KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 08:14 hod.

Kapitán je běžnej plánek, to nebude trvat dlouho a padne. Má ho skoro každej, padá odkudkoliv. Horší ty matroše, ty bych hledal už teď do foroty, navíc padá na víc místech, než na Born, tak to nebude taková nuda. Jsem taky koukal a na Kapitána nemám jedinej matroš a to A2 nechodím míň, než ostatní. Ale já se na žádnej zatím nezaměřoval. Chodím vše a co mám, to mám. Teda až na Magdu, z té padá motýlek a tu skosím pokaždé, když už jsem poblíž. :D
A ty dropy? Tak to je jasně tím, co píšeš - kosíš po úpravách rychleji = mnohem víc šancí na drop :wave:

EDIT: jak jsi na tom s flaškama na Kapitána ty, Xentere? Máš? Padala ti?..Včera jsem zkoušel ten Hollowed štít. Jen ztráta materiálu :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 08:52 hod.

Na Kapitana jeste matros nemam :) To prijde,mozna dnes :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 08:56 hod.

Jasná věc :D
Sákryš, včera jsem byl ohromen novou DPS a dneska je mi 1,5M DPS (bez buffu a paragonu a Rampáže :twisted: ) po hodině hry zase málo! :lol:
Asi jsem DPS úchyl :shock:
(jenže když hraju sám, on to za mě prostě nikdo nepobije..)
Chci Magefist, Andarielu a Fire do Amuletu. Hned! >:D :lol: - mě to fakt baví :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.04.2014, 09:22 hod.

Flašky jsem hledal jen na SC, chvíli to trvalo, ale přes bounty (Razormouth) se to dá sehnat.

Tady je případně seznam na hledání materiálů.

Jinak už mám tři kusy Asheara's, ale budu to asi craftit ještě dlouho, než to dovedu k dokonalosti. Každopádně už jsem zase o pár M zvedl obranu, ve hře mám s pasivním Law na resy okolo 18M. Dneska jsem chvilku zkoušel T1, ale jenom katedrálu, jsou tam celkem lehký potvory a šlo to, nejhorší budou asi klasicky arkány a dávat bacha na Waller.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 09:29 hod.

Tak zařaď Padající meč. Ten tě ze zdí dostane jak prd.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 11:17 hod.

Karamba :!: :love:
Sice úplně na houby roll, ale víme, jak je to s tímhle setem. Pro začátek hlavně mít. Pak se dá dropovat lepší kousky. Snad se mi podaří to u kozatý nějak poladit. Zatím ještě je asi neoblíknu, nemám na úpravy matroš. Grandeur ring mám, takže stačí ještě jeden kousek a zem se začne třást :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 11:34 hod.

Hmm,tak to gratulacione :) Ja potrebuji nutne sehnat neco s blesky :D a nebo neco zeleneho co bych mohl nosit :)

Musim tomu dat vetsi kour dneska :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 11:39 hod.

Díky díky,
bude s tím hodně práce a vymejšlení pokud budu chtít set nosit. Nejsem ochotnej zatím sundat Cindercoat a Maxima. Pořeboval bych do setu ramena. A pak se hlavně úplně neutavit u kozatý za úpravy..(oba kousky co mám i prsten jsou bez úprav hodně slabý :-| )
Uf, tohle je dlouhej a náročnej víken pro sirotka opuštěného na víkend...a ještě není konec >:D >:D >:D

Skyryme, dej tomu pořádnej kouř! :evil: >:D



EDIT: chichichi - tak už mám Matlákovu hlavinku v nálevu 8-) :)
EDIT2: Skyrime, napadlo mě něco skvělýho o EQ setu a tvým novým buildu/gearu - chceš to slyšet? Nebo si to chceš vyšpakulavat sám? :)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 27.04.2014, 12:51 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 12:47 hod.

Fantastickej roll! Jen jsou to Skyrimačky >:'( >:D (tohle bys mohl taky zkusit, Skyrime - pro WW ideál) Budu je buď muset přetočit na Fire, ale je to úplnej hřích, nebo asi spíš počkám, až se mi podaří znova podojit Matláka. Ihned tu specku zase tak nepotřebuju.
Obrázek


EDIT: Xentere, a jak se ten setík projevuje s tím Followerem? Je něco poznat?..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.04.2014, 14:04 hod.

Zatím jsem to zkoušel jen narychlo, večer to testnu víc, ale zatím to vypadá dobře. Chce to ovšem vybavit pomocníky, templář už je celkem podle mých představ, alespoň co se týče normální výbavy - ještě takhle pořešit ostatní a půjde to krásně. Přivolává je to celkem často a naposledy se mnou vydrželi snad 25-30s. Dal jsem si i skill Judgement s runou na 80% critical hit chance, takže u elitek to je znát a teprve bude, až naženu u každého pomocníka 300-400K DPS, nehledě na to, že pokud časem nadropuju legendárky co aktivují například všechny skilly u pomocníků bude to hukot.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 14:14 hod.

