KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 17.06.2014, 16:05 hod.

Pěkně to mas vymyšlený. :-D
Nesmrtelnost existuje jen nesmíš bejt vůl jako já. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.06.2014, 16:09 hod.

Ale no tak :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 17.06.2014, 16:15 hod.

Naběhnout ve velkým stylu s wizem na t4 mezi mallety dostat frozen, dvakrát po sisce a celou pasivku bejt ve stunu od mobek který jsem neviděl se povede jen mě.
Jsem myslel ze mam video a nemam.... Aspoň screen musím hodit. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.06.2014, 16:19 hod.

No to je ale velká paráda :lol: :lol: :lol:
Škoda toho vídea, to by byl smrtící double s tím parádním portem ve Vanille >:D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 17.06.2014, 16:23 hod.

Sem si taky říkal právě a ty hlody potom. :-D
Chyběly mě gatě na full archona tak jenom: tak archona jsem vyřešil. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 18.06.2014, 22:35 hod.

Zdravim :) ,

dnesek mi prinesl krasny boost a to v podobe fire sekyrky :) K tomu jsem ukoval Devastatora.Strechova tudiz odlozila Maxika a zkusi to s 1Hand + 1Hand :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.06.2014, 15:46 hod.

Já stejnej dual taky testoval, ale DrSmák prostě musí mít 2h i kdyby na chleba nebylo :green:
Asi tě bude zajímat, co má v pazouře moje Histerická nanynka ;) >:D (a co na rukách zase moc zajímá mě - po desítkách pokusů v A2 konečně 10min. rukavice :love: :love: )
Nemám moc času, tak nestíhám reportovat a raději hraju, ale mám už (opět mimo ramen) celej druhej EQ set i skákavý boty, takže bych klidně mohl mít dva klokany. Ale co z toho, to je na nic. Takže Histerka zůstane prskavkou :) (blesky)
Ve středu zájmu je teď třetí Grandeur, druhej Unity a ta sekyrka co dává až 100% do Thorns pro mýho Paladina. (už jsem měl dvě a rozbil je, tak doufám, že na třetí nebudu čekat rok :roll: :D )

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 19.06.2014, 17:58 hod.

No koukal jsem co ma ta tvoje Histerka a zavidim ji ;) Ale ta ma ukojila svou vasen vcera :) A jeste ji tolikrat ukoji.Pokud mi behem meho nestaleho hrani padne -Cindercoata,SOJ,botky na skotaceni,Ring na sety nebo treba i ten Unity :) Je toho porad velka spousta :D Proto jsem rad,ze mi hra obcas soupne neco fajneho pro motivaci :)

EDIT : Zdar ;) Tak vcera to bylo docela hezky motivujici.Videl jsem dalsi SOJ,skoda.Musel na roztaveni.Jenze vecer po par krabickach z A1 kdy jsem z nich dropl uplne neco jineho,se objevil muj 1 RORG :) A docela identicky s tim co nosi DRSMAK.Boha jsem jeho kopie jak vysita :)Tak jsem hned udelal elitacky set :) Skoda Matlakovic braceru :( Chci je zpet :D

Co se tyce zbrani,tak MAX je zpatky ve hre.S tema 1 hand jsem to krajel nejak pomalu,nechapu.Za to ten retez jim vsem naklada velice obstojne.

Jo a Kadala mimo Chestu nechape,ze chci ty skakaci topanky :D .Lg botky dava,ale jineeee :D

Zboznuji tuhle hru ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.06.2014, 15:20 hod.

No nazdar :lol: Tak gratule!

Já mám tolik změn, že ani nevím, kde začít. DrSmák stagnuje už dlouho, v podstatě tam už není 2x co měnit. Jasně, do blba přetáčet CD o pár procent a pod., ale to fakt ne. Stejně by to víc, jak tu T4 nedalo.

Mě padnul taky Grandeur (ten třetí) a hodil jsem ho Histerce. Ta kombinuje IK, BT a Aughild. Tak jsem s ní dokázal bez RIPu udělat Bounties+Rift na T5. Ale Ancieti tam furt chcípaj a celkově je to o ničem. T4 se tak dá hrát bezpečně a ještě to jakš takš padá.

Teď jsem se vzhlídnul v Raekoru. S prstenem jsem udělal krátkej test a jak seženu setovou Hlavu, bude třetí barb :green: Takže budu do Kadaly ládovat tak dlouho, až dá, nebo padne. :)

Crusadera taky udržím v pohodě na T4. Ale je to takový zvláštní hraní přes ten Thorns. Takže se pokouším najít tu Thorns sekyrku a až ji seženu, zase se k Crusovi vrátím.



