KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 11.07.2014, 13:46 hod.

Jo bude to na dlouho, už i u Kadaly utrácím jenom za prstýnky, jinak už vše mám. Akorát teda v novým patchi bych rád našel BT Amul, který se má míchat už celkem solidně a vyměním BT opasek zpět za Harringrona.

Jinak jak píšeš, ty paragony lezou už celkem pomalu, kor na solo. Sice by pomohly věci na + EXP, ale to je pro mě na HC zbytečný risk. Ale tak aspoň bude dál co expit :twisted: .

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 14:17 hod.

Já u Kadaly už strašně dlouho nakupuju boty. Chtěl bych Ice Climberky a ony ne a ne :-x
Mě udělaly velkou radost desetiminutový rukavice - jsou fakt super :love: (má je Histerka, koho by zajímaly - nebo v Topicu v TopTenu (3))
Jak máš všechno? - všechny lege a sety?? - koukám, že grál zmizel..

edit: boha jeho, kolik jsi uvalil za kameny?? :shock:
edit2: pánové, taky bych se pochlubil, že se mi podařilo vyladit Frenzy build. Ta moje histerická potvora zvládá velice dobře T4 a to z pohledu kosení i přežití. V tuhle chvíli moje nejvýkonější postava - je stále co zlepšovat, ale díky pár ušlechtilým prametrům viz. obr (+ základní DPS trvale přes 1M a 50% redukci poškození od Ancientů) celkem vyniká :wave: - když jsem s ní začínal, ve snu by mě nenapadlo, že Frenzy bude critovat přes 10M :shock: :love: :love: :love:

Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2014, 15:27 hod.

DrSma: Tak hru si užívám jak malej :) Zatím mám hotovej A1, ale je to paráda. Prolízám všechno do posledního koutu, rozflákám každej barel, urnu atd. a skilly zatím beru, jak se mi líbí podle efektu :green:
Jinak nevím, proč furt nadáváte, že vám nepadaj uniq itemy. Mě jich za A1 padlo 5 :green:

Každopádně SC mě přestalo bavit po lvl 12 a tak jsem to rozjel na HC. Jsem zvědavej, jak dlouho mi to vydrží :D Zatím žádnej náznak problémů, ale to asi přijde :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 15:43 hod.

Tady nikdo nenadává. V týhle Sekci jsou všichni šťastní :green:

PS: ano, problémy přijdou. Vydrž >:D
(D3 má zajímavou vlastnost. Dokáže T5 postavu v mžiku pohřbít i na T2 - stačí vypečeně přemrštěná kombinace affix/elita (nebo čtyři) a už to je..)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2014, 16:57 hod.

Tak to je fajn, že se tu máte všici dobře :)

Potom ale platí, že protivníka musíš sundat rychleji, jak on tebe :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 17:29 hod.

Jo :lol: super taktika na HC :D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 11.07.2014, 17:46 hod.

DrSma: Všechno co se týče itemů na Crusaderovi. Ještě by se s tím dalo pohrát (pokud nepočítám lepší verze toho co už mám na sobě) - dát pryč Asheru a nahodit místo ní ideálně Glowes of Worship a Illusiory Boots nebo Ice Climbers, ale to až spíš jak bude víc paragon bodů, zatím mi teda ani tyhle kousky nepadly. Ještě by šla vyměnit zbraň za tu, co dává dva další paprsky k Heaven's Fury.

Grálu jsem se vzdal - jak jsem psal v současné formě hry to pro mě nemá smysl.

Spíš se potom zaměřím na nějakou jinou postavu, ale to až si dopiplám Cruse.

Dark_Deamon: Co se týče sundání rychleji tak souhlas, ale občas se najde vyjímka :) . U affixu Molten to může bez Blackthorne's Setu být sranda. Kor když mu na vyšší obtížnosti sundáš v pár sekundách všech 20 minionů v úzké uličce, ještě když ti tam hodí třeba zeď a k tomu tě zmrazí a vše ti bouchne do xichtu >:D.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 18:04 hod.

