Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 04.06.2014, 08:16 hod.

Leo, nechť je tvé čarodějce země lehká a obdivuji tvou kuráž, že s tím svým připojením chodíš tak vysoko. Vím, jak ti to včera haprovalo a vůbec jsem z toho neměl dobrý pocit, když jsem odcházel. Přece jen přítomnost barbara s monkem na nejvyšších T je pro “bezpečnou“ hru téměř nutností. Ačkoliv nemám Barbara postaveného na full tanka a hraju i T5 bez štítu, tak přesto dokážu vše pěkně a dlouho podržet. Přece jen dobít Odinovu pevnost v Ásgardu není vůbec lehké...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 04.06.2014, 10:19 hod.

... tak Leo mi psal, že ho taky to jeho připojení pohřbilo, že jen mohl stát a dívat se jak mu to bouchá pod nohama ... a je jasný, že jít a nebo nejít s bárbí je rozdíl :-) ... jinak každopádně jsem už i u toho T5 regulérně usínal, padalo to tak rychle, že mi docházelo mlíko a bylo to jak svýho času MP5 ... hulku napadlo mi nic, včera to byl brutální extrém, za 5 riftů t4-5 mi padlo všechho všudy 2+2 , tzn. 2 lege na rozklad a 2 fs z RG ... tzn. chybí mi stále jedna část do setu ( helma nebo chesta ) , ale to už mi jí dá spíš kadala, než že by dropla ( obzvlášť když na T5+ chodím s monkem a ne crusem :-) ... Pořád přemýšlím co z ní mám zkoušet dostat, protože když by dala helmu, tak by si mohl k main setu nechat i komplet BT, ale zase bych byl děsně bitej na DPS, protože bych rozbil aughild a musel nasadit BT amulet ... kdybych měl chestu, tak mi zůstane celkem brutáílní dmg ( protože mi zůstaně jak aughild set, tak normální amulet ), ale zase nebude BT :-)) ... a s tím souvisí dotaz - na co je ten crus vlastně imunní, když je ztopořenej ?:-) ... vím, že na frozen, protože ten mě nemrazí, ale jak je to s ostatním? ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2014, 10:35 hod.

no já teda skoušel bamlit boty a pak jsem přešel na helmu abych na sebe narval ještě captain set akvůli 10% cdr
imunní jsi na cc efekty, na výbuchy určitě ne ale zase runa se 150% armor + oživení by člověka měla zachránit počítám já s ní mám asi 65mil toughness

akorát jsem psal s predym taky chce zachovat bt set s amuletem, jenže ty amulety to je tragedie jedna za druhoi fuj

btw chestu mi dala kadala 3x tak gambli tu asi má docela velkou šanci
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 04.06.2014, 10:44 hod.

... tak jsi to rozhodl za mě, dostanu z ní chestu a BT půjde dolů :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2014, 10:49 hod.

gl... já chtěl po ní cindercoat a 3x set a ani jeden ck :D je to blbka

ale včera mě to fakt nas*ralo celej den v pr a nic kloudnýho, pokud by jsi dokázak nahnat dost cdr na itemech tak bych asi nechal set + aughild což byl muj puvodní plán (set boty a augh helma + bracery), ale chce to 1h zbraň aby jsi měl fervor pasivku a hodně cdr na gearu, jak jsem koukal na Petrosa a i několik dalších tak ten captain je dost oblíbenej a je tam pásek + boty což je to co mi chybí (a vygamblit helmu), pak mužu nechat i bracery od mathaela což by se dost hodilo to bude hukot že budete mít tak 5 fps s nebudete semnou chtít hrát :D
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 04.06.2014, 11:06 hod.

... tak pro mě je ten set takovej bonbonek navíc ... hlavně jsem chtěl kombinaci zbraně a štítu, což už mám ... a za 1H ju teda fakt nevyměním :-))) ... ale zase mi to vychází tak, že když ten set nasadím, tak mi nespadne dmg, ani v klidu :-) ... co mi spadne je tough protože půjde dolů asheara a BT, ale tak hold uvidíme :-) ... zatím set nemám, tak řeším nepodstatný, každopádně jsem rád, že už mám konečně postavu, která je i na T4 hóódně platná coby dmg dealer, protože chodit furt dokola jen suport je na palici ...

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 04.06.2014, 11:16 hod.

mdmt, mrkni na mýho tanka :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/37785042
Jen na něj hážu odpad co mi kde jinde padnul ale už má ASI slušnou výdrž, hlavně opasek a amulet a štít a jejich secondary melee 3x30% mě těší, ale ještě jsem to netestoval :D asi to bude k prdu beztak :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 04.06.2014, 11:25 hod.

