Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 03.07.2014, 13:54 hod.

Ohledně dovolené na hru. Proč Vás to tak rozhazuje? :D. jako jasný, je to úlet, ale život je otázkou priorit ! a ty má každej nastavený jinak! někdo si prostě od práce na týden odpočině tím, že se válí doma a nic neřeší a třeba hraje :). Někdo jede k moři a tam se vyvalí jak vyvrženej vorvaň na pláž. výsledek?? stejnej=někde se válí jako vorvaň až na to, že od moře je pak rozhycovanej a bez peněz :D. No a někdo jede za turistikou,jako třeba já letos do Alp. No a? jinak nastavené priority, to není zločin :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 03.07.2014, 13:56 hod.

Horsi je mozna jeste to, ze to tady nekdo hraje i pri srani v praci :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 03.07.2014, 14:05 hod.

to je právě další rozměr hraní, kdy už k tomu máš i jiný vjemy :D. jak nejlíp nasimulovat pach rozkládající se pekelné zombie? při srání v práci ;-) :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 03.07.2014, 14:50 hod.

Mně to tedy padá pořád stejně, tedy od navýšení dropu pořád více a to opravdu znatelně. Měl jsem být tenhle týden ještě na dovolené (14 dní v kuse), bohužel v půlce jsem onemocněl (a zbytek rodiny taky i když na tom jsou lépe), takže předčasně jsme to zrušili a jsem na nemocenské doma a beru antibiotika (je to opravdu bakteriální dle krevní testů).
Takže od úterý mám na dia trošku více času a i tenhle týden to padá pořád stejně.

Já si můžu postěžovat aktuálně jen na stále nepadnoucí Vyr set a smůlu u Miriam. Po více než 200 pokusech stále nemám 8% CDR na SoJi. A někde jsem ty FS na to musel vzít. To ale také nebyl problém, protože to pořád padá. Problém jsou ametysty, které mi došly.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 03.07.2014, 14:51 hod.

Asi tak no. Navíc datáče, velké patche vycházejí jednou za rok, tak bych z toho zase nedělal, co to není. Při vydání RoS jsem měl 2 dny, jako 98,6 lidí tady z fora a na 2.1 plánuju zase 2 dny asi, protože to bude komplet nový, odpočinu a přitom si pořádně v klidu zahraju, normálně moc času není, tak proč ne. Znám lidi z friendlistu, kteří měli dovolenou 3 týdny při RoS a pročby ne?
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 03.07.2014, 15:27 hod.

HELLER: Že si to ty, tak ti jistě padne krásná jednoručka s 2600+ dmg, jen nebude mít int a socket. Ale to je jen malá piška na kráse. :D

Pokud to někdo hraje i na notebooku na záchodě, tak se pak nemůže divit, že mu pak padají jen samý svítící ho*na.
Znal jsem člověka, který na fóru čatoval ze záchodu, pak to utnul, že už po víc jak půlhodině má dřevěný nohy a už to dál nevydrží. Ale to ještě není extrém.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 03.07.2014, 15:58 hod.

Plest si mobil s notebookem a nepoznat ironii s trochouh sarkasmu, to je smutny.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 03.07.2014, 17:46 hod.

Psycho píše:Záleží na tom DPS? co když budeš mít 2100 + 750 int + 20% phys + socketn, nebo 2400 + 10%( díky tomu hlavně máš těch 2400) + socket + 20 phys ? Tak to vyjde nastejno ne jestli 10% dmg nebo 750 int,. beru to jako že dmg yx - yx na wepce ma top roll ten tam neuvadim.
na tom starým doombringeru sem měl intel procenta dmg i socket i physic dmg :)

jo pořád mi vadí to přecházení pater riftů, jak to trvá, prý to měli opravovat, ale nesleduju rozdíl, snad po patchi...
Naposledy upravil(a) Shadou dne 03.07.2014, 18:04 hod., celkem upraveno 2 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 03.07.2014, 17:50 hod.

To už je nějak moc ne? To de takhle u každé wepky? nebo snad přerollujes rozsah dmg 1000-1400 atp? :D Já vždy jen viděl xy-yx dmg, main stat, +ele% a díra a nebo +10% ,ísto main statu O.o

a jinak je to blbá optimalizace,. můžeš mít sebelepší mašinu a lepší to ve 4 v partě nebude. Ale kvůli diablu si snad kupovat novou mašinu nemusel ne? A je toho tady plný forko :p
Naposledy upravil(a) Cartman dne 03.07.2014, 17:55 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 03.07.2014, 17:54 hod.

no já sem tam díru doroloval místo nějakýho life per hit nebo čeho...v základu byl intel physical a procenta dmg a to něco co sem změnil na díru...

to nebylo kvůli diablu, ale práci :)
Naposledy upravil(a) Shadou dne 03.07.2014, 18:05 hod., celkem upraveno 1 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 03.07.2014, 17:56 hod.

