KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 15:28 hod.

Takže...dneska jsem koupil D3+RoS, zítra mi Kuki doveze mašinku, která to rozfrčí a pak vám ukážu, jak se to má hrát 8-) :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.07.2014, 16:27 hod.

Tě Bůh :)
No, proč ne, ale raději se ujisti, jestli jseš ve správný sekci :D

Každej den se tu se solo hráčema zrovna dveře netrhnou :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 17:26 hod.

Tak jelikož jsem vůbec nesledoval D3 sekci co se týče fóra, tak vím prd, kde je co psaný :D Ale to se časem poladí ;)

Ze začátku určitě pojedu solo. Chci si ty mlátičky a celkově prvotní poznávání všeho možnýho pěkně užít :) Takže myslím, že jsem tu z části správně. Čas od času pro vás asi dojdu s nějakým stupid dotazem, ale co...každej jednou začínal a žádnej učenec z nebe nespadl. Páč pročítat tady všechny témata, tak to bych si zahrál tak v zimě :D

Edit: Aha, už to vidím, že jsem v Klany/Guildy...ups...tak si najdu jiný topic, kde se kecá o všem. Sorry :oops:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.07.2014, 17:58 hod.

No problemo 8-)
(na rychlý dotazy doporučuju se ptát v Sekci "Obecně/Otázky a odpovědi" ;) )

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 09.07.2014, 19:46 hod.

wtf? Dark_Deamon v sekci D3 :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 20:01 hod.

Lemurman: No...už se k tomu pomalu schyluje :) Fakt se na to těším...objevovat nový skilly, buildy, itemy, mechanismy hry...nový HC ripy :green:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 09.07.2014, 20:06 hod.

a třeba taky jednou poskládat grál :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 20:11 hod.

Tak v D2 toho jednou určitě budu chtít docílit. Už toho moc nechybí.

Jestli se dá něco podobného provést i v D3, to jsem ještě nešpekuloval. Hlavní věcí u tohoto hledání totiž je, aby uniq a set itemy byly pevně daný. Ale pokud některý mizí a jiný se zas do hry náhodně vkládají, tak je to krapet divoký.

No uvidíme...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.07.2014, 20:36 hod.

Nemizí, ale přibejvaj jak na běžícím páse. A bude "hůř" :)
(jak zavedou sezóny, maj se vždy po skončení lege přesouvat do běžný hry - pokud na tom teda něco už zase nezměnili..)

Ale možná se to bude dát aktualizovat průběžně. Třeba Xenter tady v Sekci se o to pokouší. Já jen částěčně se Setama..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 21:00 hod.

Jj, na ten topic Xentera jsem v minulosti koukal a dost mě to jako hledače zaujalo :) Pokud ale finální číslo není fixní, tak to může být hon na několik let, což není moc povzbudivý, když počítám s tím, že jsou určité itemy, který ne a ne padnout. A pokud se další takové budou dál a dál přidávat, tak to můžou dědit děcka :D

Nicméně určitě i toto bude cílem hraní :) Ono to pak posouvá hru o level výš...nervy samo sebou také...kor když jde o HC a člověk ripne něco, co padá jednou za uherskej rok, má to jen jednou a má to na sobě :D Ideální kombinace :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 09.07.2014, 21:15 hod.

jakmile přijdou sezóny, tak se to bude dělat hůř, ale do tý doby máš ještě cca 1 až 2 měsíce času. Takže makej, ať to stihneš :green:
Btw, jakou postavou začneš? Já bych ti doporučil DH (DrSma: :lol:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 22:05 hod.

1-2 měcíe? Co tady berete? :green: Jinak pokud Blizz přidává další a další itemy, tak je to asi běh s nekonečným cílem...

První char...ti co mě znají z D2, tak vědí, že mám nejradši bezkontaktní chary, takže jako první přijde na řadu Wizardka a pak asi DH. Řečeno D2 terminilogií...Sosa + Ama forever :love: Nejprve si chcu ale hru oťukat na SC...poripovat kde to jen jde, abych věděl, kde si mám na co dávat pozor, až budu přecházet na HC.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 09.07.2014, 22:17 hod.

myslel sem 1 až 2 měsíce do vydání patche se sezónama (pro tebe s ladderem). Sezóny (ladder) budou obsahovat legendárky, který se pak přesunou do normální hry
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2014, 22:57 hod.

Ajo takhle :) No...to jsou přesně ty věci, do kterých ještě vůbec nevidím :) Ale je to stejný jak s dropama: "Vše je jen o čase" :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Marast » 10.07.2014, 02:57 hod.

Jsem na tebe zvědav Démone. ;) Kdybys cokoliv potřeboval, tak se mi klidně ozvi. Rád ti poradím, nebo pomůžu přímo ve hře. Jinak SC jsem dlouho nevydržel hrát poněvadž mi to přišlo o ničem, a tak jsem se brzy začal učit rovnou na HC. Doufám, že se k nám brzo přidáš. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 10.07.2014, 06:58 hod.

