Šance na drop legendárek by korejci

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494
Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od casperdeluxe » 06.05.2014, 16:43 hod.

Četl jsem na netu, že nějakej borec vyhrál 3x po sobě v loterii x milionů. Asi ty čísla taky nebyly náhodný. Trefil se do loot table jako prase totiž. :D

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Still-Alive » 06.05.2014, 17:42 hod.

Kaplan007: A v čem? :p

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 06.05.2014, 17:57 hod.

U nas ve meste se narodili tri lidi ve stejny den. A dokonce to byli sami kluci! Nikdo mi prosimvas netvrdte, ze je tohle nahoda. V porodnici maji urcite zavedenou loot table!

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Darkness » 06.05.2014, 19:50 hod.

Ja dodam jeste jeste par veci.

Ze loot tables existujou je jasny, bez nich by to neslo, nektere veci maji padat casteji nez jine a je to tak dobre.

Rozhodne si myslim, ze neni pravda, ze by blizard ovlivnoval primo co komu padne, to je fakt nahoda.

Samozrejme ovlivnuji kolik jakych veci padne, tim jak to maji nastavene.

Tak jak je to popisovane v te teorii je to nesmysl, ale i kdyby to tak bylo, tak je to vec blizardu a i kdyby to tak bylo tak ma kazdy sanci na drop cehokoli.

A i kdyby to tak bylo, mi by to nevadilo, protoze to pada primerene a nemusim mit top itemy, aby se mi hralo dobre, mozna i lip, nez hracum, kteri "top" itemy maji.

Bavi me na tom prave to, umet si poradit s tim co padne a kdyz se mi podari slozit nejaky set, nemusi mit vubec top rolly, aby byl pouzitelny. Ve chvili kdy bych mel absolutne top vybavu, tak bych asi s tim charem prestal hrat a hral s nejakym jinym a s tim s top vybavou chodil jen svatecne, protoze by me to bez vylepsovani nebavilo.

Mnohem dulezitejsi nez perfektni itemy jsou pro mne dobra parta a zabava. Nenecham si kazit zabavu porovnavanim s jinymi.

GL & HF
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Snowfist » 06.05.2014, 20:05 hod.

Precetl jsem si pouze prvni a pak posledni dve stranky, moc nechapu o cem se tady hadate...me padl penta drop a taky verim ze to byla haluz jako vyhrat sportku:) takze proc by se nemohlo stat ze nekomu z 1000 cache nepadl prsten na redukci? dle me se moje sancena penta drop muze rovnat tak 50tis cache bez ringu...tot muj nazor na RNG, pravdepodobnost je hold svine. jestli resite to ze nektere veci padaji vic nez jine, tak je to logicke, nektere veci maji proste mensi sanci na drop, tak jako spirit stone ve vanile, taky padal vic jak mepho...

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od lulinak » 07.05.2014, 07:26 hod.

vcera jsem se presvedcil ze je to cely podvod, pasla mi Vyr legendarka, a kua zase kalhoty a opet k nicemu, to prece jednoznacne nemuze bejt nahoda, zasedli si na me a hotovo... :-)

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od marian_r » 07.05.2014, 08:31 hod.

Alfajk píše:a v mezicase co budes dokazovat,ze zadny loot table nejsou,si muzes precist treba http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... r-fun-f%ed i s vysledky hlasovani,co si o tom lidi mysli
Ak zajtra ráno vyjde slnko, nebude to tým že o tom rozhodli občania všeľudovým hlasovaním.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Seton » 07.05.2014, 08:47 hod.

No hlavně jak sem psal, vzorek 460 hlasujících je prostě statisticky směšnej :D. Ale já už v tomto vlákně končím :) už mě to neba :p :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Yaka » 07.05.2014, 10:56 hod.

