Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od DeathHero » 16.05.2014, 16:11 hod.

Ahjo jake ma poskozeni demon z maximuse pouzivam ho na enchantress nekdy dava slusny pecky :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Fája
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordZalgo#2641

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Fája » 16.05.2014, 16:46 hod.

hulkxxxl píše: pokud se napodaří soket na první pokus tak se podaří na 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, .... :D
Jak se ty pokusy myslí? Pokud se to napoprvé nepovede, už to nejde změnit ne? Pardon pokud jsem něco nepochopila, stále se jen učím :D

A co je vlastně s tou kombinací Crit Chance/Crit Damage? To je lepší jako mít ve zbrani Ruby, co přidá damage?
Mlok píše:Jinak ale moc nechápu, jak s tak vysokým tougchness (pro nižší tormenty) je možné na T2 umírat.
Taky nevím, prostě se to děje ... ale možná spíš proto, že prostě wizku umřít nechám no. Když vám vaše milované zvířátko (docela objemný kocourek) sedí před monitorem a vy ho nemáte to srdce vyhnat, to je taky věc :D A ještě na T1 kosím příšerky docela rychle, ale T2 už tak rychle nejde :{
Profil (◡‿◡✿)

For all the happiness you wish for someone, someone else gets cursed with equal misery.

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od bleptys » 17.05.2014, 06:39 hod.

S těmi pokusy si dělal sramdu, že když mu to nevyjde na poprvé tak mu to vyjde na po 20. Kombinace CD/CC, tím myslel, že když má malou CC třeba 20% tak se mu nevyplatí dát do zbraňe zelený kámen, protože nemá moc velkou šanci dát crit tím pádem nemusí navysovat CD a může uvažovat o celkovém navýšení DPS přes červený kámen. :)
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Michal86 » 17.05.2014, 06:54 hod.

Proc by si delal srandu? Rerollovat jde porad dokola, dokud mas prachy teda :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Xenter » 17.05.2014, 07:14 hod.

Ahoj, nevíte jestli funguje Unity i s followerem? Ideálně pokud dostane i relikvii na nesmrtelnost? Popřípadě pokud se přivolají další pomocníci přes Ashera's set, tak jestli to funguje i s nimi?

Edit: Ještě to rozvedu - chci to na Solo HC a nevím jestli ta relikvie na nesmrtelnost způsobuje to, že pomocník nemůže zemřít, a nebo že nedostává DMG. Kdyby DMG dostával, tak je to pro mě zbytečný risk.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Guru » 17.05.2014, 10:57 hod.

Krasna otazka Xentere ... rozhodne by stalo za to vytvorit TOPIC v MECHANIKACH HRY at nam to tu nezapadne ...

Affix na tokenu "Your follower cannot die" zpusobuje, ze follower ma stale plnou hladinu zivota a DMG ktery obdrzi je redukovan 100% coz znamena, ze pri pouziti 2x Unity ringu z DMG ktery obdrzi nedostanes nic a DMG ktery obdrzis ty je redukovan 50% ... bohuzel v kombinaci s bonusem z plneho Asheara setu zkusenost nemam.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od babacho » 17.05.2014, 11:27 hod.

Jo jde rerollova porad ale ma to cenu kdyz jsem se na rukavkach snazil z vitality reroll na CHD stale mi opakovne dava mystic vitalitu a nebo area damage nebo live per kill uz jsem si pekne vycistil bednu od lege krapu ale vaham s dalsim rerollem protoze jedno protoceni stoji pulmega ma to cenu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Hamman » 17.05.2014, 11:27 hod.

Urcite ma, protoceni za pul mega je jeste zlaty

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Xenter » 17.05.2014, 11:46 hod.

Guru: Takže by to mohlo pracovat tak, jak jsem doufal. No až se povede sehnat dva kousky určitě to vyzkouším, byla by to dost výrazná pomoc a mohl bych se zase posunout na vyšší obtížnost.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od DrSma » 18.05.2014, 00:32 hod.

