PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 13.06.2014, 06:16 hod.

@Kubizek: právě jste našli Kill Allův profil :x
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 13.06.2014, 07:06 hod.

:)
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od moon » 13.06.2014, 09:32 hod.

tak sem asi poprvé potkal PK, ale nevim to jistě. nerad bych někoho jen tak obvinil kdyby to nebyla pravda.

tady je můj příběh:
tak jako vždy se připojim na T1 public. hned co se mi to načte, tak už tam jeden křičí "port on me goblin" tak kouknu na vlajku a vidim tam že bojuje s elitkou. tak chvilku čekam a furt se mě snaží nalákat na goblina, ale boj s elitkou ne a ne skončit. tak sondim druhý dva hráče, kde jsou a proč nemaj boj s elitkou jako ten první. a co nezjistim jeden stojí v jinym městě než je to, do kterýho se načteš po zapnutí a druhej si běhá někde v A1 bounty. tak sem se po chvilce zase odhlásil a přihlásil do nové hry :-)

http://nocnihlidka.ic.cz/D3/Screenshot008.jpg

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Stanley » 13.06.2014, 09:46 hod.

Je to asi více než pravděpodobné :), dobře jsi udělal ;) Pravděpodobně amatér ale :)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 13.06.2014, 09:59 hod.

@moon: Hráčů s nickem Achilles je něco přes 80 :) Mohl by ses prosím tě podívat do recent players a postnout mi sem jeho battle tag? Mrknul bych na něj přes armory.

edit: třeba sestavíme celej řeckej pantheon. Arese už tu máme, možná přibude i Achilles :D
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od moon » 13.06.2014, 10:31 hod.

bohužel už je nedohledam. příště to bude chtít napsat si hned.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 13.06.2014, 11:54 hod.

RIP oběti PKčka, měli to vychytané no, pamatujte lidi, že 90% her kam se připojíte jsou čerstve zavřené rifty takže chodit jen s lidma ze začátku. Zbytek jsou PKčka, kde jim někdo umřel v partě, leavnul partu a uvolnilo se tak místo pro další obět. Každopádně tyhle lurvy zurvené bych jim zlomil ruce, je mi na blití, když vidim ty jejich profily, škoda že se to netrestá, kdyby jim tak blizzard smazal všechny postavy :OXO za poruštení etického kodexu a nazdar

Maj i normální postavy, tak je tak potkat na těch normálních postavách a zabít jim to, to bych si přál, moc moc moc! :twisted:

uka profil kill alla :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 13.06.2014, 12:00 hod.

moon píše:tak sem asi poprvé potkal PK, ale nevim to jistě. nerad bych někoho jen tak obvinil kdyby to nebyla pravda.

tady je můj příběh:
tak jako vždy se připojim na T1 public. hned co se mi to načte, tak už tam jeden křičí "port on me goblin" tak kouknu na vlajku a vidim tam že bojuje s elitkou. tak chvilku čekam a furt se mě snaží nalákat na goblina, ale boj s elitkou ne a ne skončit. tak sondim druhý dva hráče, kde jsou a proč nemaj boj s elitkou jako ten první. a co nezjistim jeden stojí v jinym městě než je to, do kterýho se načteš po zapnutí a druhej si běhá někde v A1 bounty. tak sem se po chvilce zase odhlásil a přihlásil do nové hry :-)

http://nocnihlidka.ic.cz/D3/Screenshot008.jpg
To je škoda, že si tam nešel třeba z jiný mapky nebo přes port nakouknout :) Kdyby tam bylo přehuštěno, tak bys utek, nebo to pobil od kraje a měl bys jistotu ;)

to: An7yk : neřešte pořád toho troubu, ještě si bude myslet, že je slavnej jen ignorací se ho forko zbaví ;)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Gandy » 13.06.2014, 12:23 hod.

An7yk píše:RIP oběti PKčka, měli to vychytané no, pamatujte lidi, že 90% her kam se připojíte jsou čerstve zavřené rifty takže chodit jen s lidma ze začátku. Zbytek jsou PKčka, kde jim někdo umřel v partě, leavnul partu a uvolnilo se tak místo pro další obět. Každopádně tyhle lurvy zurvené bych jim zlomil ruce, je mi na blití, když vidim ty jejich profily, škoda že se to netrestá, kdyby jim tak blizzard smazal všechny postavy :OXO za poruštení etického kodexu a nazdar

Maj i normální postavy, tak je tak potkat na těch normálních postavách a zabít jim to, to bych si přál, moc moc moc! :twisted:

uka profil kill alla :)
Na prd je, nejen to že se to netrestá, ale i to, že ostatní hráči se proti tomu prakticky nemají jak bránit. Jediná možnost je vyzabíjet moby co tam nachystal, ale to to stejně nevyřeší, protože si to připraví znova.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 13.06.2014, 12:58 hod.

