Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 30.05.2014, 06:46 hod.

člověk se celej den teší že si zahraje a pak ... si zaš***, aji když se mu nechce? :lol:
Obrázek

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 30.05.2014, 07:44 hod.

JJ umřel jsem :-( je to škoda vypadala už k světu holka jedna :-(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.05.2014, 08:05 hod.

no velká škoda tradiční molten??? co jste šli t6?
Obrázek Obrázek

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 30.05.2014, 08:10 hod.

šli jsme T6, jo výbuch jsem ho neviděl. Byl jsem dost unavenej, tak nevím jestli jsem na chvilku neusnul :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.05.2014, 08:17 hod.

no myslím že opravdu máme nové motto :D tažkže: Světlu vstříc!

bt set doporučuje 10 z 10ti barbarů :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 30.05.2014, 09:01 hod.

Tak to tedy RIP a Světlu vstříc no :D

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 30.05.2014, 11:19 hod.

Lečo RIP. Hlavu vzhůru, ať se ti podaří co nejdříve obnovit, co jsi ztratil a světlu vstříc moc v diablu ne. Osobně se budu držet hezky ve tmě a snad to bude ok. Jediný dobrý světlo je to naše a mobky ať jdou jemu vstříc :twisted:
Obrázek

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 30.05.2014, 12:24 hod.

Dík. Škoda no, byla to platná postava do T6. :-)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.05.2014, 13:40 hod.

... nahodím až odpoledne přijdu z práce video, večer už jsem byl moc grogy ... každopádně díval jsem se na to asi 3x a ten výbuch prostě nešel vidět a to tak, že vůbec:-( ... jinak zatím nám to fakt jde :-( ... co den to jedna mrtvolka, tak doufám, že v tom budeme pokračovat :-( ... respektive ten frozenům barbar to ještě až tak moc nebolelo, ale toho lečova DH už je fakt škoda, protože v té včerejší skladbě co jsme šli ( monk + DH+wizz + WD ) byla ta dmg brutální a padalo to jak hrušky ... ale to je vlastně i ten důvod proč to tak dopadlo, T6 rifty chodíme s plným soustředěním a každej čeká co na něj kde vyskočí, Q line v a1 je 99% nechutně lehkej, ale pak stačí jedna rána a je zle ... zvlášť když u toho lečo chrápe ( EDIT : zvlášť když u toho všichni chrápeme :-)) ...


Každopádně bych měl návrh na stanovení nějakých pravidel, jakých to je téma na diskuzi, ale pár mě napadlo :

- samozřejmě základ je projít celý diablo Q line, žádny přeskakování bossů a pod ...

- když někdo ripne, tak se vací celá grupa na začátek - důvod jednoduchej - toto bude zase HC, protože jinak by jsme si čistě teoreticky každej mohli vybavit 10 postav a ke konci se regulérně proripovat ... zadruhé u toho nebudeme chrápat, protože ten pocit, že pošlu celou partu třeba po 30h hry zase na začátek není nic moc. A pak taky kdyby se to povedlo projet, tak to bude mít nějakou cenu ( jako jo nikdo z nás si za to nic nekoupí, ale dobrej pocit, taky má svou váhu :-) EDIT č.2 - Host umřít může :-)))

- vždycky půjdou minimálně 3 Mrtvolky - osobně nevidím důvod proč to uzavírat úplně, klidně ať s náma jde sem tam nějakej host, ale na druhou stranu je to náš chalenge :-). Dál by bylo fajn, kdyby měl vždycky aspoň jeden bandicam nebo něco podobnýho, aby jsme to nahrávali ...

Pište návrhy, připomínky, souhlas, nesouhlas, prostě cokoliv ... Jen mě napadlo, že by to mohlo být fajn - a je možný že po 10tým opakování mě nadšení z bodu 2 přejde :-) ... Za mě si myslím, že je reálný to dát a popravdě se nebojím ani bosů až na matlala ale to je tak daleko, že když se k němu dostaneme, tak nebude problém ani on ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 30.05.2014, 13:59 hod.

