HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 16.05.2014, 08:53 hod.

Dobrý to bylo včera Fru, už jsem nebyl tři tejdny v hospě, tak to tam padalo pěkně... Konec ale v dobrej čas, takže ráno červstvej jako romadůr :o). Zdar a sílu, o víkendu koulím zdar, naštěstí je hnusně a já budu asi pořád... Spíš by mě zajímali Pavel a Tref, ty jsou už podezřelý... O Lemurovi ani nemluvím, ten se opět přes poslední nábor Fka pomalu ale jistě (spíš rychle a jistě) probojovává paragonem nakonec.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 16.05.2014, 09:09 hod.

Hosi, tak me diky tomu frame dropu pofcipalo vsechno co jsem mel ... :) nemam ani jednu 70! Navic jsem chtel dal reinstall diablo a kdyz davam install, tak to hodi nejakou chybu a nechce to vubec stahovat, budu to zkouset, ale jestli se to nevyladi, tak jim na to se*u ... protoze takhle teda ne, komp mam naprosto v poradku, vsechny ostatni gamesy jedou a nikde zadny problem .. uz me to zacina vazne .......... !!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 16.05.2014, 09:20 hod.

No tak to je hnus velebnosti, to se ti nedivim. Už se s tim nějakej den pereš a ještě nejde ani reinstal. No to je prasárna... Zkus si v tom úvodním okně někde zaškrtnout, aby se to stahovalo neomezeně rychlostí. Někde to bylo v downloadu, aby se tam dala nula, možná ti to škrtí z defaultního nastavení... Kuki o tom někde myslim psal v otázkách a odpovědích...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 16.05.2014, 09:29 hod.

Jojo Kryone, včera super. Hezky jsme pokecali a o Diablu jsme skoro ani nemluvili :mrgreen: budeme to muset zase někdy zopakovat!

Tak to mě mrzí Detox, to je svinstvo. Doufám, že to vyřešíš a zase se potkáme. Hlavně se na to nevys*er

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 16.05.2014, 09:45 hod.

Stahovani jsem uz vyresil a jede to ... ale jestli to bude delat dal, tak jsem hosi s HC skoncil, protoze to pro me nema smysl ... to bych pak jenom expil a v parte si nezahraju uz vubec ... zkusim dneska poslat ten log z directx na foru blizzu, jestli mi k tomu napisou nejake vyjadreni, protoze to zaclo delat z niceho nic ... je to fakt strasne divne, ale lidi v podobne situaci je na foru mraky a maji i nadupadne kompy :) uvidime ...
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 16.05.2014, 09:51 hod.

Držim palce... Jsou to šmejdi, si nedokážu představit, kdyby mi odstavili takhle od Diablo prsu z ničeho nic...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Frozen » 16.05.2014, 10:11 hod.

@Detoxa: pokud to vyřešíš, dej prosím vědět jak. Protože já jsem z toho už opravdu na švestku. Když hraji sólo, tak mám stabilních 60 FPS (vše na high a HW class 6), jakmile jdeme v partě tak FPS lítá mezi 55 - 60, ale jak potkáme nějakou skupinku... hop na 40 a větší skupina ... 12 - 17 a to i při nastavení HW class 1

AMD FX6300
Radeon HD 7950 (1000/1250) 384bit 3gb DDR5
16GB DDR3
SSD - kingstone V300
zvuk: Asus Xonar DGX

nejhorší je, že při těch propadech se ani jedna věc nezapotí...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 16.05.2014, 10:24 hod.

Dělá to ted vice lidem...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 16.05.2014, 13:11 hod.

KryOn: já vim, hraju moc málo, ale teď už by to mělo bejt ve škole volnější a hlavně se blížej prázdniny a to mě zase s paragonem budete dohánět vy :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 16.05.2014, 13:15 hod.

Sliby chyby Lemure8-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 16.05.2014, 13:18 hod.

věak já vim, ale 100 do začátku července bych stihnout chtěl
Obrázek

Svesik
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Svesik » 18.05.2014, 21:29 hod.

Dobry den či večer,
chtěl bych se zeptat zda-li bych se mohl k vám přidat. Jsem začínající monk a nováček na HC. Ale zkušenosti mam z SC kde mam nahráno přes 2k hodin.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 18.05.2014, 22:09 hod.

Ahoj,
myslím, že nebude problém. Hoď FR nebo požadavek do klanu, dáme pár her a pokud si budeme vzájemně vyhovovat, vše bude zpečetěno ;). Místy je s námi velká sranda, místy menší, jsme sví a držíme si na tom, že je nás spíše méně než více. Takže stavíme max dvě grupy, běháme optimálně T2-T3, ale i T1 s Tebou dáme pokud bude potřeba - ale monk je držák ;) ... Uvidíme jak se vyjádří ostatní, ale asi to víceméně uvidí všici stejně ;) ...Přelidněni nejsme :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 19.05.2014, 06:15 hod.

Koule...pošli request svesiku my už si s tebou poradíme >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 19.05.2014, 20:21 hod.

tááááák, pro mnohé je to málo, ale pro mě dost ;)
Můj barbárek oslavil 200 hodin herního času. Ou jééé. doufám, že ho dotáhnu aspoň k 300 ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 20.05.2014, 11:56 hod.

Fru gratulujem tiež sa blížim k tomu číslu.V poslednej dobe mám fakt málo času ale do piatku by som chcel aspom na 1-2 hoďky večer zahrať nakoľko v sobotu odlietam na dovolenku pravdepodobne Thajsko alebo Tenerife.Takže KOULE a nech to padá!

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 20.05.2014, 22:16 hod.

Hoši mě prosím taky omluvte, potkal jsem zas jinou kamošku a kdybych u toho tak moc nešukal, tak si to tenerife dam taky, ale tahle mě to stojí hodně peněž a času :D ... btw. hlavne R.I.P. až mi dojdou prachy, tak se ukažu, což bude asi do víkendu, bo je vysoké datum a kterého je vůbec dneska?
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 21.05.2014, 06:28 hod.

Zdar, xko asi bych být tebou zvolil Tenerife... http://www.blisty.cz/art/73297.html
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 21.05.2014, 19:06 hod.

To Mr. X :
Díky za gratulaci. Můžu říct, že na dnešek asi prodloužím pauzu od D3, jsem utahaný jak pes potřebuji si odpočinout od neustálého diablování ;). Nebojte pauza jistě nebude dlouhá, však byste mi Vy poetářští parchanti chyběli ;) . Prostě dneska to nedopadne, zítra uvidím dle času a přes víkend se ukážu v pozdním večeru.
Xko, hlavně si užij dovču a pěkně se zrelaxuj ;)

To Detox:
Zduř Detoxi. Ty mě bavíš;) . ale tak se mi to líbí, užívej plnými doušky !!

To Kryon:
Pozor na potencionálně závadová média ;) :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 23.05.2014, 11:56 hod.

Myslíš závadová media které nevlastní Slafenberg nebo Babiš? To jo no, na to bacha :o). Hele, poetaři, koukejte mi chybějící screeny dovalit nebo budu muset pro neúspěch složit funkci nástěnkáře. Dneska po týdnu se snad dostanu pořádně do hry, pokud mi nebude vymyšlen jiný program... Zdar a sílu, koulim koulim...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“