Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 08.07.2014, 07:12 hod.

no k nasrání to bylo a stále je ale zase se člověk poučil že, včera jsem to testoval vlezl jsem do chumlu kozlů na t1 a nechal se otloukat, muselo jim to dlouho trvat než mě uklovali ale dávali mi dost zabrat, měl jsem i pasivku ani ta nepomohla - po asi 40 s mi zůstalo v testě cca 150k HP regen nestíhal mám jen 7k/s

závěr teda je že potom co padne šampion a mám jen cca 13kk toughness při dlouhém dc velmi snadno padnu a to jsem nebyl u elit
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.07.2014, 06:20 hod.

klucí tak čtu patch notes a je to tu

se teším že mi posílili ww na barbíně ale mohli by dát ještě víc, no ale monk je v pérdeli palma bude dělat ne % life ale % zbraně jak to je třeba u bouchacího rendu a fista k ní bude dávat +70 - 100% navíc jako hezká šlupka za třena 5500% zbraně ale oprotu 95% života monstra je to nic

haha pasivna s eq bude u barba zase generovat fury... už by se mohli nějak domluvit povolíme zrušíme povolíme .... už aby to bylo live
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.07.2014, 06:42 hod.

Začíná mi připadat, že si člověk v diablu nikdy nebude moci býti jist tím co má, protože vyjde patch a vše je v háji a tobě nezbude nic jiného než se přizpůsobit. Zajímalo by mě jak by se blizzard zachoval, kdyby mu někdo napsal, že ten patch prostě nechce, že mu to zkazilo celou hru a požaduje po nich peníze zpět.

U D2 člověk měl aspoň nějaký cíl, ale tady když člověk něco chce a konečně toho dosáhne, tak oni vydají patch a vše je v kopru, to není dle mě dobrá politika. Každopádně jak vyjdou sezóny, tak doufám, že patche budou vždy až po ukončení sezóny, jinak to bude hrozná fraška.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.07.2014, 06:53 hod.

jo to je ono a už se mi to i několikrát stalo že změnili skil nebo element na něm a pak jde výbava do kopru, dělají to prej i ve wow co říkal brácha

v d2 bylo dobrý že jsi ten patch nemusel nainstalovat tady si prostě nepomůžeš

ještě mě štve ta nevyváženost postav včera jsem oživil ww barbi mám 46% cc 550%cd +56% lightning a crituju za 2-3 mega... wtf crus critoval před ripem 24 mil :D jako no comnent (a to je to ještě 3x 24mil)

hele jak se dá nejlíp expit to lidi jedou stále rif nebo mathaela? poslední dny mi připadá že jsem nejvetší lama furt otvírám rifty s para 360 jsem skoro vždy nejnižší kažsej má 500 - 650 paragon
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.07.2014, 07:09 hod.

Tak to netuším. Já jsem včera svojí šikovností asi přišel o nehet na prostředníčku levé ruky a tak jsem si pak večer pustil ME3 a svým rozhodnutím jsem nechal vymřít rasu Kvarianů, mno docela jsem čuměl.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 10.07.2014, 07:19 hod.

co to je ME3 ? Co si dělal že nemáš nehet? Napořád? :-O

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 10.07.2014, 07:32 hod.

Pise asi, takže to ještě neví.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.07.2014, 07:59 hod.

Ale... dával jsem si dohromady kolo a byl jsem tak línej, že jsem chtěl povolit plíšek co drží brzdové lanko a lanko spojující brzdy pomocí 18V akuvrtačky (kterou jsem ještě dal na vrtání) a světe div se, já ten 2cm plíšek ve třech prstech oproti akučce neudržel... navíc mě nenapadlo nic jiného než to dělat mezi vidlicema zadního kola.

Mno asi to proběhlo takto: Vrt, prsk, ku*va, au, krev všude (světle rudá), hlavně v místech kde vystupuje nehet z prstu a přitom mě to scvaklo na špičce.

Tak jsem si zanadával jakej jsem línej blb a že mi to patří, dal si náplast a šel to kolo dodělat. Ale nejlepší bylo, že mi přišla ta duše co jsem tam dával nějaká menší i když rozměrově (údaj na krabičce) a na plášti seděl. Pořád mi přišla nedofouknutá, tak jsem to nechal a ráno jsem si řekl, že to ještě zkusím dofouknout, abych mohl jet ráno na kole do práce a ejhle ono to šlo. Už to tvrdne... a tvrdne, ještě trošku, to by mohlo jít, tak ještě pár fouků..... prsk, pssssssssssssssssssssssssss..................... na to už mi zbylo se jen zasmát, zavřít dveře a jít na bus.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 10.07.2014, 08:34 hod.