Jak to funguje je více méně jedno, protože určitý faktor náhody tam vždy je a bude a tím pádem je to úplně jedno jak, kdy a zda máte něco předgenerovaného nebo ne, protože to stejně nikdo z nás nebude tušit (pokud nepočítám nějaké exploity nebo bugy). Chodím 1,5 týdne rifty t3 a t4, odhadem 3500 shardů za ruce, prdní dva dny to bylo při gamble 2-3 lege ruce většinou magefist, pak tři dny nic kromě jedněch konkrétních lege, které padali tak, že 1/1000 shardů jinak samé žluté. Včera večer tři hodiny rifty, opět všechno za ruce za celé tři hodiny ani jediná lege z toho gamblu a z riftu za poslední 4 rifty jedna lege. V půl jedenáctý sem si dal jeden solo rift, rolnula se mi ta velká žalář, bylo tam přibližně 20 elite packů, zabíjel jsem to na t4 - nepadla jediná lege ani recept. Pak jsem šel progamblit se slzou v oku těch 60 shardů a první ruce co jsem koupil byly TaT po kterých plače celá komunita WD takže - hodně štěstí v dalších spekulacích, které jsou zbytečné.

Je to prostě o štěstí, nic víc.

Targens
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Targens#2691

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Targens » 07.05.2014, 11:28 hod.

Hoj, no, tak jsem to tu nějak přelouskal :) .

Ty loot tables mi navadí - aneb to, že když už vám padne legendárka, tak že jaká konkrétně to bude není rovnoměrné mezi všema legendárkama co existují, ale některé dobré prostě padají míň a některé ne-tak-dobré víc. To je podle mě pochopitelkný a normální.

Pokud je ale pravda to, že při založení hry se vám předgeneruje to co vám může padnout, tak to mi vadí. Jakože co když si někdy udělám čas a budu hrát 20 hodin v kuse? Nechci být nucen neustále zakládat novou hru abych měl více rovnoměrné šance získat nějaký předmět. Nevadí mi, že šance je malá, ale vadila by mi šance nula.

Zároveň si nemyslím že je to pravda, protože jsem četl blue post před pár dny, že vše se generuje ve chvíli zabití moba.

Zároveň tu teorii není možné dokázat, ale je možné ji vyvrátit. Pokud tvrdí, že v jedné hře vám může padat jen řekněme cca 7 různých legendárek (je to tak?) (nebo to bylo 7 různých legendárek pro daný slot?), pak když se najde někdo, komu padne třeba 9 různých legendárek, pak je to švindl.

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Samariel » 07.05.2014, 12:08 hod.

Je to haluz se vším všudy.O prodlouženým víkendu jsem hrál asi 5h a padly me za tu dobu snad 3-4 legendarky.Pak sem si sel uvarit kafe na 10 min AFK.Hra zustala zalozena a sel sem dalsi rift.V riftu me padly Might of earth ruce pak sem si dal jedno bounty asi o 15 min pozdeji a tam me z bedny vypadla Might of Earth helma.Tak sem si rekl ze jeste skocim za kadalou a vytahnu si botky :-D ze 400 shardu me dala Lut socks boty takze me to tak nakoplo ze sem hral jeste dalsi asi 3-4 h a zase padlo velky kulovy.
Taky me na WD padly Natalya boty s max Dexem coz i podle toho porad soudim, ze hra i kdyz funguje smart loot generuje i nezavisle na nem.V globalnim meritku sem s dropem maximalne spokojeny.Skoda jen ze me malo padaji setovky a kdyz uz se zazelena tak treba jen Blackthorn.....

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Alfajk » 07.05.2014, 12:12 hod.

Targens píše:
Zároveň si nemyslím že je to pravda, protože jsem četl blue post před pár dny, že vše se generuje ve chvíli zabití moba.

Zároveň tu teorii není možné dokázat, ale je možné ji vyvrátit. Pokud tvrdí, že v jedné hře vám může padat jen řekněme cca 7 různých legendárek (je to tak?) (nebo to bylo 7 různých legendárek pro daný slot?), pak když se najde někdo, komu padne třeba 9 různých legendárek, pak je to švindl.
ten post jsem taky cetl,pokud si projedes znovu odkazy v tomhle topicu,tak je tam Q/A prave k tomuhle topicu,kde jsou "protiargumenty" k tomuto generovani az pri zabiti moba - vez kratce ano,je to pravda,drop se generuje pri zabiti moba,ale co se bude generovat,je uz predem dany v ty loot table

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od firdecek » 07.05.2014, 13:37 hod.