:wave:

Po delší odmlce jsem zase tu. Dotáhl jsem Cruse na paragon 300 a zvládám už celkem s klidem T3. Unity pořád ne a ne padnout, takže zrovna tohle bude ta Legendárka, kterou budu farmit rok. Navíc je potřeba dvakrát, ale nevadí - jen doufám že to nějak zase Blizzard nefixne a bude to stále funkční.

Poslední dobou mi ale čím dál víc zlobí grafika, takže si hodím teď od D3 delší pauzu, než pořídím novou. Už mám něco vyhlídnuté, tak jak bude možnost, opět se do toho pustím.

Dark_Deamon: Zajímá mě jak se ti bude D3 líbit. Jinak co se týče grálu, s tím je u mě potíž právě v tom co jsi psal. S patchy se mění drop legendárek a setovek a doučasně i samotný seznam těchto itemů (hlavně v tom co teď příjde - 2.1), takže je to pro mě poněkud frustrující. Grál jsem přestal momentálně řešit. Pokud by hra někdy dospěla do finální podoby jako D2, určitě by to bylo na hledání příjemnější. Teď je to tak, abys neustále koukal co se kde změnilo, nebo najednou předměty, které trvalo najít určitou dobu, můžeš po úpravách najít výrazně snadněji. Pravdou ale je, že pořád je tu dost kousků, co padá málo, jako třeba výše zmíněný prsten.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 10.07.2014, 09:20 hod.

ještě je možnost vykašlat se na sezónní kousky a lovit jen ty "nesezónní". To by se sesbírat dalo
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 10.07.2014, 09:40 hod.

Tak určitě se dá nějaká verze grálu sbírat (tady zase platí, že ta hra je z části taková, jakou si ji každý udělá), ale pokud to neobsahuje všechny dostupné itemy (legendárky, setovky, v novém patchi legendární gemy), tak to neberu jako grál. Další věc je třeba to, že se mění s patchi i vlastnosti legendárek, například takový SoJ, který v patchi dostane o jeden primární stat navíc - takhle abys z původního grálu vypustil původní SoJ a hledal zase novou verzi, takže nejen že budeš mít nové předměty, ale abys měl i několik verzí předmětů. Prostě při současném stavu je pro mě grál vcelku nepoužitelný, nehledě na to, že není ani kde ty kousky skladovat, i když bez toho by se dalo obejít.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.07.2014, 10:47 hod.

Marast: Díky za nabídku :) Já hlavně na SC potřebuju zjistit, kdo co umí (z monster), kdo je schopnej mě sejmout na one hit atd. Prostě takovej fofr tutorial :)

Xenter: Taky jsem na D3 zvědav, jak na mě zapůsobí :) Co se týče itemů...tak si myslím, že aby si Blizz zachoval lidi, tak bude provádět toto: bude přidávat nové silnější itemy, tím člověku vzroste dmg, ale taky přidaj monstrům life...efekt bude nula, ale člověku to bude připadat, že se pořád něco hejbe kupředu, když je co novýho hledat.
Jak už jsem psal...s takovou by ten grál ale mohl člověk hledat do nekonečna, což ve finále ztrácí smysl.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.07.2014, 13:13 hod.

Hernajs, jsem vůbec ve správný sekci :shock: :shock: Takovej provoz :lol: :lol: :)

Kucí, já bych to nehrotil. Vcelku je přece jedno, jak velkej Grál si naložíte. Xenter měl nejdřív vše i s plánama, pak přehodnotil na lege a sety. Já třeba zase jenom sety. Ale cíl to je tak, jako tak. Navíc o to výraznější, že je potřeba hrát za všechny chary, protože za barba věci pro jiný chary v podstatě nepadaj - naprostá výjimka. (já to stejně chápu spíš jako takový score, než nutnost vše dropnout)

No a když nám hold Blizz přidá další kousky, tak je jen na vás, jestli budete hledat jen ty původní, jak navrhoval Lemur, nebo prostě zvětšíte seznam 8-) Zatím nevíme, kolik sezóních lege bude přibejvat a třeba to nebude tak hrozný..

Xentere, ten prašivej Unity je pakárna, což? :D Kam se hrabe RoRG! Ten aspoň víš, kde vzít. Já už jeden Unity dropnul a málem mi vypadly oči radostí. Ale jak píšeš - jeden nic neřeší :cry: :cry: :D 300 pěknejch :) Já se třesu už tři tejdny na 400. Čoveče, začíná to bejt nekonečný jak P100 ve Vanillce :-x :)

Grál negrál, hlavně se u hry, chlapci, dobře bavme ;) :wave:



PS: Démone, Kuki tě už jistě připravoval, ale abys nepropadnul trudomyslnosti jako někteří zatrvdlí D2 lifeři, chci ti nabídnout malou, ale důležitou radu. Ber D3 jako novou hru, která má s D2 společný jen názvy a postavy v ději. Posuzuj D3 z čistý vody. Pokud se ti bude líbit, zamiluješ si ho jako D2. Pokud budeš trvat, aby bylo stejné jako D2, nemůže tě D3 uspokojit. Tak hlavně kopec srandy při nových objevných výpravách ;) To zkoumání v začátcích je na tom stejně to nejlepší :)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“