Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 20.05.2014, 07:21 hod.

Včera jsem testoval, stáhnul jsem si MSI AfterBurner na měření zatížení komponent a vypozoroval jsem, že grafické jádro bylo zatíženo na max asi 35% a z paměti si Diablo vzalo asi 300 MB. Mám Radeon 7770 Vapor X, 1 GB DDR5.

Takže hrubým objemem výkonu grafiky to nebude, asi to fakt bude jen blbě optimalizované a půjde to blbě na všem nebo blbě při kombinaci určitých ovladačů nebo už nevím.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 20.05.2014, 07:50 hod.

no včera to blblo všem v partě (než došly mrtvolky) i mě bylo to jak slideshow fakt opruz myslel jem že mi blbne kompl ale všichni psali to stejné, blblo to v riftu s monstrama z a5 ale nebyl to ten tmavej, je podle mě jedno jakej máte kompl hra je prostě zle odladěná, slibovali lepší mynygement ramky v 205 beztak porýpali zase něco jiného

PS: těším se na záznam ze včerejška
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 20.05.2014, 08:59 hod.

... no záznam, budu to muset ještě nějak odladit:-(( ... mám ten bandicam a ten prográmek je fakt super, šlape krásně, na výkonu mi přijde, že mi neubere ani snímek, takže podsud pohoda ... horší je, že free verze umí nahrávat jen 10 minut, tzn. mám to ve 3 souborech ... platit 800 za full se mi fakt nechce a keymaker mi nejde spustit :-)) ... tzn. budu si s tím muset ještzě pohrát, ale našel jsem i nějaký free alternativy, tak zkusím možná jinej program ... další věc je, že to video je poněkud větší - cellý to má 2,3 GB, tzn. další vec bude to nějak rozumně zkomprimovat, ale aby to moc neztratilo na kvalitě ... takže popravdě - včerejší záznam byl spíš testovací a nevím nakolik z něj něco vypotím, protože bohužel mám poměrně málo volnýho času a ty úpravy videa to je všechno na desítky minut - nemluvě o tom, že jsem v tomto fakt lajk ( i když snaživej a snad né úplně blbej :-), takže mě to všechno trvá, než na to přijdu, nebo než někde něco vyčtu... tzn. spíš to vidím na drobný odladění ( rozuměj zprovoznění plné verze bandicamu :-), rozumný nastavení v něm, aby ta velikost byla řekněme do 1 GB a nahrajeme hold něco jindy (třeba snad už dneska ) ...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 20.05.2014, 23:36 hod.

... tak se mi konečne podařilo nahrát něco, kde je rozumnej kompromis mezi kvalitou záznamu a velikostí ... tzn. kdo bude mít chuť : https://www.youtube.com/watch?v=z9r-COC ... e=youtu.be ... je to komplet rift na T5 ... aby to bylo koukatelný, tak určitě přepnout aspoň na 720p, ideálně 1080 ... t6 natočím hned jak jej půjdeme ( co třeba dneska večer?:-)) ....

EDIT - pokud s tím někdo máte zkušenosti, tak budu moc rád za jakoukoliv radu jak z toho dostat lepší kvalitu při menší velkosti ... je to nahrávaný přes bandicam , 1920*1080, 23,98 fps, q40, ... zkousel jsem milion nastavení a při tomto to je jakž takž, když jsem zkousel 720p a vyšší kvalitu, tak byl ten obraz děs a když 1080p při vyšší kvalitě, tak už to zase mělo 2 GB ... případně nahrát to bve vyšší kvalitě a přes něco to přejet? pokuj jo tak přes co a co tam nastavit?:-)) ... prostě budu rád za jakejkoliv postřeh ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 21.05.2014, 06:13 hod.

720 je podle mě úplně parádní obraz nic ybch neměnil

dneska budu asi spíš odpoledne večer taxikařím zase
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 21.05.2014, 06:52 hod.

Pěkný a myslím že 720 stačí. Je tam krásně vidět, že každej udělá sám uplný prd... ale jakmile se nastackujou všechny bonusy do dmg, tak to docela ubírá a pak ta palma od tebe to dodělá. Myslím si, že to byl i docela záměr blizzu, aby podpořil multiplayer hru. Každý z nás si myslím, že by mohl běhat sólo tak T3, ale v partě je ta dmg ohromně znásobena.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 21.05.2014, 07:35 hod.

zajímavej pro partu je i ten crus podle mě, jednak 20% dmg navíc z blindu, provoke znehybňuje, a nějaký to law se 100% cd nebo nějaké na allres a rozmrazování (to mi přjde fakt moc dobrej skil myslím že tím občas na publicu i někoho zachráním) atd...

a přitom stále mlátička zůstavá ty skily normálně používám
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 07:37 hod.

