Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 09:18 hod.

lečo ještě mi chybí boty do setu a potom to přijde +35% dmg masakr, ale budu muset asi přeskládat build abych měl fevor pasivku teda 15% cdr, takže nějaká 1h asi darklight flail pujde do ruky a místo bashe pujdu fire beamy, budu to testovat ale mám pocit že se bude blejskat o 106 (má to i hezkej zvuk jak bouřka)
Obrázek Obrázek

sukvos
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SUKVOS#2753

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od sukvos » 02.06.2014, 14:51 hod.

Jen tak pro zajímavost, kdo se chystá že bude hrát Ladder ?
Za sebe říkám "Ano" :D
Obrázek

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 02.06.2014, 15:54 hod.

Uvidíme co to bude, jak známe Blizzard tak to ještě x krát změní :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 06:02 hod.

dobré ráno mrtvolky, tak ladder se asi nějak dohodneme abychom ho hráli nějak všichni ale a) záleží na atraktivitě odměn b) jak dlouho bude trvat c) přeci jen mi to přijde jako že škoda času na postavě, ikdyž se itemy a expy pak asi převedou na non ladder no uvidím

tak včera než jsem dělal taxikáře jsem skoušel poprvé komunitu rift it forward, hlavně mě nakoplo že má někdo po tejdnu hraní HC paragon jak já tak jsem se nasral a šel to skusit

konstatuju že po 15ti minutách jsem měl 500 shardu a dvě legendy + pár fs v kapse, a otevíral jsem asi 2x, dneska se do toho asi vrhnu odpoledne s plným nasazením a snad už dá kadala ty boty do setu. Jediné co se mi stalo že asi 2x jsem nic nedostal protože byl guardian dole tak rychle že jsem k němu nestihl doběhnout/ načíst se v jinéém patře. Většina lidí chodila tak t2 - 3, což je docela pohoda, jen jednou jsem ulovil T5
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.06.2014, 07:36 hod.

jojo, rift it forward je bomba věc, včera jsem tam viděl že někdo nabízel i T6 a napsal k tomu, že pokud ripneš, tak mu to musíš otevřít stejně :-D
no T6 jsem ještě nebyl, na to nemám varlata, ale Kuba včera byl a urevsky se mu to vyplatilo co mu tam padlo :-)

jo je to problém s tim RG, občas ani pořádně nepočkaj, osobně když portim na vlajku tak mam 30mega though a zmačknu si k tomu iron skin na 7sec, co kdyby náhodou že :D na T5 bych si asi zapnul akarata ve městě, než bych naportil :)-

včera jsem viděl krááásně procnout passivku Crusadera nezničitelnost, naštěstí né na mým :-D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 08:14 hod.

no ráno jsem v autě přemejšlel že si dám pasivku raději taky jeden nikdy neví co ho dole čeká, jinak se mi stalo že pozvali a bylo jen 95% což na t5 s postavou co chodí max t4 bylo docela hustý naštěstí jsem dal law na rezisty a armor tak to šlo

uvažuju že dám ještě žlutej šutr do helmy, jinak expy letí parádně u tohoto a ikdyž někdo píše že body jsou naprd tak pro mě jsou teda docela dobrý každej bodík se hodí
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.06.2014, 08:35 hod.

hele těch expů je fůra, včera jsem měl ve studnách bonus 570 mega expů, chvílí jsem hrotil jen rift forward a pak jsem šel normálně hrát a koukám, že jsem měl bonus XP už jen 150 mega.

tu passivku si dej na 100%, nikdy nevíš jak se protáhne loading, třeba budeš portit do bordelu v act 5 do bažiny co je ve swamplandu a za to riziko to asi nestojí ... já si tam i beru zbraň s vitkou a nějakou né uplně špatnou dmg ( scourge ) co mám, pro vyšší tough atd, nejsem tam pro dmg. ale zase to nepřehánim s tim sundavaním DMG teda.

