Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2014, 13:32 hod.

Blizzarde díky, dneska je bouře legendárek, takže za 1 rift na T3 Sc i 8 legend a 2 plánky. Ještě nezapomeň na ten TaT, jedno jestlize hry nebo od Kadaly, ale s pěkným rolem pro WD. Díkec a neusni na vavřínech. :D

Na druhou stranu si to zase někde přepísk. Kvůli craftu teď jen lítám po mapách a hledám modrej crap na material. :OXO

Uživatelský avatar
Croven
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Croven#2177

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Croven » 06.07.2014, 07:54 hod.

otvoril som 33 krabic z bounties a ani jedna legendarka :evil:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 06.07.2014, 11:32 hod.

Ano, náhle prd. V pátek to padalo až mi bylo ouzko. I Kadala dávala nějaký unikátní gloves, horadric keš taky, ale prsten ne. Nyní už nic nepadá. Třeba mají gereátor, že některý den se náhle pro někoho zvýší drop legendárek a pak se to zase vrátí zpět, aby hráče udrželi. Třeba Facebook skenuje chování uživatelů a vysledoval už reálné vzrory lidského chování. Takže dopředu s vysokou pravděpodobností vysleduje když se 2 rozejdou (chlap začne více klikat na jiný ženský apod.). Zacíluje tak reklamu na seznamky a td. Kdž ví, že ten bude mít narozenniny, tak se zacíluje reklama na zboží vhodné jako dárek apod. Tohle není sranda, normálně jsem už díky tomu zažil školení i odborný články. Blizzard mí třeba něco pdobnýho a vysleduje, že člověka to přestává bavit a pomalu přestává hrát, tak mu náhle zvedne drop legendárek, aby ho udrželi u hraní.

Uživatelský avatar
Croven
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Croven#2177

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Croven » 06.07.2014, 11:44 hod.

tak, po dalsich 40 caches konecne padol rink a ktomu 3 legendarky a jedna setovka, hura farmit equip :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 06.07.2014, 13:38 hod.

To je dost mozne. Ja sel nasranej dat jedno kolo bounty v noci a padly mi jade shouldery :-D jsem nadaval jak mi jade nepada a sup a mam shouldery :-D dneska budu nadavat zas a očekávám chestku
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 07.07.2014, 05:05 hod.

Asi to tu blizz čte no :D každopádně mě ted o víkendu dost nakrkla jedna věc a to jsou gemy. Jak sem minulý týden chcípnul a tím pádem sem opět musel udělat nový žlutý gemy, tak sem je spotřeboval všechny, zbylo mi jich pár. Tak si říkám, to v klidu dofarmím ale ouha. Počítal sem to a cca týden hraní, nějakých xy hodin a za ten týden mi napadalo slovy třicet žlutých gemů??? Přitom stříbrný, fialový, červený a zelený mi padají jako na běžícím pásu. Přitom jedu WDčko a tak si říkám WTF?? K čemu mi jsou asi stříbrný a červený itemy?? Jako fialový a zelený bych pochopil, ale ty další barvy? A přitom jich padá o hodně víc...a tak vyvstvává otázka, když budu hrát třeba barbara, budou mi zas padat více žlutý?? Chce nás tím blizz natlačit do jiných postav, který hrát nechceme?? Tot otázky pro tento týden. Každopádně je to k nasrání, pač většina amuletů a ringů, který chci u Miriam rerollnout chce žlutý gem. Kdyby aspon ti Blizáci snížili rate toho žlutýho gemu na ten základní, nebo aspon na ten o chlup lepší, ale takhle se to nedá...opět fnuk

PS: kdyby aspon ty gemy osamostatnili od ACC bound...šlo by to měnit, některý hráči třeba mají žlutých nadbytek a chtěli by jiné....
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 07.07.2014, 09:25 hod.

nahodou stribrne gemy se hodi do vsech slotu krome zbrane a hlavne do helmy, a ze ti tyden padaj zluty min => nahoda je svina
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 07.07.2014, 13:11 hod.

