HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 28.04.2014, 07:39 hod.

Spíš pan F :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.04.2014, 09:50 hod.

Upozorňujeme další případné členy, že jejich jména už nemohou začínat na F, Y a X, protože jsou zabrány panem F, panem Y a panem X :o) Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 28.04.2014, 10:39 hod.

Kryon si zabil :) Vítam pana Y.Ja som bol rozcestovaný tento víkend ale plánujem to všetko cez týždeň dobehnúť.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 28.04.2014, 10:49 hod.

Kopii, já budu taky dnes večer a i se ukážu na tsku, rád vás po týdnu uslyším... Jestli nejste ještě větší paka než obyčejně:lol: ....

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 28.04.2014, 11:29 hod.

fru je to čím dál horší :D:D x už se na teba cukrík moj tiešim ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.05.2014, 07:14 hod.

začíná mě to nebavit nic nepadá ani světlo ani matroš :( z 30 riftů 5 láviček a asi 3 lege furt to smaý dokola no hnus dneska ráno víc jak 10 pokusů a ani prd ani magda ani aughild ani na belt nic nic nic damn it...kam se poděl lemur?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.05.2014, 07:31 hod.

S tim dropem souhlasím. Je to zakletý nebo spíš buglý, protože z party z ničeho nic týden nikomu nic moc nepadá (ani šmejdy). Teda padá, ale postaru, takže asi to v pořádku je. Nejdřív nás potřebovali namlsat, tak jako po významných pečích a teď už nás zase chtějí ve starejch kolejích. Pak je ještě zajímavý, když dlouho někdo nehraje a hned mu padne zelenka, aby ho to na chvíli zase přikovalo. No včera jsme ty konspirace pořádně probrali, že?

Taky popřemýšlejte, jak to udělat s úvodníkem, já se hlásím vzhledem k aktivitě na nástěnkáře, jelikož na netu i ve hře jsem Hujer, nějakej začáteční seznam sem i Lemurovi už posílal... Zdar a sílu...

1)DaweMorrales (PLVL 260, TS dle UBERA, monk, wizz, hunter, barb, cruss, wd - je to rytmauss nehehehe) Battlenet
2) Frufran (PLVL 150, TS, barb) Battlenet
3)Lemurman#2764 (PLVL 83, TS občas, hunter) Battlenet
4) KryOn#2377 (PLVL 250, TS dle UBERA, wizz, monk, wd, nejskromnější a nejhodnější člen skupiny, co se tu o to stará) Battlenet
5)xpandelx#2976 (PLVL 213, TS, wizz, sex je pro děti, chlapi pijú P.S. hladam Slovaka k nam do klanu) Battlenet
6) Detoxa#2258 (PLVL 174, TS, monk, smrtonoš) Battlenet
7) Mag9us#2763 (PLVL121 , TS, wizz, Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena. Battlenet
8) Elesde#2781 (PLVL 187,TS, smrťákovo zákaznik, teď už cruss a hlavně si hraje s mrtvolami) Battlenet
9) DarkTref#2231 (PLVL 293, TS aka zapněte si to č***ci, barb, hunter, ale hraje za všechny vaše postavy) Battlenet
10) Yondashimo#2674 (PLVL 253, TS, wizz) Battlenet
11) Ymorduur#1467 (PLVL 210, TS, barb, cruss, Live to play - play to win - as much as possible - as hardcore as possible) Battlenet
12) F4tifer#2120 (PLVL18, TS, začínající monk) Battlenet

Doplňující údaje a vaše popisky vítány
Naposledy upravil(a) KryOn dne 07.05.2014, 09:00 hod., celkem upraveno 13 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.05.2014, 07:46 hod.

Pan Y mastí eče cruse Trefovo oblíbený char :green: :green:
elesde by si to tričko zasloužil za ten rakvící týden :roll: rip pane a 3x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.05.2014, 08:32 hod.

Tak pište, pište co je špatně a já to tady budu průběžně opravovat, pak napíšu úvodník, nas*ru tam vaši nejoblíbenější fotku postavy s vlajkou a nabarvim to narůžovo, aby to odpovídalo našemu uskupení (takže očekávám printscreeny celé obrazovky ze začátku z actu I třebas - velikost si pak ořežu sám). Cajk? Y-lona jsem opravil a k sobě sem tam taky dal nějakej skromnej popisek. Každej si vymyslete krátkou jednoduchou větu, která o vás vypovídá - třeba "nehehehe"..., že?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 05.05.2014, 09:46 hod.

