Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 13.06.2014, 20:34 hod.

Psycho: Ty jo ani nevím na koho reaguješ.
Tak za mě říkám, že mám i SC postavy a vyprdnul jsem se na to, bo chci hrát i na publicu a tam je na HC více kooperativnějších hráčů, protože ti co nebyli, tak vychcípali. Takže se mi v partě na Hc hraje líp. Public proto, že hraju kdy chci já a němusím se s někým domlouvat. Na SC to byl děs. Joa pošli mi odkazy na ty T6 HC hráče, abych se s nima zkontaktýroval.
To že hraju HC budu cpát všude, abych nedostával rady na SC, jak mám zkušenosti. Jestli chceš, tak ti to pošlu i do polní počty s růžovým věnováním a srdíčkem. :D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 13.06.2014, 20:35 hod.

Heller: BUUUU, zase změny v legendárkách, nebude lepší čekat na 2.1.? :ble: :shock:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.06.2014, 20:59 hod.

To nevim... A kdy bude? Very soon? :-D

@tabletofon
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 13.06.2014, 21:05 hod.

V článku se nepíše "very soon", ale "pretty soon". Diablí exkrement aby se v tom vyznal co to vlastně jako má znamenat. Zda se máme už jako těšit a dělat si zásoby u kompu :love: nebo jet v klídku na půlroční dovolenou. >:'(
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 13.06.2014, 21:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 21:06 hod.

T6 solo HC s unity na fallowerovi bez problémů. Bez unity chvilkách teplo ale dá se.


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.06.2014, 21:08 hod.

A kde že se o této novince dočtu ? nic jsem nezaregistroval ! A teda já mám plnou truhlu setovek a legendárek .. tzn že mi budou na nic ?
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 13.06.2014, 21:08 hod.

KUKI: To jedeš na HC T6 za toho WD s tou helmou na locus swarm? Unity máš ty a follower s tím, že follower má unikát že nemůže zemřít?

HELLER: Ty nečteš hlavní nové příspěvky od šéfů na stránce? :OXO :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 21:46 hod.

Eagle přesně tak.
Jde to i bez unity ale není to už úplně sranda při blbější mobkach.
Mrkni na hlavní stránku Heller a do komentářů, jeden pasak to tam vysvětlil jak to asi myslí ale počkal bych na official notes.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.06.2014, 22:26 hod.

Aha sorry, normálně se dívám i na hlavní page :D ale nějak jsem to dneska zatutlal.

No ale legošky a setovečky si nechám v bedně .. ať pak nenaříkám :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 13.06.2014, 22:58 hod.

Ten invoker sem rozložil.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 14.06.2014, 16:00 hod.

Bylo by dobrý kdyby časem šlo dát na followera i nějaký to brnění a helma a vůbec i opasek a gatě a boty. Co s tím jinak v truhle. :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 16.06.2014, 06:54 hod.

maja píše:
Shadou píše:
Já proti SC hráčům nic nemám, každý tam začínal, jsou lidi, který to baví, ale měli by se krotit v podobných příspěvcích, víc k tomu psát nebudu, aby se nerozpoutala válka HC vs. SC...
předpokládám, že tím myslíš něco - někoho konkrétního :?: :idea:
nemyslel sem nikoho konkrétně, ale jak sem teď měl čas a pročítal si forko, nejen obecně, ale i o charakterech a i další. Tak se člověk diví co tam hráči dokáží vyplodit. Jen pro příklad, ani nevim kde už sem to četl, ani nevim už jak se dotyčný/á jmenuje, zkoušel sem to znovu najít, ale nenašel. Byla tam debata o stylu hraní, obtížnostech atd. Ze svý pozice vím, že se musí jít krůček po krůčku, doexpím postavu, hezky normál, pak když dropnu nějaký ten item, tak zvýšit obtížnost, na vyšší se staženou zadnicí leda v partě, ale já hraju když mám čas a to většinou nemá čas nikdo jiný a public sem po pár ripech demencí neznámých lidí a lamstvým svým raději vzdal...takže hezky pomalu...no a právě v tom příspěvku psal týpek nebo typka, že po doexpení ještě modro žlutá si skočí hezky T3 a "dává" to...TO SEM MYSLEL...protože pod tím pojmem "dává" s tím equipem co byl bych to viděl na prvních pár mobků - rip, obnovení postavy, další pár mobků - rip.... Na HC by ten rip byl jen jeden...toť vše..a to je právě ten rozdíl mezi SC a HC, na HC když náhodou jdeš public, tak víš, že se ti lidi chovají dobře, protože každýmu jde o život a hlavně MAJÍ NA TO EQUIP na tu obtížnost, na kterou se přihlásí. Na SC chceš jít T6 a kudláš to tam sám, protože tam máš právě takový modrožlutý, který se jen vezou a pak se chcípá...

