Patch 2.0.5

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965
Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od wirgie » 15.05.2014, 17:35 hod.

Trochu mimo hlavni tema..ale kdyz uz farmit mazros na Born nebo Captain tak ve vice lidech a hledat bounty a kdyz zrovna neni nikdo po ruce, pak tu jsou na to zamerene komunity..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 15.05.2014, 17:46 hod.

HELLERcz píše:Mozne to klidne je. Me nedala ani za 45k shardu Frostburny. Uz je stejne necu :-D

@tabletofon

:D To mi něco připomnělo. Taky se to týkalo jakési Kadaly, ale v real life gamesce. :twisted:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od skyrim1988 » 15.05.2014, 17:48 hod.

Děkuji za vysvětlení té CDR :) hulkxxxl a Mlok .

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od lulinak » 15.05.2014, 21:41 hod.

dik za nabidky pomoci s farmenim materialu, koukam ze to co bezne delam sam desitky hodin je jinak s prislusnym know how otazka desitek minut.... :-)

ted jsme to mel 2 hodiny pusteny a vazeni, musim rict jediny - mazec. Za ty dve hodiny mi padlo asi sedm planku, vcetne captaina a aughid, a k tomu asi 20 lege vcetne ctyr setovek, obcas mi na obrazovce svitily 2-3 ruznobarevny sloupce a nestihal jsem to uz kua ani sbirat...

vysledek - setovy plany mam konecne vsechny, ostatni byl s*it ale potesilo to.

takze ted zacina nekonecna honka za craft materialy (pro ten Born dik za tip, behem pul hodky jsem mel 4 kousky, je to u nej docela rychly, ono to pujde, behem tech ca 20 spustenych her vsak ani jednou bountie na captaina, tam to teda bude extra ojeb....).

Ale prioritou je ted royal ring ten nemam, a tam to bude odhadem na 20 hodin nudnyho behani bounties Act 1 na master (aby nepadaly lege z T), a SoJ snad padne casem taky...

Sbirani materialu v parte je asi lepsi hlavne v tom, ze se da jet vetsi T a tam to padne spis, u me je to s volnym casem hodne blby takze se do zadnyho klanu ani nezenu, vim prd kdy se k tomu vecir dostanu (rusive elementy - deti, manzelka...)

tak at vam to pada, tenhle dnesni drop boost se mi asi opakovat nebude....

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 15.05.2014, 21:55 hod.

Dnes rekord. 5 legendárek v riftu na T1 za 10 min. Eeeeh

Měli dát bonus na royal ring! Stačil by jen pro mě. :shock:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 15.05.2014, 22:18 hod.

lulinak píše:Ale prioritou je ted royal ring ten nemam, a tam to bude odhadem na 20 hodin nudnyho behani bounties Act 1 na master (aby nepadaly lege z T), a SoJ snad padne casem taky...
Pokud to chceš běhat na master kvůli vyšší šanci na Royal, tak to je zbytečné. Leg. cache only by měla mít vlastní slot a ty ostatní leg. taky. Tedy na torment by neměla být vůbec snížená šance na Royal i když tam mohou padat další leg. navíc.

PS: Dnes to padá opravdu hodně a to i v Cache. Jel jsem bounty, když je bonus na rift klíče. A padnul 5x Mad Monarch (rozebráno vše) a jeden Royal. Ten mi padnul tedy už 4. kus (celkově, ne dnes). Roll docela dobrý pro variantu CC + Crit.D. Pro variantu s 8% CDR co potřebuju více je horší než ten co nosím.
Ostatní leg. mimo cache only mi z cache padla jen jedna.
Pro urychlení dnes s bonusem jsem jel T2 (běhám buď T2 nebo T4).

Critter
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Critter#2783

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Critter » 15.05.2014, 23:45 hod.

Jen trosku pridam do mlyba ohledne craftovaciho materialu. Opravdu velkej problem je sehnat matros pro Devastatora. Padnul me uz 3*, ale vse pro pouziti bylo na rozlozeni. Jenze od te doby cca 5 hodin hledani a stale nic. Dle instrukci pada pouze v bounty kill thum a kill rockut. Me osobne pada jen v bounty kill thum ve druhem aktu. Hraju t4. Z rockuta jsem ho nedostal ani jednou. Problem je v tom ze bounty kill thum je jako safranu. Ze 100 poslernich dokola novych her jsem ho tam mel jednou. Muzete poradit lepsi postup. Dik

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Kuki10 » 16.05.2014, 00:21 hod.