žlutej šutr nevim no, jestli to má hlubší smysl na defakto 1 příšerku. včera mi ze sudu vedle RG padnul flail ( ne nebyl to ten na bless shieldy :( ) bez šutru atd na T4 .... ale když běhám split bounties na normalech, tak mám nagelring+cain set+žlutý šutr a mám magicfind skoro 150% a zatim jsem teda nepostřehl nějak extra rozdíl :D ale jako padaj lega pořád i na ten normál, i když včera míň...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 03.06.2014, 08:37 hod.

Taky zdravím. Jen jsem přišel hodit nějaké info k ladderům. Nebude určitě jeden, Blizzard stále hovoří o "ladders, či seasonals". Předpokládám, že tedy budou různé laddery a různě dlouhé. Co se týče data vydání, oficiálně není zatím žádné datum a tuším, že to byl přímo Josh na svém twitteru, nebo někdo od Blizzardu, kdo řekl, že nejprve to poběží na PTR. Na tom PTR to dle mého soudu poběží určitě minimálně měsíc, takže času je určitě ještě dost.

Rift it forward je super. Jen kdyby Kadala dala...co shardů jsem do ní nasypal a IK belt furt nikde. Ale včera mi z jednoho bosse padla velmi dobře rollnutá Skull of rezonance, z čehož jsem měl samozřejmě menší Vánoce, protože můžu udělat velmi mocného tank barbara. Bomba.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 03.06.2014, 08:37 hod.

Nám už jeden při rift it forward zarval s dh....
Marne tam píšu safe TP on me....
Ne pasak hrdina na T5 se portne na zbytek grupy, která fighti s bosikem, nebo elitkou.
Ale to dh byl total papír, foukl vítr a hotovo.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 08:48 hod.

jo taky kolikrát píšu že safe on me a borec se portne na někoho jinýho, což fakt nechápu :D

belty jsem hooodně kupoval když jsem sháněl bt do setu ale nikdy jsem ik belt nedostal tak hodně zdaru

ladder bude sc a hc jinak nevím co by se natom mělo nějak odlišovat, necháme se překvapit
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.06.2014, 08:51 hod.

Kuki,
nebyli jsme při té situaci v partě spolu? :-D taky mi umřelo nějaké random DH v partě na doslova vítr :-D
já bych teda s DH nebo jiným papírem na Rift forwardy nelez

Včera jsme s Kubou před zavřením riftu pozvali 2 lidi a měli jsme takového toho golema od zoltana a on se nám už rozdvojil než jsme přizvali lidi a mě pak naháněl klon po mapě a já nevěděl že je to klon a pořád sem utíkal, kdyby na mě chtěli portnout, aby neripnul a oni mezitim zabili toho pravýho :D :D :D
naštěstí jsem o loot nepřišel :-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 03.06.2014, 09:18 hod.

No lol.:-D
Je to možný.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 03.06.2014, 09:35 hod.

... btw Hulku už jsi viděl co mám na crusovi za štít ?:-))) ... včera mi normálně regulérně padl v riftu na t4 :-) ... prostě stačí si jen hodně přát a pořád o tom mluvit :-) ... do setu už mi chybí taky jen jeden kousek a pak bude i můj crus zajímavej, včera jsem zkoušel sólo T4 s tím co mám teď na sobě a ta havens fury to smažila jak na normálu :-) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.06.2014, 09:50 hod.

omg GZ!!!! teda to je klika, ivan zase našel vytouženej prstýnek

však já stále melu že chci ten set :D

večer zase nebudu tak aspoň odpoledne skusím tetu kadalu, jinak i flail na házení nebo něco hezkýho muže klidně padnout :D
včera jsem anšel akorát pěknej meč a je na něm 9% cdr tak když mi bude chybět tak ho asi zkusím uvidíme
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 03.06.2014, 10:23 hod.

ale když běhám split bounties na normalech, tak mám nagelring+cain set+žlutý šutr a mám magicfind skoro 150% a zatim jsem teda nepostřehl nějak extra rozdíl :D ale jako padaj lega pořád i na ten normál, i když včera míň...
150% mf na normal, strilim od oka, ale vetsi sanci na lege mas na T1 riftech bez MF ... a s bonusy v parte a s tim ze MF s vyssim T se nasobi vzdy 1.15 tak podle mne vzdy vyjde lip jit o 1-2 urovne vys nez davat MF do gearu => MF v gearu se vyplati podle mne mozna na T6, kdyz to nesnizi schopnost postavy hrat T6 ... ;)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.06.2014, 10:31 hod.

