Maximální dot build - pomoc needed :)

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741
Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 07.05.2014, 13:11 hod.


Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 27.05.2014, 10:47 hod.

Zdravím bratři WD :) tak v průběhu času jsem nafarmil Zunimassu http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dura ... o/43873957 začal jsem chodit T5 a včera jsem přesedlal na T6, měl jsem velkou radost :).
Chci se poradit, zda nebude lepší nahradit firebaty gargantuanem, protože mám v plánu dát pryč pasivku sycophants, prej přepisujou ty feťáky z Fetish Army a ty co se spawnujou prej netěžej z physic dmg + %
Jako ta T6 šla i s tim buildem jak jedu teď docela efektivně, ale ptám se zkušených mazáků WD zda tam neje něco v tom buildu polaďit. Jinak samozřejmě čekám na prsten na jednoho maxi psa :) a kalhoty na + dmg při pohybu. :wave:

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Yaka » 27.05.2014, 12:06 hod.

Krásně složený WDčko co se gearu týče i těch enchantů
- bohužel jsi zamrznul na patchi 2.0.4 a ted už je 2.0.5:) Firebati se nejedou, protože na spawnutí fetishů musíš hitovat a nestačí už jen channelovat. Proto nahraď baty žábama - Rain of Toads.

Physical se na fetishe vztahuje i na vyvolané z pasivky, nevztahuje se na ně bonus na + fetish army dmg. A ano - vyvolaní fetishové přepisují zřejmě postupně fetishe vyvolané z fetish army, proto se vyplatí ject fetish army na CD. Druhou možností je zrušit tu pasivku, bohužel už nemají takovou výdrž jako před patchem:(

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 27.05.2014, 13:09 hod.

Ty jo rain of toads me přijde úplně strašně nudnej spell, hrál jsem s tím docela dlouho než jsem měl Zunimassu na spawn Fetishu. Neni jeste jina alternativa spellu jako filler do rotace zatimco peti budou vše šrotovat zaživa ?

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od NENIE » 27.05.2014, 13:19 hod.

ja si myslim, ze pokud nemas Kukri tak nema cenu tahat Fetish Army skill, tim padem ti zustava pasivka na generovani fetishu a mometalne nato je nejlepsi Rain of Toads, pripadne pokud mas http://eu.battle.net/d3/en/item/rhenho-flayer tak zabky bouchaci nebo s confusion

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Yaka » 27.05.2014, 13:45 hod.

Jsou žáby nudnej spell - co nedává dmg - ano jsou.

Existuje něco lepšího - ne neexistuje.

Čímkoliv budeš spawnovat fetishe niky to nebude dávat dmg. Stojíš před otázkou co je pro tebe důležitější, spawn fetishů nebo dmg případně zábavné použití spelu. To bohužel jde proti sobě zatím díky nastavení.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od firdecek » 27.05.2014, 13:57 hod.

No já rheno flayer o 2.2k DPS mám a nepoužívám ho, protože mi ty žabky prostě přijdou neefektivní a pomalé...o nějakém confusion není ani řeč. Takže rain of toads s Thunderfury rulezz... :)

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od NENIE » 28.05.2014, 06:35 hod.

tak jsem to vcera zkousel (rheno flayer) a myslim, ze neni co resit, bouchaci zabky jsou proste supr generovani fetishu je uplne stejne jako z deste a navic davaji i slusnou dmg, zkousel jsem i confuse zabky a tam je to ztou dmg spatne, ale ten confuse je parada a dovedu si to prestavit v parte nebo kdyz mate vic WD v parte, preci jen confusnuta elitka je jen boxovaci pytel

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 28.05.2014, 08:47 hod.

Mno já jsem včera po práci šel zase s kámošema T6 a dal jsem pokus rain of frogs a prostě ne. To mě vůbec nic neříká, asi bych radši šel hrát něco jiného :) spawnit malé kokůtky nepotřebuju tak rychle, stačí army a občas se spawne nějakej bonusovej kokůtek. Každopádně funguje dobře sinergie s kolegou co jede Jade Harvest, dobře se doplnujeme co se týče ST a Aoe dmg.
Mno počkám na ring na OP čokla a kalhoty YAN a pak budu jen běhat jak Rudla a koukat jak to tam všechno Hafík s kokůtkama šikanuje Xd. :wave:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Tyckin » 28.05.2014, 16:59 hod.

