Creeping Eaters - a jeho modifikace

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717
Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Zaljan » 28.04.2014, 13:07 hod.

nove sety tak nejak nevim, podle me 5 casti (+ring) na finalni bonus je hrozne moc a clovek u toho pak moc neoblikne - nehlede na to, ze mit stesti na roll 5 veci je opravdu o velke nahode anebo o tisicich hodin hrani - a vysledny efekt mi zas tak OP neprijde. pro me osobne to urcite nejsou endgame itemy (mimochodem pada mi to vyrazne vic nez zuni)

rukavice na shriny jsou slusny, ale porad je pro me lepsi mit pekne rollnutyho caina, bo tech +8AS se fakt hodi... jasne, az padne TaT, tak nebude co resit, ale zatim nepadlo a gambling se nedari

ty cisla... ja to vyzkousel jen jednou a cisteho casu to bylo asi 20 min (fakticky to bylo vic, protoze jsem ladil build za pochodu a psal si toho s par lidma), a byl to takovej ten obdelnikovej rift v podobe velkeho vezeni. elitky byly v pohode (jen ty teleportovaci magove z A4 byli neprijemny), ale prekvapilo me, jak moc rostla procenta na bilejch mobech - udelal jsem kolem 40 procent jen na tom, ze jsem 5 minut zabijel kostry vykouzlene magy aniz bych se je snazil zabit (ty magy). rift boss pak byl ten velkej konstrukt z A4, kde jsem si poprve vsimnul, ze ma vortex a ze hazi na hlavu hromadu kamenu... celkove jsem to cekal tezsi :(

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 28.04.2014, 16:39 hod.

Jako dát dohromady sety je celkem fuška - zatím mám 3 kusy Zuni (z toho ring jen 60lvl po patchi), 2 kusy HT a 2 kusy Jade (a to jsem jeden dostal :) )
Mým aktuálním snem a plánem je postavit to takhle:
Zuni - chest, boots, offhand (perma fetišárna); Aughild - shoulders, bracers (redukce a bonus do elit); prstýnky Stone of Jordan (bonus do elit a element. magie) a samo Ring of Royal Grandeur abych měl by setové bonusy. Rukavičky Tasker and Theo (AS petů), helma Mask of Jeram (dmg petů), pásek The witching hour (má AS a dmg vůbec). Kalhoty už jsou celkem fuk, zbraň a amulet už se přizpůsobí breakpointům na fetišárnu, podle toho jak kde bude a nebude AS na itemech, ale třebas zmiňovaná STARMETAL KUKRI se zkracováním času na totem může být fakt cool, jen nějakou pěknou najít :twisted:
Upřímně jsem celkem zvědav, zda s výše jmenovaným budu někdy schopen efektivně dávat T6 a hlavně tam přežít :D Zatím pohodička T4 ;)

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tbro » 28.04.2014, 17:28 hod.

No jsem na tom podobně jak ty. Ale Kukuri jen se Zuni(fetish army) a vtom už nebude potřeba tolik iAS. WH též bych bral 70tkovej v současném EQ je to má velká slabina :/ a samozdrejme stejný kousky Aughil(ale to je bez problémovej EQ). No a pak ještě Jade setík s Quetzalcoatl abych to mohl střídat.
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Zaljan » 29.04.2014, 10:20 hod.

2Tyckin
mam to s cilem podobne, s jednou vyjimkou
ZUNI (viz vyse) - chest, boots, offhand s tim, ze zatim dropla 2x chestka (na jednu se povedlo narollovat +12 FA), off, helma a dostal jsem boty
AUGILD (viz vyse)- shoulders, braces
Cain (+8AS, +50MF, +50EXP) - gloves, pants (na farmu do T3+)
BT (+250 vit, +10 do/z elit, imunita na plague, molten a desacrator) - belt, amu, pants (na T4+ tady uz mam pohromade, ale chci lepsi rolly)
prsteny - RoRG, SoJ (na farmu do T3 vcetne beru ale vetsinou novej HFR na EXP, i tak to pada jak hrusky) - RoRG se povedl celkem peknej (427int, 7AS, 42CD a k tomu jsem rollnul 5.5 CC), SoJ je takovej prumernej
helma a zbran - Mask of Jheram, Starmetal Kukri - tady jsem mel stesti (maska 4x, z toho 2x RIP na DC a zabikuch 2x)
rukavice jsou jasny - TaT (zatim se nepodarilo dropnout a shardu jsem uz na to utratil tak 6k+ a porad dostavam jen gladiatory, magefist a jeste neco) s tim, ze ted nosim docasne na T4+ gloves of worship (10 minutovy efekt shrinu)
follower (na solovku) - token na nesmrtelnost, pak clovek neresi vitku (enchantreska ma ted cca 325k base dmg, u templare na tom pracuju); trochu premyslim, zda by na vyssich T nebyla zajimava Ashera (+100AR, +20 life, obcasna pomoc od vsech followeru), ale zatim mi to vychazi hur nez vyse uvedene

takze pokud nepocitam TaT (a samozrejme sen o lepsich rollech, coz je beh na dlouhou trat), tak mam v podstate hotovo :-)

