EQ barb (fire)

Uživatelský avatar
mroz
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
EQ barb (fire)

Příspěvek od mroz » 08.05.2014, 07:25 hod.

Zdravím, již delší dobu mám složený EQ set se skákacíma botama. Nikde se mi ale nepodařilo najít jaký stat je nejefektivnější pro samotný EQ. Zatím normálně jedu 2xjednoručku s CD socketem (fury pálím přes Hota, a generuju přes skoky) a ptám se:

je lepší +dmg gem(MH) a CD gem (OH)
je lepší Maximus + CD socket nebo
je lepší maximus + DMG socket.

Zatím mi nedroplula legendární sekra s +fire DMG takže mám pouze devastatora, jinak bych asi neřešil. Druhá otázka je kolika procenty se podílí HotA dmg na celkovém dmg. Ono krity za 10+mil a 15mil do elitek jsou docela znát a nasázím jich tam třeba 8 než můžu znovu skočit.(a na Hotě jsou crity a hlavně CD znát o dost víc jak na EQ). Odhadem to bude poměr rozdaného dmg v poměru něco kolem 4:1 pro EQ:HotA.

Pčedem Dík za odpovědi.

Btag: mrozozrout#2299
Naposledy upravil(a) mroz dne 08.05.2014, 07:53 hod., celkem upraveno 1 x.

scr
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scr#2683

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od scr » 08.05.2014, 07:38 hod.

postnes sem svuj profil prosim

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od HELLERcz » 08.05.2014, 07:58 hod.

Pokud chceš největší efektivitu, tak se koukni na Alkaziera (poslední dobou i často expí a streamuje na twitchi). Ten jede fire EQ barbarku.

Já osobně jsem se dal na truc na jiný element, a to Cold. Tak jak jedu je v mém profilu...

Ale z mých poznatků, když jsem tehda zkoušel dmg na enemácích, tak jsem měl zbraně v kombinaci burning axe + devastator ... ale i sun keepera jsem zkusil .. a vyšlo mi to téměř na stejno. Nevím, co je výhodnější. A Maximus jsem popravdě nezkoušel vůbec .. jeden jsem dal followerce a další roztápěl u kováře :D
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od Punky » 08.05.2014, 10:58 hod.

mroz píše: je lepší +dmg gem(MH) a CD gem (OH)
je lepší Maximus + CD socket nebo
je lepší maximus + DMG socket.
Btag: mrozozrout#2299
pri tejto "dileme" bolo vzdy dolezity celkovy setup a hlavne skill bar, ci si mal skilly ktore tazili aj z MH aj OH, alebo len MH (ako napr Rend). tiez je dolezite ako velmi potrebujes AS a ako vyvazeny mas dmg z MH a OH (konkretne HotA rata dmg podla base dmg oboch zbrani striedavo)

co sa tyka 2hand weapony a eme/ruby v sockete... riesilo sa to uz davno pri Skorne a snad vzdy to lepsie vychadzalo s emeraldom, cize CD

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.05.2014, 18:56 hod.

HELLERcz píše:Pokud chceš největší efektivitu, tak se koukni na Alkaziera (poslední dobou i často expí a streamuje na twitchi). Ten jede fire EQ barbarku.

Já osobně jsem se dal na truc na jiný element, a to Cold. Tak jak jedu je v mém profilu...

Ale z mých poznatků, když jsem tehda zkoušel dmg na enemácích, tak jsem měl zbraně v kombinaci burning axe + devastator ... ale i sun keepera jsem zkusil .. a vyšlo mi to téměř na stejno. Nevím, co je výhodnější. A Maximus jsem popravdě nezkoušel vůbec .. jeden jsem dal followerce a další roztápěl u kováře :D
jj alkaizer skusal rozne kombinacie aj take co tu uvadzate... s maximusom ked si dal hexing pants a sprintom obiehal elitky s tym retazom, tak isto ancients pouzival, hotu pouzival atd...

inak nice barbar zrobeny, cold som skusal a je to super :love: perma freeznut mobky aj na 20 sekund... preco nie >:D mozno sa k tomu vratim, lebo jediny SoJ co mam je pre lvl 61 a je tam prave Cold dmg bonus :green: :D



mroz: na tvojom mieste by som dal fialovy gem prec z helmy a nahradil bielym na CD... takto budes mat 22,5% CD co uz je dostacujuce, v tvojom pripade dokonca 27,5% (mas na ramenach 5%) a zbran by som vymenil za dalsiu fire zbran alebo sun keeper ktory sa naozaj oplati.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od HELLERcz » 08.05.2014, 21:24 hod.

Já se snažím vyždímat od Kadaly rukavice ... Frostburny .. a taky chci ten Royal ring nějaký solidní a pak zjistit jak moc mě to boostuje. Ale teď se poslední dny moc nedaří :) trochu se mi zastavil progresík :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od DeathHero » 08.05.2014, 21:39 hod.

Chci se zeptat muze mi kadala prodat casti earth setu ? jinak dneska mi dropl docela pekny prsten pro fire barba co myslite :P

Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.05.2014, 22:43 hod.

HELLERcz píše:Já se snažím vyždímat od Kadaly rukavice ... Frostburny .. a taky chci ten Royal ring nějaký solidní a pak zjistit jak moc mě to boostuje. Ale teď se poslední dny moc nedaří :) trochu se mi zastavil progresík :D
Jj tiez sa mi zastavil progress... SoJ by to chcelo lepsi, amulet tiez a Hexing pants chcem... ale ne a ne padnut. :D Ani od kadaly asi tak 20k shardov a este tie nohavice nemam...



