Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 18.06.2014, 09:37 hod.

btw mrtvolky vidím to tak že budu hrát na 99% bez sezón, pokud tam není nějaká motivující odměna (legendy budeme mít taky jen později) tak kvůli nějakýmu porovnávání v tabulkách, když vím že první bude stejně nějakej korejec mi zato začínat úplně od nuly asi nestojí.

máte podobnej názor?
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 18.06.2014, 09:46 hod.

... mloku, jasný - pick up radius to určitě řeší, ale nějak na něj není na equipu místo :-)) ... a popravdě to jestli zvednu nebo nezvednu gold, je to poslední co jsem řešil ( a co řeším obecně ), tam šlo čistě o to přežít a ten rift dát ( a navíc už goldy padat nebudou, večer se mi povedl krásnej craft nových rukavic ) ... hulku pokud jde o sezony a pod - já zatím nevím hrozně záleží na tom jak to bude celý udělaný - a předpokládám, že drop unikátních legend by měla být jedna z vlastností, takže uvidíme ... nicméně za mě už se těším na jakoukoliv změnu či oživení, ať už to budou tiered rifty nebo sezóny. Tak jak je to teď to pomalu upadá do nudy ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 18.06.2014, 10:03 hod.

Já si sezónu asi zkusím, ale že bych to nějak upřednostňoval to ne...
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 19.06.2014, 06:27 hod.

takže včera jsem měl jen chvilku na testování:
firestarter build
+ prostě parádně se mi s ním hraje, není potřeba tolik wrathu, dps výstup je podle mě lepší, a díky pasivce se líp nahání cdr, na nižší t určitě lepší jak brokovnice
- toughness poloviční, u reflektu velmi nenezpečné (vysoké T), strašnej rachot a nikdo semnou nechce hrát :(

brokovnice
+ parádní dps, runa u šampiona na toughness - místo +20% armor jsem dal v klidu finery pasivku, v podstatě bylo jedno jestli hraju t2 nebo t4, skusím t5 dneska
- cooldowny v péééérdeli (težkej boj, prsatice ne a ne přemotat to co chci, hlavně nejsou love) - díra v šampionovi asi 6s, a nejhorší je že i když jsem dal blind s runou na wrath tak jsou situace kdy stojím u rg nebo nějaké silné elitky a čekám až bude provoke ready abych mohl "vystřelit" tak toto mě sere nejvíc - totální závislost na kuličkách

Skoušel jsem i tu runu co má mdmt ale bez toho štítu je to strašně nadlouho, skoušel jsem dát i fistu s poslední runou jako promární útok a 3 paprsky jako druhej taky nic moc furt bezwrathu stejně jak u brokovnice, testoval jsem runu kde už od začátku je že 3 paprsky ale myslím že to neudělalo 9 paprsků a taky žádná hitparáda, takže brokovnice asi na vyšší T vede, jen musím pořešit cooldowny abych se dostal na cca 50% a nevím jestli nedát u law redukci costu místo critical

Píši to i pro ostatní crusy aby věděli co je čeká a nemine až najdou tohle vytoužený bacadlo a nakonec třeba zjistí že shield bash s maximusem je lepší

PS: ideální varianta je asi najít flail se soketem v základu kde si namotám 10% cdr, pak ho dám ještě třeba na rukavicích a je pokoj

edit: takže počítám že cdr musí jít na oba prsteny a rukavice abych se dostal na 51% úúúúúú cc a cd půjde do kopru
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 19.06.2014, 07:45 hod.

Jsem včera běhal chvíli solo s brokovnicí, to čekání na wrath je špatné a na solo hru je dobré mít u law po aktivaci tu sníženou spotřebu, pak se to docela dá. Nebo existuje jeden law ( asi ten srdíčkovej ), že ti budou padat globy :-)
Já dneska budu zkoušet udělat pirro marrela, snad seženu něco 700 STR, 700 VIt, 10% CC a 8% CDR nebo kolik je max, žádnej troškař :D

ale pak se NĚCO stalo ... pokračování v dropech z dobrýho sudu :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 19.06.2014, 08:04 hod.

na softcore bych dal šampiona s runou na dvojnásobnej regen to je jasný ale 150% armoru a oživení je ajsná volba, potkal jsem arcane elitky někde v úzký chodbě a tolik beamů jsem pohromadě snad ještě neviděl... bez 30k armoru bych to asi nedal
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 19.06.2014, 09:10 hod.

An7yk píše:Já dneska budu zkoušet udělat pirro marrela, snad seženu něco 700 STR, 700 VIt, 10% CC a 8% CDR nebo kolik je max, žádnej troškař :D
Já se včera odhodlal konečně vytáhnout cruse a právě Pirro jsem udělal (sice bída roll, ale nejsou suroviny), doplnil o craftovanej flail na Smite a je to bomba, ostatní gear a skilly jsou teprve v progresu, ale je to vítáná změna oproti WD, kde se bez nějakýho luck dropu dál neposunu.
An7yk píše:... pokračování v dropech z dobrýho sudu :D
Za ty tvý flaily bych ten svůj klidně vyměnil :lol:


PS: pos.anej amulet sežral 7 mega a dal 57%CD, to je na uninstall :) a to jsem si říkal, stačí málo, než padne nějakej hnědej, hmm a takhle to dopadlo, na mizině a s 57% cd :)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 19.06.2014, 09:45 hod.

mě sežral 80 mega a stejně crit nedal, tak jsem tam nechal vitalitu...
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 19.06.2014, 09:49 hod.