Bohužel jinak to nejde.
Ale devastator se mi ani jeden nepovedl.byla lepší burning axe každá co padla.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od cabes » 16.05.2014, 06:58 hod.

tak inak to teda ide a je to ovela lepsie. mob je tam vzdy na 100%
ze ocom tocim? zaloz si campan druhy act quest v oasis co mas najst forgoten ruins a neaku cast zoltana a ked ju lootnes spawnuje sa taky velky kujon:D a ked ho kilnes dropuje craft mats. gl

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od limubai » 16.05.2014, 07:06 hod.

přesně jak píše cabes, normálně v campani po nalezení ruins a tam hlavu Kuleho se spawne pokaždý. No pak pokaždý matroš nedá ale rozhodně je to alespon šance. Ale roll devastatora je pak mega oser...jestli jsem tam měl main stat jednou z deseti, vždy bez soketu a pomalu 2/3 dmg pod 2k.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od HELLERcz » 16.05.2014, 07:29 hod.

Osobně jsem s devastatorem problém neměl. Přes adventure mod jsem se zaměřil na bounty Kill Thrum, nebo Kill Rockgut ... a nějak jsem to během páru desitek minut nasbíral dostatek :) A nepotřeboval jsem ani vysoké T ... tuším že jsem jel T2 tehda.

Horší to bylo s Utar sekerou, nyní je Chiltara v jeskyni skoro furt a dá mi to taky skoro furt, pěkně to posílili :)
Obrázek

Aemas
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Aemas » 16.05.2014, 07:33 hod.

lulinak: i na famrmení bountis na normal máš speciální komunity. Když to běhaš ve 4 lidech, tak uděláš jedno bounty a už dostáváš Horadric Cache víceméně, tímhle stylem ten ring také budeš mít rychleji něž za 20 hodin :-)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od dawemorraless » 16.05.2014, 08:01 hod.

mě teda nejvíc drbe capitán set :-x imho jsou s těch lepčích bílej opravdu lepčí staty? zatim sem narazil jen na jednu a třeba bude devastátor víc devastovat (pokud se spawne rockgut)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od lulinak » 16.05.2014, 08:04 hod.

ok diky za tip, ja musim nejdriv nekde nastudovat jak se vlastne s komunitou hraje, kde se hleda a podle jakych kriterii, jak se k nim pripojit atd..., ja jsem odkojenej na beznym publicu a ani nevim jak se k nekomu pridat do hry :-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od skyrim1988 » 16.05.2014, 08:05 hod.

Bile veci se uz na kraft nemusi shanet ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od dawemorraless » 16.05.2014, 08:16 hod.

sem asi dlouho necraftil :D dík za info :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od HELLERcz » 16.05.2014, 08:28 hod.

No, je to teď horká novinka tohoto patche :) zrušili to. Namísto toho potřebuješ ty bílé matroše :) těch mám osobně jako šafránu, takže pokud budu nějakému altovi craftit, tak np.
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 16.05.2014, 08:33 hod.

Tak dmg některých ground efektů nakonec sníží, jen jako vždy žádný termín implementace. Mně to tedy jako problém nepřišlo v aktuálním stavu, i když trochu znát to bylo.

Citace blue postu z US fóra:
"Wyatt just mentioned this in the anniversary Twitch stream, actually. Some of the ground effects are doing too much damage currently, and we intend to tone them down. We don't have an ETA to share yet, but we'll let you know as soon as we do."

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Frozen » 16.05.2014, 09:32 hod.

blbost nechal bych to tak jak to je ať to nejsou jen efekty na obrazovce, ale i ve hře. Případně tu dmg jim ještě přidal.
Naposledy upravil(a) Frozen dne 16.05.2014, 09:34 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od hulkxxxl » 16.05.2014, 09:34 hod.

ani ne že to nakládá moc ale co jsem viděl tak záměr je aby plagued zezačátku dávalo málo dmg a postupně to rostlo - aby člověk z toho mohl utýct (teda tak si to prej blizz představuje)

no a to jak je to teďka bugnuté je jen to že to tu dmg dělá hnedka jak se to objeví, takže nebude to fix dmg ale spíš toho jak se to chová
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“