Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 09.06.2014, 14:55 hod.

Jako pracovník v IT firmě zabívající se softwarem nemůžu souhlasit...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Alfajk » 09.06.2014, 16:05 hod.

+ nemakacenka ktery maji tolik volnyho casu,ze ho muzou utapet v monotonim farmeni D3 :D

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 09.06.2014, 17:18 hod.

Tak u IT se nemoc z povolani nevylucuje :) a dik zes potvrdil mou teorii :)

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Baglik » 10.06.2014, 08:33 hod.

Nemakačenko nejsem ve fabrice taky nedělám a D3 mě baví pořád a s těmi co hraju jsou na tom úplně stejně. :D

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od bleptys » 10.06.2014, 08:40 hod.

Já jsem kuchař a provozní, myslím že teorii o fabrice naprosto vylučuji nebo jsem jen vyjímka potvrzující pravidlo. :)
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 08:49 hod.

Napodobne, fabrika smrdi.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 09:29 hod.

Tak jak vime ekonomika CZ na fabrikach stoji a nekteri nemaji jinou volbu nez delat v takovemto ustavu a rikat ze fabrika smrdi je jako rict ze ty co tam pracuji smrdi a uprimne ja tyhle lidi v tom pekle co ted nastalo lituji....

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 09:31 hod.

Ted jsi to sam rekl, potej se tam a... smrdej :D Me staci mit doma 30 a umiram, ve fabrice musi bejt 30 jeste prijemnejch

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 10.06.2014, 10:29 hod.

To Kill All:
Tak by mě zajímalo, co bys chtěl dělat za práci, aby nebyla monotónní ; )- Každej třetí měsíc měnit obor? Ať děláš cokoli, hraješ cokoli, koukáš na serial, film dokola, běháš, cvičíš, vždy to je jen o jedné věci, která se stane dřív nebo později monotónní ; )- A chtěl bych vidět práci, kde bys jeden den mazal rohlíky nadřízenym a druhej den by jste si to prohodili a třetí den by jste prodali firmu a šli postavit koupák a vybírat vstupný. Určitě taková flexibilní práce existuje, že každý den děláš něco jinýho1 z miliardy?, ale určitě to není to, že včera sem dělal tabulku v Excelu a zítra budu dělat projekci v PowerPointu a třetí den pojedu na školení, to je stejně monotónní jako kdybych ti řekl, že včera sem vařil černej materiál tigem a zítra budu vařit jinej svarek C-očkem a další den zas elektrodou a možná za týden budu stavět svarek podle výkresu... Řekl si dobrou koninu.
Naposledy upravil(a) Cartman dne 10.06.2014, 10:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 10.06.2014, 10:38 hod.

já jen čekám kdy tu někdo dostane banána :D ale aspoň je zase sranda (co tu není veronique :D) , jen to zdvihání tlaku v tomhle vedru je dost nepříjemný
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 10.06.2014, 11:26 hod.

no ja treba mam rad zmenu - vlastne ne, mam rad - ja potrebuju zmeny, a proto jsem nikde nepracoval dele nez 3 roky, obor jsem zmenil prubezne z prevazne elektroniky ciste na SW, krom toho ze jsem obcas neco delal uplne mimo obor, do prace uz nechodim vic jak 5 let - protoze uz me to fakt nebavilo nekam chodit sedet na cas, nikde krom prvnich 18 let jsem nebydlel dele nez 4 roky

ale diablo jsem zatim vydrzel hrat rok a pul, i kdyz uz citim, ze me to nadseni pomalu prechazi a dam si brzy pauzu, tak to zdaleka neni tak monotonni, protoze krom hry samotne, a ze furt neco zkousim a nejedu jen jednu vec, tak me bavi i vsechny ty ostatni veci okolo .... a az me prestane bavit uplne, tak budu delat neco jineho, ale nebudu psat, ze to je spatna hra

-----

off topic

1. vzdycky to clovek ma takove jak si to udela

2. pokud si nekdo mysli, ze u nej bod cislo jedno neplati, tak je na omylu, protoze ten plati vzdy bez vyjimky

(ja na tom byl/jsem obcas hodne dobre, nekdy dost zle, ale vzdy vlastnim ne/pricinenim)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 11:37 hod.

Manželku stridas jak casto? :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 11:48 hod.

Kamo mam praci kde delam kazdy den neco jineho a jsem za to rad...monotonost nesnasim a strpim ji jen chvily pak utikam k necemu jinemu nejsem cvicena opice hej? :D

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 11:50 hod.

A ted schvalne, vy nesnaseci monotonosti.. stridate ruce na zachode na velky? Asi tezko! Ha, takze zas nic.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 11:51 hod.

Leo ty ses nemakacenko?To mnohe vysvetluje a tvrdit ze hrat Diablo neni monotoni?Pak lzes sam sobe a hrat tuhle hru rok a pul to musis bejt fakt mimo sorry ale je to tak...

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 11:52 hod.

Ty uz to hrotis do absurdit a resis veci u kterych se nepozastavis protoze je mas vzite....

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 11:53 hod.

Ne ja si jen delam srandu z tech kravin, ktery resite :D

To samy to je a pro velkej uspech Wd/Cruse hraju jednou rukou (at zije automatizace) a druhou podepiram hlavu abych neusnul.. presne tak je to zabavny po urcity dobe

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 10.06.2014, 11:57 hod.

Tak zase takova kravina to neni...clovek by mel svuj zivot zit ne ho travit a to doslova u kompu a jeste u tak nekreativni hry jako je Diablo...a jeste si myslet ze kdyz mas para 500 tak se vsichni ehmm ted uz vlastne skoro nikdo bude klanet jak si dobrej ze u toho sedis skoro furt :)

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 10.06.2014, 11:58 hod.

Jsem rad ze nemam paragon 500 :D.. Diablo je vecerni relax, kdy uz nic nemusim a vypnu

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 10.06.2014, 12:14 hod.

manzelka? - nezenil jsem se, takze jsem mel o starost min, kdyz to - bohuzel - obcas chtelo zmenu
kdyz mas para 500 tak se vsichni ehmm ted uz vlastne skoro nikdo bude klanet jak si dobrej
s tim klanenim me to nenapadlo, ale specialne tobe povolim, ze muzes oslovovat primo mou carodejku a to plnym titulem "Nekonecne moudra, ctena a nehrozena bojovnice proti silam temnot, Darkness", jakekoli tvoje komentare bez tohoto osloveni jako kdyby nebyly ....

ale konec srandy, protoze kdyz nechodim sedet do prace, tak musim pracovat ... ;)
Naposledy upravil(a) Darkness dne 10.06.2014, 12:17 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“