HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 01.06.2014, 18:52 hod.

Tož ubeři na T6 down ve složení ...El macho ten kterýmu to nepadá -monk + Kryon ten kterému to padá -wd +ymordur ten kterýmu to padá-barb +elesde ten kterýmu to padne občas- wd
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 01.06.2014, 20:26 hod.

Ano, ubeři pokořeni, ring hotovej a závěr, už nikdy nejdu ubery. End game věc abych tam neměl stat, krit, atack speed ani Ň po dvou dnech farmení? Juppí NO AGAIN, ale jsem šťastnej, že jsme takováhle parta a na T VI to krájeli ty šmejdy jak máslo! Ku..va dobrá práce chlapí, padali jako švestky!

Obrázek

P.S. stejně jsem nečekal, že vyměnim royal a sojku, takže prostě zaškrtnuto a splněno... cajk... Je mi líto, že ten stat, co má royal, nemá hellfire, to by byl endgame, to by byl konečně must have předmět, to blizz trošku zase zlehčil, ale co, v příštim datáči bude legendární určitě, já jim to napíšu :o)
Naposledy upravil(a) KryOn dne 01.06.2014, 20:29 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 01.06.2014, 20:29 hod.

Měli by prohodit afixy s ringem of royal grandeur todle je fakt bída ...aspon by byla motivace ty ubery chodit....a ne furt jak paka lítat kešky na normal :ble: (ten blijící smajl by fakt bodl)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 02.06.2014, 06:10 hod.

Tak to je moc pěkná práce pánové, gratuluji. Samozřejmě škoda, že prsten samotný stojí za takový bobek...
Prostě věc z vanilky vzali a prsten dali do ROS, bez sebemenšího zamyšlení...
Každopádně ještě jednou gratuluji opravdu krásná práce!

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 02.06.2014, 11:08 hod.

Já jsem to říkal, že je to ztráta času :) prsten naprosto o ničem, koho dneska zajímá bonus do exp, sice nevím, jaké bomby dává ten fireball, ale i tak :) ...

Co se týká end game, já si solo T4 dávám docela v pohodě, občas to jsou nervy, ale tak v parte to je o.k. Takže pomalu doladím resisty a viděl bych to na T6, kde se pánové hodně umírá .... gl :ble:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.06.2014, 11:49 hod.

Šak to nebyl endgame jako engame, to byl jako engame, kterej by měl bejt endgame :o). Chtěl jsem jeden kousek, protože to tu je a jeden kousek mam, tak jakápak ztráta času, můžu se s ním pak pochlubit jednou vnoučatům až budu vzpomínat napíchnutej na hadičky ve virtálním prostoru (jak to bylo k ničemu :o).

A přesně to včera zaznělo, kam se to čape ty ubeři na Rifty na T6... Je to ale škoda, mělo by to smysl, kdyby to za něco stálo ta odměna. Třeba se mi líbilo, jak než vyšlo RoSko, jak po patchi 2.0 šlo narolovat nádherný hellfire ringy, který byly trochu smart a protože nebyly tak dobrý sojky a nebyly royaly, smysl ten hellfire měl. Teď smysl nemá. To že jsem ho ale i tak chtěl mít, to na tom nic nemění. Je to jako achievy, jsou ti k hovnu, ale když už to hraješ pořád jak vocas, tak to prostě chceš.

To je další bod co nechápu. Proč třeba není achiev, že když zabiješ sto duchů, budeš mít do duchů o 5 % větší damáž. Nebo, když otevřeš 1000 truhel, budeš mít rakev na HC a ne jenom hromádku...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.06.2014, 15:32 hod.

Já bych tu T6 klido zkusil hpčka počítám už budou lítat ale mončičanda by ustát něco měla(eče furt jí můžu na tač boostnout) (a who wants live forever ou jééé) ...ale s dmg nepočítejte :green: jedině až dropnu ty akhan ruce na křižnici to pak už konečně bude i nějaká killing machine :twisted:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.06.2014, 07:46 hod.

Chjo asi taky zavedu nějakej brečící koutek je to fakt špatný s tím dropem :OXO včera sem zanolifil a za sedm hodin jen 9x světlo a 5x láva :-x Dneska tomu taky dám a esi se to nezlomí tak break hodně dlouhej :( nejhorší je že že je uplně jedno esi chodíme vyšší či nižší tčka
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.06.2014, 10:42 hod.

