Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.06.2014, 11:43 hod.

to jsem neskoušel protože mi bude chybět cdr na štítu na šampiona, dostávám se do hrozně blbejch čísel leda zkusit přemotat prsten na 8cdr místo 6cc ale i tak bude cdr asi jen 47% - navíc nemám prachy na rerol a craft gemu

pak je ta možnost jak to máš ty že zase to celé překopat a jet bez šampiona 3 paprsky

cdr potřebuju tak kolem 50% jinak je šampion slabej - 4s díra je moc
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 25.06.2014, 12:01 hod.

... hm no když budeš mít chuť tak to zkus jako to mám já , tzn. bez šampiona, předpokládám, že věci na to máš v bedně všechny ( btw včera mi eberli charo padlo taky, ale horší než to co mám ) ... nemůžu si pomoct, ale přijde mi to fakt lepší ... přes rady některých "odborníků" nedám dopustit na BT, protože dává obrovký výhody - jen velmi vyjímečně musís uhýbat nebo utíkat, tím pádem dáváš dmg pořád, navíc sám o sobě princip těch beamů je super v tom, že i když utíkám ( např. z frozenu ), tak pořád dávám main dmg z těch beamů ... všiml jsem si toho jak jsme hráli naposledy, myslím si, že tak jak jsi to měl jsi dával většinou vyšší dmg než já, ale taky mi přišlo, že jsi musel docela často utíkat a uhýbat a to u toho buildu dmg nedáváš ... navíc máš fakt o třídu lepší FoF, tzn. ta dmg z toho musí být parádní ... ale ono se to lehce radí, ono to není jen tak všechno překopat, protože já mám všude + holy a + hf a nevím jak to máš ty ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.06.2014, 12:09 hod.

jo taky jsem přešel na holy

vykradl bych chudáka barbara a mám komplet sety jak jsem to měl kdysi s bashem...

utíkám hlavně proto že nemám wrath a jdu pro nějakou kuličku případně stojím na nějakým orbu a nakládá to jako prase když mám třeba šampiona na cd tak to bolí, budu to skoušet je to už asi čtvrtej build co mám k dispozici, kdybych našel flail na kterým by se dalo udělat 10% cdr tak by byla spokojenost + štít na 10% dps navíc ne a ne vybamblit nebo najít

s tímhle buildem tak neutíkám protože kvůli tomu darklight je žádoucí abych stál přímo v centru dění a díra v šampionovi je jen 2s oproti 4
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 26.06.2014, 08:17 hod.

jak to vidíte dneska PTR?

určitě to nachvilku pustím a kouknu

ale stejně se budu těšit až to bude LIVE ptr je sice hezké ale když se pak všechno smaže je to docela ztráta času

PS: mdmt skoušel jsem to jak to hraješ ty a moc mi to nesedí nějak jsem si zvykl že kosím jedním skilem, primární útok než něco upižlám to je katastrofa jasně ty beamy drtí vše co jim dojde do cesty čísla lítaly od nich cca 10mil tak to bylo pěkný, paprskama crituju do elit asi za 23mil a hlavně na normální moby mi to přijde ohodně rychlejší
Naposledy upravil(a) hulkxxxl dne 26.06.2014, 08:19 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2014, 08:18 hod.

To me štve dycky nejvíc....
Přej v riftech ik id jaileru, jsem zvědav. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 26.06.2014, 08:25 hod.

no koukám stream borec jede HC WD jade build má už velkej rift level 34 a pižlá to tam a dávají mu neskutečně na pr*el, mám pocit že bych měl rychle vyexpit nějakou tu zálohu :D

EDIT:
klucí tak mám pocit že 2.1 bude přesně podle našeho gusta a uděláme nějaký ty mrtvolky do zásoby a zaplníme náhrobek, tankovací bárbi asi bude mít práci

lidi na streamech umírají jak na běžícím pásu jasně že je to tolik netrápí že ripnou ale rifty lvl 25 už jsou tak na úrovni t6 určitě možná víc a lvl 30+ je masakr

cruse asi postavím na perma šampiona, holt trocha dmg pujde dolu
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 26.06.2014, 15:18 hod.

... ale tak kua jako panebože prosím, 1000x prosím, ať to tak zůstane :-)) ... protože jo toto přesně chci, totiž to , že když uděláme tu nejlepší partu co budeme umět, tak se s tím co teď máme dostaneme někam do lvl 30-35 ( pokud chápu správně, tak maximum je 100 ) a pak budeme rádi za každej další co někdy dáme ... konečně zase bude mít smysl tu hru hrát a budu se na to vysloveně těšit ... prostě pokud se budeme schopni na tu 100ku dostat dřív než za rok, tak ať už jdou hernajz dopr*ele :-)) ... a jinak manželka mi to už stahuje takže bych večer určitě chtěl vyzkoušet ( jestli se tam dostanu :-) ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 26.06.2014, 15:58 hod.

ja budu testovat urcite, ale pri me rychlosti stahovani nejdriv zitra rano :) (blbec jsem si PTR verzi smazal, kdyz mi to drive trvalo stahnout 20 min)

zitra vecer a pres vikend snad poradne otestuju ...

a tak neco malo mozna zkusim, jde to pustit uz po 3 GB stahlych
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2014, 16:13 hod.

