KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 20.05.2014, 18:49 hod.

Ja to vcera vzdal :( Ve 23:00 jsem to vypl.No aspon mam 21 soulu k dobru.Tudiz tyhle narozeniny jsem prohral :( Musim si spocnout od toho Diabla...

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 20.05.2014, 19:17 hod.

Na FS byl ten eventík dobrý :).

Jinak dodělal jsem PL200, tak přidám pár údajů z hledání. Čísla jsou trochu nižší, jelikož class-specific pro jiné postavy téměř nepadají (nejvíc je to vidět u setů). Hrál jsem převážně za Crusadera, když nepočítám doexpení ostatních postav. Počty legendárek celkově nemám, ale alespoň typově:

Armor 86 z 197

Weapons 52 z 146

Sety 12 z 112

Lahvičky jsem našel tři a plánky všechny.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 21.05.2014, 19:57 hod.

Rozhodl jsem se, že si dám od Diabla teď taky chvíli pauzu. Tak ať se zatím daří :wave:.

PS: Patch 2.1 asi zase bude plný novinek, tak uvidíme.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.05.2014, 14:17 hod.

HA! Tak jak se zdá, jasným vítězem ninisoutěže o klikaře narozeninového bonusu je Xenter. Gratulujeme :green: :wave:
Zároveň ale čtu, že jsme zvítězili všichni, bo nám Blizz bonus ponechal i nadále všem :D

Takže jestli ne vy, tak já jdu pofarmit ty EQ ramena >:D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 23.05.2014, 17:03 hod.

No neboj se nic :D Já se zas vrátím a vypadá to,že již zítra :) Dneska ještě využiju slunečného počasí a vyrazím na pivka >:D

A přeji teda štěstí na ty EQ ramínka :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.05.2014, 21:46 hod.

Dneska se mi povedlo nahrubo odladit novou barku. Je to taková divnopostava na zkoušení, ale zatím si vede překvapivě dobře. Je to blesková furie, protože na cold jsem ještě nesehnal dost výbavy, zato bleskový mám plnou truhlu.

Jde o dost zajímavej pokus, myslím. Build je postavenej na AS+Frenzy+AD a to nejzajímavější je, že se snažím hrát bez Fury spenderu. Biju pouze co nejrychleji Frenzy a hodně healuju. Dost mě překvapilo, že s pouhými 5M Thoug jsem naprosto bez problémů ustál T2 všude. Možná je to i na T3, ještě jsem nezkoušel, ale vzhledem k tomu, že jsem s výbavou na úplném začátku, tak jsem dost překvapenej, jak to dobře maká.

Jednou jsem dkonce viděl crit za 9M! >:o (běžně ale tak 4-6M)
Vzhledem k tomu, že mám skoro dva útoky/sec a blesky lítaj z obou 1h+opasku, je to celkem dobrej mazec. Navíc hooooodně stunuju z prstenu i z Frenzy.
Mám ještě co ladit, ale jsem maximálně spokojenej a překvapenej :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 28.05.2014, 00:32 hod.

A toz pekne jsi to vyspekuloval :) At se dilo dari ;)

Ja dneska konecne opet zazil posun dopredu.Hra to byla famozni :D Myslel jsem,ze si otevru obchod s opasky.Padlo mi jich 7 a jeden jsem si teda schoval.Pak to preslo na ringy a heureka,byl tam mezi nema SOJ !!! Blesky pozvednuty na 86% ;) A vyvedl se krasne...Vsak se jukni,mam ho na ruce :)

Co se tyce Kadaly,tak ta svina mi proste ty Earth ramena neda :D

EDIT : Jak tak koukam na sebe.Je jeste neco co mi zvedne tu elementalni dmg ? Mam snad vse co muze mit % do blesku.Nebo se pletu :) ?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.05.2014, 09:28 hod.

Sojka dobrá :wave:
Opasky padaj jak blbý, taková typická legendárka z povinnosti. Ale poslední dny mi lege jaksi ubyly :shock: :?: Prd padá, ale může to bejt zase jen nějaká dočasná vlna 8-)
U kadaly točím ramena snad tři týdny, ale na EQ ramena to fakt nevypadá :lol: 8-)

Někde jsem měl stránku s max. statama v D3 - jsou tam i elementy - večer se po tom podívám a dám to sem, ať si můžeš ty blesky překontrolovat 8-)
(určitě jde výrazně víc, jak 86% - jen od oka např Andariela ;) )



PS: jsem vážně zvědavej, jestli se s Histerkou dneska udržím na T3 - jestli jo, má tenhle build u mě zelenou, protože i přes veliký rezervy v gearu (hlavně AS, AD, VIT, Armor) to funguje skvěle. Vždycky jsem chtěl postavit build založenej pouze na primaru a passivce Berserker Rage bez Fury spenderu, ale ve Vanille to nešlo. Teď jsou možnosti lepší :) ("kazí" mi to už jen pokřik) Těším se, jak se to bude vyvíjet.

PS: kde ti padl matroš na Kapitána? Pamatuješ si? Já chodím podle toho plánku, co tu koluje, ale nemám štěstí - 0 kusů, tak nevím, jestli chodím správně..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 28.05.2014, 10:31 hod.