Mně tedy také padají všechny +- stejně. Topazů a ametystů mám nedostatek, ale nijak méně nepadají. Zrovna nedávno jsem koukal, co mi došly topazy. Pak jsem nějaký čas topazy nepoužíval na reroll a nasbíral jich 250. Ostatních gemů přibylo za tu dobu také +- 250.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 07.07.2014, 13:20 hod.

Gemy mi padají ve fázích, vždy mám jednoho druhu nedostatek a pak se to otočí. Jinak ostatní jsou taky potřeba, emerald-zbraň,topaz-resisty a CD u helmy, zlutej na int u postav s int...nejmíň potřebnej je asi ruby,když opomenu +exp v hlemě.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 07.07.2014, 14:54 hod.

to Leo: to není poslední týden, co mi žlutý nepadají ale od vydání datáče a to není náhoda...proč jinak bych měl žlutých pět set(tím jak sem chcíp, tak sem je všechny spotřeboval a ted mám prd) a od ostatních barev 1800+ ? Prostě mi žlutý nepadají a to pořád,doufám, že je napadne to změnit, aby nebyly vázaný na acc a budou se moci měnit tečka :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 07.07.2014, 15:41 hod.

Někdy je to k vzteku, ale BoA drží D3 nad vodou. V dnešním světě, kde lidé ochčijou, co jde, není pro nic jiného místo.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 08.07.2014, 09:52 hod.

a co chceš ochcat v gemech? Jen by to šlo prostě měnit a to by hře nijak neublížio myslím..
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 08.07.2014, 10:18 hod.

Prodavat je za $$$..

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 09.07.2014, 05:57 hod.

hm vidíš, to by mě nenapadlo...tak pak jedině u mystika udělat další kolonku, kam by se dalo třeba tisíc jedný barvy a vyšlo by z toho polovina tudíž pět set barvy kterou chci...to by zneužitelný nebylo, nemuseli by odemykat acc bound a byla by aspoň trošku spokojenost, včera sem běhal nějakou T6, pak T5 a za celou dobu jeden imperial žlutý, jeden normální žlutý a tak sto od ostatních barev, fakt mazec, asi budu muset rozjet jinou postavu, aby mi na ní padaly žlutý...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.07.2014, 06:36 hod.

To uz by bylo fakt moc ulehceni, uz ted je to trapas :> Takovejch napadu ulehceni je urcite tisic a kdyz by je vsechny udelali, tak uz to nemusis ani hrat, jen se podivas na ikonu na plose a mas level 70 a vsechno top

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 09:59 hod.

tak to nevim co je to za ulehčení, spíš by to bylo vykompenzování jejich trapasu, protože nechápu, když hraju WD, který potřebuje intel gemy, proč mi padají většinou červený šutry? Co bys dělal ty, kdybys hrál HC chcíp bys a potřeboval bys ogemovat equip a měl plnou truhlu barev, který nepotřebuješ? Já chápu, že ty jako soft hráč který umřít nemůže máš všeho nadbytek a tak tohle řešit nepotřebuješ, ale představ si, jaký by to bylo, kdyby si je najednou potřeboval, ted máš udělaný ty nejlepší a další troška co máš ti na enchanty stačí, to chápu....ale nechápu co myslíš tím ulehčením...jako ulehčení a zkažení hry bylo to odejmutí lege kraft matroše...že si můžeš u kováře kovat jen z běžných věcí, to bylo ulehčení a trapný to jo, ale ty gemy??? Nechápu...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.07.2014, 10:15 hod.

To je riziko hc, ze o vsechno prijdes, hc bych nikdy nehral a nebudu, vlastne uz ani sc nehraju, ztrata casu, nic novyho nepada :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 10:18 hod.

však založ HC , tam vždy ripneš a máš o výzvy postaráno :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.07.2014, 10:19 hod.

Na to neni cas, abych neco farmil vickrat jak jednou :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 11:29 hod.

jak čas, dyt to není práce ale relax :D hodku denně, nebo týdně, dyt je to fuk, ale časem to vždycky napadá...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Obecně“