Chybí ti tam chant of resonance :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 04.06.2014, 11:30 hod.

Kluci s Kadalou je to pravé peklo. Jeden trefný komentář na reddit.com to podle mě vystihl úplně přesně: "co se týče Kadaly, tak mám pocit, že finální boss téhle hry není Diablo, nebo Malthael, ale RNG - náhoda" :lol:

Ať od ní chcete cokoliv, buďte trpěliví. Já jsem chtěl do zkompletování IK setu opasek a utratil u ní za opasky takových 12, možná 15 tisíc shardů. Už jsem z toho začal být zoufalej, ale včera když jsem utrácel po riftu shardy před přechodem na další rift mi tam zasvítil. Vůbec jsem to nečekal, jen jsem si říkal..na Vánoce je trochu teplo, ale proč ne :) A dala mi nejen ten opasek, ale říkám si: tak teď chci lut socks, abych si znovu postavil skákacího barba..lup, 50 shardů a byly tam lut socks. Takže super, teď ty ramena k tomu...300 shardů - MotE ramena byly na světě. To už jsem si říkal, že dneska toho MotE barba dostavím, chce to ještě kalhoty a je to...1000 shardů a byly i kalhoty. Prostě týden k****a nic!! A pak mi za jedno odpoledne dostaví build a ještě postaví komplet nový. Fakt to chce trpělivost - jak mi řekl jeden spoluhráč: "musíš být trpělivý...a občas ji přef***i" :D
Naposledy upravil(a) Kubizek dne 04.06.2014, 11:42 hod., celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2014, 11:33 hod.

no to se mi právě na crusovi líbí že je už z něj hezká mlátička prostě na nějaký t3 mi pomalu nevadí že zbytek party kempuje ve městě :D

ještě nějakej pěknej soj by to chtělo na elitky

jasně ty máš flail a štít co jsi chtěl tak to neměň a skládej okolo toho, holt nebudeš ztopořenej stále budeš tam mít třeba 3 sekundy díru, ale to si teda myslím že bdueš muset dát toho captain seta protože jinak to už budeš mít moc (bez pasivky)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 04.06.2014, 11:42 hod.

Já jsem do ní nacpal x tisíc shardů a ten BT pásek mi nedala... a najednou mi padl v riftu. Měl jsem radost, že mi konečně padla předposlední věc co chci... teď už jedině SOJ a víc už na wizze nechci. Ovšem... na druhého wizze chci vyr ruce + ROGr a ještě by se mě hodil amu na arcane, tak 3x a IC botky tak 2x... jsem docela skromný to človíček, takže když mi dneska z toho padne půlka, budu rád :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 04.06.2014, 11:43 hod.

@hulk ale i jiní: jaký máš, nebo máte názor na používání komplet IK setu s call of the ancients s runou na 50% redukci damage? Mi to zatím přijde naprosto dokonalé, v podstatě mám perma ignore pain. Ale tady Antík říkal, že někde četl, že na vysokých tormentech chcípají. Tak se chci zkušených barbarů zeptat, jak to s nima vidíte vy...?
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2014, 11:47 hod.

nemám skušenosti nemám ik set, ale lidi to používaj mě u nich spíš vadilo že nic nedělají někde jen postávají a válej si gule, už jsem viděl blue že to bude opravený (i hodor) 50% dole se určitě hodí a je to dost populární eq + ik sety dohromady

takže gz ke kompletaci, doufám že budeš čistit t6 rifty a vždycky mě pozveš zadarmo na RG :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 04.06.2014, 11:54 hod.

:lol: dobře...no proč ne :lol: a dík.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 04.06.2014, 12:07 hod.

jono, v patch 2.1.0 to fixnou všechny pety prej, aby se neflákali ale tak stejně nedavaj nějak ohromnou dmg když má člověk tu runu na redukci dmg, protože je lighting a to se moc nepaří, leda k WW, já jedu hlavně physical házecího a tam je physical runa že generujou jako vztekly fury, nebo když jedu WW a fire tak fire runu a pak celkem už koušou. no ale kuba včera fakt haluze ty jo, já zas dropnul 2h flail celkem brutálně rolnutej, že mi sweep attack generuje wrath ... no a pak mi padne maximus celkem slušnej a to je něco, naházel jsem to na cruse Bijce ( momentálně to tam je ) a dmg hned 1,5 mega do elit a ten řetěz, je jako nůž na máslo :D

ale pořáááád čekám na signál ... ten z nebe nepřichází a tak čekám dál na flail na blessed štíty :D

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 04.06.2014, 12:28 hod.

