho lightning a dneska jedu zase fire a kdo ví co bude dál :-)
Přeji krásnou hru a užívej si to...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 12.07.2014, 15:44 hod.

vzhledem k tomu, jak často hraju, tak bych jako pokusný subjekt na multiplayer mohl posloužit. Hraju nejmíň z klanu :{
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 15:55 hod.

Fru-fru: Tak normální jsem, ještě ale záleží, jak moc normální bude moje Wizardka :D

Lemurman: Ok, kdyžtak dám vědět, až budu ready ;)

Jinak jsem se chtěl zeptat...existuje nějaká tabulka dmg/life, díky které by se člověk orientoval od jakých hodnot může na jakou obtížnost? Já jen abych pak někam nevlez a nedostal šlehu, že by mě to zabilo 5x za vteřinu :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.07.2014, 16:07 hod.

DD: podle mě žádná taková tabulka nemůže bejt dobrá. (i kdyby existovala) D3 nabízí tolik různých buffů debuffů nebo speciálních affixů, že jeden metr takto prostě rozumně použít nelze.

Příkladem je například tuhost. (Toughness) Někdo má 10M výborně seskládanejch a frčí klidně i na T5. Někomu s 10M převážně z VIT nakládaj i na T2.
Prostě musíš po jedný obtížnosti postupně přidávat a sám rozeznat, kdy máš dost :wave:

Hodně záleží i na osobním pohledu. Někomu lítá lajf do červený a vesele smaží, jinej to nehodlá takto hrát. Každej pak řekne opak, jestli na tu samou obtížnost má, nebo ne.

Je to o zkušenostech, prostě je musíš jen nabrat. Jak jsem psal včera. D3 ti umí dát šlehu, že jseš mrtvej 5x za sekundu klidně i na obtížnosti, na kterou jseš normálně zvyklej :green:
(navíc jsi zatím ještě nepoznal všechny opravdu vypečený affixy na elitách - až dokončíš poprvé L70, budeš mít o krapet lepší obrázek 8-) )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 17:11 hod.

Tak do červené obrazovky jsem se ještě nedostal a to mě v polovině A3 držel nějakej borec v ruce a mlátil se mnou o zem :D Z toho mám právě hrůzu, že mě někdo bez varovaní vykuchá jak rybu...furt mám totiž oči přilepený na health globu, ale nic divokýho se neděje. Ani jsem ještě nepoužil life potion, což se občas divím, protože mám kolem sebe haldu monster (boss + champion), ale life se drží. Jak kdybych byl průheldnej.

Co mě zatím vadí, tak když se boss teleportuje nebo mrazí. Jelikož zatím používám Slow Time, tak je to naprd, když z té bubliny zmizí. Takový "reflection" ani nevím co dělá :D Furt s tím přichází jeden boss za druhým, ale nic to asi neumí :D

"Je to o zkušenostech..." takže klasika...čím víc ripů, tím víc zkušeností :green:

Jinak už pomalu finišuju A3...odhadem jsem tak jeden-dva wp před koncem :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.07.2014, 17:22 hod.

Dark_Deamon: Normální je být nenormální >:D.

Co se tabulky týče, tak je ZDE, doufám že je aktuální. Jinak je to tak, jak psal DrSma. Nejlepší je kombinace několika základních defenzivních vlastností, než to nahnat třeba přes tu vitalitu - armor, all res, +% life, redukce DMG (melee, ranged, elite) a na HC doporučuju jako základ složit Blackthorne's Set třeba v kombinaci s Aughildem, pokud k tomu přidáš i prstýnek Ring of Royal Grandeur, který padá v Adventure Modu, kam se dostaneš po dokončení hry, z Hordrac Cache v A1 po splnění daných Bounties, můžeš využít další sloty.

Osobně doporučuju postupně zvedat obtížnost, jakmile to budeš v pohodě dávat (spíš ale až na levelu 70, při expení se to rychle mění, protože monstra levelují s tebou), největší skok jsem osobně měl mezi T2 a T3, kde to chtělo právě nahnaty ty redukce příchozího poškození.

Reflection by ti měl vracet poškození, ale je to spíš takový šimrání na krku nebo ani to ne.