PS: jinak průběžně aktualizuju ve svém Topicu články, takže je pěkně vidět, jak se dropy setů i leg rozrůstají :)
EDIT:
Dneska se daří. Padly raekor gatě, takže mám 5ks a je jen otázkou času, kdy začnu expit novýho barba. :) Za barba padl DEX Amulet, tak jsem ho dal Monkovi. Na druhej pokus 10%CC :love: :P
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.06.2014, 16:09 hod.

No já se pose*u :lol: :lol:
Za 750 lege ani jedna Raekoří hlava a pak jeden nákup u paní a... :green:

Obrázek

Lemure, vymyslím nějaké pěkné jméno a brzy (ještě nafarmím nějaký Souly) začnu třetího baraba, když mám fullset Raekora (a navíc krom těla vše 2x na výběr :love: 8-) )

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 23.06.2014, 16:16 hod.

pěkný, už se těšim. Kdybych hrál barba, tak jdu určitě Raekora, chargera sem jednu dobu hrál na SC a měl sem ho v plánu i v BH
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.06.2014, 16:21 hod.

Dikes :)
Mno, já to už testoval a bude to chtít asi hlavně cvik a odhad do čeho vletět, ale to se asi poddá. Zatím se mi to ale na HC (BH) moc nepozdává. Docela často se mi stávalo, že jsem čekal na cooldown a zůstával zaseklej ve kupě potvor, protože jsem tam nalítnul a spoléhal, že se charge vyresetuje a ono prd :)

Samozřejmě já mám vždy v buildu Leap, tak jsem to pořešil s ním, ale je to trochu sebevražedenej způsob hry :green:
Každopádně na blbnutí je to super a je to takovej surovej barbaří ramenatej styl, takže jestli se mi to zalíbí, převlíknu DrSmáka z EQ setu do býčích kožek >:D

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 23.06.2014, 16:29 hod.

nevim jakej máš build ty, ale já bych jel něco v tomhle stylu: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... jbY!cZaZYc
Leap do mobů, Rendnout je a Chargí z nich vylítnout, a takhle to opakovat u každý větší skupinky, menší jen charge/rend a přeživší zabít frenzy
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.06.2014, 16:33 hod.

Jakej build pojedu zdaleka netuším, to je ještě hooodně daleko. 8-) Jako vždy to prostě vyplyne ze situace postupným vývojem, ale je možný, že tak jak píšeš to cca může taky dopadnout. 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.06.2014, 11:45 hod.

Toz se musim tez podelit o velky kus radosti :) Nedavno mi padl 1 ring z A1 ( Shanim si uz dalsi :) ) a vcera z obycejne truhly na me vykoukl Thunderfury :) To bylo zrejme znameni,ze mam nechat spocnout barbarku :)

Jinak si uz v truhle formuji pomalu cosik pro WD :) Mam uz Mask of Jeram a ty Zunnimas lebky offhandove :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.06.2014, 14:11 hod.

Jo, těch možností je tolik, že pomalu nevím, kam dřív :D
Ale teď mi padá hodně lege, takže jak to zase zvadne, založím toho třetího barba. (zoufale potřebuju Souly) V podstatě bych teď maximálně uvítal druhý Unity a jsem spokojenej.. :)

Skyrime, nevím, jestli jsi to zvažoval, ale protože máš Weaponmastera, tak se ti jeho bonus upravuje z MH. Odyn by ti v pravačce hodil 5%CC. Já osobně jsem dal přednost CC. ;) Ale je to na tobě, už víš, co a jak.. 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.06.2014, 14:21 hod.

Mno kdyz jsem ho dropl,byl jsem trosku z toho vedle.Tak to dnes prehodim ;) Jinak porad zkousim ohnivou chestu a stale nic :(

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.06.2014, 14:44 hod.

Já myslím, že stačí chvíli hrát a padne. Nakupuj u Kadaly chesty pořád dokola.
Nejdřív jsem se modlil za EQ set. Není to ani měsíc a mám v truhle dva kompletní! EQ sety (ano opravdu 8ks) + to, co má na sobě DrSmák. Nemám nervy zničit takovýhle setový věci. Skoro celej Raekor 2x atd. Takže je spíš místo na optimismus 8-)
V podstatě bych spíš řekl, že padaj tak pěkný věci, že nemám co rozbít a za co ladit u kozatý.. :{

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.06.2014, 19:01 hod.

To si pis,ze ji to budu porad tlacit ty shardy do chest :) Ona ju musi nekdy dat.Jo tak to gratulace :) 2x EQ set :) Nadhera.Verim porad,ze mi to vse jednou spadne :) Zatim to je tak postupne.Vcerejsi drop TF swordu je jasny priklad.A taky jsem si kdysi rikal,ze neni mozne ho mit :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.07.2014, 13:02 hod.

Tak můj druhej Leoric :)
INT a padnul barbarovi - aji je docela pěknej, někomu ho později šoupnu :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“