Deathero: kadala ti earth set nemoze dat... ziadne class set itemy. Jedine setovky co ti moze dat su Blackthorne a setove zbrane.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od cabes » 08.05.2014, 23:29 hod.

ja zas mam vsetko na fire pripravene len ten earth set nie a nie padat ,mam len helmu:D
podla mna je najlepsie ist 2x 1h s emerald

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od Cartman » 09.05.2014, 19:03 hod.

Mě ty sety absolutně nepadaj a na zemětřešení nemám nic : ) a to mám už docela nahráno. Ale sem za to rád, s fire Ww je docela sranda + area dmg a nejaky hitující itemy, tak to docela hází pěkný čísílka.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od HELLERcz » 12.05.2014, 20:55 hod.

Mimochodem dneska jsem předělal EQ setík na ženské pohlaví a je to mazec ! :) ten rozdíl v rychlosti skoků je znát a hra je o dost zábavnější z mého pohledu. Snad to nechají :)
A chlapovi jsem nasadil Raekor full set .. taky celkem sranda.
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od sgtmajfoley » 12.05.2014, 21:41 hod.

heeej neopakuj :D toto iste som zrobil tiez ale pred troma dnami :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od HELLERcz » 12.05.2014, 21:56 hod.

Normálně bych to snad ani neudělal, ale jelikož jsem chtěl zkusit hrát i Raekor, tak říkám si nu co udělám hodinovej powerleveling baby, jí nechám EQ a chlapovi dám Raekor :)
A je to fajn :)

Teď ještě dosbírat do toho EQ pár itemů a budu spokojen :D
Obrázek

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od Samariel » 13.05.2014, 09:24 hod.

Tak v nedelu se konecne zadarilo a dokoncil jsem.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sama ... o/36542663
Ted zkousim EQ v kombinaci s WW na fire.Jen z EQ nemam zadnej heal ale kdyz se k tomu roztocim tak me pekne healuje LoH.Z hota se moc neahealuju ale mobky padaji fakt krasne :-D

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od sgtmajfoley » 13.05.2014, 09:36 hod.

nice a gz, inak unforgiving passivku by si mohol vymenit za nejaku inu, kedze 3x leap a mas plne fury co uz na to tocenie docela postaci a kym ho minies tak uz mas leap nabity.

inak ja sa healujem cez life per kill, netusim ako sa to zobralo na mojom geare, asi stastie na ten stat som mal. Predtym nez som vymenil nohavice som mal 27k hp za kill, cize stacilo skocit medzi pavukov, hadov, liliputanov a inu haved a mal som full hp. :D

tu je moj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/sgtm ... o/43103189
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od Cartman » 13.05.2014, 09:44 hod.

Tj pěkný, já mám paragon 280+ o 80 míň než ty, což je zanedbatelný vůči tomu, co tím chci říct a to je to, že mi nepadly ani boty a ani jedinej kousíček EQ setu ;D Ani crap, sem rád že jsem poskládal immo, tak nějak. A to sem 70tku začínal s paragonem 25
Naposledy upravil(a) Cartman dne 13.05.2014, 09:53 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od sgtmajfoley » 13.05.2014, 09:51 hod.

ale zato mas niektore veci dost pekne... ako devastator napriklad alebo SoJ :) a ten IK belt je luxusny.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od Punky » 13.05.2014, 10:02 hod.

sgtmajfoley píše:inak ja sa healujem cez life per kill, netusim ako sa to zobralo na mojom geare, asi stastie na ten stat som mal. Predtym nez som vymenil nohavice som mal 27k hp za kill, cize stacilo skocit medzi pavukov, hadov, liliputanov a inu haved a mal som full hp. :D[/url]
a nie je to obcas pruser u elit a bossov? ja mam totizto na heal len templara (ktory to na t3 pohode pokryva vacsinou) + nejake LPK, ale ked hram v parte, tak na elite obcas zakapem, lebo to tam tak neumiera, aby ma to uhealilo

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od cabes » 13.05.2014, 10:30 hod.

gratulujem k setom ale ked mam pravdu povedat len ma nasierate:D ja mam paragon 359 a na barbarovi neviem dat dokopy ani jeden set aj keby som si nasadil ring na reduce set-1.
vatsinu casu hrat barbara ale ked ma to uz nebavy tak lognem huntra a tam my furt padne set do hodiny.a to su len nervy potom:D s ringom mam 4set bonus na marauder set a vcera v publiku som daroval marauder boty a predvcerom salvage natalya 1h crossbow.asi velmi chcem sety na barbara tak to nepada

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: EQ barb (fire)

Příspěvek od sgtmajfoley » 13.05.2014, 11:01 hod.

Punky píše:a nie je to obcas pruser u elit a bossov? ja mam totizto na heal len templara (ktory to na t3 pohode pokryva vacsinou) + nejake LPK, ale ked hram v parte, tak na elite obcas zakapem, lebo to tam tak neumiera, aby ma to uhealilo

To je zaujimava otazka :) tak skocim tam dam earthquake... a vzdialim sa, potom znovu... ked tak healthglobes popadaju alebo pouzijem potku. Ked chodim sam a aktivujem buff z opasku + berserkra tak elitky su death na jednu rotaciu.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“