Hledači pokladů

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 28.01.2014, 00:59 hod.

Mě by zajímalo, jestli víte o někom, komu padla Zod runa :?:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 28.01.2014, 06:33 hod.

Damagedeathovi, již neaktivním v D2, padla 2x :D Pak Fraxinusovi v multiplayer hře s ještě dalšími hráči. A pak vím o několika z českých realmů, kde je ten drop jako v 1.13, tak se to dá taky brát :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Attia » 28.01.2014, 09:24 hod.

Damagedeathovi myslím padla jen jednou, ne? Druhou myslím složil z run z LK chestek...ale jistej si nejsem...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 28.01.2014, 09:27 hod.

Jo, to je možné vlastně :) Já to brala tak, že měl prostě dvě Zod :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 28.01.2014, 21:05 hod.

Aha, takže tady z těch aktivních lidí ji na vlastní oči viděl jen Fraxinus... To muselo stát za to :D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2014, 03:07 hod.

2000 Pit runs (p3)

Ano, opět jsem jich chtěl udělat víc, ale okolnosti tomu nepřáli.

TC87: unique: zde
TC87: sety: zde
TC3+HR's: zde
ostatní krámy: zde

Berserk Barbarian
Level: 94-->95
Strength: 222
Dexterity: 139
Vitality: 410
Energy: 40
MF: 604%
Run time: 85 sec
Find Item: 51%

Skills:
Sword Mastery: 20 (31)
Iron Skin: 1 (12)
Natural Resist: 1 (12)

Bash: 1 (12)
Stun: 1 (12)
Concencrate: 1 (12)
Berserk: 20 (31)

Howl: 20 (30)
Find Potion: 1 (11)
Shout: 9 (20)
Find Item: 10 (21)
Battle Orders: 20 (31)
Battle Command: 1 (12)

První číslo označuje body investované na tvrdo, ty v závorce s equipem + Battle Command. Poslední body jsem dával do Shout.

Equip:
Helma: Shako (50 MF) + Cham
Zbraň: RW Grief (39 IAS, 393 dmg)
Switch: 2x HotO
Brnění: RW Enigma (95 MF)
Štít: Monarch + Um
Rukavice: Chance Guards (39 MF)
Boty: War Traveler (46 MF)
Opasek: Goldwrap (30 MF)
Amulet: +2 Barb, 34 MF
Prsteny: 2x Nagelring (60 MF)
Charmy: Hellfire + Annihilus + Gheed (40 MF) + 27x sc of luck, 1x of Fortune+4 all rez = 232 MF

Merc (Might):
eth Col Volgue Insight, Andy Visage + 40 ED jewel, RW Treachery

Jelikož jsem to už jednou běhal, tak jsem přesně věděl, do čeho jdu. Začátek je dycky parádní...člověk je natěšenej, sem tam něco i padne a nějaký ty expy taky člověk nabírá, i když velmi skromně. Po čase to ale člověku začíná lízt na mozek a i proto jsem si hodil 2 měsíční oraz kompletně od Diabla. Nedávno jsem se k tomuto runování vrátil a dokončil aspoň ty dva litry. Z toho, co se jaksi nevlezlo na fotku stojí za zmíňku, že jeden ze 6 uniq amuletů, který jsem našel byl Metalgrid :) Luck jak párek. Uniq prstenů padlo 21, ale žádnej SoJ nebo BKWB :( Pak nechápu, jak se mi mezi TC87 unikáty vetřel Ghost Glaive. Nejvěší zklamání jsou runy. Těch jsem čekal opravdu víc nebo aspoň kvalitnější...takový šitky popadaly :roll: Jinak dohromady padlo 21 TC87 itemů, což je jeden kus za 95 runů...o tom si Pindl může nechat jenom zdát...teda aspoň ten můj :D

Natočil jsem i video zahrnujíci 3 poslední runy. Trošku to vypadá, jak kdybych to hrál poprvé, ale když člověk hraje po 20 letech ve fullscrenu, tak je to fakt úlet :D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od DeathHero » 22.06.2014, 06:01 hod.

@Dark_Deamon gratuluji pekny barbar doufam ze armadu conqueroru promenis na guardiany jinak slusny nalezy Death's Fathom,CoA,Griffon's Eye a padl Tyrael's Might :P ??
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 22.06.2014, 09:16 hod.

No pěkné :) Jen ty runy mohly být lepší. Ale i tak, za 2000 runů DF, Griffon, dva Thundery, to je super 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.06.2014, 10:33 hod.

Identifikace Sacred Armoru dopadla takto. Jinak co se týče Thuder Maul's, tak jeden byl Earth Shifter a druhej The Cranium Basher, kterej už mám 2x :) Málem bych zapomněl...padlo i 9 skillerů.

Jako minule, tak i tentokrát zklamala identifikace...Griffon, Fathom, CoA...vše je spíš podprůměr :(

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 23.06.2014, 10:05 hod.

No, vzhledem k tomu, ze mi tady ten obrazek nefacha :OXO (zatracenej admin) a vzhledem k tomu, ze se neradujes, bych tipnul, ze Tyraels nebylo, skoda...Ale jinak nalezy super, hlavne Fathom, ten mi padl jen jednou v zivote a jeste jsem o nej blbe prisel :roll:

Casem Te zkusim v Pitu napodobit, chybi mi toho hafo :roll:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.06.2014, 10:27 hod.

RIP: Jn...zrovna jsem ti chtěl psát sms, že se SA nepovedl :( Zas jsem ale získal 15 nových itemů do grálu, což potěší :) Co mě ale nejvíc zklamalo, tak byly runy. Hold to musí popadat v Chaosu :D Zas když to vemu na druhou stranu, tak z celkových 4500 Pit runů toho popadalo celkem dost :)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 23.06.2014, 22:55 hod.

