Patch 2.0.5

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Yaka » 28.04.2014, 09:12 hod.

Když vyšel RoS, tak jsem to tu psal, jak to je zase debilně nastavený a někteří ze zde přítomných to hrdě obhajovali. Je fajn vidět (i když to nic neznamená) že to pomalu dochází i blizzu, jaký to je nesmysl celé nastavení lootu vs. obtížnosti. Bohužel velice pomalu a velice zdlouhavě:(

To, co tu někteří popisují (zvyšující se kvalita lege s obtížností) mělo být od začátku, bohužel není a zcela jistě ještě dlouho nebude. Motivace hrát t4+ je nulová a navýšením shardů se to nijak zásadně nezmění. Vaše tvrdošíjné a neustále obhajování AB itemů už je spíš k úsměvu:) Stejně jako to, že na normal vám padnou stejný lege jako na t6 (sorry, že jsou tu pro každou clasu dva sety, který vám teda padnou jen na t1+ je dost blbej argument - navíc statově stejně rolnutý kdekoliv).

A jak tu je podle mě správně napsáno - tak v současné chvíli nejlepší item pro všechny postavy, všechny specy padá z cache bounty normal act 1 tak to už ani nevim, co k tomu napsat!

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od marian_r » 28.04.2014, 09:14 hod.

:) Ďalší užívateľ múra nárekov.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od HELLERcz » 28.04.2014, 09:22 hod.

Tento ? to si teda pospíšili :) více infa pls :D
Obrázek

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od maslo » 28.04.2014, 09:24 hod.

Patch Patch 2.0.5 a některé změny super. Na druhou stranu to zas bude na každém rohu legendárek :-x a co pak z matrošem ?
Radši ať to padá méně ale z rostoucí obtížností ať roste šance, aby padlo něco vzácnějšího (větší šance na setovku) protože jinak za chvíli budou mít všichni vše a nebudou u hry muset strávit tolik času. (Aby byl vidět rozdíl mezi hráči, kteří hře obětují hodně času, než ti kteří hrají 1-2 hod. denně.)

Pořád se čekám a doufám, že se dočkám jednou, že do hry přibude něco jako je skládání hellfire ringu ale mnohem složitější co ve výsledku hráči poskytne věc kterou budou mít jen lidi kteří tráví spoustu času u diabla. a tu věc nebude mít 1000 lidí ale jen třeba 100.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 28.04.2014, 10:05 hod.

Grammator píše:budem potřebovat dvě nová témata: "zeď nářků" a "Proč nehraju D3"...
S prominutím, ale to už tady můžou být i gender témata jak proč nemám ráda .... nebo proč si u toho .... :shock:
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 28.04.2014, 10:20 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od DrSma » 28.04.2014, 10:13 hod.

GE:
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 09#p243618
Predy píše:To je skvělý nápad já bych to rád viděl založený vždy by mi to zvedlo náladu jak by někdo brečel :D Takové téma tu opravdu chybí!
Grammator píše:budem potřebovat dvě nová témata: "zeď nářků" a "Proč nehraju D3"...
marian_r píše::) Ďalší užívateľ múra nárekov.
Docela se to chytlo. Já bych to založil, připích a příspěvky chronických prudičů tam potupně přesouval. :twisted:
Časem by tam mohl bejt i bezva žebříček Generálů Zdi nářků. :green:
(Sorry za OT, ale cítil jsem, že je třeba to vysvětlit. Zdar.)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od DrSma » 28.04.2014, 11:02 hod.

K Topicu:

•Oprava + % poškození na zbrani, která aktuálně netěží z bonusů k elementarnímu poškození (i zpětně na existující zbraně) - SUPER
•Vyjmutí kamenů bude levnější - SUPER
•Horadric Cache bude mít vyšší šanci na drop legendárního předmětu - SUPER
•Horadric Cache bude mít nově šanci na drop legendárních předmětů, padajících pouze na obtížnost Torment - SUPER
•Rift Guardians budou nyní dropovat více Blood Shards, v závislosti na Torment obtížnosti - osobně je mi to jedno, proč by ne
•Nejsou žádné plány na vyšší šanci k získání Forgotten Soul - špatných lege na salvage padá dost, nemám problém

Mě se patch líbí. Pro mě žádný negativa.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Frozen » 28.04.2014, 11:56 hod.

tak za půl roku až budou mít lidé nafarmené věci a budou přestávat hrát, tak vyjde patch 2.1.0 a bude obsahovat:

zvýšení obtížnosti, tak že torment 1 bude jako aktuální torment 3 a dále bude obtížnost stupňována, že T2 bude jako T6 a dále bude stupňováno. Setové věci začnou padat již od obtížnosti hard, ale s každou obtížností bude v rollu vlastností započítán index, který odpovídá dané obtížnosti.

