KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 03.06.2014, 20:06 hod.

DrSmo, poskládal si už Raekora? Hodláš pro něj založit dalšího barba?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.06.2014, 20:37 hod.

Zdárek, Lemure :)
Ne, na Raekora mám zatím jen botky a ramena. Ale až se mi podaří sehnat další kousky, za zkoušku to určitě bude stát. (kdysi jsem měl i chestu, ale po dropu Cindercoatu jsem ji při čištění bedny tak trochu nerozvážně rozložil :oops: - stane se, no..)

A jestli bude další barbík? No to se mužeš vsadit >:D
(Záleží to samozřejmě na tom, kdy se mi podaří zase seskládat nějaký zajímavý nositelný věci.)


PS: S IK se dají dělat věci! Chybí mi malinkatej ždibec a se změnou runy na Ancientech mám prakticky perma HotA :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.06.2014, 20:48 hod.

Co se mi stalo považuju za fatální fake.
Už vím, proč mi týden nic nepadalo a je to dost nepochopitelný. Follower nosil Nagelring +44%MF (po redukci +9% tuším) a od té doby mi padalo 1/4 lege než normálně. Dnes jsem ho sundal, protože jsem si vzpomněl, že se někomu stalo to samý a co se nestane, za odpoledne 17 lege.
Hanba :ble: To je ale blbost...za vyšší MF méně lege, no neber to.. :-x

Ale konečně něco, co mi udělalo radost - už mám nesmrtelnýho Templáře :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 08.06.2014, 08:02 hod.

Zdarek DrSmiku :) ,

tak včera konečně došla barbarka na lvl 70 a byla oblečena do toho nejlepšího co jsem ji v truhle mohl nastřádat.Mám z té holky radost.A to jsem ji hrál jen chvilku :) Ten řetěz z Maximuse nemá chybu :D Jen se ho musim naučit používat.

Co se týče skillů,okopčil jsem to podle tebe.Tak se nezlob.Když bys měl chvilku času,nekoukl bys na ni :) ? PL body jsem rozdělil tak nějak podle sebe mno.


Děkuji předem :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.06.2014, 12:42 hod.

Šak co bych se zlobil 8-)
Uvidíš, jak ti to bude vyhovovat. :wave:

Rychlej pohled mi říká, že DPS je OK, horší s defense. (počítám tak na tu T3) Nevím, jestli je to málo AR nebo Armor, ale možná hlavně VIT, 230k je hodně málo. Vyprdnul bych se na Cleave na opasku a nahodil tam +% do života, nebo jinou věc do odolnosti. Cleave je jen taková nouzovka na Fury, moc toho na T3 s ním stejně neumlátíš. Na Amu rozhodně natočit víc do ohně. Rozhodně časem to chce Cindercoat. (až o 30% méně Fury na Smash!!) Určitě vyraž na Matláka pro materiál na bracery, hodně pomůžou s HotA.

Řekl bych, že T2 musíš s opatrností dávat, na T3 asi budeš moc často umírat skrz málo Tuhosti.




Jinak si myslím, že vzhledem k tomu, že je to v podstatě kopie DrSmáka, tak to nemá chybu :lol: :lol: :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 08.06.2014, 18:18 hod.

No musím se přiznat :) Chtěl jsem mít věrnou kopii DrSmáka.Jenže do dokonalosti chybí toho spousta :) Alespoň spočnu od blesků a dám se na ty ohně :)

Na T3 to nemá smysl,tam jsem hned DEAD.T2 jsem nezkoušel,ale asi to tam bude v poho,protože na T1 se držím i bez templáře :) Chce to zas spoustu času na lazení paní Střechové :D

Edit : No mám co dělat,abych byl jako on 8-) Jinak HP jsem zvedl na 325k :)
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 08.06.2014, 19:04 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.06.2014, 18:24 hod.

