Trhání hry na high PC. Proč?

Odpovědět
Pustek
Quill Rat
Příspěvky:9
Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Pustek » 11.06.2014, 13:55 hod.

Na americký server se dostanu v pohodě ale na EU ani za boha

Pustek
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Pustek » 11.06.2014, 14:19 hod.

Tak sem přeinstaloval battle.net a chvílí to jelo normálně a potom zase z ničeho nic lag a zase to nejede :roll:

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Morbid » 22.06.2014, 10:33 hod.

Ahojte, mal som PC v servise, tak som asi 2 mesiace nehral DIII, aje ked uz bolo po 1 mesiaci doma.Viem, že keď som nainštaloval DIII, a pár minút skúšal (asi pred týždnom) tak to známe doskakovanie itemov pri prvom otvorení truhly bolo takmer nebadateľné a hra šla dobre.Nuž, dnes som zapol DIII že riadne zahrám a: akosi to DIII trhalo a aj to doskakovanie itemov bolo trošičku dlhšie. Je to len dnes či už pár dní?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Tyckin » 22.06.2014, 10:47 hod.

Pokud jde o naskakování itemů v inventáři, tak to je bohužel normální - dříve se to prostě na delší dobu seklo, tak to "opravili" tím stylem, že se načítá jeden po druhém :evil: Hlavním problém je ale brutální pokles fps ve full partě při hromadě efektů, a to platí i pro většinu nabušených sestav = těká neoptimalizace hry :OXO

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Morbid » 22.06.2014, 14:40 hod.

Super,absťák jak sviňa a ono to na ho*no funguje, dúfam že to *o*oti z Blizzardu aspoň v 2.1 doladia.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Still-Alive » 23.06.2014, 07:46 hod.

Náhodou to "nahrávání" itemu po otevření invu je super věc. Rozhodně lepší, než když se to seklo na pár vteřin.... a hlavně jsem si všiml, že mi to naskakuje dýl, když něco na pozadí stahuju (logicky), jinak se to nahrává během milisekund...

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Morbid » 23.06.2014, 09:31 hod.

To doskakovanie itemov mi až tak nevadí,ale to, že po servise pc som DIII nainštaloval, skusil a nesekalo(nieje to tragické, ale otravuje to,obraz akoby sa vlnil) teraz to tak býva, aspoň u mňa.

Uživatelský avatar
Ithyr
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ithyr#2542
Bydliště:Slovensko

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Ithyr » 23.06.2014, 11:31 hod.

S tým nič neurobíš, ako už bolo spomenuté je to zlou optimalizáciou aj keď vidieť pokrok keď že pred RoS hra neskutočne trhala pri zapnutí to už naštastie fix-li. Ide o to že hra nevyužíva adekvátne hardware. Čiže musíme čakať či s tým niečo v Blizzu, spravia.
Pain and Agony.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Morbid » 24.06.2014, 06:25 hod.

to GABO:ako ti funguje DIII na tom super stroji, čo si raz spomínal, že testneš?

edit:Zapol som na radu známeho V-sync, pomohlo to,ale myslím, že predtým som to zapnuté zrejme nikdy nemal (možno sa mýlim) a neblblo to.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od lulinak » 24.06.2014, 09:45 hod.

ja nevim, mam komp 3 roky starej a neseka se mi nic, ani v parte plny crusaderu apod.

Holt je potreba se o PC trochu starat, neinstalovat samy kraviny, mid dostatek RAM i swapu, idelane jet z SSD, a pri hrani mit vsechno ostatni povypinane.

Ale to je s kazdou hrou, stale ctu ruzne narky jak tohle ci tamto lidem nejede, me to jede vzdy vse, a pokud nahodou ne, vidim ze je cas na reinstall win, coz delam ca jednou za 12 mesicu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Kuki10 » 24.06.2014, 09:57 hod.

To dělám jednou za 3 měsíce a vše splňuju.
Hod sem. Video

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od mdmT » 24.06.2014, 10:06 hod.