Bouchací žabky jsou náhodou dost fajn a nějaký dmg taky daj - u mne tak 2-3M asi. A hlavně když je dost mobů, je to pak pořádnej life per hit a to se počítá :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od firdecek » 28.05.2014, 17:14 hod.

Mno já nosím thunderfury, zpomalení attack speedu a movementu je k nezaplacení + plus solidní damage ostatním mobům v grupě :) Ale beztak čekám na solidní Doombringer anebo kukri...

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 30.05.2014, 06:41 hod.

Cau tak jsem rozjel novej build bez FS passivky, mrknete nato. Docela to klepe na 1-4 targety, na mohutne AoE je samozrejme asi Jade Harvest mnohem lepsi, ale T6 je s tim v pohode, az na to ze vcera mi docela dost u nekterych elit fetish army chcipla. Uz byto chtelo tu weaponu co redukuje cd na Fetish Army a Totem :)
Dostal jsem se bohuzel do bodu, ze zrejme nez mi padne Jade harvest Chest/Legy tak me prestava WD bavit :( Dokonce jsem videl borce co tam nemaj v buildu ani jeden spell jako jsou vampire bats a behaj jen s petama a paskem na + 30% dmg kdyz jsi v pohybu. No to bych se podelal toto hrat :D Ma nekdo pro me nejakej zajimavej build co by sel k mojemu gearu, nez mi padne ten JH ? Diky. :wave:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/dura ... o/43873957 klidně mrkněte na druhé WD jak ceka na konkretni casti setu Xd, utrpeni pratele.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od firdecek » 30.05.2014, 08:24 hod.

No Jade nevím, jestli je lepší..já mám komplet set na Jade a vůbec to nepoužívám...prostě mě nudí všude házet DoT kouzla a pak to spláchnout jedním spelem..u elitek to pak opakovat. Nejhorší je, když jsou to elitky jako duchové, kteří se prostě rozletí a člověk to pak pižlá strašně dlouho..mnohem více mě baví fetish pet build.. No a co ti poradit? Je možné využít Hexing pants a jen běhat, ale to je docela nuda..druhá možnost je třeba běhat s giga psem a nahradit tak RORG, který máš...já jsem tak udělal a nelituju - elitkám dává krity přes 60m a to ho nemám nijak boostlého :) Navíc je možné mít Unkapian serpent, která přesunujeaž 30 damage do psa, což se také hodí na T6 :)

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 30.05.2014, 09:37 hod.

Jop ten ring cekam az padne i ta offhanda. Nicmene jak rikas behat okolo jak vemeno a nic nedelat a koukat jak peti vse srotujou me nabavi. Chce to tam nacpat nejakej filler spell ( jako jsem mel trebe na FS firebats ) at je to zabava. Jinak se na celej pet build asi vydlabnu a dofarmim si ten jade harvest, tam je porad na co klikat jak tam nahazujes haunt na vsechny okolo.
Tvl pred mesicem kdyz jsem farmil Zuni me nenapadlo ze me to vubec nebude bavit jak mam lepsi gear. :OXO :ble:
Mno a pak je jeste ta poseldni setovka s wall of zombie...ma s tim nekdo zkusenosti ? Nikde jsem nevidel ze by se to jelo. :shock:

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od firdecek » 30.05.2014, 11:12 hod.

Já mám komplet set i na ty zombie...zkoušel jsem, ale je to slabota. hlavně i ty runy, co ti zombízi umí, jsou o ničem - resp. dávají hodně malý damage v poměru k tomu, kolik itemů musíš poskládat a o kolik potenciálně dobrých ostatních affixů se ochuzuješ...

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od KrtekKazatel » 30.05.2014, 14:07 hod.

no ja na jade potrebuju jeste boty a tu masku kadala ji nechce furt dat :D

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Maximální dot build - pomoc needed :)

Příspěvek od Helgrim » 09.06.2014, 09:33 hod.

Tak pánové konečně mi popadal Jade harvest :) musím říct, že oproti pet buildu je problém s toughness :) Je to trochu makačka neumírat na T6 , ale ten oneshot championů je skutečně LOL. Musím říct, že čekám na to až mi padne ještě jeden SOJ a Grandeur a budu mít doktory 2 . Jeden fetish pet phys DMG + Ring na psa a druhého na JH. Budu brát dle potřeby co se bude hodit víc.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dura ... o/43873957

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“