Trhání hry na high PC. Proč?

Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od HELLERcz » 02.06.2014, 10:15 hod.

No jedna odpověď více vtipná, jak druhá ..
Něco, jako se domlouvat s O2 guru :D .. ach jo.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od An7yk » 02.06.2014, 10:23 hod.

ještě by mohli po vzoru IT Crowd, tzn. zkusili jste PC vypnout a znovu zapnout? :D

edit: i když kámošovi to na ntb pomáhá, když tejden ho nevypne tak to má pak zašlehaný :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od HELLERcz » 02.06.2014, 10:25 hod.

Snad to nedelaji umyslne. Aby nas donutili hrat ps4 verzi :-D ta pujde urcite krasne a hladce

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Seton » 02.06.2014, 10:52 hod.

Tak doufám, že s tím něco udělají. Ve 4 hráčích v riftu z toho mám spíš fotorámeček než hru :D. Když kosíš 2-3 elite packy naráz a každej má nějakej pěknej affix tak mi to připadá jak prezentace v Powerpointu :D. ....."A na dalším obrázku můžete vidět rozkvět arcane,který nám překryl plagued z předchozího slajdu"... :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 02.06.2014, 11:42 hod.

psat na jejich support o technickejch problemech je jako hrach na stenu hazet,nema za korunu cenu - rady typu aktualizace driveru - co to je za blbost? kdyz nemas 5 let stary ovladace tak zrovna u X let stary hry je uplne fuk,jaky mas ovladace
dale aktualizace systemu - uplne ta sama blbost,jak by mohla aktualizace systemu ovlivnit chod hry? to spis pri ty aktualizaci to jeste vic rozesere...
hlavne ze vdzycky chteji vypis dgdiag z kteryho tak maximalne vyctou,ze je vse v poradku a i pres to se to drbe jako prase
denne tam vznikaji topic o tom,ze se to seka a denne odpovidaji ti sami lidi tu samou omacku,ktera ani nedava smysl,takze reseni na to neni a problem je na strasne blizzu,ovsem je v samotnym jadru hry,takze zadna oprava nebude do vydani diabla 4

Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od GABO » 03.06.2014, 09:03 hod.

Ak by to šlo rýchlo upraviť spravili by to, problém bude hlbší aj preto odpovedajú ako cvičené opice. Naschvál potom testnem na tom Uber stroji (dnes dôjdu bloky na TITAN-Z) ale popravde tiež čakám, že to v určitých miestach bude mať masakrálne prepady. Ono ešte jedna vec, pri Nvidia grafikách sa pri prehrievaní + nejakých okolitých problémoch ako to volám stáva, že sa reštartne ovládač čo niekedy je postrehnuteľné tým, že ščerná obrazovka a naspäť vlezie do hry, inokedy ale nie a celá hra sa výrazne spomalí (celkovo)....občas to je sprevádzané aj vypnutím Aero rozhrania (Win7).

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Kuki10 » 03.06.2014, 09:20 hod.

O těch ovládacich ani nemluv, dvě verze zpátky to občas udělalo, ale jen u D3.
Dia takhle blbne i na ti v sli, ale víme ze v hw to není.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Darkness » 03.06.2014, 11:18 hod.

jen high textury jinak je to na blití
to je podle mne skoro nejvetsi zaprah na grafiku ... textury jsem daval vzdycky na low
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 03.06.2014, 11:29 hod.

textury maji ze vsech grafickejch nastaveni vzdycky uplne nejnizsi narocnost,pokud je dost vram,je narocnost rovna nula

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Darkness » 03.06.2014, 11:45 hod.

hmm, tak mozna jsem to zkousel, kdyz jsem mel jeste malo RAM, ale nerekl bych ze narocnost bude nekdy rovna nula, protoze pokud jsou high textury pro kazdy spell, kazdy detail ve hre, tak se i veskere efekty musi aplikovat na vetsi bloky dat a vsechny prepocty, prenosy, daji vic zabrat jak GPU tak datovym zbernicim ...

tj. podle mne se zvyseni kvality textur se zvysi narocnost a i kdyby se zvysila jen o 10%, tak diky tomu ze s poctem objektu na vykresleni celkova narocnost roste pravdepodobne exponencialne, tak to pujde hodne poznat a to prave hlavne v tech chvilich, kdy fps klesa
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Tyckin » 04.06.2014, 08:24 hod.