T4 je pohoda, T5 se da taky, T6 (neco jde, neco ne, ale neni to efektivni - tedy pokud nepocitam expeni v A4 riftu, kde se da za 2 min nabrat 80m+ expu a 400k+ goldu, ale tenhle druh hrani me nebavi) - ale pujde to docasne i bez TaT, jen poladit zbyvajici casti (hl. BT nemam zdaleka idealni) a pohrat si s paragonama

skilly:
primary - spirit barrage s runou manitou (na farmu do T3/4, at neztracim cas rozbijenim veci), SH s dmg runou (T5, nekteri uberi i T6), mass confusion s runou paranoia (T6, nekteri uberi) - hl na T6 je to opruz chodit s altem, ale vyplati se (casem mozna zrusim)
secondary - bati s bezplatnou runou
zbytek - SH s dmg runou (na T5+ nahrazuju horrify s runou na armor), SW s runou na life, totem s runou slam dance, FA s runou na pocet
pasivky - GI (na ubery a hratky/pokusy na T6 nahrazuju jungle fortitude), SV (dokud budou obcasne lagy a DC, tak nesundam ani na normal), PtV, FS

EDIT: drobne upravy preklepu a nejasnosti (tech goldu je samozrejme 400k a ne 400m :) )
Naposledy upravil(a) Zaljan dne 29.04.2014, 11:56 hod., celkem upraveno 1 x.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 29.04.2014, 11:44 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=P39OfBWJKXE

Chodit s tím nebudu, ale pro inspiraci to sem dám. Ty zombici se mi hrozně nelíbí a podle diskuse na BN foru se s tím dost špatně trefuje, takže kdyby neměl rolnutý tenhle rift ale třeba Battlefieldy v A5 nic moc. Osobně tam plánuju dát pavouky, sice menší dmg, ale zase 100% zásah a jsou zadarmo.

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yarek » 30.04.2014, 00:20 hod.

Yako muzu se optat kde ti padnul ten kukri? Je mozne ho dropnout z kadaly nebo nejakeho aktu?Lepsi zbran pro fetisaky neexistuje evidentne a uz mam dva kusy zuni setu tak uz bych se po ni rad poohlednul:D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 30.04.2014, 06:02 hod.

No předpokládám, že Kukri se z Kadaly dá taky vytlouct, ale bude to asi chtít trpělivost, já z ní např. Mask of Jeram vymlátil až po 12 jiných hnědých hlavách :) Podobně rukavice Tasker and Theo - asi 8 hnědých rukavic a teprve pak to přišlo, ale nepovedly se zrovna :roll:
Takže nezbyde než hrát rifty, doufat ve drop a dobrou náladu Kadaly ;) BS by snad teď po patchi mělo být více, tudíž šance rostou :)
Opravdu ideál bude ale Kukri s plným Zuni setem, to bude tak brutální fetišárna (skill + pasivka), že můžete házet nové totemy ještě dřív než skončí :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 30.04.2014, 06:54 hod.

Okurka - kukri mi padnul ze sudu na T1 cca 2 týdny zpět, byli jsme ve dvou rift a každý byl jinde, na mapě hvězdička a ejhle. Rolnul nízký dmg, ale je to úplně jedno.

Kadala - zdálo se mi, že po patchi dávala těch lege daleko víc, teď to buď upravili, nebo mám extrémní smůlu.

Jinak včera jsem trochu změnil vybavení i talenty a pomalu se dostávám k tomu "end game" stavu. Zkoušel jsem následující:

Pile on runu u zombie charger
- dmg to dává velký navíc profitujete z +physical dmg, ale je to neskutečně pomalé a hrozně nepřesné s tím, že se vám z 30-50% stává, že netrefujete i při velké snaze

Grasp of death runa Groping eels
- nakonec i když vypadá pěkně, tak dává malý dmg a elitky z toho stejně utečou

Pavouci runa Leaping spiders
- dobré, nestojí to manu a dává slušný dmg, bohužel od T3 je ten dmg příliš malý a opět Vás to nutí stát na místě, nejedná se o klasický burst dmg ve smyslu opravdu BURST

No a nakonec medvědi runa Zombie charger
- nevýhoda je, že to dává poison dmg takže neprofitujete z + physical
- další nevýhoda je, že to žere dost many
Řešení jsem našel ve změně runy u BBV - kombinace fetish army, BBV a možnosti 20 sekund chanelovat medvědy do elit je neskutečná. Vůbec nevadí, že to dává poison dmg, protože v konečném výsledku hituje každý z těch medvědů a to je opravdu ten BURST, který jsem očekával.