Mě docela padaj. Mám už lege Follower item pro templáře a 2x enchantru. :) Nebudou ti followeři s takovou DPS hned chcípat?..Já je stavím spíš trochu defensivněji, aby mi nechcípali a motám se tak 150k DPS +/-

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 14:45 hod.

Zdarec ,

tak jsem zase tady :D Ty jsou báječné :) Hezky by se vyjímaly na mě.Mě jen chybí plánek na ně.A 1 matroš z Matláka se mi chladí v truhle :D

A velice rád si poslechnu další radu :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.04.2014, 15:13 hod.

No pokud bude štěstí, můžu jim nahodit tu jejich relikvii, po které nemůžou umřít, do začátku jim ale nějakou tu vitalitu taky přidám.

Skyrim: Ten plánek padal na First Kill Malthaela, alespoň mě tak padl na SC i HC (v kampani), takže bys ho nejspíš mít měl.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 15:34 hod.

Xenter píše:No pokud bude štěstí, můžu jim nahodit tu jejich relikvii, po které nemůžou umřít.
O té jsem netušil. Moc pěkné pro nás soláčky :)
Skyrime. Xenter má pravdu, je divný, že na ně nemáš plánek..

No a co se týče toho postřehu. Tak EQ set má už za pouhé dva kousky super specku přesně pro tebe. Někde jsem tu počítal, že by neměl bejt problém dostat se i pod 17s s CD EQ. Specka stahuje 2s z CD za kill. Což s plochou EQ musí stahovat CD jak divý.

8 mobů popravenejch EQ = CD 0s!! pokud míň, stejně bude CD tak krátký, že budeš moct EQ v podstatě točit.. :twisted:
(podle podmínek rychleji jak s Full setem a trojskokem u někoho, kdo hraje bez CDR. A nejseš závislej na full setu >:o >:D )


EDIT: jinými slovy, přes slabý skupiny mobů by pak mělo s trochou cviku jít vyhodit i několik EQ v podstatě najednou..(a normálně má EQ duration 8s, takže myslím, že standardně bys v podstatě mohl jet jedno EQ za druhým s minimálníma pauzama :twisted: )

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 16:19 hod.

Xentere, se mi začíná zdát, že jestli tohle odzkoušíš a poladíš, tak máme asi Endgame Follower kombo do Follower Specialu :love:

3 nesmrtelní Followeři vybavení Burizou a Azurewrathama s 300+k DPS a dohromady 24 skillama, to už je pěkně úchylný >:D
Pěkná práce! :wave:


A jak se vlastně aktivujou? Když útočíš, nebo když dostaneš ránu?.. :?:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.04.2014, 16:31 hod.

Záleží jaká ti na ně ta relikvie padne, jedna jim aktivuje všechny skilly a druhá jim znemožní umřít. Ale podle mě s dobrým vybavením budou dostatečně odolní, aby vydrželi a mohli mít právě tu legendárku na všechny skilly.

Zatím co jsem vypozoroval, tak se objeví když útočíš a nemusí to být elitka, přišli ke mě i u normálních mobek. Zkusím ještě vysledovat jaký to má cooldown. Jen je škoda, že je to nezobrazuje dočasně v levém horním rohu, ale jak se kolem začnou objevovat slepice, tak je znát že přišli :D.

Jinak přesně s tou výbavou na ně to bude pecka, ještě dát Enchanterce třeba Maximus a pěkně to půjde.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 16:54 hod.

Já su vůůůl :lol:
Já nevěděl, že jsou dva druhy, tak jak padnul druhej, švihnul jsem to do truhly a ani to pořádně nečet, že to dám enchantře u jinýho charu. Po naší diskusi mi to nedalo a mrknul se do bedny pořádně: :lol:
Obrázek Hned jí to vyměním, holce. :wave: To chci pro templáře :!: :!:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 27.04.2014, 17:04 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 16:55 hod.

No kluci neuvěříte,ale já ten plánek tehdy nedropl :( Nevím proč.A on padá jen z něho ?

Představa neustálého házení bleskového EQ je nádherná :) Teď jen ty 2 kousky sehnat mno :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 18:28 hod.

No, nemusej ty dva kousky bejt hned, ale co do tý doby dělat, se mi zdá, máš taky :D

Já s tím plánkem nevim. Měl bys ho mít. Ani nevím, jestli padá i jinde...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 18:49 hod.

Mozna dneska ochutnam neco z toho setu :D Vazne ten planek nemam :( Chjo.Zkusim zabit Mathaela no...

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“