No neboj,..i DrSmák má k dokonalosti daleko :cry: :P
Chtělo by to minimálně ještě 2x Unity a EQ ramena, abych si buď uvolnil jednu pozici, nebo nahradil Grandeur Ring. Pak by se dalo zase vymejšlet co dál 8-)

EQ set jde skloubit i s IK setem. A to už je pak zralý na slušný T :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 11.06.2014, 15:19 hod.

Jucheej :!: >:D

Tak po miliontým nákupu konečně Kadala dala :love: :green: - poslední kousek.
(tak mám zas o čem na gearu přemejšlet - roll nic moc a málo Soulů, takže se na chvíli určitě zabavím 8-) )

Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 12.06.2014, 17:16 hod.

Wooow tak to gratuluji ;)

Ja vcera dropl dalsi EQ gate :) Z radosti je asi dneska rozlozim ! A ta baba v te kapuci Kadula,nebo jak se jmenuje :D me nema rada...Chtel jsem po ni Magefisty za 315 BH a ona nic :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.06.2014, 17:34 hod.

Za 315!?! Tak to se jí holce nedivím, to jseš teda z chudýho kraje :lol: Až to bude 3,15k tak se dá říct, že to byla ještě dobrá cena ;) :lol:
Já do ní cpal snad měsíc (čistě jen ramena),...no, ale nakonec teda (ka)dala :D (vůbec netuším, kolik to mohlo bejt, ale jistý je, že hrozně moc)

Krásně teď padaj setovky. Sice ještě nepadlo nic, co bych užil, ale to je jen otázka času 8-) Proto teď občas vytáhnu WD a Cruse, kdyby se chtělo zadařit s nějakým pěkným setíkem na ostatní chary.. :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 12.06.2014, 17:51 hod.

Ja vim no :D 315 je malo.Myslel jsem si,ze mi neco soupne :D No budu zkouset dal.Chci mit vylakovanou barbinu ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.06.2014, 17:56 hod.

To držím palec :)

Mě teď hrozně nakoplo, že nemusím na ty blbý materiály a můžu zkoušet kombinovat setíky,...ale má to teda negativní dopad na matroš :-x :D
Velice rychle jsem prohulil modrej a lávu :cry: :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 12.06.2014, 23:36 hod.

Dnes necekane zmeny :) Po spouste soulu prevlecenych za legendky :D Jsem se konecne dockal.

Takze padl mi novy Maximus :) A je o dost lepsi.Neverim do ted, Magefisty :) I amulet Haunt of Vaxo. Barbina dneska byla happy.

Ted se bude zkouset Cindercoata.Mozna padne driv jak ty rukavice.S materialem to jde z kopce.Souhlasim :( Modreho nemam nic moc a souly tez

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.06.2014, 14:50 hod.

Tak super. Teď to padá zase jinak a jiný věci, takže změny budou asi na denním pořádku :)
Já nasadil na DrSmáka Aughild a už tam zůstane. Elity na T3 padaj v sekundách 8-) Mám teď k ohni ještě 44% do Elit a celkově mi to dělá 1,8M DPS bez paragonu a selfboostu. Škoda, že jsem musel vyměnit Bracery od Matláka, to je jediná nevýhoda, docela to srazilo dynamiku hry.

Včera jsem pokoušel Wiznu na T1. Zatím bych to ohodnotil, že se s ní dá na T1 přežít, ale je to typickej DPS papírák. Chodím teď nejvíc Bounties A1, A2, protože bych pro wiznu potřeboval Grandeur a taky ty rukavky na +10min shrine. Ale lege od Tyraela jsem v A1/A2 neviděl už snad měsíc..

V podstatě mám teď hroznou kupu "práce", protože relativně vybyvený mám STĚŽÍ barbary. Budu teď asi víc střídat chary, abych ty zbývající šmudly trochu oblíknul :green:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 13.06.2014, 15:24 hod.