Velmi výstižná Molten příhoda >:D
(ale vážně, na vysoký T(5+) už takovou smrtící DPS - natož sám - se už dát asi moc nedá, no..)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Marast » 11.07.2014, 18:16 hod.

Dark_Deamon píše:Každopádně SC mě přestalo bavit po lvl 12 a tak jsem to rozjel na HC. Jsem zvědavej, jak dlouho mi to vydrží :D Zatím žádnej náznak problémů, ale to asi přijde :)
Jakou hraješ obtížnost Mišo :?:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2014, 18:33 hod.

Xenter: Tak počítám, že asi ripnu, ale budu se snažit, aby k tomu nedošlo nikdy :green:

Marast: Teď jsem sejmul jednu máňu, která mě od poloviny A1 solidně vys*rala. Dycky jsem ju někde objevil, ale ona pak zas zmizla :OXO Tuším, že se jmenovala Marta....Takže jsem furt na začátku...mám zatím lvl 24. Ale jsem bouchač jak ďas :green:

Edit: Jen se nemůžu zbavit jednoho zvyku...po každým fightu mačklám alt jak oteklej :D

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Marast » 11.07.2014, 18:58 hod.

Však pravý alt pro zobrazování věcí ležících na zemi stále funguje Démone. ;)
Jinak teda pořád nevím jakou hraješ obtížnost. Normal, Hard, Expert, nebo Master :?:
Jo a asi jsi měl na mysli Maghdu, takže budeš ve druhém aktu. >:D
Tam dávej bacha na takové vybuchující zmetky. Budeš potkávat červené (Archiv Zoltuna Kulleho) a zelené (Dahlgur Oasis a třetí akt.). Hlavně v té oáze si dej velký pozor na jednoho Superunikáta (Skřetí šaman), kterého než zabiješ, tak na tebe budou vyskakovat ti zelení šmejdy a můžeš být velmi rychle po smrti jak ti budou vybuchovat do ksichtu. No a pak by mohl být problém závěrečný bos. Nevím do jaké míry mám být ohledně informací konkrétní, abys nebyl ochuzen i o ty nepříjemná překvapení...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 11.07.2014, 19:00 hod.

Marast: nemusíš mu vyzradit všechny lahůdky co si na něj Blizz přichystal :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 19:05 hod.

Lemur jistě nemůže myslet nikoho jiného, než kámoše všech DHček zelenohlava :green: (to jsme si ho tenkrát užili ;) >:D )
Ale zdá se mi po patchi už slabší, než bejval..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2014, 19:12 hod.

Řek bych, že to jedu na Normal. Na konci je tuším Belial...nebo o něm furt někdo mele :D Teďka jsem zachránil Adryu. Je fajn, že to tak propletený i s D1 :)

Budu spoléhat na zkušenosti z D2, i když ty mě tady asi moc nepomůžou...jiný monstra, jiný jejich skilly atd. Zas na druhou stranu se to snažím defensivně...na fight používám defacto jen 2 skilly...občas použiju i Arcane Orb...když si teda v té mele vzpomenu, že ho mám :D Jináč se hrozně těším na Black Hole, tak snad bude stát za to :) Archon podle popisu taky nevypadá zle :)

Ale celkově když koukám na ty skilly, tak si připadnu jak Alenka v říši divů :D

Btw...jestli tu spamuju příspěvkama, který sem nepatří, tak dejte vědět...najdu si jinej koutek :)
Btw2...nechápu, proč zde nemáte D3 kecání :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 19:17 hod.

Vždyť jsi přece v kecárně :wave:
Akorát je tohle Solo kecárna. Tady se řeší cokoliv o hře solo ;) 8-) (protože tu není takovej provoz, tak se v tom dá vyznat)

Pak máš velký sekce jako HC, Obecně, Předměty a pod., kde se už topicy zaměřujou na konkrétní témata, protože je tam mooře příspěvků, ve kterejch by se nikdo nevyznal..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 11.07.2014, 19:22 hod.