Psal jsem to již před patchem, smartlootem a doufám, že to v budoucnu tak bude, pokud ne, tak nevim co tam sedí za hlavy dubové a pořád jen doufám, že si to schovávají jako největší eso v rukávu
Naposledy upravil(a) Frozen dne 28.04.2014, 12:22 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od lulinak » 28.04.2014, 12:19 hod.

zadna hra neni nesmrtelna a i D3 po datadisku bude par mesicu oblibene a pak opadne, bo maximalni portfolio moznych predmetu je predem pevne dane a v okamziku, kdy hraci tak nejak vse padne, nema moc duvodu v hrani pokracovat, maximalne rozehrat jinou postavu, u ktere casem zjisti, ze metodika hrani je tak nejak porad stejna, jen se ty skillly trochu jinak jmenuji tot vse, ale ve finale delaji porad totez...
Proste i kdyt je D3 konecne po datadisku fajn zabava, driv nebo pozdeji hraci odpadnou jako tomu bylo ke konci vanilly, cili prijde novy motivacni datadisk a tak porad dokola, ale proc ne, funguje jim to dobre a jini tvurci her to nedotahli ani na polovinu zabavy.

Jak je to pls s tim Stone of Jordan, ten muze padnout kdekoliv kdykoliv, anebo jen na T1 a dal, a i z Kadaly??

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 28.04.2014, 12:26 hod.

SoJ není v tomto seznamu
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... ?page=3#45
takže může padnout kdekoliv na jakoukoliv obtížnost a můžeš ho koupit i u Kadaly.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Bagr13 » 28.04.2014, 12:38 hod.

Když jsme u Kadali neni nekde nejakej seznam co z muze spadnout?? hledal nenasel :(

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Kuki10 » 28.04.2014, 12:47 hod.

Kadala by mela dat vše krom torment only a bag only legendarek.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od lulinak » 28.04.2014, 12:57 hod.

dik, vcera u kadaly ringy za 800 penez cili 80 kusu a ani jedna lege, baba lakoma...

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 28.04.2014, 13:51 hod.

Frozen píše:tak za půl roku až budou mít lidé nafarmené věci a budou přestávat hrát, tak vyjde patch 2.1.0 a bude obsahovat:

zvýšení obtížnosti, tak že torment 1 bude jako aktuální torment 3 a dále bude obtížnost stupňována, že T2 bude jako T6 a dále bude stupňováno. Setové věci začnou padat již od obtížnosti hard, ale s každou obtížností bude v rollu vlastností započítán index, který odpovídá dané obtížnosti.

Psal jsem to již před patchem, smartlootem a doufám, že to v budoucnu tak bude, pokud ne, tak nevim co tam sedí za hlavy dubové a pořád jen doufám, že si to schovávají jako největší eso v rukávu
No oni to právě moc dobře ví a proto připravují Seasons - tedy ladder systém, kdy každý začíná od nuly s nula goldama a po nějakou dobu zkoušíš dostat co nejlepší gear. Bude žebříček a po čase se to restartuje... To, co jsi nafarmil se ti hodí na normální účet a můžeš hrát dál. Tímto docílí toho, že ten loot bude vždy jedinečný, protože v nové sezóně zase začínáš s holou řití :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Grammator » 28.04.2014, 17:15 hod.

Frozen píše:tak za půl roku až budou mít lidé nafarmené věci a budou přestávat hrát
u mě osobně to funguje tak, že čím víc toho mám, tím víc zjišťuju co ještě potřebuju a pořád čekám kdy bude wizz jakžtakž "hotový" abych mohl pořádně rozjet monka, po něm DH, pak možná cruse, ale to je v nedohlednu, pro mě zábava na pár let, nevim co blbnete...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Frozen » 28.04.2014, 17:31 hod.

@grammator: mě mrzí, že člověk není odměněn za obtížnost co hraje. Ostatní se mi líbí, hra mě baví, mám se kam posunovat a změny jen vítám. Bohužel momentální stav je takový, že když budu běhat T1 nebo normal, tak budu daleko více a lépe vybaven než když budeme běhat T3+
Obrázek

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od G843 » 28.04.2014, 18:59 hod.

S tim co se zatim naznacilo o obsahu patchu jsem spokojen. Sic zase ulehceni, ale co uz nadelame.

To jak nekdo neustale place ze to nepada, jde videt kolik lidi si tady neproslo diablem 2. Precijen, kolik let trvalo nez napadaly vsechny veci, runy apod. tam, ze. Tady by to kazdy chtel mit hnedka. Lidi si neuvedomuji, ze kdyby kazdemu behem tydne napadlo vsechno TOP, tak za dva tydny to uz nikdo nehraje...
Obrázek

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od TristanTzara » 28.04.2014, 19:24 hod.

Souhlasim s tim, že v DII to padalo míň, JENŽE když už ve dvojce padl nějakej ten highlvl unikát, tak to stálo za to. Ve trojce jsou z 90% legendárky stejný jako rare, jenom mají trochu vyšší staty....
A přijde mi, že skoro vůbec nepadají leg ze šampionů, bossů a minionů atd. Alespoň já jsem větší část těch svých našel v různých hromadách kamení, truhlách, sudech...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 28.04.2014, 19:43 hod.

Frozen: Nikdy v D3 nenastala deflace hry, ale naopak inflace. Lidi by tak měli hru najednou stíženou a horší pro ně než předtím. Počítaj s tzv. průměrným hráčem.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Bit » 28.04.2014, 19:49 hod.

už z toho dělaj jen frašku... posledních 14 mně nějak přechází chu´t hrát... vrátil bych se před ros do patche 2.0 a tak to měly nechat...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Obecně“