Mdmt: aji bych měl chuť si to dát taky takhle se svým clanem, jak to popisuješ. Má to hlavu a patu a nějaký smysl. Jen k poslednímu bodu - ten malthael na T6 je strašná k***a. Pamatuju si na video, kde ho dal world first barbar na hc na T6. Že měl malou damage a zabíjel ho 3 hodiny je jedna věc. Bylo to dávno a ten gear prostě neměl úplně odladěnej. Ale že měl 50 mil tough, amulet s ochranou a healem na cold damage (ty bílé ho*na na zemi, co tak hrozně nakládají, jsou cold damage) a přesto tam chvílema dostával čoud, to je věc druhá. Nevím, kdy k němu dojdete a držím Vám palce, ale minimálně jeho bych nepodceňoval. Ani po flašce tulamorky.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.05.2014, 14:01 hod.

no abychom (jste) někam došli když se budem stále vracet :D ta úmrtnost je fakt nějaká velká a po čtrnácti dnech bejt stále u sk je tragedie

asi hlasuju zato se nevracet, vzít náhradní char a jet dál. horší to bude když ten char nebude stačit na t6 :(

nevím jak to vyřešit s tím že já jsme třeba ještě nešel a vy už budete v půlce aktu, v mp10 výzvě to bylo tuším že jsem to musel sám nebo s někým znova projít, je to ale zase ztráta času a hlavně když člověk nemá čas na hraní tak to bude jeho i ostatní brzdit (a sám to procházet fakt nebudu)

no to jsou jen takové myšlenky před odchodem z práce :)

možná bych snížil počet členů na dva :D mdmt + další :D
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.05.2014, 14:04 hod.

... chlape po jakejch 14 dnech?:-)) ... jsme za sp. queen a hráli jsme to 2x dohromady tak 4h !! ... myslím že celej a1 by jsme při normální hře dali za cca 6h ... forzen to sem sice nadhodil cca 2 týdny zpátky,ale šli jsme poprvé ve středu a včera ... a jako jde to právě až neskutečně rychle, stačí se kouknout na videa, SK byl dole za 2 minuty, dneska nahodím queen a celkově jako rychlost je ten nejmenší problém ...
Naposledy upravil(a) mdmT dne 30.05.2014, 14:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 30.05.2014, 14:12 hod.

@mdmT: hele to není špatný nápad. Ale udělal bych to tak, že by jsme udělali asi seznam grup, který to půjdou a kde skončili...

Story challenge v1
mdmT(monk), lečo(dh), sukvos(wd), hulk(barbar) - Skeleton king down
ivanSK(monk), mdmT(wizz), frozen(wizz), iPetrB(barbar) - quest cursed hold
.
.
.

což by bylo asi nejtěžší a nebo že by se mohli charaktery měnit... ale jakmile umře mrtvolka, tak rollback na začátek s tím, že minimálně teda 3 lidi od nás, ale jak uhlídáš aktuální quest? to mi přijde spíše ta první varianta dobrá a té by se mohli účastnit i lidé z ostatních klanů... případně by jsme na to mohli založit téma a tam by se grupy registrovali a dávali i svůj postup hrou....
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 30.05.2014, 14:12 hod.

tak to je teda rychlovka :D v tom případě se asi dá vracet zpátky

další výzva bude bez palmy :D

edit: no už si nepamatuju s kým jsem založil mp10 výzvu na us servru ale hráli jsme jednou a už jsme se nidky nesešli abychom pokračovali ve stejný partě toto se hrozně blbě hlídá

ale asi nejvetší šanci máte vy jste online +- každej den, já to mám momentálně fakt naprd mužu jen popřát gl. a případně se propižlávat sám s barbem v a1 někam dál a psát postup


asi v prvním příspěvku bych udělal ten seznam a nebo udělej nové vlákno a tam se to bude nějak sumarizovat jak jsi psal kdo kam došel
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.05.2014, 14:19 hod.

... tak případně není problém jet 2 chalenge, jeden volnej jako teď, prostě se pojede i když někdo umře ... druhej když umře Mrtvolka, šupky dupky na začátek ... a Q bych neviděl jako problém - uděláme tady vlákno a tam se to bude zaznamenávat , tak jak píšeš:

- SCHC vezre - butcher dole, akuální otevřenej Q to a ono, kdo bude chtít bude pokračovat pojede dál, popotáhne zapíše ... Účast skoro volná
- HCHC verze - domluvíme se kdo přesně jej pojede, klidně celej klan je mi to jedno, ale pak chce, aby byli dotyční ochotí to zaznamenat a hrát trošku odpovědně vůči ostatním ... a můžou jet vždy 3 mrtvolky ze seznamu + 1 host ... Opět zaznemenávání poměrně easy a zde bych to viděl na záznam minimálně bosů a pod ...