80 mega? ty máš svatou trpělivost, já teda nemám nějak už zaco přetáčet odkrvil jsem se totálně na tom hota barbarovi, včera jsem dal asi 6 pokusů a ani jednou cd

skusím dneska farmit ty bounties za který je hodně peněz/ expů

mohly by ale aspoň snížit ten cost gemů na reroll to je stále docela dost peněz a navíc mi začínají docházet topazy na amulet :D
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 19.06.2014, 10:54 hod.

... já chci taky flail 2700+, s tím mým chudákem 2400+ je to děsný :-))) ... celkem si troufnu říct, že s tím 2700+ bych si chodil T5 jako pán a T6 celkem v klidu :-) ... a hulku já s Tebou hraju rád, s tím bordelem co dělá wizzard s WoW se to nedá srovnat :-)) ...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Mlok » 19.06.2014, 11:01 hod.

hulkxxxl píše: mohly by ale aspoň snížit ten cost gemů na reroll to je stále docela dost peněz a navíc mi začínají docházet topazy na amulet :D
To je skoro výhoda. Také nemám topazy na amulet. Goldy přibývají rychleji než topazy, takže se pak nemusím honit kvůli amuletu za goldy. Amatystů mám ale zatím dost (jestli to tak půjde dále, tak ale i ty spotřebuju všechny, už jsem na cca 60 rerollech na SoJi a zásoby mám na cca ještě 100 rerollů), takže stejně honím goldy zase na reroll SoJe. Včera dalších 20 rerollů a zase se 8% CDR nepovedlo. Hlavně, že jsem v těch pokusech viděl 5%, 6% i 7% CDR...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 19.06.2014, 11:02 hod.

mě to je taky jedno, ať si hraje každej s tím co ho baví :) , ve vanille to bylo daleko těžší, tady je to až úsměvně lehoučké.

Já přímo na cíl nestřílím, žáby chodí kam chtějí, fetishové si útočí sami, šaman ovcuje co chce, psi koušou co si zamanou, takže vlastně chodím s bandou co si dělá co chce... to je hrozný taková nedisciplinovanost ... a muziku mám vypnutou (poslouchám radio, jediné co mám zapnuté, tak je hlas postavy)
a FPS mi letí na 12 i bez crusadera...
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 19.06.2014, 11:08 hod.

skusím najít ten štít pak to má smysl ta runa bez něj je to slabota dlouhé čekání, asi bych pak dal na primární útok poslední runu fisty střílí to hezky pak by šlo hrát i bez bracerů od mathaela asi a dát vábuchy se stahováním a bracery na +dmg za knockback prej to taky funguje to by bylo maso

PS: škoda jenže ten firestarter je dobrej tak na t3, pak už mi chybí toughness
Obrázek Obrázek

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 23.06.2014, 11:45 hod.

Ahojky jak koukam tak uz moc nehrajete, až na Sukvose :-)
Malá odjela na měsíc k babíčce tak bude víc času na hraní, ale nák mě to tam neláká :-(

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 23.06.2014, 13:15 hod.

... njn je fakt, že poslední dobou je docházka mizerná ( včetně té mé :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 23.06.2014, 13:39 hod.

hoj, já se snažím jak to jde akorát žena nějak protestuje :D včera jsem nasraně odešel protože po asi 30ti rerolech mám na amuletu 65 cd :D raději jsem šel grilovat a užívat chmelového loku

často se mi stává že hraju v jinej než náš tradiční čas, většinou nikdo není online nebo jen klasicky sukvoš
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 23.06.2014, 14:40 hod.

... tak já se bez mučení přiznávám, že to teď docela flákám, ale má to milion a jeden důvod:-)) ... když pominu, že si mě žádá rodina, tak :1 - venku je hezky, 2 - je MS ve fotbale, 3 - blíží se Zaklínač 3 a je potřeba znova dohrát Zaklínače 2, 4 - bohužel už není moc motivace proč to hrát, jo jasan pořád může padnou něco co mě o 2% posune, hmm, ale kam?:-), prostě dokud nebude 2.1, tak si sem tam ťuknu pár riftíků, ale vidím to max tak 2-3x týdně. Pevně věřím, že 2.1 tomu dodá šťávu a za sebe můžu říct, že třeba na Tiered rifty ( teď se to jmenuje jinak, ale nechce se mi to hledat ) se vysloveně těším ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 24.06.2014, 20:47 hod.

Tak ja uzivam slunicka:) a vseho co tu tece ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.06.2014, 06:00 hod.

tak včera mi padl štít eberli charo, dokonce pěknej roll, hned jsem začal vymejšlet jak na něm naroluju cdr ale to ku*va nejde :(

sukvoš si vzpoměl že viděl někoho lítat na t6 na streamu tak jsem zapátral v paměti že to jsem koukal taky... no a ve volné chvilce jsem skoušel

takže fista s první runou na primáru, HF s asc na sekundáru, do ruky zpátky darklight, fervor pasivka, law zpátky na cc, rukavice s cd zpátky a nemusím rerolovat ještě druhej prsten kvůli cdr, docela pěkně se s tím hraje, nedělá to takovej kravál jako ta runa s ohnivou bouřkou, ten beam z hf je jen jeden to je jasný ale díky cdr ho mužu házet snad zaždý 3s, ale hlavně oproti brokovnici už to není otom že všechny skily jsou jen nato aby mi nedošel wrath a furt sbírat kuličky jak idiot atd....

chtělo by to lepší darklight viděl jsem i dps kolem 2400, už teďka se bufnutej šplhám k 2mil dps s tím by to bylo ještě lepší

testoval jem na t4 a padalo to hezky
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 25.06.2014, 11:19 hod.

... a zkoušel jsi to tak jak to mám já, tzn. s FoF a 3 paprskama? ... protože vzhledem k tomu, že ten FoF máš o třídu lepší jak já, tak musíš dávat T5 s prstem v zadku a T6 v pohodě ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“