... lulinaku škoda, že nemáš pravdu, kdyby jo tak by to bylo krásně jednoduchý, každej by si vyčistil komp a byl by mega happy ... ale bohužel tady pravdu nemáš ... buď máš super výkonej komp i na dnešní poměry ( což by ale znamenalo, že jsi jej před 3 rokama kupoval tak za 100 papírů ) a nebo na to nejsi až tak citlivej ... a to nemyslím nijak zle, ale prostě někdo pozná propad z 35 fps na 25 fps a někdo to vůbec nazeregistruje, někdo je zase citlivej na zvuk, já jsem totálně hluchej ( myšleno nějakej hudební sluch ), takže je mi úplně jedno jestli mám super kvalitní zvuk a nebo mi to do uší jede mono, prostě to nepoznám ... každopádně zrovna u diabla je tem problém natolik velkej, že jej vnímá 90% hráčů, protože tady to jde někdy až k 10 snímkům a to už je tragický ... a to píšu jako jeden z těch šťastnějších, protože mě se fps na čísla 25 a pod. dostanou tak jednou za týden, ale rozhodně to teda poznám ( ale jako dropy ze 120 na 40 jsou naprosto běžnou záležitostí, ale to já třeba zase vůbec nepoznám - jen na číslech , takže jsem naštěstí nejen hluchej, ale i slepej :-))) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od hulkxxxl » 24.06.2014, 10:12 hod.

lulinak: a to jsou ti šťastnější že 25 fps... jasně mám starej kompl ale vše na nule a jsou tu lidi s dobrým komplem co jsou natom stejně.. plná parta ideálně pidižvíci + nějaký další bordel tak 2 - 3 elitky na hromadě a pak mi nahraj video že máš 30 fps, mě to padá až na 7 a to je fakt tragedie, navíc se mi neustále seká zvuk nedá se to poslouchat (vypnutí stejně hře nepomůže), když jedu v partě tak 2 - 3 tak se to dá

včera jak jsme jeli t5 už to bylo vážně na hranici hratelnosti, vubec to nejede odezva nulová, prostě mačkám brokovnici a doufám že to nějak popadá
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Morbid » 24.06.2014, 10:20 hod.

to lulinak:snažím sa o svoje pc starať v rámci mojich vedomostí čo najlepšie,neinštalujem každú P******u, a keď už aj niečo stiahnem či inštalujem do svojho pc, tak si to aj 3krát rozmyslím a overím si to so svojím antivírom (eset smart security).Teraz mi DIII našťastie ide dobre. Nie som blázon, aby som si nedal pozor na pc, do ktorého som dal asi 3-ročné úspory(32600kč),mám ho asi 2 mesiace.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Bit » 24.06.2014, 11:18 hod.

HC T5 PetWD + fire wizz + heavens crus + fire crus 3x elite pack a měl jsem krásnej 6fps v moltenech... no parádní záležitost takže to že máte 25 fps je nádherný
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od HELLERcz » 24.06.2014, 11:40 hod.

jo toť rada od velezkušeného lulinaka :D kterej napíše místo "mít" "míd" dostatek ramky :D

Prostě se to seká všem bez rozdílů na konfiguraci PC ... a pokud se najde nějaké to 1% nebo já nevím .. tak to je mi teda výkon ! GJ BLizz za perfekt optimalizaci.

My teď hráváme HC ve 2 ... a není problém u mě. Jakmile jdu do party e 3 lidech je to už horší a ve 4 je to peklo :D

A taky na svoje PC dbám a určitě nedělám to, jak popisuje.
Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Morbid » 24.06.2014, 13:21 hod.

Prosím, len nie žiadne hádky. :)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od lulinak » 24.06.2014, 13:30 hod.

mnojo mega preklep kurna, tak to bych mel odted asi chodit kanalama, tywoe tvoje problemy bych v zivote fakt chtel mit...

podle toho brekotu tady jsem to odhadoval na pad FPS na nulu, a ne z 35 na "silenych" 25, to je opravdu stale vyrazne nad mym prahem bolesti a neresim to...

tak at to kazdymu jede jak ma a pada to co potrebujete.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Kuki10 » 24.06.2014, 13:50 hod.

No me uspokojuje fps podle max. frekvence monitoru, propad i o 5-10 už nesnáším. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od mdmT » 24.06.2014, 14:49 hod.

... njn není nad to dát hloupý příspěvek a pak reagovat útokem ... ale jinak za sebe Ti to přeju, buď rád, že Ti to jede tak báječně jak píšeš ...mě propady ze 120 na 25 docela vadí , nemluvě o tom, že zbytku party to padá z 60 na 10 ...

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“