Nevím jak moc podrobně to chceš popsat, aby ses pak neošidil o to objevování ;).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.07.2014, 18:27 hod.

DD: všechno bude, neboj. Na Normal v podstatě obtížnost nepocítíš. Mě celej Normal přijde spíš jako Tutorial. To platí až do LvL70. Po 70, jak začneš stoupat k Tormentům teprv začne D3 se všema chuťovčičkama ;) Zatím ještě nepotřebuješ Resisty, Healpoušny, nic,..
Ta hra je o Tormentu 1-6. (dřív to ve Vanille bylo zase jen o Infernu 1-10)

(taky nechci být moc konkrétní, prvotní bádání je nejlepší ;) )


EDIT: jinak pánové, dovolte, abych zde (konečně!) zvěčnil první čistokrevnej Solo Self Paragon 400 >:D >:D
Naposledy upravil(a) DrSma dne 12.07.2014, 20:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 19:29 hod.

Xenter: Díky za odkazy a tipy ;) Jsem koukal do tvýho tématu a jaksi už tam nemáš seznam itemů...Jsem si to chtěl okopírovat, že bych třeba začal kompletovat grál, ale ouha...

DrSma: Jn...prvotní dojmy si užívám a jsou parádní :) Chce to čas, než tomu bude člověk trochu víc rozumnět :) Jinak gratulace ke 400 :)

Jinak A3 úspěšně hotov. Video s Diablem mě solidně rozesmálo, protože jeho chůze ze zadu vypadá jak promenáda nějaký playboy holky po pláži :green: Kde jsou ty časy, kdy chůzí lámal kosti a lebky... >:'(

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.07.2014, 19:51 hod.

Dark_Deamon: Není zač. Jo jo, už jsem to smazal. Až nebo spíš pokud bude mít D3 finální podobu, tak si grál asi zkompletovat zkusím, ale takhle se raději pokusím o grál v DII. Nakopnutá grafika mi stejně teď nic jiného neumožní :D.

Jinak ZDE jsem ho našel - zběžně jsem to prolítl a vypadá to, že je tam vše. Pouze plánků označených jako "Classic" se na LVL 70 nedočkáš. Padají tuším do levelu 60, jsou pro hru bez datadisku, v RoS padají jejich verze pro level 70. Pokud bys chtěl hledat oba typy, tak musíš mít hru založenou někým s nižším levelem a nebo to hledat jen při expení postav. Nicméně plánky dostaly v jednom patchi navýšení dropu a teď napadají velice rychle, takže je ani nemá smysl do grálu dávat, navíc ti padají jen ty, které nemáš. Jak tu bylo zmíněno výše, tak class specific itemy ti padají převážně jen za danou classu, stejně tak příslušné sety, takže pro zkompletování grálu bude potřeba hrát nebo minimálně gamblit za všechny postavy.

Každopádně ať se daří.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 20:00 hod.

Xenter: Díky za odkaz ;) A ať se daří v D2. Tam to taky není na týden :)
Xenter píše:Jak tu bylo zmíněno výše, tak class specific itemy ti padají převážně jen za danou classu, stejně tak příslušné sety, takže pro zkompletování grálu bude potřeba hrát nebo minimálně gamblit za všechny postavy.
Tak toto mě opravdu nepotěšilo...už se vidím, jak hraju třeba za Barbara :{ :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.07.2014, 20:40 hod.

Dark_Deamon píše:Tak toto mě opravdu nepotěšilo...už se vidím, jak hraju třeba za Barbara :{ :D
Snad ti může být útěchou, že já to tak mám s DH, WIZ, MONK, WD a částečně CRUS :lol: :lol: :lol:
Ale je pravda, že v poměru cca 1000:1 si je mezi barbama s chutí zahraju :D :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 21:57 hod.

Jinak řečeno: Ještěže je tam Barbar, co? :D

Taky se mi pomalu začíná do hlavy vkrádat myšlenka na založení DH :D Jen tak zlehka otestovat, co umí :) Páč v D2 mezi mé nej patřila krom Sosy také Ama a Assa...a DH se zdá být ideální spojení těchto charů :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 12.07.2014, 22:00 hod.

DH můžu jen doporučit
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“