Výborne.Screen pošlem večer.A popisok ku mne dva na výber:
1- Pivo je liek
2- Sex je pre deti chlapi pijú.
Koule.
Naposledy upravil(a) xpandelx dne 05.05.2014, 13:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 05.05.2014, 13:21 hod.

dawe & všichni: poslední dobou mám moc práce a tenhle měsíc se to moc nezlepší :( v červnu na to ale vlítnu :twisted:

KryOn: říkal sem si, že bysme mohli využít těch 5 příspěvků a každej by se staral o něco jinýho (hřbitov, seznam členů…)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2014, 19:25 hod.

Tyjo, taky mám teď krizi hraní, nějak na to nemám náladu... Celý víkend jsem se nedonutil a dneska se mi taky nechce...pravda, že mám i dost práce a raději se teď odreaguji blbůstkou Prison architect... Ale v průběhu týdne se z toho dostanu a dorazím za Váma zase ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 05.05.2014, 19:31 hod.

Fru: já bych náladu i měl, ale není čas :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2014, 19:36 hod.

Jooo, to znám, chybí mi poslední semestr školičky kterou jsem se rozhodl studovat dálkově....a táááák se mi nechce a až to začne, tak to bude peklo :D ... to mě čeká v brzké době, ale ještě chvíli bych měl být vcelku v poho. Co vlastně teď máš ve škole? Maturu nebo nějaký projekt?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 05.05.2014, 19:44 hod.

se školou to vůbec nesouvisí…naštěstí. Mám možnost jet na LARP a mám jen 3 týdny na výrobu kostýmu
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2014, 19:58 hod.

Hmmm, zajímavý. To může být spousta srandy. Já jel klasika DrD a občas dřevárny...ale hlavně DrD, pak Shadowrun (originál pravidla stále vlastním - heč ;) ) , nu a lehce DnD ...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 05.05.2014, 20:02 hod.

jo, DrD taky hraju (DrD 1,6E dělám PJ a DrD+ hraju). Minulej rok sem byl na LARPu poprvý a bylo to super, takže doufám, že to stihnu vyrobit
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2014, 20:49 hod.

Jj, za mě bylo jen DrD a také PJ. Ani nevím na jakém jsme začínali, asi 1.3 a určit pak 1.6 . DrD+ už jsem nestihl ;)
Tak snad to stihneš ;) ..jsem zvědav na zážitky :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 07.05.2014, 09:31 hod.

Nazdar holky, zatím jsem došel k tomuhle, takže aktualizujte a krátké motta vítány, ať mi to ale neběhá na další řádek - jeden člově, jeden řádek! Paragony a stavy budou aktualizovány různě, rozhodně ne týdně. Taky asi pak poprosim adminy, aby přesunuli (pokud to jde) můj příspěvek jako první a nebo po archivaci vašich původních, abyste nepřišli o básničky, byly první v úvodníku smazány až po mě a já založím fotky, kecy, beďary...

Zdar a sílu

1) DaweMorrales (PLVL 260, TS dle UBERA, monk, wizz, hunter, barb, cruss, wd - je to rytmauss nehehehe) Battlenet
2) Frufran (PLVL 150, TS, barb) Battlenet
3) Lemurman#2764 (PLVL 83, TS občas, hunter) Battlenet
4) KryOn#2377 (PLVL 250, TS dle UBERA, wizz, monk, wd, nejskromnější a nejhodnější člen skupiny, co se tu o to stará) Battlenet
5) xpandelx#2976 (PLVL 213, TS, wizz, sex je pro děti, chlapi pijú P.S. hladam Slovaka k nam do klanu) Battlenet
6) Detoxa#2258 (PLVL 174, TS, monk, smrtonoš) Battlenet
7) Mag9us#2763 (PLVL121 , TS, wizz, Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena. Battlenet
8) Elesde#2781 (PLVL 187,TS, smrťákovo zákaznik, teď už jen zase cruss a hlavně taky hraje s mrtvolami) Battlenet
9) DarkTref#2231 (PLVL 293, TS aka zapněte si to č***ci, barb, hunter, ale hraje za všechny vaše postavy) Battlenet
10)Yondashimo#2674 (PLVL 253, TS, wizz) Battlenet
11)Ymorduur#1467 (PLVL 210, TS, barb, cruss, Live to play - play to win - as much as possible - as hardcore as possible) Battlenet
12)F4tifer#2120 (PLVL18, TS, začínající monk) Battlenet
Naposledy upravil(a) KryOn dne 07.05.2014, 10:48 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.05.2014, 09:37 hod.

super KryOne, budeš mít na starosti seznam členů. Btw, jak seš na tom s tou básničkou?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“