Jenže ti to bude každou chvíli někde stahovat.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 26.06.2014, 16:14 hod.

tak aspon do menu se mozna kouknu :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 27.06.2014, 07:43 hod.

dneska bude nějaká docházka???? kdyžtak si dám taky oraz, a zejtra určitě nebudu

nějak nemám s kým hrát jel jsem t3 rifty a nechával si otevírat celej večer, prd mi padlo jen jeden paragon jsem udělal

ptr nemám stažené sosnul jsem jen asi 2GB, o víkendu to snad dostahuju postupně
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 27.06.2014, 07:58 hod.

... no já včera byl, ale na ptr :-)) ... ale dneska nevím, zatím je o ptr o jednom jediným a to tom GR, nic jinýho tam není ... ale ten GR je super zpestření a na ten se těším aji v ostrým provozu, protože jsem fakt zvědavej kam se budeme schopni dostat :-) ... dal jsem sólo cruse na 20 na 21 už jsem to nestihl a to je tak aktuální strop té mé postavy, možná bych dal 21-22 kdyby dobře rollnul, ale víc ani ránu ... myslím že v partě budeme rádi když se dostaneme lehce nad 30 a pak už to bude celkem sranda :-) ...

sukvos
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SUKVOS#2753

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od sukvos » 27.06.2014, 08:55 hod.

Tak jsem včera otestoval PTR, došel jsem na level 26 a za dobu testování u mého WD procla pasivka 4x :D Jinak je to pěkně udělané, v každém levelu riftu padá 1-2 lege z bosse, rifty se rychle načítají, nic se neseká, FPS drží. Něco jiného asi bude hra v partě.
Jinak borec WD nějaký asiat udělal rift na HC level 98, což celkem nechápu, ale byl jediný. Ostatní WD se dostali na level průměrně kolem 30
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 27.06.2014, 09:07 hod.

no prej je tam bug že záleží na jaký obtížnosti začneš hru, proto na t6 asi i tak letí expy nahoru a dostaneš se tak na 30lvl

jinak prý na normalu se dostali kolem 80

beztak to ještě 100x poladí než do vydaj, ale těší mě že něco takovýho je, btw co jsem viděl žebříčky včera dopoledne tak první místa byli DH s asi třetinovým časem než ostatní za nima :D
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 27.06.2014, 09:15 hod.

... toto už je fixnutý, aspoň co jsem četl na dfans.com ... nechali si to otevřít nějak postavou lvl 1 a dokonce jsem v leaderboardu viděl, že měli lvl 100 ... každopádně to by už mělo být opravný a i pokud by nebylo, tak to je jedno, o tom je PTR aby takový bugy vychytali a do ostré verze to šlo opravený ...

PTR Leaderboards Reset
The PTR Greater Rift Leaderboards will be wiped shortly, due to a bug which allowed players to create low level Greater Rifts, which in turn made leaderboards' results not very legit.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 27.06.2014, 12:24 hod.

Chlapi jak to je s těmi gr? (momentálně nemám 15gb místa na ptr na disku). Pojedu rift a na lvl 30 třeba se teda stane co? Přijde boss? Od čeho se to odvíjí, na jakém lvl přijde? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 27.06.2014, 12:33 hod.

bosse slozis v kazdem rifte, kdyz to stihnes do limitu, dostanes klic na vyssi rift, kdyz nestihnes, tak ten rozehrany rift muzes dojet, dat si v klidu bosse, akorat se ten posledni lvl riftu neukazuje v zebricku
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 27.06.2014, 12:36 hod.

... je to následovně : změnilo se otvírání riftů, tzn. ťukneš na obelisk a musíš vložit rift keystone, nejdřív vložíš normání keystone na normální rift ... prolítneš normální rift a když budeš mít štěstí, tak ti padne keystone do great riftu, vypadá v podstatě úplně stejně jako standardní, jen je trošku tmavší ... ten great keystone má vždy lvl 1 ... dojdeš k obelisku a vložíš tento keystone a tím o něj defakto přijdeš ... pak se rozjede gr rift, kterej je defakto stejnej jako normální rift ( jen nepadá drop, jsou tam globy co posouvají % plnění a pod., ale princip naprosto stejnej ) jen ti to počítá jednak % kolik máš hotovo a k tomu odečítá čas ( myslím, že je to 15 minut ) , uděláš 100% , naskočí RG, toho zabiješ . Z něj dostaneš znovu keystone do gr riftu, ale už ne lvl 1, ale level podle toho, jak jsi ten první vymlátil rychle, takže u mě to bylo cca něco 1,7,12,16,18,20 ... Drop vždy padne až z RG a u mě to vycházelo cca co rift to lege .. Oběhneš těch 5-6 riftů a dostaneš se do situace jako já na lvl 20, kdy to nestihneš v limitu ... Rift tě to normálně nechá dojet, normálně padne drop z RG, ale už z něj nepadne ten keystone na gr rift, tzn. o ten tím definitivně přijdeš a musíš začít zase od lvl 1 ( respektive znovu farmou v normálním riftu, pokud nemáš v zásobě ty gr keystony )

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 27.06.2014, 12:43 hod.

No ty jo tak to je super! :) To chci zapařit. Jsem zvědavej, co smažu, ale něco se snad najde. Díky za vyčerpávající vysvětlení.

edit: taky to ale asi znamená, že rift it forward jde definitivně do kopru, že? Jestli ano, tak RIP, bylo to tam fajn...
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 27.06.2014, 12:47 hod.

ja zkusil jeden grater rift solo, obcas mi padly 2 lege, obcas zadna a z posledniho bosse dokonce 3, skoncil jsem na lvl 24 tusim, to jsem tesne nestihl
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“