Pokud někdo máte už složenou Zuni nebo jakéhokoliv (opravdu jakéhokoliv) Kukriho doporučuju, tohle je build na t5 a t6 jako stvořený. Dokonce jsem rolnul rift s těma chargovacíma potvorama z pátýho aktu, vůbec to nepoznáte, je úplně jedno, jaký je narolovaný setup trashe i elit. Kdo chce mrkněte do profilu, jediné, co ještě možná změním, je pasivka na přežívání a dám tam místo toho 10% intelu za globy, protože díky žábě je sbírám defakto pořád, takže to navýší dmg. Takhle nemusim řešit problémový situace, kdyby něco sepne spirit walk:)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Stanley » 30.04.2014, 07:16 hod.

A jak ti drží mana když máš cooldown na BBV? Nebo kombinace Kukri, Tribal Rites, Grave Injustice funguje, tak moc, že cooldown BBV skoro nemá?

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 30.04.2014, 07:59 hod.

Funguje to přesně tak - jak píšeš, defakto to nemá CD. Dokonce se mi včera podařilo natáhnout k sobě při testu v riftu t4 2xelite a rift bose + nějaký trash. Během přibližně 20 sekund jsem protočil 3x BBV a fetish army, do toho jsem jen spamoval medvědy a jednou za čas dal piranhado, aby to bylo na hromadě.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Stanley » 30.04.2014, 08:11 hod.

Tak to zní velice zajímavě... Jdu si pro Kukri :), předpokládám, že je to klasická lege, dostupná všude - drop normal/T6/Kadala/Horadric cache

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 30.04.2014, 08:19 hod.

Ano - měl by být dostupný všude a ze všeho. Nejméně bych spoléhal na cache. Dobré je, že na redukci CD u BBV a Fetish army ti působí:
- pasivní talenty (oba dva)
- kukri
- redukce CD z paragonu
- redukce CD z itemů
A to všechno když sečteš, tak to je jako když se Ti zblázní vteřinová ručička na hodinkách:)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 30.04.2014, 10:50 hod.

Dotaz ohledně critical chance u petů - platí pořád ten strop 15% ? Když jsem měl CC kolem 50%, na to mi to přišlo, že critují moc málo, ovšem na 15% se mi zase zdá že až moc :D Nezkoušel už to někdo? Např. mne napadlo vyprodukovat si jednoho fetiše a zkusit koukat na hity a počítat kolikátý bude crit, při 15% šanci by to měl být v průměru každý šestý sedmý asi.
Jinak už jsem z Kadaly vytlouk TaT rukavice, ale nepovedené :twisted: Ale i tak se vyplatí ;)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 13.05.2014, 22:47 hod.

S prichodem noveho Patche v2.0.5 podlehne WD docela zmenam, jak jste s nimi spokojeni mili krovaci ?
http://us.battle.net/d3/en/blog/1413834 ... 3_23823474

Fetish Sycophants: http://us.battle.net/d3/en/class/witch- ... sycophants
+ Pasivku diky, ktere jste si vyvolali armadu patolizalu neni treba nijak zvlast predtavovat, vzdyt od vydani RoS na ni vyrustalo nejedno WD. Vyvolavani fetishku bylo doposud mozne pouze fyzickymi (hmotnymi) spelly, coz bude zmeneno a rozsireno take o druhy hlavni charakter spellu WD coz jsou kouzla spektralni (ducharske) jako Haunt ci Spirit Barage ... navic sance na vyvolani vzroste z 5% na 10%.
- Zmenen bude take zpusob jakym se budou fetisci vyvolavat, zatimco doposud byli vyvolavani pri casteni spellu po patchi budou vyvolavani projevem spellu na monstrech, coz znamena ze vyvolavani bez cile jiz nebude mozne a na vytvoreni armady budete potrebovat vetsi pocet nepratel.

