Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.06.2014, 06:05 hod.

tak jsem to konečně dostahoval ale klíč mi po dvou pokusech nepadl jsem se nato vykašlal a šel raději na live...

jinak blue potvrdil že materiál na ring je stejnej jako na amulet +10fs takže jsem si hnedka říkal že farmit klíče a pak ubery je asi to jediný co se dá teďka dělat... tam budu směřovat svoje letní aktivity docla rád bych pak nějakej hezkej amu udělal
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 30.06.2014, 08:19 hod.

Možná rovnou i zajít ubery a mít to nachystany.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 30.06.2014, 08:30 hod.

mdmT píše:... je to následovně : změnilo se otvírání riftů, tzn. ťukneš na obelisk a musíš vložit rift keystone, nejdřív vložíš normání keystone na normální rift ... prolítneš normální rift a když budeš mít štěstí, tak ti padne keystone do great riftu, vypadá v podstatě úplně stejně jako standardní, jen je trošku tmavší ... ten great keystone má vždy lvl 1 ... dojdeš k obelisku a vložíš tento keystone a tím o něj defakto přijdeš ... pak se rozjede gr rift, kterej je defakto stejnej jako normální rift ( jen nepadá drop, jsou tam globy co posouvají % plnění a pod., ale princip naprosto stejnej ) jen ti to počítá jednak % kolik máš hotovo a k tomu odečítá čas ( myslím, že je to 15 minut ) , uděláš 100% , naskočí RG, toho zabiješ . Z něj dostaneš znovu keystone do gr riftu, ale už ne lvl 1, ale level podle toho, jak jsi ten první vymlátil rychle, takže u mě to bylo cca něco 1,7,12,16,18,20 ... Drop vždy padne až z RG a u mě to vycházelo cca co rift to lege .. Oběhneš těch 5-6 riftů a dostaneš se do situace jako já na lvl 20, kdy to nestihneš v limitu ... Rift tě to normálně nechá dojet, normálně padne drop z RG, ale už z něj nepadne ten keystone na gr rift, tzn. o ten tím definitivně přijdeš a musíš začít zase od lvl 1 ( respektive znovu farmou v normálním riftu, pokud nemáš v zásobě ty gr keystony )
je teda jedno na jaké obtížnosti normální rift otevřu, prostě projít, dropnout key do greater riftu a ten se pak otevírá na obtížnosti level 1 a obtížnost roste se s zvyšujícím lvlem
Jakpa rychle procházíte ten level 1 narozdíl pak od 20tky? :-) Když tu Frozen píše že 24 nebo kolik neprošel, no uvidime :-)
hulkxxxl píše:tak jsem to konečně dostahoval ale klíč mi po dvou pokusech nepadl jsem se nato vykašlal a šel raději na live...

jinak blue potvrdil že materiál na ring je stejnej jako na amulet +10fs takže jsem si hnedka říkal že farmit klíče a pak ubery je asi to jediný co se dá teďka dělat... tam budu směřovat svoje letní aktivity docla rád bych pak nějakej hezkej amu udělal
tak to je dobré, že člověk aspon ted se nějak může připravit, mě to taky nějak nebaví, byl jsem PA-NE bez Diabla a moc mi to nechybělo a ani v neděli jsme to nepařili... prostě jsem si dropnul co mám a nemám důvod to hrát ... je to na hlavu :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.06.2014, 08:51 hod.

jo to je to že už máš co jsi chtěl tak proč to hrát :D taky mě tak nějak štvalo že mám ten komplest set , předtím sjem žil tím že to chci :D myslím že se tomu i nějak říká jako deprese z dosažení cíle nebo tak něco :D

momentálně fakt farma uberů, skoušel jsem wizku ale nemám nic na ni pořádně tak jen craft a i to mi nevyšly love na boty :D chudák šlapala bosky do boje

ty klíče by chtělo dělat v partě přecijen když se splitne na mapě je to omoc rychlejší než jít sám jak idiot a celé to prošmejdit,i s koněm to trvá dost dlouho
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 30.06.2014, 09:26 hod.

Po 5 pokusech bez klice jsem to zapichl.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 30.06.2014, 09:34 hod.

Já když jsem klíče farmil naposledy, tak jsem na T3 měl z 5 runů 6 klíčů :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.06.2014, 11:33 hod.

no je to šílený ty klíče zlatej 100% drop na mp10 že???, halvně najít kw na velikánský mapě kde bejvá schovanej někde v tramtárii je strašný a o nějakým double dropu si teda člověk muže nechat jen zdát :D

chtělo by to ten flail co prodlužuje trvání koně bohužel nemám
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.06.2014, 17:06 hod.