Dark_Deamon: Paráda! Ty kousky jsou fakt inspirující :love: Pro mě hlavně ty Thunder Mauly, Griffon's i Giant Tresher, ale především Death's Fantom. Tohle všechno jsem zatím viděl jen z obrázků.

Ale pokud máš 15 nových kousků do grálu, tak by to mělo vyvážit i ty s*it runy. ;)

Keep searching!

Johny Searcher

:lol:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2014, 10:46 hod.

Neposunuse: Ještě víc inspirující by bylo, kdyby padla DW, Asteron nebo ten Tyrael's, kterej už tam mohl být :) Btw...přijde mi úsměvný, jak většina lidí mění jméno z Death's Fathom na Fantoma :)
Ale pokud máš 15 nových kousků do grálu, tak by to mělo vyvážit i ty s*it runy. ;)
Nevyvážilo :D Aspoň ta Ber mohla padnout, kterou pořád nemám :-x

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 24.06.2014, 21:49 hod.

Dark_Deamon: Díky za upozornění s tím "Fanthomem", já to fakt měl takhle vsugerované. Příčina tkví v nedůsledném čtení, však obsah slova si většinou domýšlíme podle počátečního a koncového písmene, pokud znáš ten efekt...

Dej dalších 2000 runů, a přijde i Ber 8-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.06.2014, 11:18 hod.

S tím Fathomem jsem to myslel ze srandy :) Zmínil jsem se pro to, že nejsi první, u koho jsem si této zámněny všiml :)

Teď si dám od Pitu nějakou dobu pohov a pokusím se o lvl 99, jak se zmiňuji v HC příbězích.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 26.06.2014, 22:07 hod.

Dark_Deamon: Ještě bys mohl uvést tvůj odhad statistiky úspěšnosti unique dropu při využití skillu FI. Já si totiž nemůžu pomoct, ale zdá se mi, že ten skill na elite unique věci prakticky nefunguje, natož na TC 87. Mám pocit, že elite unique věc mi při využití FI spadla snad jen jednou (při běhání Pittu a Pindla). Jinak samé sra*ky... :roll:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.06.2014, 08:24 hod.

Tak jako žádná hitparáda to nebyla, ale nějaký TC87 jsem přes FI získal. Třeba v tom prvním běhání Pitu jsem přes FI získal Cham :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 05.07.2014, 22:09 hod.

Deamone ty jsi blazen, vzdyt to hrajes poslepu :-))

Kazdopadně jsem se nechal MF Bersekerem zlakat a rozjel jsem ho po resetu na Evrope. Zatim teda takovej malej chudáček, že kromě Pitu bych se raději do žádných větších akcí (Meph, CS apod) nepouštěl. Max dám LK, kde se to dá projít jenom na Howl.
Mne ta jedna runda v Pitu trva tak 10 min :_)))
Kazdopadne na FI si nemůzu stezovat. Hraji na pl2 a uz padla MAL a 40% ED jwl (jinak jsem teda žebrák- KO,LEM,PUL) + goldy, takže každou chvíli progamblim nejake to mega. Shanim zatím marne amulet, zato mam vygambleno na Palu, Druida a Sossu :_))
Zatim mam rare Imp Song Reinforced mace, coz mi dava 1,5-2,8k dmg, ale na bossáky je to málo. Diabla jsem mlátil snad půl hodiny. Ted uz má žoldák Toothrow brko s OW, tak by se nemusel tak rychle doléčovat, ale moc se mi do těch končin ani nechce :-)
Treba padne i LO a konecne udelam Grief a budu moci chodit i jinam (i kdyz na Pit se stezovat neda...)

Ty jsi před Pitem běhal Pindla, jestli si to dobře pamatuji. Mám to chapat tak, že i pro tebe je Pit lepší nebo jsi to změnil kvůli area lvl? (83 / 85?)
Btw, jestli nepadne ta LO, myslíš, že má cenu udělat třeba Oath? Nebo počkat na lepší Mace wpn?
Ja totiž obdivuji, jak dokážete běhat jednu lokaci a navíc pořád tu samou. Podle mně jsem 2000 nájezdů neudělal za celý rok :-)))
No nic, držím palce na těch dalších 2000. Schválně si spočítám, kolik jich udělám já ))))))))))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.07.2014, 11:18 hod.

Abuzus: Tak když na stejné mapě uděláš pár tisíc runů, tak tu jeskyni znáš tak přesně, jak kdyby ses v ní narodil :D U toho Zerka jsou důležitý 2 vlastnosti: Teleport a Cannot be Frozen. Bez toho se nemá moc cenu do takových akcí pouštět. Nebo můžeš, ale bude to trvat šíleně dlouho. Grief v Phase Blade taky není k zahození :) Důléžité také je, mít minimálně IAS 42+.

U Pindla mám taky něco naběháno a když to srovnám s Pitem, tak co se týče TC87 a HR's, tak na plné čáře vyhrává Pit.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 07.07.2014, 12:31 hod.

To je dost zjednodusene receno, kamo...Ono, kdyz dela ten Pit 10minut, tak je daleko lepsi ten Pindl...Pit a vubec area runy se vyplati v okamziku, kdy a) zabijis bosspacky vetsi rychlosti, nez bys dal Pindl runu do minuty(rekneme, ze za tu minutu das 6-8 Bosspacku, coz uz je lepsi, ikdyz Pindl je superunikat) a b) hledas tech par veci, co Pindl nemuze dat, coz je diky Mephovi ve skutecnosti jenom Tyraels ;)

Jinymi slovy, cely gral je v podstate o Tyraels...

Btw., uz se opravdu zacinam vracet ke svemu questu, pocitam, ze do konce mesice udelam nejaky vetsi update ;)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“