farmeni Ring of royal grandeur

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
AbbE
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:abbe#2737
farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od AbbE » 05.07.2014, 15:53 hod.

Kdyz by nekdo mel zajem na farmeni horadric caches v act I na t3 a shanet tento ring s obcasnym probehnutim nejakeho riftu tak si m pridejte... samotneho me to uz nebavi.... AbbE#2737

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od babacho » 05.07.2014, 17:36 hod.

AbbE ja ted farmim ten ring, tak si mne pridej do FL ale problem je ze jsou prazdniny ceka mne dovolena a s tim hrani je to u mne ted slabsi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od witekcz » 05.07.2014, 19:27 hod.

Ahoj,

přidám si tě, jak budu mít čas, rád se připojím.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 06.07.2014, 11:03 hod.

To máte rychlejší a jednodušší farmit na publicu split farmu. Nafarmíte více keší a snížení pradvěpodobnosti na legendárku na normálu je nižší než rychlost nafarmení keší vzhledem ke slabým mobům.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Tyckin » 06.07.2014, 11:24 hod.

Případně komunity typu "split bounty" jsou na tohle taky fajn - napíšeš tam do chatu např. A1 normal +3 a za chvíli máš full partu ;)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Mlok » 06.07.2014, 18:36 hod.

babacho: Otázkou je, jestli to stojí za to. Ten co nosíš má parádní roll. Já bych si asi vybral který z těch buildů chceš hrát a ten stávají rerollnul. V nejhorším ho můžeš rerollnout zpět (stejně tam nemáš 6% ChC).
Já jsem na SoJi během cca 230 pokusů rollnout 8% CDR dal 6% ChC minimálně 5x. 5.5% ChC jsem ani nepočítal.

A proč to píšu. RoRG už mi padnul cca 15x. Tenhle týden dokonce 3x. A je to jeden debilnější kus než druhý (ty poslední tři zcela k ničemu). Na CDR build je ten co nosím velmi slušný a ten mi padnul už dávno. Variantu int + % element + ChC + ChD mám sice dva kousky v truhle schopvané, ale oba jsou výrazně horší než ten tvůj. Mám tam jeden kousek s 36% ChD + jeden nesmysl na reroll (z toho může tedy být 6% ChC) a pak jeden s 4,5% ChC + jeden nesmysl (z toho může být ChD). Oba dva i po perfect rerollu budou horší než ten tvůj.

Tedy otázka jestli stojí za to hledat druhý dobrý RoRG. Já bych raději rerolloval i s tím, že by se mi nemusel build líbit a rerolloval bych pak zpět.

Uživatelský avatar
antik
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antik#2993

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od antik » 06.07.2014, 19:05 hod.

15 RoRGů a tento týden 3, jo? Chlapi, jak to děláte? :)
Já ho za celou dobu ještě neviděl ani jednou.
Po Aktu 1 pobíhám furt jak šílený, Kešek taky jak nasraných a bylo jedno jestli z normalu nebo T1 až T6 a ani jeden pánové... ani jeden. Mazec.

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Joshua88CZ » 06.07.2014, 20:16 hod.

Taky se divim ze jim to tak pada...Ja se nabehal opravdu vic jak sto pokusu..dalo se to spocitat, kdyz pak clovek nasel vic jak 500 rift klicu, a to sem si jeste v mezicase daval rift.Hral sem od normal po t6 a padl mi na t4 po 3 pokusu...A haluz je, ze sem si udelal Monka na HC,jakmile sem mel 70 lvl sel sem na bounty a padl hned napoprve s defense vlastnostma!Obtiznost HARD...Takze nevim asi je to fakt random total.Pri farme sem se jeste docetl, ze je jedno jestli clovek hraje normal nebo t1, pac tam je stejna sance v procentech.Pak je rozdil myslim t2-4 a pak T5-6.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Mlok » 06.07.2014, 21:00 hod.

Tak ve 2.0.6 je navýšená šance na drop na vyšších tormentech. Tenhle týden hraju hodně (jsem doma na nemocenské), tolik jsem ještě nikdy nehrál.
Bounties hraju pouze T5 a tenhle týden to mohlo být už možná 150 A1 cachek.

S Vyr setem jsem ještě výrazně zrychlil a už stíhám sólo za hodinu 5 cachek na T5. Občas si znovuzaložím hru, když je kombinace příliš pomalých bounties. A když je dobrá kombinace, tak stíhám pod 10 minut jednu cachku (tedy komplet 5 bounties na T5). Po cestě přitom něco probíhám, něco zabíjím (když je velká hustota mobů, tak to vše kosím).

Takže bych neřekl, že to bylo zase až takové štěstí. Můj odhad je, že to takhle RoRG průměrně padá. Tedy cca každých 30 cachek, pro T5.

Samozřejmě někdo může mít opravdu smůlu a nevidět ho mnohem déle. Já měl zase dlouho hroznou smůlu na Vyr's set. Až teď najednou zase tenhle týden naopak štěstí, dvoje boty, armor a kalhoty.