DrSma: myslel jsem jak toho "hnusnýho-zelenýho-červa-na-konci-druhýho-aktu- :ble: " tak i přítulné talibance, který nakousl Marast
DD: kdyby tu byla Kecárna tak by se v tom člověk nevyznal, nesmíš zapomenout že D3 sekce je mnohem aktivnější než D2
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Marast » 11.07.2014, 20:28 hod.

Lemurman píše:DD: kdyby tu byla Kecárna tak by se v tom člověk nevyznal, nesmíš zapomenout že D3 sekce je mnohem aktivnější než D2
On už se v tom člověk nevyzná ani za stávající situace Lemurmane, ty náš prokletý básníku. ;) Kvantita jde v těchto vodách na úkor kvality...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 22:49 hod.

Dneska DrSmák udělal další ohromnej krok kupředu :love:
Sice zatím trochu na divoko (došla láva), ale poskládal jsem použitelně Full IK+EQ set a zachoval trojsk + nenahraditelný Cindercoat pro HotA (na Primary!) :love: :twisted:
Kdo má zájem, tak mrkněte ;)
Zdánlivě směšná DPS i nic moc tuhost a přitom T4 kosím jak na běžícím páse. (i lajf konečně drží) Ke změně mě navedlo to dnešní tlachání a Histerka s Frenzy na T4.

PS: na co partu? Od teď běhám společně s 4-7 bouchačema a navíc, krom jednoho jsou všicí barbové, uuuuuu! >:D I :love: Barbarinas! :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 00:48 hod.

DrSma: Já vím, že toto je kecárna, ale až jak jsem si posléze všiml, že to spadá pod Klany/Guildy, tak jsem myslel, že píšu někam špatně. Myslel jsem, že když teď jedu taky Solo, tak sem můžu sem tam něco napsat :)
Až do teď jsem totiž D3 sekci nenavštěvoval, tak absolutně nemám šajn, kde co je atd. :oops:

Jinak Belial kaput 8-) Ale byla to solidní diskotéka :D Když jsem mu stáhl life na čtvrtinu, tak ze sebe udělal jakýsi hovado a já nevěděl, kam dřív :D Absolutně jsem neměl šajn, čemu se vyhýbat a kam utíkat, ale nakonec jsem ho nějak ustřílel. Oproti Butcherovi to byla solidní jízda.
Dropl mi uniq ring Leoric's Signet a Flawless Diamond...zatím můj nélepší 8-) :D
Doteď jsem ještě nemusel použít life potion :)

Edit: Jestli si mě někdo chcete přidat do friend listu, tak no problemo. Určitě budu chtít časem mluti zapařit. Akorát začátek si chci ošéfovat sám :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.07.2014, 07:23 hod.

DD: mno, ono to má docela dlouhou historii, proč je Solo šoupnutý mezi Klany/Guildy. V krátkosti - prostě proto, že solo hraje málo lidí a nebyl názor, že by na to měla bejt sekce zvlášť. Takže jako skupina Solo jsme přišouplí do klanů.

Takže - ano, jsi na správném místě ;)
(jinak, jestli se ti tu bude líbit, přispívat sem může každej hráč v podstatě o čemkoliv chce v D3 mluvit, nebo se zeptat - i coop hráči. Pouze Topicy o postavách a své hře smí zakládat výhradně Soloví hráči, pokud mají o to zájem - kdyžtak nakoukni sem, to přečteš za dvě minuty http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 43&t=10065 )

Ale když jsem u toho, tak se zeptám. Kuki, když jsi teď povýšil, nemyslíš, že by stálo za to zrušit Sekci NoAH (už dlouho je logicky k ničemu) a místo ní tam šoupnout tuhle Solo Sekci? Na forku se tím nerozroste základní menu a zároveň se zbavíme zbytečné Sekce. Solo si přece místo zaslouží, když to tu pořád tak pěkně udržuju, což? :oops: ;)
(navíc podle DD je vidět, že je to takhle pro nové příchozí trochu nepřehledné..)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“