Logicky je loot table blbost, nedává smysl ji vůbec mít v D3, ale chápu, že je to diskuse jako o existenci Boha - někdo věří, že existuje, ale nikdo ho nikdy neviděl. :)

Ale myslím, že je tu možnost si to jednoduše vyzkoušet, zdali je to opravdu tak. Založit hru, mít stovky keys k riftám a prostě házet jednu riftu za druhou v té dané hře spoustu hodin, dokud člověku nedropne alespoň 10 legendárek. Tím pádem by to byl jednoduchý důkaz na to, že loot table není, protože podle ní by alespoň 3 lege dropy 10-ti museli být stejné. Tak kdo se hlásí na pokus a má celý den na to čas? Nehlaste se všichni prosím... :)

EDIT: spelling...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od dawemorraless » 07.05.2014, 14:05 hod.

jak už sem psal během 2 riftů 3 stejný belty ale i tak je to podle mě kravina a zbytečná ztráta času páč testit mraky riftů esi mi může padnout to nebo ono je stejnej opruz jako když všichni jak trubky točili krypty a já nevim co všecko :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od firdecek » 07.05.2014, 18:58 hod.

Mě zase padly 2x za sebou setový Shenlongy pro monka a ve dvou hrách po sobě, takže, co to dokazuje? že to byla jen haluz. Kdyby ti padl stejný pásek 5x a víc ve stejné hře, tak je to už hodně divné a dokazovalo by to, že loot table může být. Vzhledem k tomu, že ty jsi tady široko daleko s tímto dropem vyjímka, tak bych to neviděl tak horké...

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Warclo » 08.05.2014, 12:52 hod.

firdecek píše:Logicky je loot table blbost, nedává smysl ji vůbec mít v D3, ale chápu, že je to diskuse jako o existenci Boha - někdo věří, že existuje, ale nikdo ho nikdy neviděl. :)

Ale myslím, že je tu možnost si to jednoduše vyzkoušet, zdali je to opravdu tak. Založit hru, mít stovky keys k riftám a prostě házet jednu riftu za druhou v té dané hře spoustu hodin, dokud člověku nedropne alespoň 10 legendárek. Tím pádem by to byl jednoduchý důkaz na to, že loot table není, protože podle ní by alespoň 3 lege dropy 10-ti museli být stejné. Tak kdo se hlásí na pokus a má celý den na to čas? Nehlaste se všichni prosím... :)

EDIT: spelling...
Já se ti na to klídně přihlásím.. když se hecnu, tak den vydržím, nicméně hraju teď spíš HC, takže bych se musel na SC přemoct ;)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Gold Eagle » 08.05.2014, 13:03 hod.

Mouhu dle vlastního pozorování potvrdit, že pokud nehrajete třeba 4 dny, tak do 20 min potom co začenete hrát vám hra nedělí 1 - 2 legendárky. Stalo se mi nyní už po 3 za sebou. Někdo tu tento poznatek už psal, tedy potvrzuji. Opravdu to vypadá jako nalákání znovu do hry a je tam interní počítač neaktivity.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od hanacius » 08.05.2014, 13:24 hod.

Taky jsem to zaregistroval. Některé víkendy nemám na hraní vůbec čas a když se v neděli večer připojím - s legendárkama jako by se roztrhnul pytel :)
Takže pro všechny co břečí, že jim to nepadá: Bude to asi tím, že hrají moc často >:D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Gold Eagle » 08.05.2014, 16:14 hod.

Tak. :D

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od NargarotH » 08.05.2014, 21:01 hod.

Hra odměňující hráče kteří nehrají, hm :D

Obrázek
R.I.P. 27.3.2014

Odpovědět

Zpět na „Obecně“