Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 20.06.2014, 14:47 hod.

Heller přešel z nouze dalších emocí ze SC na HC. Tý jo. Máš holt proti mě větší výdrž. Na HC jsem přešel před 2 měsící. Holt jsem to na SC tak už nějak nevydržel.

Pak si taky stěžuju, že to nějak nehraju bo po miliardě bounty mi na WD ten prsten ne anepadne. Blizzarde myslím ten Royal ring a né ty šmejdy co mi naděluješ okolo.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 20.06.2014, 14:48 hod.

EE, postupně
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 20.06.2014, 15:39 hod.

Gold Eagle - jako ja nejsem jen SC hrac, ve vanille jsem mel HC wd ktere jsem na 3.pokus dal na tehda 100 para :-) bavi me to i to. Ted mi to prijde pěkně stabilni zadne errory a rollbacky tak jedu i to hc no :-)

@tabletofon
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 21.06.2014, 15:58 hod.

/Padání legendárek v bounties nerfnuto alespoň na polovičku dle toho jak to padá z plného inventáře hor. c. nyní a předtím. Když vlezu ale na publicu do riftu, tak tam mám průměrně 2 legendárky/rift (mám + 90% MF) na T1. Bych blil s tím bounties.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 23.06.2014, 13:00 hod.

Tak je tu opět pondělí a po víkendovém produktivním hraní se musím vyplakat, fakt už mi to přestává pomalu bavit. za nějakých cca 15h (pátek večer, sobota a neděle - mám v prdeli kotník, nemůžu chodit ven, tak dřepím u kompu jak kkt :( ) pěkný hovínko, za celou dobu jedna lege, která rovnou šla na soul. Jezdil sem kampaň questy, pak sem jel i bounty, pak sem jel i rift a nic...pak sem si na chvíli včera večer skočil T1 bounty s druhým Jade WD, abych vyzkoušel jaký dává pecky, jestli je to taková lahoda a za ten run mi padly dvě lege....

A tak si člověk říká, WTF??? Normální člověk by si řekl, že když pojedu T1, tak to bude nějak padat, když zvýším obtížnost, tak to bude padat víc a když pojedu na maximální obtížnost, tak by to mělo padat hodně a kvalitně.......a ono to je vlastně naopak? Divné a celkem odrazující, takže to vidím na pauzu a FIFA2014...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 23.06.2014, 13:05 hod.

No já za víkend prakticky vše co jsem potřeboval :). Zunimassa chest, TaT rukavky, další RoRG a okolo 15ti lege na soul :D. Takže už nějakou dobu naříkat nebudu. Leda že by...hmm.... proč ještě nemám to Kurkiho kuchadlo? :/ :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 23.06.2014, 13:10 hod.

hm to je dobrý zjištění, že to nepadá jen mě :D a na jakou obtížnost hraješ, že ti to všechno napadalo? SC/HC?
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 23.06.2014, 13:17 hod.

T4,T5 střídám to. Většinu času rifty, jednou začas proložený bounties na stejné obtížnosti. SC. Vetšinu času ve 3. lidech
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 23.06.2014, 13:19 hod.

Ja behem jednoho ne prilis dlouheho hrani na hc dropnul 2xkukri, tat ruky a helmu na dmg petu :-D ale skoda ze peta nechci ale jade no prozatim teda hraju s tim co padlo no :-D

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2014, 13:20 hod.

Tvle ty se ani nevyjadřuj. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 23.06.2014, 15:24 hod.

Jsem dalek toho, abych tady plakal a beru to spíše jako dotaz. Byl jsem zvyklý, že když nepadaly lege, tak jsem si pro FS zašel na rift, ale dnes ráno mi ani jednen ze čtyř ranů nedal rift boss ani jeden FS. Je to normální? Měl jsem za to, že FS je z rift bosse vždy a nebo je to jeno od určité obtížnosti?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 23.06.2014, 15:31 hod.

Kuki: njn promin, já vím, se*u tě, ale i mi to prý přeješ :D přeberu si to nějak. A jak ses ptal, zda hraju ,, tak hraju. Jen na softu si dávám paragon denně a zbytek nějakou hodinu nebo dvě zahraju HC :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 23.06.2014, 15:58 hod.