Tak s těmi low a high detaily to bohužel nefunguje. Když dám všechno na low/off či všechno na high/on, dosahuju v kritických situacích (většina bojů) 7-10fps, absolutně to na nastavení nereaguje! Každá alespoň trochu inteligentně naprogramovaná hra vám fps při úlevě grafice a/či procesoru zvedne, pokud jde o slabý HW, ovšem to není tento případ, tady je primárně chyba programátorská...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Darkness » 05.06.2014, 15:11 hod.

kdyz to vubec nereaguje, tak bude asi problem jinde, treba v rychlosti netu
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Dava_C » 07.06.2014, 23:57 hod.

Já jsem tenhle tejden upgradoval z dědka c2q @ 3,6 GHz, 4 GB ram na Asus Maximus VII Ranger, i7 4770k @ 4,4 GHz, 16 GB ram, SSD Samsung 240 GB Pro, graka zůstala stará HD 6870 a hra je teď úplně jiná, žádné fps dropy, "plynulé", bezodezvové přechody z mapy do mapy (detaily na high, zvuk taky, Eyefinity 3240 x 1080). Takže u mě to comp vyřešil, ale optimalizace je teda fakt strašná a věřím, že v některých situacích ve 4 lidech to stejně bude cítit.

Jinak jsem háklivej na fps spíše ve fps hrách, tady mě to nijak nevadilo, když to nejelo na 4 fps.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od An7yk » 09.06.2014, 07:37 hod.

Nevadilo 4 FPS ? Tak to asi nehraješ HC že :D
Darkness píše:hmm, tak mozna jsem to zkousel, kdyz jsem mel jeste malo RAM, ale nerekl bych ze narocnost bude nekdy rovna nula, protoze pokud jsou high textury pro kazdy spell, kazdy detail ve hre, tak se i veskere efekty musi aplikovat na vetsi bloky dat a vsechny prepocty, prenosy, daji vic zabrat jak GPU tak datovym zbernicim ...

tj. podle mne se zvyseni kvality textur se zvysi narocnost a i kdyby se zvysila jen o 10%, tak diky tomu ze s poctem objektu na vykresleni celkova narocnost roste pravdepodobne exponencialne, tak to pujde hodne poznat a to prave hlavne v tech chvilich, kdy fps klesa
No nevím, jedu na high textury, mám 1 GB DDR5 na grafice a zatím jsem nejvíce viděl, že si Diablo vzalo nějakých 350 MB z grafiky ...

jen to jádro grafiky, většinou běží kolem 40-50% vytížení! Občas to skočí na 80-90% ... kde to jsme ? Aby se hra sekala a ani nevyužije grafiku pořádně, jen občas si to skočí ... žádná z mých komponent není při hraní Diabla 3 vytížená na 100% ... safra, škoda že už nevim ( a ono to asi ani už nebude fungovat ) jak se jmenoval ten prográmek, kterej mi přímo ve hře vpravym hornim rohu zobrazoval využití věcí, jaky si tam nastavim. Používal jsem to naposledy před cca 7mi lety :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 09.06.2014, 16:03 hod.

msi afterburner + rivatunner,v instalacce je to v jednom...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Darkness » 10.06.2014, 10:46 hod.

ono nejde o to jestli vyuzijes celou pamet grafiky, ale o to co se s vetsimi grafickymi objekty musi provadet, kdyz se zobrazuji, prepocty stinu, pruhlednosti, atd ...

ale dlouho jsem to nezkousel, asi zkusim vecer testnout jake nastaveni ma jak moc velky vliv ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Cartman » 10.06.2014, 12:08 hod.

No beztak já si nevšiml rozdílu na low a hard,. v dropu fps

Pustek
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Pustek » 11.06.2014, 11:38 hod.

Mě se teď pro změnu začala hra brutálně lagovat ping mi skače od 30 do 1500 :roll: nestalo se to někomu? přitom net mi jede uplně v pohodě ...

Uživatelský avatar
feysgar
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Feysgar#1183

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od feysgar » 11.06.2014, 12:36 hod.

Já s tim mám problémy od včerejšího Bnet updatu, teď mě to pomalu loguje do hry a když se náhodou lognu, tak mě to většinou vyhodí s hláškou request timed out. No a když se mi povede přímo zapnout hru, tak mi hrozně lítá ping.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Stanley » 11.06.2014, 12:40 hod.

Pravděpodobně způsobené dnešním nahazováním patche 2.0.6. ;)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“