Zmeneny budou, ale take i jine pasivni skilly:
Fierce Loyalty - +1 Zombie Dog navic, +30% MS kdyz mate Zombie Dogy, Gargatuana nebo Fetishe kteri nebojuji
Spirit Vessel - Nove umozni pruchod pres afix Waller
Zombie Handler - Take vas zivot je navysen o 20% spulu se psim a Gargatuanovym


A jako tresnicka na dortu bude i na jiz existujicich Legendarnich Mojo-ech navysen AVG dmg, ktery mnel doposud stejne hodnoty jako rare.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.05.2014, 07:37 hod.

Nevím jak ostatní clasy, ale tohle je další boost pet buildů ve všech směrech. Když to vezmu u psů tak třeba:

Původní dmg byl 12% physical. Nyní bude 30% physical. Pokud nosíme ring, amulet, bracery tak to dávalo v ideálním případě +60% physical dmg (sword neberu, nepadá a moc lidí s tím nechodí).

12*1,6 = 19,2% weapon dmg
proti tomu
30*1,6= 48%weapon dmg

Jako pořád budou dávat málo proti fetishům, ale navýšení DPS u jednoho druhů petů 2,5krát lze těžko označit jako lehké navýšení:)

Pasivka navyšujicí HP o 20% je samozřejmě super, ostatní zas můžou brečet, jak budeme přehnaný:) protože 20% hp je třeba set bonus ashera setu a získat to stejné jednou pasivkou mi přijde hodně dobré (pro nás teda:)

Spirit vesel dává smysl - už jsem se tak nějak smířil s tím, že když mě chytí waller tak tahle pasivka se stává naprosto nefunkční což se tímto změní.

Navýšení AVG dmg až uvidím, tak se můžem radovat. Moc se mi to nepozdává, že mi mi ted změnili už tak dobrý MOJO tím, že mu třeba o 50 navýšej AVG, tak jsem zvědav, jak to bude v praxi.

Ta změna u fetishů bude bolet hodně lidí, protože chanelovat je fakt velikej rozdíl oproti něco trefovat a dělat dmg. Ta navýšená šance bude podle mě pořád hodně nízká, protože tolik hitů těma batama nikdo moc nedává, většinou se to chanelovalo z uctivé vzdálenosti. Otázka je, jak to třeba bude spawnovat fetishe, když si dáte pasivku na Locus a pestilence. To bude možná dost sranda, až na 30 mobkách bude tikat swarm a bude spawnovat fetishe:)

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od NENIE » 14.05.2014, 07:39 hod.

je to klasicke blizz reseni, tu ubereme a jinde pridame takze ve vysledku se zas tak nic moc nezmeni a jen praxe ukaze jak moc velke ty zmeny maji dopad

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od cabes » 14.05.2014, 07:57 hod.

yaka stihnes s kukri zbranou za 20 sec resetovat CD na fetish army?pripadne kolko cakas na recast?

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.05.2014, 10:14 hod.

Někde se to už řešilo - realita je úplně jinde hele Cabes. Kukri je zbraň, která potírá naprosto zunimasa set. Fakt sem dám během pátku nebo soboty videa ať vidíte, jak to funguje. Ve chvíli, kdy Vám padne kukri tak je jediný problém, nesmíte hrát nic menšího než t3 (s tím gearem co mám na sobě t4+), protože ve skutečnosti zabíjíte všechno moc rychle a potřebujete, aby měli fetishové do čeho mlátit. T4/t5 je na to co mám na sobě ideal na efektivní farmení. CD se Vám protáčí tak, že po větší skupince mobek (myšleno 8-10+) máte všechny CD obnovené. Defakto jde o perma spam medvědů, BBV a FArmy dokola. Díky žábě nemusíte běhat sbírat globy což umožňuje medvědy.

Dokud jsem neměl TaT rukavice, občas jsem čekal třeba 15 sekund protože mi došly mobky dřív, než jsem stihl resetnou CD. Od chvíle, kdy ty rukavice mám, jsem nečekal nikdy.

Snad Ti to jako odpověď stačí:)


EDIT: k těm fetishům, na US foru už přišli na to, že na spawnování fetishů je ideální vyměnit baty za Rain of Toads a nemáte sebemenší problém, takže se zdá, že to zase taková úprava není:)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Kuki10 » 14.05.2014, 10:21 hod.

CD resetujou i ti pres pasivku?
Já chci tu kudlu.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Stanley » 14.05.2014, 10:33 hod.

Taky bych ji rad :)

Nicméně jsem zkousel Rain of Toads a musim rict, ze je to strasnej masakr, fetishu jako blazen. Tolik jsem jich v životě neměl, a to jsem hrával vampire baty s AS 2.15.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“