To Psycho - tak to se omlouvám, to jsou ty zkreslený statistiky v profilech a detailně na equip sem ti nekoukal, to přiznávám bez mučení :) Ale jak píšeš, občas ripneš a je to vlastně jedno, pač pokračuješ dál. Někoho to baví, někoho ne. Jak sem psal, nesoudím, jen sem svobodně přidal příspěvek "za sebe" :)

GL všem
Sh.

Jo ještě abych si zanaříkal...pořád postrádám zuni pox, SoJ, gatě Jade a pásek BT do setu na redukci od elitek. Pláču pláču dál a prdka :D včera xyz riftů a jen pět setovek a k prdu...chjo tak snad to brzy vyjde :D

Ještě k tomu T6 na HC, po rozmluvě s kukim sem nasadil na followera unity s tím, že já unity na prstu mít nechci, tak sem to zkusil bez něj a ono to jde. Sice se to nekrájí tak snadno jako na T3/T4, ale jde to. Zatím sem teda jel včera pár bounty, rift sem ještě nezkoušel...každopádně já hraju dokud nebudu mít vše co potřebuju jen na efektivitu, tak sem se pak stejně vrátil na T3, kde i elitky dostávají skoro IK a tak je vše rychle hotovo a hned od toho :)

konec mozkového průjmu
Howg
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 16.06.2014, 07:20 hod.

Ta kráva Kadala není normální ? celé dva dny jsem ji ládoval shardama a ANI JEDNA legendárka ! 98% žluté a zbytek modré. Škoda, že nejde na ni zaútočit :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 07:23 hod.

Shadou ale ten unity musíš mít ty i fallower. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Zeď nářků

Příspěvek od sgtmajfoley » 16.06.2014, 07:28 hod.

kelu dlho som sa nesťažoval, tak musím... neviem čo robili, ci bol nejaky fix ale mne nejde ani za boha urobit Rendezook v BF4!!! :D

....aha zla tema, no ani v D3 to nejde o nic lepsie. Pada toho menej a WoW nikde stale! :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 07:32 hod.

To je co za úkol? :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 16.06.2014, 08:01 hod.

HellerCZ : Tez me stve baba jedna zla.Chci po ni Cindercoatu,ale ona to nechape.Chesta kdyz padne tak je to sunt.Vzdy si hezky ponadavam ( zhyn ty kravo nebo udav se tema shardama :D ) .Pak me to prejde a jedu dal...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 16.06.2014, 08:02 hod.

to Kuki: Já i follower? To mi vysvětli, sem tupohlav obecný, ale podle toho oranžovýho přebírá poškození moje ne? A s tím jeho tím, že nemůže umřít sem si mysell, že to je dobrá volba :D každopádně já dropnul unity jen jeden, když nepočítám ten rozložený kdysi...takže asi budu muset počkat na další co padne, jstli je to důležitý...myslel sem, že jeden followerovi stačí no :(
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Stanley » 16.06.2014, 08:07 hod.

Veškerý obdržený damage je rozdělen mezi nositele (nenapadá mi lepší slovo :) ) tohoto předmětu. Tzn., že musí být ve hře minimálně dva ringy Unity, aby to vubec fungovalo ;)

Edit: ale padnul ti docela hezky, sic nizkej CC, ale LOH se dá předělat na CD a bude hej :)
Naposledy upravil(a) Stanley dne 16.06.2014, 08:16 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 08:08 hod.

Tak tak a nesmrtelné templar nedostává žádnej dmg takže ty od něho taky ne a dává ti luxus healing.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“