Kompletní IK set vlastním, takže večer na vysokem T odzkouším, co ta banda vydrží nebo nevydrží.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 04.06.2014, 13:10 hod.

An7yku ten monk je pěknej, ale určitě mu přidej exploding palm s the flesh is weak ... to je základ kažhýho monka na vysoký T ... a pak souhlas s frozenem, určitě pasivku chant of resonance, protože pak můžeš házet ten štít z aktivní mantry skoro pořád ( hlavně na bosech ) ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 04.06.2014, 13:20 hod.

iPetr: určitě zkus. Dropnul jsem IK belt, čímž jsem si zkompletoval raekor a komplet ik set, na t3 jsi s něma nesmrtelný - bez shieldu. Myslím, že jednou mi pohaprovaly HP, to když jsem stál ve 4 arcane, kolem lítala elektřina a byl tam nějaký poison enchanted, tak to mi ty hp poskakovaly mezi full a 3/4, dycky jsem je doplnil pravidelnými ranami kladivem. Ale borci z CotA byli v pohodě, měli furt full HP. Na skákacího barba ale ještě potřebuju dropnout IK chestu, snad se dnes poštěstí a nebude to trvat týden jak ten belt..

U skákacího barba je problém, že nemá moc jak utrácet fury. Leda nemít na baru earthquake, ale to je škoda. Earthquake bez runy není nic moc. Jenže když barb nemá jak utrácet fury, tak life per fury spent se nejspíš musí řešit pomocí spamování třeba battle rage, což není ideální, ale zase se s ním dá udělat 2x leap do packu a leap pryč. Furt jsem řešil, co potom, než bude cooldown na leapu opět ready..zkoušel jsem různé věci - kladivo - to je tragédie. Dá to 4 rány a člověk aby pak stál v nějakém bordelu, aby mu superstition doplňovala fury. Pak jsem zkoušel frenzy s maniacem - to není špatný, ale když nemáte ještě moc toughness, protože to teprve ladím, včera jsem postavil základ (raekor set je v tomto dokonalý! 500 str a 500 vit bonus, MotE set nemá nic), tak se vám do bordelu nechce. WW jsem nezkoušel, ale moc mi to do toho nějak nesedělo. A pak jsem to vyřešil...starý dobrý přítel 300 spear pomohl. Jednak mám dobrý roll, ale hlavně má str + vit. Weapon throw s ricochetem je potom zajímavý způsob, jak udělovat poškození více mobkám a přitom nutně nestát v bordelu.

Ať jsem raekor ladil, jak jsem jej ladil - s haunt of vaxo, maniacem, kladivem...najít způsob, jak z něj vytáhnout pořádného dmg dealera se mi nepovedlo. Přesto, že mám spoustu bonusů do fire, není to prostě úplně ono. MotE set je úplně jiné kafe..jenže zase ta tough... Momentálně to vidím tak, že IK kompletní set chci na oba k vůli 50% redukci z CotA, ale jak říkám, uvidí se, co řeknou vyšši tormenty, takže jsem zvědavý, co k tomu iPetr pak řekne. Zatím vidím raekor jako ideální tankovací set, má dobré bonusy, s IK setem mi to momentálně přijde jako tankovací ideálka, ani by nemusel být full, stačilo by mít bonusy a třeba skull of rezonance. Zato MotE set je jednozančně na damage, která je prostě libová.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 04.06.2014, 13:36 hod.

mdmT píše:An7yku ten monk je pěknej, ale určitě mu přidej exploding palm s the flesh is weak ... to je základ kažhýho monka na vysoký T ... a pak souhlas s frozenem, určitě pasivku chant of resonance, protože pak můžeš házet ten štít z aktivní mantry skoro pořád ( hlavně na bosech ) ...
děkuji za pochvalu Monka složeného z odpadů :D vyměnim tu pasivku za Exalted Soul, to bude lepší. Tu facku jsem taky koukal že se používá, já měl na dmg ten sweeping wind, jenže teď už nemam dmg, takže lepší dávat ten buff pro partu tim faceexplodingpalmem :D

jen nevím co bude lepčejší, hodně se mi líbí kompletní inna set, všechny mantry jsou mazec, i když aktivní budu mít jen ten shieldem ... ale pak nebude BT a to asi nejde bez BT ... no stejnak to nehraju vubec, jen na to cpu věci, ale časem na to něco craftnu.

Kdybys měl na výběr buď kompletní BT set nebo ice climbery na toho monka, co by sis zvolil ( PS: nemám logickou možnost mít oboje na tom, ale teoreticky se ptám )

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 04.06.2014, 13:48 hod.

BT, nebo tě palma odsmaží
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“