Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 11:43 hod.

no podle mě je úplná tragedie 2x wd v partě s pidižvíkama, to mi jde fps dolu tragicky, myslím že ten crus není tak hroznej spíš je katastrofa ten zvuk co to dělá to je hrůza

zkus můj build i s tím consecration a firestarter je to paráda, škoda že nemám allres na chestě a kalhotech pak by to bylo v pohodě i na t5 podle mě

cdr s 2h zbraní je hrůza, bez toho aby jsi ji měl hezky na zbrani (10%) a ještě někde jinde navíc nemáš šanci, bude tě to stát strašně moc

PS: skusím asi craft devastatora, kdyvych měl třeba 2300 dps, str, díra + 20% fire tak by to mohlo bejt taky hezký
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 12:08 hod.

gatě mam taky bez all res a nejhorší je, nemám modrý matroš a gatě captain crimson chtěj asi 72 :D :( a já právě zvažuju ( viz classy/crusader tady na foru ), že bych dal pryč all ress a hodil tam co máš ty, + heavens dmg :D ale je to HC, asi bych se na to měl vybodnout ... :X nevim, dneska musim zkusit T5 takhle ted, než začnu rollovat

tak já oželim pak už rozdíl třeba mezi 2 a 4 sec to si radši necham 1000 vit ve zbrani, ale 7 sec je dost no, občas si musim udělat kolečko okolo mobek navíc než to začnu pražit... přecijen passivka je 5 sec nesmrtelnost, tak v nejhorším případě to udělat tak, aby pokryla čas mezi akarathem :D
pak kolují názory, že si člověk může dát tu passivku pryč, když by už byl perma akha

Vidim taky dost lidí ( většinou na webu někde ), co mají třeba v SoJ:
+element dmg
+CD
+CC
+elite dmg

Tak co zkusit narollovat třeba:
+element dmg
+CDR
+CC/CD
+elite dmg?
:shock:
kde začíná/končí hranice, kdy je dobré mít třeba + CD než + STR ..

a btw, viděl jsem taky týpka, co měl normálně shotgun build a ve zbrani měl wrath regen a ty 2h flaily mají +3,7-4 wrath/sec :shock: to je hafec

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 12:19 hod.

však koukni na soj co mám... má 5% cdr jen jsem musel přetáčet tu holy na fire, jinak bych přetáčel těch 5% na 8

no já pasivku dřív nepoužíval dal jsem ji až na ty riifty a to mi zachránilo zadek, jako nespoléhám nato že bych měl díru 7s a počítal s procem pasivky :D takovej kamikazdze fakt nejsem, nejraději bych ji dal do péčka, když máš prophet šampiona tak mám asi 30mil toughness a jsi totálně v pohodě (asi bych dal pasivku na redukci elementálního dmg) 1000 vitky se ti hodí ale bohužel je to na zbrani docela nežádoucí místo ní tam mohla bejt 10% cdr
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 12:34 hod.

no ty tam máš STR, ale ja mam na mysli SoJ bez STR! :-) že bys dropnul SoJ s holy, elite dmg, crit chance a místo str tam udělal tu CDR

no na T4 když jdu světlu vstříc v Akaratu tak jeden výbuch moltenu mi bere 80 000 HP bez bloku... bez akharata je to 160 000 :D z mých 550k HP
toughness mam taky asi 30-32 mega v AKčku, ted nevim přesně, jak jsem přehazoval nějaké věci

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 13:21 hod.

jo bez síly.. no škoda že mi nepadl takovej roll s fire možná by stálo zato tam hodit cd ... škoda že nefunguje d3 up (nebo funguje?) tím jsem si dřív parádně testoval co koupit

molteny docela bolí raději to sleduju abych nešel světlu vztříc jak je clanovým zvykem, tuhle jsem dostal sadu na t2 i jsem zapoměl jak to bolí, člověj si zvykne na tu imunitu z bt setu

edit: lol akorát otom mluví avoid na streamu že je lepší tam natočit 6cc než ten primární stat, no tak až mi zase padne nějakej sjo s cdr tak to zkusím (tzv nikdy :D)
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Mlok » 17.06.2014, 13:37 hod.

An7yk píše: kde začíná/končí hranice, kdy je dobré mít třeba + CD než + STR ..
Na ringu je nízký main stat (kdyby tam mohlo být 700+ jako jinde, tak by to už vycházelo lépe pro main stat). Postavy mívají kolem 9000 main statu a na ringu je jen kolem 450 (beru střední hodnotu). Takže je to pak jen kolem 5% nárůstu dmg. Něco málo lze ještě přičíst za navýšení defense.

Oproti tomu 6% ChC i 45+% ChD přidá téměř každé postavě o dost více než 5%, většinou tak kolem 7%.

Tedy místo main statu na ringu vychází ChC i ChD lépe v podstatě téměř vždy.

Problémem zůstává, že u SoJe to vyžaduje drop s již naprosto perfektním rollem a to se nepodaří téměř nikdy. Potřebuješ současně kombinaci správný typ % elem. dmg (a k tomu ještě lépe i slušnou hodnotu) a trefit poslední random vlastnost přesně na tu co potřebuješ.

SoJ mi padnul zatím 3x a z toho pouze jeden měl aspoň správný typ % dmg, o trefení se poslední primary vlastnosti už jsem si mohl nechat jen zdát (tedy reroll té nepotřebné vlastnosti). Ty další dva ani to ne, takže tam reroll typu dmg.