Jinak já hraju A1 bounties nejradši ze všech aktů a takhle expím + potřebuju pořád klíče na rifty (hraju jen sólo, takže musím více chodit bounties, už se těším na 2.1 patch, kde mi bude stačit jeden klíč na rift). RoRG už nehledám.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od babacho » 06.07.2014, 22:16 hod.

No jo Antiku, RoRG jsem už měl asi 5x, ale zase jsem nikdy neviděl cindercoat, thunderfury a nebo WoW.

Mloku: jak jsem psal jinde, nechci sahat do stavajiciho buildu. Ted si dam T4 v pohode na T5 si musim davat pozor abych nechcipnul no a kdyz si chci zahrat T6 tak na publicu kdyz mam stesti na dobrou partu tak taky nechcipnu - barb se zvysenym armorem do party a pak nejaky silny krizak, aby to odsypalo a jsem spokojeny tak si pekne zahraju. Ted nechci moc menit pred patchem . Ted budu 14 na dovolene a pak po patchi kdovi jak to bude. Zatim syslim matros na craft.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od hulkxxxl » 07.07.2014, 05:51 hod.

stačí se připojit na public normal a tam je jasný že každej jede ring, včera jsem hledal nějakej lepší roll než mám udělal jsem v cuku letu 6 krabic a z nich mám dva ringy a amulet, bohužel oba roly naprd ale co už do zásoby dobrý
Obrázek Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od marian_r » 07.07.2014, 10:32 hod.

Do zásoby prdov?

(sory nedalo sa...)


odoslané ťapkami

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od hanacius » 07.07.2014, 11:40 hod.

Nejlepší jak píše Tyckin - přidat se ke komunitě "bounty spilt farm" a o plnou partu není nouze.
Pravidelně je tam cca 1000-1500 hráčů takže není problém. Podle mě nejlepší šance jak rychle nafarmit velké množství cash.
Často se sejde opravdu dobrá parta, kdy se nikdo nezdržuje zabíjením mobů ale rychle běží dokončit bounty. Pak není problém získat cashku do 3-4minut. Tímto stylem máš za hodinku plnéj inventář cash....
Good luck

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Seton » 07.07.2014, 13:44 hod.

přsně, většinou v téhle komunitě se to sejde dobře. Bounties hotový komplet za 4-5min a de se hned další. pak si v klidu sólo otevřeš invetář kešek ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Zmener » 07.07.2014, 14:30 hod.

O tehle komunite jsem taky slysel, ale jak se do ni pridam. Uz jsem v klanu, tak poradne nevim jak to funguje. Jeste by me zajimalo, jestli ty splity staci chodit na normal nebo radsi vyssi tormenty. Chodim public na normal, odsejpa to dost dobre, problem je ze to nepada no.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Seton » 07.07.2014, 15:37 hod.

Že jsi v klanu nevadí, v komunitách můžeš být nezávisle na tom, a ve více. V okně komunit dáš vyhledat třeba "split" a ono už ti to najde. Většinou se chodí Normal, je to nejrychlejší a šance na prsten je stejná ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 07.07.2014, 18:01 hod.

Co furt řešíte. dyž se úpřipojíte na normálu na public, tak 95% hráčů jede split farmu 1. aktu. Dokonce, když někdo chce jet na normálu NR nebo jiný akt, tak je vykopnut, snad s vyjímkou 4. aktu, kde padá vše ze všech bounties. Ale to jen opakuju co se tu už psalo i od kolegů. Může to mít občas nevýhodu, že narazíte na sběrače, kteří to zdržují. Ale za 1,15 hod mám 22 kešek.

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od daveedek » 07.07.2014, 21:54 hod.

Taky farmim Ring, padli mi uz na HC dva - jeden nebyl smart a druhej jsem pohřbil s WDčkem... Jinak jakej máte názor na tzv. Junger rules?
https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12675389719
Docela mě to zaujalo, dneska jsem takhle jel split bounties, ring teda nepadl ale jel jsem jen asi 12 kešek...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od Gold Eagle » 08.07.2014, 01:45 hod.

Tak stačilo cca 4 x 22 kešek a vybrat ze 4 ringu ten co má nyní můj WD na SC.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/gold ... o/10895727
Myslím, že stačí a hurá na farmení gearu.
Přece jen Cain set jako základ pro začátek se mi stále osvědčuje.

daveedek: To jsem sem už psal, že behem split farmit zabíjet a otevírat jen bounties věci, neblbnout okolo, bo padá loot, kerej nechcem.

Uživatelský avatar
antik
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antik#2993

Re: farmeni Ring of royal grandeur

Příspěvek od antik » 08.07.2014, 20:11 hod.

Chlapi, když už nafarmíte na normalu hafo kešek ->
Otvíráte je pak najednou na normálu nebo na vyšších T?
Když jste sami?
Nebo v partě?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“