Xentere, našel jsem o Unity tenhle článek od Firdecka. http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... ty#p241247
Je tam, co tě zajímá. ;) (ale asi moc nepotěší)

Celkem tomu věřím s tou dmg, že dostávaj i přes nesmrtenost. Pokud je mechanika stejná (čekal bych, že jo) tak když mám nesmrtelnost z Pylonu, tak mi Superstition taky nabíjí Fury, tzn. dostávám dmg, ale nebere mi to life.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bit » 18.05.2014, 02:39 hod.

naposled sem točil za 2,2m otočka za půl M mi ani nepřijde drahá
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od babacho » 18.05.2014, 07:37 hod.

Teda, ne že by Mystic dostal rozum, ale už mi aspoň dá to co chci, sice se to neblíží zdaleka ideálu (na helmě CHC 4,5, Int kde je strop 500, 425 a na prstenu Stone of Jordan, který mi pro změnu konečně dala Kadala na první žduch, tak dává CHD 29%) ale i tak díky za to.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Xenter » 18.05.2014, 08:20 hod.

DrSma: Právě. Na zahraničních webech zase někdo psal, že to funguje. Každopádně pokud padnou dva kousky, tak si to vyzkouším sám jak to pracuje a podle toho se zařídím.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Guru » 18.05.2014, 09:31 hod.

Jak pises Xentere, o ucincich Unity si bude lepsi udelat vlastni usudek na zaklade svych zkusenosti protoze je kolem nej spousta dohadu. Treba v tomhle topicu si "Gulow" stezuje na to, ze s pouzitim techto prstenu a pasivkou Transition ma problemy s generaci Fury: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 998?page=2
Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze s WD na T6 bez jakychkoli redukci toho opravdu moc nevydrzim, zato s temi ringy ano, bohuzel "nesmrtelne" tokeny mam pouze na Enchantress a Scoundrela, ktere je docela tezke premluvit aby se postavili k elitam a pokud uz nejaky DMG obdrzi projevuje se to na mne bez ztraty zivota a je slyset jen takove to praskani jako kdyz utocite na elitu s "Thorns" afixem. Myslim, ze Blizz udelal tuhle mechaniku, aby i solo hraci na vyssich T meli snazsi zivot, zato v coop hre by si na nej meli davat hraci pozor zejmena Glasscanoni: http://www.youtube.com/watch?v=T2pVU5t2WXI
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od lulinak » 19.05.2014, 08:50 hod.

jojo a ja uz dva predmety pro followera zahodil ze jsou k nicemu, stejene jako jeden ring, smula, byla to zda se chyba, na solo to mohl bejt velmi vyraznej boost...
ale co jsem cetl tak to maji v budoucnu nerfnout, precejen je to pro solo vcelku must have, a to se jak vime u Blizzu nenosi...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od babacho » 23.05.2014, 05:06 hod.

Když jedu lightning wizze, je lepší amuet s 12% lightning skill a nebo 22% arcane? Není mi to dost jasný do čeho všeho jde to arcane bohus. Díky.

opickacze
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Opickacze#2645

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od opickacze » 23.05.2014, 06:23 hod.

jestli jedeš lighting je lepší +12% lighting ;) arcané je uplně jiný typ poškození takže ho nevyužiješ ;)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od lulinak » 23.05.2014, 08:21 hod.

u kazdyho skilu i runy mas jasne napsano jakej typ poskozeni dava, staci se tim ridit..

Swobo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Swobo » 23.05.2014, 20:52 hod.

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat hraji Diablo 3 bez datadisku :) a moje otázka je jestli je možné například když hraji za DH abych měl na secondary multishot ? Popřípadně jak se to udělá :)

Všem děkuji za rady :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 23.05.2014, 20:55 hod.

Options elective mode a pak si to prehazej.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“