No jasně ale tak na těch normálech nepotřebuju jordana a oželim asheru a hodim tam to MF, proč né že :-D
btw jsem někde četl teorii, že 100% MF navíc znamená:
+100% drop modrých itemů
+30% rare itemů
+10% legendary itemů
takže třeba místo 10 legendarek za hodinu by mělo bejt 11 a místo 1000 modrých za hodinu budou 2000 :D

co je na tom asi tak pravdy .... :-)
ale tak MF nějak extra neřešim, jen se mi dobře rollnul cain set no :-)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 03.06.2014, 11:27 hod.

Já jsem si na wd udělal mf docela slušný cca 70% a chvíli jsem měl i pocit, že na tom záleží (2x rift T1 celkem 8 lege), ale jak jsem wd vylepšoval a začal hrát hodně T2 solo a T3 v partě, tak už těch lege přestalo tolik padat a už mi jich padá, jako s barbarem s 0%mf - míněno dlouhodobě. Takže na mf momentálně hážu bobek, ale pokud nějaký důvěryhodný zdroj zveřejní tabulku, ze které bude patrné, že ze vzorku třeba 300 riftů na T1-T4 padá 0'% mf X legendárek a se 100% mf Y legendárek, tak nad tím samozřejmě pouvažuju, zda by se nevyplatilo to mf řešit.

hulk: pokud Blizz okopíruje něco z PoE, jak to už udělal (ale neptej se mě co přesně - PoE nehraju, ale lidi, co hrají oboje, tak vrdí, že toho okopčili dost), tak se možná máme na co těšit. Protože v PoE je žebříčků údajně mnoho - jsou tam laddery roční, půlroční, měsíční, ale třeba i jen několikahodinové a speciálně zaměřené. Vzhledem k tomu, že Blizz dělá různé community buffy, tak si myslím, že tady nějakým způsobem zapracuje taky. Ale uvidíme. Na laddery se těším, ale ještě je nechci. Ještě nemám všecky chary nabušené, jak bych chtěl :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2014, 06:51 hod.

tak včera asi 2,5 hodinky rift it forward, nenávidím kadalu samej crap asi 3000 shardu polkla a nic :(

jediné co z celé akce potěšilo zásoba fs a asi 2 paragony

já ten blbej set asi nedodělám, mdmt jak jsi natom padlo ti něco včera? jinak jsem se rozhodl že gamblím helmu a pujdu do captain setu boty + pásek (abych měl 56% cdr) tak kdyby někdo našel ten event s matrošem tak písněte (thx předem)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 04.06.2014, 06:59 hod.

Včera jsme běhali t5, docela rychlovka. Bohužel jsme potkali jednu elitu... boj nebyl ani nepřehledný ba naopak, ale byla zde série výbuchů frozen orbu a málem jsem procnul. Leo co s náma šel to, ale bohužel neustál, takže tímto R.I.P. ta série byla docela hnusná a hrozně rychlá.

Jinak pro všechny... Ice Climbery != nezájem o frozen orby
frozen orby ubírají i tak dost života s výbuchem a pokud chytnete třeba 3, tak už to je dost poznat.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2014, 07:15 hod.

ku*va rip..

no na orby bacha někde jsem dokonce na df.com četl že prej je bug že - dmg z elit na orby nefunguje, takže nakládají jako prase

dneska asi nebudu ... tak snad zejtra zahraju v normálním čase
Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“