No aspoň pozitivní na tom je,že jak jsem psal 1 opasek nešel do šmelcu.A pomalu už zbírám věcičky na dalšího barba ( paní Střechovou :love: ) .Brzy bude asi stvořena :)

Dám si asi odpočinek od těch ramen a budu zkoušet něco jiného.

JJ budeš hodný jestli najdeš tu stránku.Chtěl bych zjistit kolik do toho můžu ještě natlačit >:D

Já získal ten matroš tu viz. video :) ,protože pořád zakládat hru kvůli té bounty na Rakanotha je na nic :OXO Tak to zkus a držím palec ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_16OaYXa ... detailpage

MiVa
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiVa#1605

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od MiVa » 28.05.2014, 13:50 hod.

http://www.d3maxstats.com/ tohle si asi hledal na ty staty

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.05.2014, 14:26 hod.

Ano, to je ono. 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 28.05.2014, 14:39 hod.

No jo kluci,ale koukam na to jak vyorana mys :( Vubec nevim co tam robit...Teda jak to naklikat apodobne.

DrSma : Jsem v tom neznaly :( Pomohl bys mi s tim :) ?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.05.2014, 15:40 hod.

Mno, nebudu rozpitvávat, co všechno se s tím teda dá dělat, ale určitě na to postupně přijdeš. Každopádně jsem pro jistotu udělal takovej minipopis aspoň na ty tvoje blesky. http://www.jpeg.cz/images/2014/05/28/uvstP.jpg

U první šipky pak zároveň vidíš maxima sečtený, teda že do blesků jde narvat max. +135% eledmg. (z toho je 40% na standard itemech a 95% na speckách jako opasek, Andariela, nebo štít Lidless Wall atd.)

EDIT: no a takhle to třeba vypadá s CDR :wave: http://www.jpeg.cz/images/2014/05/28/16VvX.jpg

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 28.05.2014, 15:49 hod.

Ok ok ;) Prozatim dekuji.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.05.2014, 20:22 hod.

Po hromadě úprav (hlavně defense) se mi ta moje furie v pohodě udrží na T3. A na to, že všechno kosí pouze Frenzy, mysím, že to i velice dobře odsejpá.
Padly mi druhý EQ gatě a pátej (nebo šestej, už ani nevím) SoJ. Sice fajn věci, ale radosti moc nenadělaj, když jsou stejný jako ty, co už mám. Taky mám pocit, že mi padá tenhle tejden hrozně málo lege. Úplně jako před lege drop boostem. Za celý odpoledne max. 5 lege. To je divný, o víkendu jsem s bonusem na lege měl za stejnej čas 15-20 lege.
Vám to padá furt stejně hustě :?:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 29.05.2014, 20:41 hod.

No za chvilku budu online,tak se tesim na huste padani beltu vsech druhu ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 02.06.2014, 21:39 hod.

Tak jsem komplet přebouchal Histerku. Základ je masivní defense z IK setu a třech gigolů :lol:
Zatím je to prd do útoku, protože musím nosit IK zbraň, ale jak padnou ruce nebo opasek, nahodím zpátky bleskovej dual a to bude pak jiný kafe :) (rád bych se pak vrátil k Frenzy)
Každopádně teď ustojí v pohodě T4. :shock:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 03.06.2014, 05:32 hod.

Dobre rano ,

DrSma : No koukal jsem na tu tvou Histerku a celkem zajimave to slozeni ;) T4 ? Docela narez :) Ja se tak tak udrzim na T3.Chce to jeste dost poladit.Jinak na pani Strechovou se mi uz pomalu kompletuje hezky gear.Chybi jen ringy,bracery a botky.Nemuzu se dockat,az ji vyoblikam a provetram :D

Pro spestreni : Jednomu znamemu padly 2x po sobe Earth ramena na T1.Nechapu to :D A ja porad nic.Kadala uz mi nedava ani obyc lg natoz neco setoveho,ale vcera se hecla.Dala mi slusne Wile Wardy.Pani S. bude mit radost.K tomu chesta s AR.Jak tak koukam,budu mit rezistu jak svina :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.06.2014, 17:51 hod.

IK set je fakt brutal defense. T4 a to tak, že jezdím WW uprostřed vydováděnějch elit, klidně dva packy a jen občas mi stačí si vyjet bokem pro glob, ale to hlavně, aby mi nezhebnuli Ancienti. Pro tvuj klid, DrSmák se s EQ setem na T4 sice podíval, ale jednou nohou furt v hrobě. T3 je zmáklý v pohodě, ale životy lítaj. Zato u Histerky se na T3 vůbec nehejbe baňka ani uprostřed všeho marastu. Dokonce jsem na T3 cvičně postával v Arcane :shock:

Střechový jsem si všiml na L31. Jak jí hodláš hrát?..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 03.06.2014, 18:21 hod.

No z IK setu mam opasek a rukavice :) pro budouci barbinu.Se Strechou mi na T3,ty HP docela litaj pekne dolu :( Budu muset udelat Matlakovyc bracery.Tolik lg jsem uz rozlozil a ted toho lituji :D No jo no.To bylo obdobi velkeho nedostatku f.soulu a nervu,kdyz cosik nevyslo narolovat.Ted jich mam asi 50 :D

Jak bych ji jel ? Pomerne nejak trosku jak tveho DrSmaka :D Presneji podle toho co mam v baglu a co jeste dropnu.Jako zaklad mam Maximuse.Kazdopadne jit cestou ohnivou :)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“