HELLERcz píše:Ja behem jednoho ne prilis dlouheho hrani na hc dropnul 2xkukri, tat ruky a helmu na dmg petu :-D ale skoda ze peta nechci ale jade no prozatim teda hraju s tim co padlo no :-D

@tabletofon
no to si děláš pr*el, já to co popisuješ nenafarmil za ty dva měsíce nebo jak je dlouho od patche, jestli si mě chtěl vytočit, tak se ti to povedlo :D ba ne, přeju ti to, přej jiným a bude ti přáno :D...tat teda dala kadala na dvacátej tisící shard no...ale o kukri se mi může jen zdát...a ta by se teda na T6 hodila, pač tam ti fetišáci pěkně chcípaj...


jo a ještě sem zapoměl předtím dodat, že mě štve, že fetišáci nejsou vedle psů a mě nahoře v levo, pač na tý té šestce docela chcípaj a jak se pořád hýbou, tak se jich nemůžu dopočítat,a bych je kdyžtak obnovil, takže si většinou všimnu,ž e je po nich, když umíraj psi a elity se řítěj na mě...

to babacho : nepadaj vždy bohužel :) teda aspoň mě ne...paradoxně na t1 vypadnou skoro pokaždé, ale na vyšších jak kdy...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2014, 16:07 hod.

A to je fajn když sotva zapnes PC a už ti to hrdě hlásí. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 23.06.2014, 17:05 hod.

tak dle návodu výše jedu T4 rifty, druhý rift a jedna dvouruční sekera, která se mi vyloženě na doktora hodí...asi budu muset napsat ticket, kuki pomůžeš? :D pač já ty dropy asi mám buglý, nebo nevím, na každý hovínko se nadřu jak vůl a kdekomu to padá samo po pár hodinách hraní...viz pekelník :/ to jdu ještě dát dva rifty a jestli nepadne nic, tak......no budu hrát dál no, ale nas... :D

EDIT: další rift a jedno velké hnědé točené kokínko...a že to velmi baví :) ještě že tu je zeď nářků,někdo by se mohl pohoršovat, že tak bulím :D
Naposledy upravil(a) Shadou dne 23.06.2014, 17:26 hod., celkem upraveno 1 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2014, 17:07 hod.

Jak chceš ale máme to stejný. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 23.06.2014, 17:19 hod.

Shadou: spíš jsem se stal obětí velmi velké náhody .. navíc mě čekají nározky, tak mi to tam Blizz asi pustil :D jinak na softu nepadá nic ... a na tom HC vlastně taky krom tohoto skandálu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 23.06.2014, 17:27 hod.

no asi to mají rozbitý...asi fakt zapnu zas tu fifu, tam aspoň dávám goly na amatéra :D:D

to Kuki: tak se pod ten tiket taky podepíšeš no :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 23.06.2014, 19:19 hod.

HELLERcz píše:Ja behem jednoho ne prilis dlouheho hrani na hc dropnul 2xkukri, tat ruky a helmu na dmg petu :-D ale skoda ze peta nechci ale jade no prozatim teda hraju s tim co padlo no :-D

@tabletofon


:shock: :OXO >:D Hraju pet WD.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 25.06.2014, 08:26 hod.

Další téma pro mé nářky sou bedny za různé eventy, které se objevují po mapě při plnění bounties, nejsou to jen zamčené bedny, ale i oltáře. Po kliknutí se musí splnit úkol, který když splníte, dostanete třeba bonusovou bednu, nebo se bedna odemkne, nebo se objeví...to je jasné. Není mi ale jasné, proč tam nejsou adekvátní odměny, když se člověk snaží jak ten blbec a občas má třeba i namále a může ripnout, jen aby třeba tu bonusovou bednu měl. Teď hraju T4-T6 dle nálady a z bonusové bedny mi vypadne nějaký ten gem a modrý item??? To je trošku asi špatně, nebo to tak má být? Snad od vydání patche mi tahle bedna nehodila nějakou lege, ani crap. Takže to vlastně beru jako spíš zdržení při farmě ringu z prvního aktu a přesto pokaždé když tu bednu nebo oltář potkám, tak na něj jak tele klilknu, protože pořád doufám, že mi třeba něco hodnotného dá....a expy neřeším, pač farmer PL nejsem, takže expy pro mě odměnou adekvátní nejsou...

má někdo taky takovou zkušenost, nebo někomu už něco pěkného z tý bedny padlo?

Další téma je goblin, za nima se člověk honí aby ho zabili i přes packy elitek a pak dá prd...ale to už tak psát nemůžu, protože včera mi nějakej ten svítící crap dal :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Obecně“