PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 10.06.2014, 14:20 hod.

@Kill All: nejspíš ty nejsi v obraze http://www.diablofans.cz/forum/search.p ... 5&sr=posts přečti si příšpěvky a uvidíš ;) Každopádně tím, že se zvyšuje tvoje tempo psaní příspěvků dáváš najevo, že ti evidentně vadí, že na Tebe každej dlabe a tvoje urážky a narážky jsou každému u zádele. Jestli si honíš nějaké mindráky z RL, tak prosím, aspoň se Ti uleví. Evidentně jsi nešťastný člověk, který svému okolí akorát ubližuje, máš radost z cizího neštěstí a máš neustálou potřebu se hádat. Schválně zkus udělat v životě někdy něco hezkého a uvidíš, že se ti to vrátí a možná se pak začneš chovat jinak, a to i mimo RL, myšleno např. zde na fórku. Nebo možná potřebuješ jen dospět, protože tvé příspěvky vypadají jak když vypadávají z úst 14ti letého dítěte. Dospělí a zdravý člověk (myšleno psychicky nenarušený) nenapíše do tématu, kde je normální diskuze, příspěvek o délce jedné věty, jen proto, aby se snažil vyvolat nějaký flame a ty se o to snažíš ustavičně.

PS. to je jen co jsem k Tobě chtěl říci, ale dále už s Tebou debatovat nebudu, takovou radost Ti neudělám
Obrázek

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 18:12 hod.

Tvl to je sranda uz brecis? :D jinak nevsiml sem si ze by na mne kazdej dlabal asi zijes v nerealnem svete plnem kouzel a monster bububu :D a psychologie ti nejde čeče toho se vzdej je to trapny a nemas na to 8-)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 10.06.2014, 22:10 hod.

... není nad to si pomoci klasikem : "Není blbce, aby nesnil, že je velkým mužem, není osla, aby zhlížeje se v potoce, kolem něhož kráčí, nehleděl na sebe s potěšením a neshledal, že se podobá koni."

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 10.06.2014, 22:48 hod.

jediná pravda, kterou zatím vidím je ta, že tady Kálel, místo aby žil, jak káže a kašlal na ty, které považuje za plebs, tak chodí na fora jim o tom vykládat. Jak smysluplné. Možná to tvýmu ptačímu mozečku nedochází, Kálele, ale v podstatě to z tebe dělá celkem průměrnýho ubožáčka. Jo a když už jsme u toho mozečku, máš na něj i dostatečně malinkatou hlavičku, nebo máš normální řepu a on v ní štěrká? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 10.06.2014, 22:54 hod.

Kill all - varuju te jednou a naposledy.
A neptej se proč ani za co, nemám náladu ti to vysvětlovat a vlastně ani nemusím.
Takže pokracuj tak, jak uznas za vhodné.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 01:04 hod.

Nazor individua ktery v avataru pouziva symbol na ktery nema absolutne zadne pravo a prakticky urazi lidi kteri vynalozili nepredstavitelne usili aby jej mohli se cti nosit a pouzivat jej je mi naprosto u zadele...ahh jak ubohe ze?A klasik asi je to z realneho zivota o nemz moc nevis tak ho neurazej...Kuki nikdo nenuti reagovat kdyby na tom co pisu nebylo kousku pravdy nebudou zde reakce ale jen vysmech ne obhajoba a lhani sobe samemu...treba sem nekomu pro smich treba sem aspon nekomu otevrel oci pokud ano sem rad a to ceho jsem chtel sem dosahl pokud sem nekoho urazil omlouvam se mu a varovani vetsinou patri tomu ktery o nej stoji a ja o nej nestojim jako nestojim o to zde dale reagovat na individua ktera si zivota nevazi jinak by zivot zili tak jak maji v okruhu svych blizkych ktere je miluji....a neptam se nemam proc je mi to jasne.....hoj a zivot v miru vam preji...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 11.06.2014, 01:18 hod.

Prosím tě, když tak lidi vynaložili, aby mohli...TI LIDI...kdyby bylo TY ŽENY, tak pak by bylo vynaložilY a mohlY. Ale ty jsi psal lidi, "člověk" je mužský rod, ne ženský. Gumo.

Pokud si myslíš, že na užívání avatara potřebuju nějaké právo, tak by sis měl zopakovat nejen pravopis, ale i občanskou nauku. Co se týče té dřiny, tak drtivá většina z nich nedře k vůli své tupé malichernosti, aby mohli používat symbol. Oni dřou, aby byli nejlepší. To možná ty bys makal pro symbol, ty tupohlave.

Hele ale pokud jsi jen zvládnul zvláštní školu a na víc nemáš, tak se omlouvám.

edit na tvůj edit: jo, jsi náš vůdce, naše světlo na konci tunelu. Děkujeme, že jsi nám otevřel oči. A děkujeme, že odejdete. Minimálně mi zmizni z vlákna, nepřispíváš tady k tématu PK.
Naposledy upravil(a) Kubizek dne 11.06.2014, 01:21 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 01:21 hod.

ubohy prispevek od uboheho cloveka.....pariciho dalsi sracku BF4 ze?Proste vymleto....

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 11.06.2014, 01:22 hod.