V takových chvílích si vzpomenu, jak to padalo ve vanile a jak to byly zbytečný předměty tam. Tady se dá kombinovat, rerollovat - láva, hrát za jiný postavy na hodně způsobů atd... prostě mě to pořád tak nějak příjde cajk.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.06.2014, 11:04 hod.

to jo ale to by člověk nesměl koukat to co padá jinde i v blbým průměru.....crapy mi nevadí aspon je láva apocit že něco padne
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.06.2014, 11:20 hod.

Jak říkal slavný MUDr. Barák (Dr. House), všichni lžou... Mě třeb,a když jsem hrál, tak padla na zem myš a nikdo mi to nevěří...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 03.06.2014, 11:25 hod.

To je divné, já si právě o víkendu dělal takový test, nevím jestli jsou sice dva pokusy dobré na to dělat nějakou statistiku :D

Ale ... v prvním případě za hodinu a půl v public riftu T2 bylo 13 lege ... včera to samé časově dokonce 15 lege, všechno LAVA, nebo na jiný ele dmg ... btw. za tu hodinku a pul jsem dal cca 9 riftu ... takže je to drop a kadala ty počty ...

Dneska zkusím taky a dám vědět ... jo a ja to ID až po skončení runu :D třeba když mám 500 shardu pro Kadalu, tak vyberu banku a hodim ID, třeba to má na to vliv :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.06.2014, 11:43 hod.

já to dneska na public otevřel a nikdo se nepřipojil:D lucky boy :D Kryon provokatér sám to víš jak krásně mi to padá :ble: jednou za uherák mi padnou 3 lege v riftu ou jéééé a pod hrát dneska se flákám hraju a .....nepadá sem tam 1 legouš v riftu dokonce zkouším i elesdeho relog a ehmmmm nějak to nepomáhá
btw klido se mrkni sedim u toho od ctvrt na 8 a zatim 6 lege
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.06.2014, 12:48 hod.

Ty Teda paříš jak o život Dawe. Tak snad to dneska prolomíš a padne ti nějaký hustokrutopřísný upgrade...8-)

Mě to taky přijde v poho s dropem, ale pouze itemu... Se*e mě ale fps drop, to jako fakt... Blbý dotaz, ale asi se to nezlepšilo, co? No já stále pokračuji v pauze, ale v pondělí jsem se byl kouknout a vcelku mě to na, takže po víkendu už se k tomu dokopu - i kdyby ne v takové míře jako dřív...

Jak to jinak jde Lemure? 70 hotová? Co to je vlastně tentokrát?

Jinak všechny ještě jednou zdravím, těším se zase na hru s TSkem !

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.06.2014, 13:42 hod.

s tím fps Ti to nezávidím ale třeba to brigádníci v blizzu pořeší soooooon....pařím no to se občas musí >:D
btw yčko to ted emoquitnul dali sme pár riftu na T3 a only one lege (kupodivu mě asi hodinovka :green: ) no lava ....a eče byl sprostej (on fakt nebejvá)
nic no začíná to smrdět stahováním poe
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.06.2014, 13:59 hod.

Tak to musíš s tim POE napsat do chatu, to ti pak potom blizz otevře světelné stavidla... Já dneska asi moc nevypadam, UBER stále naštvanej, tak asi radši pojedu sám na in-liny... Se doufam zase vyflákam, až mi tam nějaký děcko co není na vodítku vběhne do dráhy... Už aby byl pátek kurňa - je to naprd, když se život zmenší v čekání na víkend.

A Fru zkus si změnit nastavení podle Detoxi, jak mu to haprovalo :o), stačilo pak pár kliknutí a bylo to v pořádku...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.06.2014, 14:25 hod.

Fru: 69,5 :twisted: a je to DH, co jinýho by to bylo?
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.06.2014, 14:55 hod.

Kryon se nepochlubil že má evil twin nebo good twin :ble: :green: :green: :green:
Obrázek
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.06.2014, 18:10 hod.

No tak to ne, to se zakazuje tohle...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.06.2014, 20:43 hod.

Nastavení podle Detoxi? Něco jsem někde přehlédl?
Každopádně když bude nějakej nápad, tak rád zkusím...ale osobně jsem přesvědčenej, že mám vše nastavené tak aby byl preferován výkon nad kvalitou. Ale mohl jsme něco přehlédnout.

Kryonovo eviltwin..já to věděl!

To to jo Lemure..pravda, jak jinak ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“