EDIT - hulku v tom MP10 jsem byl i já a je to přesně jak píšeš, těžko se slízá furt ti stejní lidi - obzvlášť my, když máme všichni rodiny a pod ... Ale proto by to tady nebyl až takovej problém ... Může tam být klidne 8-10 lidí a když se sleze rozumná parta může jet, někdo odpoledne někdo večer, jednou půjdeš ty, jednou já, jednou Petr a bude tam jasná návaznost ... a ten nápad na HCHC přišel po těch 2 ripech, protože prostě už teď mi to přijde takový jakoby o ničem ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 30.05.2014, 14:28 hod.

Mno nejdřív to chce teda nějak nastavit pravidla... buď to necháme jen jako náš challenge a nebo i pro ostatní... toť otázka zda to ještě někdo chce jít? (otázka na kubizka, kukiho, darkness a ostatní blázny :) ) podle toho pak nové vlákno a nebo to zůstane tady.

Pak grupa bude vázaná asi na účty a ne na postavy, protože rip mimo challenge by znamenal konec pro skupinu (i když tím se zase rozšíří význam RIPu :D ). Dále by počet členů zaregistrovaných byl minimálně 3 členové. Smrt vrací na začátek.... dohodnem se večer, musím mizet. Kdyžtak něco ještě sesmolte :D
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.05.2014, 14:30 hod.

... ok , večer doladíme ... každopádně s měněním charů bych nemel problém ... jde o to, že ti nic neripne, tak že část pojedeš s WD a část s wizzem by bylo imo jedno ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 30.05.2014, 14:47 hod.

ja se klidne pridam kdykoli, kdyz se mi bude drzet ping aspon pod 500 (jeste 2-3 tydny to budu mit s netem spatne)

moje napady k challenge:
- kdyz se chodi questy na nejvyssi obtiznost, tak se to dela vetsinou full clear - tj projit kazdy kout a sejmout vsechno (mp10/noAH byla vyjimka - tam jsme byli radi, ze jsme nekam dosli ....)

- podle mne by se mohly tymy klidne libovolne michat, jen by kazda postava mela pokracovat tam kde skoncila, tj projit v tomhle rezimu vsechno - kdyz nekdo projde neco vicekrat, nevadi :) ale aby se vracela cela parta mi prijde zbytecne, leda ze by nikdo jiny nebyl na zacatku ..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.05.2014, 15:51 hod.

... s full clear osobně problém nemám, ale je jistý, že by to bylo výrazně časově nárovnější, každopádně určitě to jedeme stylem, že zabijeme vše co potkáme, dokonce to musí být i podmínka, tzn. přeskakování neexistuje - narovinu to bych mohl se svým tankem 95% mapy probehnout , na bose by se na mě připojil nějakej dmg dealer a za 3dny máme komplet diablo proběhnutý ...
- s tím druhým je to složitější ... buď by v tom muselo být "namočeno" mraky lidí, aby byly různý skupiny různě daleko ( což popravdě nebylo mojí ambicí ) a nebo to bude naopak jen relativně pár lidi kteří se domluví : ok zkusíme tomu věnovat 14 dnů denně řekněme mezi 20-24 h ( čas kdy hraje 9 z 10ti mrtvolek :-) ... a jo původně jsem si říkal, že bych to chtěl určitě projít celý od začátku do konce, ale zase nemůžu říct ostatním, ne dneska nebudete progresovat, protože nemůžu, nemluvě o tom že bych ani nechtěl, aby to bylo jen o 4 lidech, jen nás Mrtvolek je víc co si rádi T6 zajdeme : já, frozen, hulk, lečo, sukvos, petr ... tzn. popravdě původně jsem to myslel tak, že řekněme nás 6 si řekne, že jdeme a proste když se sejdou aspon 3 a bude chuť tak pojedou, buď ve 3 nebo s hostem :-) ...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 30.05.2014, 17:58 hod.

... video ze včerejška , lečův rip a pak cesta k spider queen a její kill ...

leco rip : http://youtu.be/OlhX5qsqFhA
sp.queen : http://youtu.be/Lp01JNlxN4o

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“