Mě to příjde brutálně moc affixů :D Ukaž mi ji prosim tě někde, nebo to může mít jen tuta wepka?

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 03.07.2014, 18:03 hod.

no neukážu, když sem s ním chcípnul :D

Hm tak sem si to splet, já tam místo procent k dmg měl asi procenta k lifeu, když koukám na diablowiki. Už si to nepamatuju. Takže beru zpět a sorry za mystifikaci :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 03.07.2014, 19:20 hod.

Psycho píše:Plest si mobil s notebookem a nepoznat ironii s trochouh sarkasmu, to je smutny.
No, a ještě smutnější je, když si někdo myslí, že čatování na Mageo fóru v mobilu měl v roce 1998 každý. :roll: :shock:

Kdepak tehdy se opravdu používal notebook i na tom záchodě.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 03.07.2014, 19:52 hod.

Psycho píše:Já když hraju sám, tak mi to příjde, jako bych zabijel čas hraním D3 na mobilu v práci na WC ; )- :D
mezi tim spousta keců a transformace mobilu na ntb na wc : )
Hamman píše:Horsi je mozna jeste to, ze to tady nekdo hraje i pri srani v praci :D
Psycho píše:Plest si mobil s notebookem a nepoznat ironii s trochouh sarkasmu, to je smutny.
Gold Eagle píše:No, a ještě smutnější je, když si někdo myslí, že čatování na Mageo fóru v mobilu měl v roce 1998 každý. :roll: :shock:

Kdepak tehdy se opravdu používal notebook i na tom záchodě.

Asi takhle : ))

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2014, 00:49 hod.

Co to je SC za více rozšířenou idiocii, že tam člověk vleze, myslí si, že někdo už otevřel rift a nic. Tak si tedy skočím na bounties pro keys, když nemám. V tu chvíli se přidají všichni. Následně otevřu rift, všichni zase skočí se mnou do hry. Po ukončení riftu čekám, že další, kterí se mnou v bounties získaly taky klíče otevřou další, když jsem jich měl jen 5, oni teď mají taky 5 (kdyby předtím měli 0). A vono prd. Stojí a čekají dál nebo zase začnou odpojovat. To si ty klíče strkaj do pr*ele, ukájejíc se při tom nebo je pak někde prodávají za prachy? Ověřeno v eněoklika hrách na SC. :OXO :shock:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 04.07.2014, 10:57 hod.

To jsi byl na publicu asi poprve, tam co si sam neudelas nemas. Nekdy se taky stava ze nekdo misto aby mlatil moby a aby to rychle odsypalo tak zevluje ve meste ale na to je uz ted rychle reseni


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 04.07.2014, 11:02 hod.

jojo, to je na pubu klasika :D. ale 2.1 to změní :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 04.07.2014, 11:51 hod.

Na public lezu pravidelně, ale hlavně na HC, na SC až nyní, ale vždy jsem tam byl se zásobou klíčů naposled jsem zkusil toto a opakovalo se to v každý hře. Zevlování ve městě známe, sám jsem kolikrát inicioval vykopnutí. Spíše nyní zjišťuji, že na SC public je lepší jít tak na T3. Tam už se lidi nerozutíkávají po mapě. Taky tímto potvrzuji, že když se lidi rozutíkají po mapě, tak legendárky i pro tebe padají mimo tvou oblast, pak ay to člověk zběžně skouknu. Takhle jsem našel 2 legendárky bezprizorně ležet tam kde jsem nebyl.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 04.07.2014, 12:34 hod.

Co mne taky vadi ze na publicu urcity obtiznosti lezou lidi s tim ze na to nemaji. Da se to pochopit ze na T6 jedou pekne expy, pak kdyz to tahne jeden dva lidi a zbytek je tam do poctu tak to vubec neodsypa a stoji to za houby. Kdyz potom teda vlezu na T4 s tim ze si to odrezu sam. Jo obcas se stane, se zapomenu - zkousel jsem prehazovat skily a zapomel jsem misto prismatic armor pointing barier a glass canon a cucim furt na svuj hrobecek ale to zjistim hned.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 04.07.2014, 12:35 hod.

Jo a klicu mam taky plnou zadnici vzhledem k tomu ze se snazim o druhy RoRG


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“