Shadou: právěže nakouknout neni jak, když jdeš z patra 2 do patra 3 a v portu patra 3 čeká překvapení, tak to prostě nejde ...
jak řikám, join do hry a jít celej rift od začátku, nejlépe když ho čerstvě otvíraj nebo leavnout hru, nikdy neportit na lidi a pokud chcete to zkusit tak se mrkněte na ně, jestli náhodou nemá DHčko bílou zbraň s 5 dmg v ruce :(
ale já zase přestal chodit public games, protože se tam hraje pořád ve 4 a seká se to pak že mi to nebaví .... a už se mi chce zase nadávat, akorát na Blizzard :D

neřešilo se to někde třeba na dfans.com či battle.net, že by tam i nějakej modrásek od Blizzů něco psal? To by mi zajímalo celkem, jestli na to něco řikají, protože některá PKčka jsou tak evidentní, až to do xsichtu praští. Můžou říct, že je to věc lidí a jejich morláních hodnot a že lidi které nějaké PKčko zabije tak mají prostě smůlu. Ušetří si tak práci se shromažďováním smyšlených důkazů, protože DHčko s 50 emga toughness a bílou zbraní v ruce se bude obhajovat že si něco zkoušel a že si za to můžeš sám a prostě to skončí jako tvrzení proti tvrzení, i když je to nad slunce jasné ale nebylo a nebude to nikdy "právně" podložené, aby jsi ho mohl potrestat ... Ledaže by Blizzard dal někam varování, že kdo se takhle oblíkne tak mu to Blizz smaže :D stejnak bych řekl, že Blizzard má někde v podmínkách užití napsano, že může smazat jakoukoliv postavu bez možnosti něco vracet... ale použít tuto možnost na mazání PKček to myšleno asi neni. To si myslim já.

Na kill all prdim, koukám na profily všech lidí :-) Hledám tam nápady, motivace atd.

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Gandy » 13.06.2014, 13:06 hod.

Ono by se to dalo vyřešit např. tak, že by blizz zavedli jakési počítadlo. Pokud se na tebe někdo portne a chvíli po portu umře tak se ti zvýší hodnota počítadla. Pokud hodnota počítadla překročí určitou mez, tak se ti začne logovat chat v public grupách + se každá další smrt po portu k tobě ukáže společně s chat logem blizzardu. Pak se těžko bude obhajovat, že něco zkoušel, když bude v chatu hláška aby se na něj portl.

Edit: nebo alternativa - zavést možnost "report pk", kde se po kliknutí automaticky odešle log chatu + screen smrti, který se stejně ukládá.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od sgtmajfoley » 13.06.2014, 13:24 hod.

A prečo nezaviesť také "move along" a hrať pokial možno taky torment (alebo pripadne expert, hard atd.), ze aj keby tam bol triple pack, tak by som zdechnut nemal? Predsa aj je to Public, takze treba to brat s rezervou aj na SC a aj na HC. PK hraci nic neexploituju a nie je to ani chyba blizzardu. Je to iba o ludoch...
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 13.06.2014, 13:30 hod.

ty asi nejsi členem komunity Rift it Forward že :-) už jsem zažil pár smrtí lidí, kteří umřeli po té, co se připojili do hry a slepě bezmyšlenkovitě se portnuli k nám, většinou to byly spěchající sebevrazi s křehkým charem, kteří asi neuměli psát nebo číst

report PK taky nejde, protože i když člověk umře vlastní blbostí regulérně a bude to na public hře, můžou mu rupnout nervy a začít nadávat na všechny a rozhazovat reporty v afektu jako vzteklej, to taky nejde.

pokud je někde triplepack tak to může bejt i dobře, za normálního chodu 3 packy někdy nevadí, ba naopak je uvítáme ( pokud nemají šílené affixy :D ) -> rychlejší farma ( a samozřejmně na Tčka které už zvládáme s prsem v nose :D )

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od sgtmajfoley » 13.06.2014, 13:34 hod.

Jop diky ze si to pripomenul. Presne dalšia vlastnosť Publicu je, ze tam dost ludi precenuje svoje schopnosti. :) Pls, nahraj to jak vam tam zdechne niekto na guardianovi pls pls pls. :D :D To by som si chcel pozriet.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 13.06.2014, 13:51 hod.

No videa netočím, ale screenshoty si většinou an památku dělám :-)

Jedna věc je přecenit svoje schopnosti a druhá věc ( hloupost ) je třeba portit na T5 s DHčkem s 8 mega tough na crusadera, kterej stojí a mlátí třeba Ghoma a hlavně se může hejbat, narozdíl od člověka co se portí :roll:

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Gandy » 13.06.2014, 14:10 hod.

sgtmajfoley píše:A prečo nezaviesť také "move along" a hrať pokial možno taky torment (alebo pripadne expert, hard atd.), ze aj keby tam bol triple pack, tak by som zdechnut nemal? Predsa aj je to Public, takze treba to brat s rezervou aj na SC a aj na HC. PK hraci nic neexploituju a nie je to ani chyba blizzardu. Je to iba o ludoch...
Exploitují to, že jsou v podstatě nedotknutelní. Moby je tam nezabijou, PvP mimo brawling nejde a Blizzard je neřeší.
An7yk píše:ty asi nejsi členem komunity Rift it Forward že :-) už jsem zažil pár smrtí lidí, kteří umřeli po té, co se připojili do hry a slepě bezmyšlenkovitě se portnuli k nám, většinou to byly spěchající sebevrazi s křehkým charem, kteří asi neuměli psát nebo číst

report PK taky nejde, protože i když člověk umře vlastní blbostí regulérně a bude to na public hře, můžou mu rupnout nervy a začít nadávat na všechny a rozhazovat reporty v afektu jako vzteklej, to taky nejde.