... no mě z 15ti pokusů padl 2x a to na T5, jakejkoliv nižší torment ani rána :-( ... ale jinak dokud nenahodí na PTR něco dalšího, tak to taky hrát nebudu a jsem pro to nafarmit nějaký klíče a orgány ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 30.06.2014, 17:21 hod.

Udělat si po nahozeni 10 amuletů.....HM.....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 02.07.2014, 05:48 hod.

ahoj nepotkali jsme se ve hťe, včera byla prosba od jednoho hráče z Osamo klanu - Tomusmen (nebo jak se to psalo) na vstup do Mrtvolek

osobně jsem za, je v pohodě a styl hraní taky, myslím že jede hlavně cruse, jen se vyjádřete i vy tak jak jsme se dohodli, večer bejvá online tak kdyžtak si s ním zahrajte kdo s ním ještě nehrál, já bych ho hnedka vzal
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 02.07.2014, 07:26 hod.

... ahoj, nikdy jsem s ním nehrál, ale jsem si jistej, že by jsi nedoporučoval nějakýho troubu, takže jsem určitě pro :-) ... stejně nás hraje 5 a půl, takže každej aktivní hráč dobrej ... osobně se chystám začít pořádně hrát až s patchem 2.1, protože teď nějak není co a proč hrát, maximálně nafarmím nějaký klíče a orgány, ale dám tomu max pár hodin týdně ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 02.07.2014, 09:10 hod.

Tak já dneska přiletěl a na diablo se těším :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 02.07.2014, 10:23 hod.

trouba není určitě :D já s ním hrál několikrát i s nějakejma lidima z jeho klanu ale prý nikdo už nehraje tak je sám, včera jsme s ním hráli se sukvošem a bylo to v pohodě podle mě, dneska uvidím jak budu (co stará) kdyžtak ho pozvu, aktivní je určitě což se dost hodí protože ani já nějak nemám kolikrát s kým jít (hlavně na t4+ je crus už slabej)

jinak včera farma klíčů, a2 je nějakej prokletej mám jen dva ... ostatních asi 12, t3 je asi málo někdy mi za celej run nepadlo nic

ale našel jsem včera flail co prodlužuje trvání koně tak to bude jízda, budu hledat jak rychlonožka 6s koně je mazec (a s cdr hnedka další podle mě)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 02.07.2014, 13:46 hod.

cg k Swiftmountu, ale až ti padne čtvrtej a Gyrfalcon pořád nikde, začneš ten flail nenávidět, to ti garantuju :D :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.07.2014, 07:15 hod.

jako projet stonefort celej asi za 20 sekund to je masakr, díky cdr mám dalšího koně asi za 2s, neskutečně se zrychlilo hledání KW

ale je to fakt otrava, endgame = hledání klíčů jak idiot???

šel jsem chvilku barba že si odpočnu od brokovnice a jsem zjistil (opět) že je to slaboch.. 500% dmg VS 3x 900% to se prostě nedá srovnat, šel jsem t3 rift a připadalo mi že to snad nikdy nedokončím :D

ze zoufalství jsem šel pak expit monka, nějak nebylo s kým hrát :(

PS: jak šli t6 ubeři?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.07.2014, 07:49 hod.

Mno já si hrál včera s malou cca do 22:15 a pak už tam nikdo kromě sukvoše v plné partě a nepřítomného ivana, nebyl, tak jsem se šel brodit blátem (spintires), tak dnes pokud nepůjdu uspávat, tak očekávám od blizzu lego(n)land :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 05.07.2014, 12:14 hod.

Prosím dopsat Otrinar na náhrobek crus 190 hodin tuším, včera se poroučel do pr... při dc :(

díky ivanovi a kubusovi za pomoc při expení nového
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 08.07.2014, 06:19 hod.

takže po shlédnutí videjka že strongarm bracery procují díky skilu condemn jsem to včera začal používat a po všech možnejch kombinacích jsem obětoval koně a je to to správný ořechový

chce to správný načasování, stáhnou moby na sebe blind+20% dmg, hodit +100% cd, a pustit paprsky když se zadaří tak vše padne jak muchy, dps mám ještě slabou blbej amu a SOJ taky chybí ale padá to s tím hezky, troška cdr by neškodila ale dá se to přežít

jeniná nevýhoda je že toho občas na sebe člověk stáhne víc než je zdrávo hlavně nějaký elitky s hnusnejma afixama nejsou moc příjemný
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 08.07.2014, 06:55 hod.



Otrinar doplněn

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 08.07.2014, 06:56 hod.

jinak teda R.I.P, to už je hodný nasrání.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“