Pojedeš teď cruse? :)

v pátek nebudu, tak by jsme mohli spáchat něco dneska, možná mám i klíče na mašinku a chybí mi poslední věc na HR, tak by jsme to mohli skočit. Ale uspávám, takže záleží na malé kdy mě pustí....
Obrázek

sukvos
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SUKVOS#2753

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od sukvos » 22.05.2014, 08:40 hod.

Tak ubery bych skočil taky, já mám na drop smůlu, 6 mašinek převážně na T4 a nic nedroplo. Myslím že mám klíče na 2 mašinky.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 08:48 hod.

... já bych musel prvně pofarmit pár klíčů, něco mi chybí ... ale ono je fakt, že je to absolutně demotivující, není problém nafarmit mašinky a ubeři jsou směšní, jenže pak uděláš ring a nevíš jestli se máš smát nebo brečet:-( ... ale každopádně pokud půjdete, např. kvůli archivmentu, tak pár mašinek můžu taky složit a rád půjdu ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 09:00 hod.

Já jsem ring ještě neudělal, tak ani nevím co od něj mám čekat :)
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 09:08 hod.

.. no já dva a po třetím netoužím :-))) ... jsou na úrovni žlutejch co můžeš u klenotníka koupit :-))) ... ale jak říkám, rád ubery zajdu, aspoň bude nějaký změna ( jen teda doufám, že nepůjdeme T3?:-))) ...

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Lecitel » 22.05.2014, 09:40 hod.

Podle mě na leveling nebo na farmu paragonu je dobrý :-)
Dneska jsem do 20:00 v praci a dom přijdu před 21:00 tak online kolem 22:00 :-(

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 09:42 hod.

... ale jo, to určitě, na lvl je super ... tak ale já doufám, že ještě hodně dlouho nic levelovat nebudu:-) ... a paragon popravdě moc neřeším ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 10:04 hod.

Btw jaký máte názor na sezóny?
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 10:20 hod.

... já popravdě zatím nevím, zaleží jak to bude udělaný, dlouhý, co za to a pod ... na jednu stranu si říkám, že to nebude nic pro mě, protože hraju málo na to, aby to k něčemu bylo, na druhou stranu budu rád za každý oživení, protože už je to obrčas takový stereotipní a je fakt, že když jedeme rutinní hru ( T4-) tak toho usínám a pozoruju se, že mě to přestává bavit :-( ... takže já to řeknu tak, to že to tam bude mi určitě nevadí, každý možný oživení dobrý a jestli to budu hrát to se teprve uvidí ( a taky to záleží na vás, protože sám to hrát nebudu určitě :-)))) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 10:28 hod.

Taky jsem zvědavej s čím přijdou. Já jí osobně hrát asi budu, protože momentálně mám u wizzarda takový stav, že s tím co hraju mi toho už moc padnout nemůže, tím, že hraju na sety a 2 z toho jsou craftěný. To se změní s tím až budu mít na 70tce dalšího wizze a ten si oblékne Tal rasha set, který mám už komplet i bez ringu.
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Zaljan » 22.05.2014, 10:36 hod.

kdybyste chteli na ubery trochu dmg, tak klidne napiste... teda po patchi jsem je jeste nesel (a diky uprave pidizvikovske pasivky to dmg bude o neco mensi), ale i tak bez problemu T6... nejaky masinky snad mam (byt HFR jsou tragedie, neoplati se to ani na leveling paragonu, to uz radeji misto T3 pujdu farmit T5-6 se soj a expu bude za hodinu vic)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Bagr13 » 22.05.2014, 13:01 hod.

Celkem bych rád zkusil aspon tu T5, kdyžtak si mě přidejte rád bych to zkusil s nejakou slušnou partou :)
BAGR#2994

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 13:22 hod.

Mno tak už to vidím v jasných barvách a dneska mi konečně padne BT pásek a pak si do báglu hodím ještě IC boty, které si budu přehazovat podle situace a budu spokojenej :)))
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“