Alespoň umím spisovně a umím občanku :) papá :wave: a už se nevracej.
Obrázek

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 01:26 hod.

bla bla bla aspon mas duvod se obracet na neco co neni tematem aby sis dokazal ze jsi ten co je v pravu....dalsi ubohost...dale no comment nestojis mi za to....

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 01:28 hod.

Ten avatar si zmen ukazuje to na to ze si nevazis niceho a nevis co predstavuje.....

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 11.06.2014, 06:47 hod.

Kill All,
ty jeden moralisto, jdi do pr*ele už, už mi nebavíš, ty tvoje kecy, moralisty nikdo nemá rád a už to přestává být k smíchu :D , nevim co jsi za mentálka ale tady jsou lidé, kteří se chtějí bavit hrou a povídat si o tom a ty tady jenom bleješ ho*na na všech forech, táhni někam a už se nevracej, jestli budu mít tu možnost, tak tě peknu, pro svoje potěšení, to si pamatuj a to klidně i na softcoru :D :D věřim že by mě pak Kubizek nedal na seznam :D

a nemusíš mi psát že je ti to třeba jedno, nebo že jsem já hloupej a ty chytrej a podobné kraviny, moc dobře vim co se ti honí v té tvojí kedlubně, v tom prejtu co tam máš :D

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kill All » 11.06.2014, 18:09 hod.

Neumite nic jineho nez brecet bez argumentu ktere by neco vyvratily kopete tu kolem sebe jak mala decka...no vzdit vlastne stale jste ono bude problem me Pkckovat kdyz uz to nehraju ale jestli ti to udela radost klidne ti to umoznim kdyz ti bude lip tahle hra je mrtva a tudiz moje postavy mohou byt klidne taky jenom vy mate k tem virtualnim postavam vazby jak kdyby to byly vase deti jak ubohe a smesne....tvuj koment zni jak od petileteho ditete a mozna i ten by napsal neco smysluplnejsiho...cao decko.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Marast » 11.06.2014, 19:13 hod.

Jeden se vážně nestačí divit, co se to tu dneska děje. Podívám se hned na první téma vedle měsíčního banu od Kukiho a je mi všechno jasné. Co dodat :?: Snad jen. S přehledem dobře odvedená práce Kuki. 8-)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 11.06.2014, 19:59 hod.

@Marast: Zdar, právě vůbec, ty jo. Posledních pár měsíců to tady byla naprostá pohoda. Akorát teď tu zavítal ten exot...
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Marast » 11.06.2014, 20:33 hod.

Však právě chlape. ;)
Občas si říkám, že by měl James při registraci zavést nějaký ten psychotest. :D Byla by aspoň šance, že na toto fórum neproklouzne další takový "sadistický panoptikum" :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 11.06.2014, 20:38 hod.

:lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 12.06.2014, 06:59 hod.

Kill All píše:Neumite nic jineho nez brecet bez argumentu ktere by neco vyvratily kopete tu kolem sebe jak mala decka...no vzdit vlastne stale jste ono bude problem me Pkckovat kdyz uz to nehraju ale jestli ti to udela radost klidne ti to umoznim kdyz ti bude lip tahle hra je mrtva a tudiz moje postavy mohou byt klidne taky jenom vy mate k tem virtualnim postavam vazby jak kdyby to byly vase deti jak ubohe a smesne....tvuj koment zni jak od petileteho ditete a mozna i ten by napsal neco smysluplnejsiho...cao decko.
co to meleš :-D vidíš si do huby? komu to cpeš? s kym se bavíš? prosimtě nevtírej se mezi dospělí a bež si hrát ven jo? jdi šoupat nohama někam na pískoviště, až budete mít v ústavě vycházky, i když nevím jestli pro zvláštní případy jsou vycházky :D
už jsem potkal na fórech hodně individuí ale ty zaručeně vedeš ve svojí kategorii :D

Erza
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Erza#2948

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Erza » 12.06.2014, 23:56 hod.

Trošku to tu oživim.

Dnes jsem naletěl třem PK na T3 v publicu, připojil se do hry, join do riftu lvl 2, čisto, jdu za nima do lvl 3 a překvápko, nestihl jsem nic. Ofc moje chyba, že jsem se nepodíval na jejich profil, ale pro jistotu dávám jejich battletagy, kdyby je někdo náhodou potkal.
No nic, aspoň bude trochu víc času zase dělat achievementy.

Baal#2530 Barbar
vladme#2131 WD
FFF#2714 DH

Edit: Tu je ještě screen případně, ale nic moc zajímavýho :) http://i.imgur.com/uW3SKVV.jpg
Naposledy upravil(a) Erza dne 13.06.2014, 00:29 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 13.06.2014, 00:20 hod.

No to mě po*er...ale sedí to. Baal je na listu, ale ti dva doposud nebyli. To WD i DH jsou udělaní jako PK :shock: . A co je zajímavý, tak že vladme je Čech. Nebo Slovák. Screeny neudělám, raději pošlu linky přímo na chary.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/vlad ... o/43201018
http://eu.battle.net/d3/en/profile/FFF- ... o/42481816

RIP a velké díky za info. Musím předělat úvodní stránku, pk gear už dávno není takový, jak je popsán.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“