No lol.:-D
To je borec.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.07.2014, 08:54 hod.

ps. tou akučkou jsem povoloval 10tku matku s nástavcem, proto mě to nevypadlo, ale vzalo prsty sebou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 10:11 hod.

tvl dobrá příhoda, to je jako když doma něco dělám já :D Jako bych se v tom viděl...palec nahoru :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.07.2014, 10:25 hod.

mno prostě den D... a to jsem ještě zapomněl napsat, že jak jsem zahodil tu akučku z ruky, tak jsem jí hodil na mobil a rozbil jsem si sklo...
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 11:37 hod.

jo to se takhle občas postává no a spojí xy záseků dohromady :D ale když je to jednou za čas, tak to jde...to mě se podaří každý den v práci nějak zaperlit...dneska sem si řekl, že pomůžu klukům na dílně a chtěl sem jim vyměnit svařovací flašky "aby se nezdržovali od práce" s tím, že já jim jí rozdal a ted nemám do čeho dloubnout...tak sem si to dal na vozejk a při výměně mi začla ta flaška padat a já instinktivně, abych jí chytil (jaký sem tele když vím, že má přes 120kg) tak sem tam dal nohu a žuchla mi přímo na ní. Kdybych neměl ocelovou špičku, tak mám rozdrcený prsty i přes ní to cejtim, ale asi se to vyléčí samo...a takhle podobně perlím pořád...holt musim vyhrát 150mega ve sportce a neopouštět barák :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 10.07.2014, 11:47 hod.

No jo no. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 10.07.2014, 12:45 hod.

@Shadou: Tak to mě se naštěstí nestává tak často, ale občas se zadaří. Naposled co se mi povedlo něco podobného tak to bylo když jsme měli rozestavěný barák (cca 3 roky zpět).

Pro představu:
Okolí baráku neupravené, takže na zemi byly palety po kterých se chodilo.
Přiveden kabel pro venkovní osvětlení, ale ještě nebyl zapojen. Aby nepřekážel, tak jsem jej zatížil cihlou na okně v cca 1.8m výšky nad zemí.

Mno a tak si jdeme s manželkou domů. Kecáme, najednou šup, šlápnul jsem vedle (výron na kotníku) a jak letím k zemi, tak mám nataženou ruku, tahám za kabel a...
jak jsem dopadl na zem, tak jsem už cítil kotník a nestihl jsem ani říct jauvajs a přistála mi cihla na palici...

ze začátku se o mě manželka bála, ale když pak viděla, že jsem v poho, tak se začala tlemit, že to by člověk snad neudělal ani kdyby chtěl. Ale ponaučení z toho mám :) Nikdy nedávej věci nahoru, aby ti nemohly spadnout na hlavu :lol:
Naposledy upravil(a) Frozen dne 10.07.2014, 13:01 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.07.2014, 12:55 hod.

hoši jako před rokem jsem si udělal kurs na bezpečnostního technika a jen žasnu :D dobré téma :)

už jsem toho na stavbách viděl hodně ale furt se něco nového najde upevnit kábl cihlou to je novinka... holt jsi se nezpracoval hodnocení rizik jinak by jsi chodil po staveništi v blembákem na hlavě :D

mě zase magicky přitahuje všechno na pantech respektivě úrazy, víko na psí boudě o rozměrech cca 60*120 a dlaň položená přesně tam kde by jste ji dali kdyby jste ji chtěli odcvaknout, minule zase spravování vysavače šmejd měl taky víko naštěstí o odnesl jen nehet na malíčku :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 13:29 hod.

to Frozen : Tak to je story, dáme příběhy dohromady, sepíšem to a vydáme a budem se jen válet :D Sem si málem taky utrh držku, když sem si to přečetl a představil :D

to Hulk : taky pěkný, to je skoro na nový topic pro zasmání, pak v práci budem mít co číst a líp to uteče :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 10.07.2014, 17:36 hod.

taky pridam jeden, jak jsem fusoval do elektikare a skladal v mem prvnim zamestnani pocitace. testovali jsme komponenty na stole, tehdy prvni pentia 60 MHz bomba - napajeci zdroje tehdy chodily s mechanickymi vypinaci a ty samotne byly zvlast, nepajaly se, ale na dratcich byly napajane takove plisky co se nasunuly na vypinac - ja vsechno zapojil, i napajeci kabel zdroje do zasuvky, zapl, nejelo a pak jsem si vsiml, ze chybi zapojit ten vypinac, tak ho zapojuju - sleha, ze jsem skoro odletel od stolu - pojistky vypadly v celem baraku :) to bylo naposled co jsem testoval 220 natvrdo holymi prsty :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 10.07.2014, 17:40 hod.

To je vuuuuul.:-D
Tohle me baví.:-D

Me ted z hlavy nic nenapada jen snad ze jsem za mlada jel jednou dvě noci po sobě pro postinor.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 11.07.2014, 08:45 hod.

Leo, taky dobrej příběh :D já taky takhle jednou dostal šlupky od zásuvky(prodlužovák), kterou fušérsky sestavil a zapojil tatka a já jak byl malej vůl, tak sem to chyt za živý konce a to byl tanec...pač sem to chytli logicky do ruky a sevřel pěst a nemohl to chvíli pustit, nebo spíš ono mě to nemohlo či nechtělo pustit. Třepal sem s rukou jako blbeček a pak to naštěstí odpadlo, ale pocit nic moc no :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“