Mno je to moc super :) Diky vcerejsku jsem se na barbarce dostal na 1,1 M Elemental DMG :) Ted budu bojovat o Cindercoatu,dalsi SOJ a Andarielku :)

Ten ring na sety bych uz tez potreboval :D

Ja se tim Aughildem taky inspiroval ;) Chci ho na barbovi.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.06.2014, 18:55 hod.

Dneska paráda.
Už udržím na T1 všechny postavy. Nejvíc mě ale dostal WD. Naprosto průměrnej gear http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/37222471 a on se udrží na T4! :shock: :shock: Nechcípnul mi tam ani jednou a všechny sety jsou craft max. na dva pokusy.. :shock:
DrSmák už taky přešel na T4. Když se nezapomenu a nedělám kraviny, tak není důvod, aby umřel. A to už je důvod T4 hrát. Navíc mi tam prostě padá víc lege. Na T1 mi nepadá skoro nic..
Třetí Grandeur ne a ne padnout. Taky Unity pořád nic. Tak uvidíme, jak to půjde dál..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 15.06.2014, 19:31 hod.

Pry 3 Grandeur :D Jsem zvedav jestli ja se ho nekdy dockam :) A to uz ficim T3.A z krabicek mi uz pekne dlouho lg nepadla :(

WD se zda byt dost silny char :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.06.2014, 15:17 hod.

YES :!: :twisted: :twisted:
První Unity - a vůbec ne špatnej. Tak ještě jeden a min. T5 je otevřená :twisted: :twisted: (Relikvii pro nesmrtelnýho Tmplářže už mám :love: )
http://www.jpeg.cz/images/2014/06/17/cO7YX.jpg

Později si to dám do svýho Topicu, ale nahromadilo se mi pár záseků a kuriozitek, tak se podělím :)

S Furií jsem potkal klíčníka na Normalu http://www.jpeg.cz/images/2014/06/17/J2gzK.jpg
Double drop stejných knížek opět s Furií http://www.jpeg.cz/images/2014/06/17/zr4wg.jpg
A do třetice Furina našla Imperial na Masteru http://www.jpeg.cz/images/2014/06/17/MYd9U.jpg
:green:

No a dnes první čistokrevnej lege dvoják s Titanem z Kinga. Zajímavost je, že jsem ho zabil asi 500x a snad nikdy z něj nepadlo. Teď Unity, takže o to větší radost :!: :love: :) http://www.jpeg.cz/images/2014/06/17/Yr1jm.jpg

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 17.06.2014, 15:35 hod.

Gz, já potrebuju aspoň jeden ještě, pac jsem ho zapichl před týdnem.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.06.2014, 15:57 hod.

Díky, díky, je to po delší době super drop :)
Chtěl jsem napsat, že je to moje cesta k nesmrtelnosti ale v Diablu takovej výraz asi neexistuje, jak koukám :D

Další 50% redukce poškození je mega boost. Navíc na takový postavě, jako je muj křižník (už teď má 55% proti melee) :lol: :lol:
(ještě je potřeba zapracovat na redukci proti střelám a eledmg, ale věnuju se tomu teprve druhej den, (rezervy a nápady mám ještě obrovský) jde o experiment s Thorns Crusem - je to hrozně divný, nějak to funguja, ale ani po dvou dnech jsem úplně nepřišel na to jak - jednou se s elitou nebo bossem šmudlám půl hodiny, protože mám malou DPS a jindy se o mě elita zabije v podstatě sama za pár sec. :shock: :P - když už si myslím, že vím, kdy to jak maká, tak přijde elita a zase jí nic nedělám :D - ale já na to kápnu - až bude hotovej, tak nad tou hromadou redukcí zamáčne slzu i nejudatnější HC čkář :green: ) - ty údaje jsou bez Unity, kterej má dalších 14% poškození do elit (což hodí 49%) 8-)

Obrázek
Naposledy upravil(a) DrSma dne 17.06.2014, 18:48 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“