Ale bylo by to super dropnout SoJ s 20% správného typu dmg + 30% elitky + 6% ChC (nebo 45%+ ChD). To bych pak také okamžitě dělal reroll main statu.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Mlok » 17.06.2014, 13:39 hod.

hulkxxxl píše: edit: lol akorát otom mluví avoid na streamu že je lepší tam natočit 6cc než ten primární stat, no tak až mi zase padne nějakej sjo s cdr tak to zkusím (tzv nikdy :D)
Hmm, taky by se mi hodil dropnout SoJ s 8% CDR a současně 20% light dmg. To je ovšem dost utopie při frekvenci s jakou SoJ padá...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 13:40 hod.

bohužel coby crus na něm nutně potřebuju cdr ideálně 8% :D tak tím je to ještě horší to sehnat, za celé rosko jsem našel jen tři kousky ani neden neměl element kterej chci :D a jeden byl dokonce s dexem což je mi úplně na ...
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Mlok » 17.06.2014, 13:59 hod.

Já potřebuju do mojeho Wiz. buildu taky nutně 8% CDR. Už bych to s nižším CDR (aktuálně 69,5%) než mám nehrál. Ještě mi stále čeká tam těch 8% rerollnout. Po asi 35 pokus jsem pořád na 7% CDR (což se dá, rozdíl bude už jen 0,3s ve výsledku, ale chci to mít dodělané).

edit: Máš tak ještě větší smůlu než já. Já z těch tří kousků měl aspoň ten jeden co nosím se správným elementem a to rovnou s 20%. Aspoň jsem měl štěstí u RoRG, tam mi padnul s 8% CDR. U RoRG to ale bylo z více kusů, myslím, že mi jich padlo už 8 kousků.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 17.06.2014, 14:05 hod.

... pánové vaše starosti na moji hlavu :-)) ... někdy bych se chtěl dožít stavu, kdy budu na postavě řešit, že cdr 7% je málo, že chci cdr 8% :-))) ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 17.06.2014, 15:30 hod.

mdmT: tak to jsme dva :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 17.06.2014, 15:36 hod.

Tři. :-D
Ale můžu doporučit rip, ten vyřeší veškeré otázky okolo postavy.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 17.06.2014, 22:21 hod.

... tak mi to nedalo a vzal jsem cruse na solo T6 :-) ... bylo to celkem zajímavý a kdyby měl někdo chuť kousek zkouknout, tak prosím - odkaz je níže :-) ... nepředpokládám, že by na to chtěl někdo koukat celý, ale jako pasáž cca 19 - 21. minuta celkem stojí za shlédnutí ... celej rift trval 29 min, což je samozřejmě děsný, ale zábava to byla víc než zajímavá a po dlouhé době jsem se u diabla fakt bavil :-) ...

http://youtu.be/iL65ar88ilo

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 23:46 hod.

hezký ale, proč nepickuješ ty goldy :D si to chtěl dát pod 30 vid :D

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 17.06.2014, 23:49 hod.

mdmT: ty jsi fakt zvíře (v dobrém slova smyslu). dobře jak cyp :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 18.06.2014, 06:15 hod.

tak včera před spaním jsem se konečně dočkal, normálně radost veliká (ikdyž rol by mohl bejt lepší) a tak v zájmu vašich uší jdu všechno předělat z fire na holy - stále ale budu tvrdit že firestarter a darklight jsou lepší co se týká dmg

ta pasivka fervor velmi chybí těch 15% cdr je prostě ultimátní pro ty co používaj šampiona, chtělo by to roll zbraně tak aby tam mohla bejt cdr... jak jsem psal mám co dělat, prozatím se nechci zbavovat šampiona nějak se mi líbí těch 32mil toughness :)

PS: mdmt GZ k T6, jen jsem se chtěl zeptat jestli ty beamy tak málo tikají? přišlo mi že strašně málo čísel od nich lítá
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 18.06.2014, 07:25 hod.

An7yku - nene goldy sbírám, to není kvůli rychlosti, ale ony jsou ty goldy hrozně blbě udělaný protože většina jich padne z rukavic jako masakr bonus a tím pádem padají se zpožděním jako by za tu postavu a musel by jsi se pro to permanentně vracet. Tzn. na sbírání goldů se vysloveně nesoustředím a teda zrovna tady jsem se na ně nesoustředil vůbec:-) ... Hulku - čísla těch beamů nevidíš, je to chaneling a crituje to v bílých číslech a to se nedá hrát, těch čísel by tam už bylo moc, tzn. mám je vypnutý´, to co vidíš jsou crity ze shield bash a justice ( to je ale dobrý tak akorát na rozbíjení beden :-) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 18.06.2014, 07:34 hod.

no tak potom to bude asi větší rachot jak ta brokovnice, no budu gamblit štíty uvidíme jestli se povede ten co máš abych stáhl cd, jinak asi pojedu brokovnici, crituje cca 17mil a to nemám cd na amuletu (jako barb mi takto crituje jen u elitek když má 2mil edps a crus takto crituje furt s 1mil edps, něco je asi špatně)

ještě mě napadlo že dám pryč ten +% armor pasivku a dám tam finery, u šampiona prophet to myslím nedělalo moc velkej rozdíl a dps zase povyleze
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Mlok » 18.06.2014, 08:44 hod.

mdmT píše:An7yku - nene goldy sbírám, to není kvůli rychlosti, ale ony jsou ty goldy hrozně blbě udělaný protože většina jich padne z rukavic jako masakr bonus a tím pádem padají se zpožděním jako by za tu postavu a musel by jsi se pro to permanentně vracet.
Pokud je dostatečný pickup radius, tak je sebereš rovnou i bez vracení. Je ale potřeba poměrně dost. 10 yardů na to ještě akorát nestačí a je potřeba lehce více.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 18.06.2014, 09:07 hod.

jojo ty rukavice to je hnus jak se člověk vrací, je dobré hrát za WD a mít to mojo kde je +20 radius nebo hrát za wizarda a pickovat to s black hole :D

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“