pokud je někde triplepack tak to může bejt i dobře, za normálního chodu 3 packy někdy nevadí, ba naopak je uvítáme ( pokud nemají šílené affixy :D ) -> rychlejší farma ( a samozřejmně na Tčka které už zvládáme s prsem v nose :D )
Proto jsem psal, že by se přikládal chat log. Pokud bude v chat logu jasně napsané "portni se, je to safe", on se hned portne a po pár sekundách umře tak je to evidentní pk. Pokud v chatu nebude, že je to safe, tak je to vlastní chyba toho, kdo se tam portnul a nemá smysl to řešit.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od sgtmajfoley » 13.06.2014, 15:26 hod.

Nie je to exploit, PK hraci nic neexploituju, je to sučasť hry. Preco by to mal blizzard riesit???
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 14.06.2014, 07:02 hod.

sgtmajfoley: myslíš si, že je to úplně normální a nic bys na tom neměnil?
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od sgtmajfoley » 14.06.2014, 17:13 hod.

Kubizek: tak keby si stravil rok aj pol v EVE Online (pripadne inu "skutocne hardcore" hru) tak by si mal asi rovnaky nazor. No aj ked na to pozries normalne, kde je nejaky exploit? Pozvat niekoho do party, povedat nech sa portne na teba. Jednoducho povedane odrb to je, ale ziadny exploit v tom neni. Treba si jednoducho davat pozor, hrat s vlastnou partou, ked sa da, sledovat forum.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 16.06.2014, 07:28 hod.

An7yk píše:Shadou: právěže nakouknout neni jak, když jdeš z patra 2 do patra 3 a v portu patra 3 čeká překvapení, tak to prostě nejde ...
jak řikám, join do hry a jít celej rift od začátku, nejlépe když ho čerstvě otvíraj nebo leavnout hru, nikdy neportit na lidi a pokud chcete to zkusit tak se mrkněte na ně, jestli náhodou nemá DHčko bílou zbraň s 5 dmg v ruce :(
ale já zase přestal chodit public games, protože se tam hraje pořád ve 4 a seká se to pak že mi to nebaví .... a už se mi chce zase nadávat, akorát na Blizzard :D
no já sem z toho jak to psal vydedukoval, že je pulbic T1 a ne rift, tudíž když ten PK psal třeba z fields odněkud, nebo většinou z southern highlands, kde jsou ty stromy, tak by skočil ne na něj, ale na portál, pak by tam doběhl "odzadu" ale tak to jsou jen spekulace a nápad :) Jestli to bylo v riftu, tak je to daný no...

no ještě k tomu portu na lidi, včera sem skočil k vám s kubizkem a říkám si An7yk toho znám z fora, to bude v poho a ty si stál přímo na RG :D ale tak na pohodku to bylo s novým kompem mi to skáče do hry hned a můžu reagovat :) Se starým by to bylo horší...jinak skáču na lidi na blind a doufám, že se nic nestane. V tom RiF je to v pohodě v tom, že ty rifty chodí určitý lidi, který si otrkáš a pak už na ně můžeš skákat, pač víš, že je to v poho...public jen monster slayer je těžký odhadnout no...
Trapný na tom je, že v tom RiF málo lidí čeká, tudíž prohlížet profil jestli to náhodou není PK a jsi bez lootu :D takže riskovat holt člověk musí...

to sgtmajfoley : ty jsi očividně ještě na PK nenarazil, tam je většinou tolik mobků, že nedokážeš ani nakliknout volné místo, aby někam odběhl, většinou je tam mraky jedu a kdoví čeho ještě a jsi dole než vůbec zareaguješ. a ani nastavená klávesa kterou zmáčkneš a postava běží za kurzorem většino nepomůže, pač nemůžeš proběhnout skrz moby, pokud nemáš teda ty boty z druhýho aktu...já sem PK potkal ještě na vanile jednou a kdybych tenkrát neměl firebaty, který sem roztočil a to co mi tam připravil nepobil, tak sem taky ripnul, jenže tenkrát to šlo, pač byl LS, tudíž i když tam byly mraky jedu a všeho možnýho, tak tím že sem ty mobky bil a měl slušnou dps, tak sem byl full hp pořád a PKčko jen hodilo smutnýho smajlíka, pogratulovalo a leavnulo. Na RoS, kde LS není a je jen life regen a LoH to nehealuje tak dobře, tudíž v té samé situaci jako tenkrát kdybych se dostal v rosku, tak sem tuhej jak dědy škrpály...takže věta "pobít moby co tam připravil" mi přišla celkem vtipná :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“