Wizzard Upgrade

Odpovědět
daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652
Wizzard Upgrade

Příspěvek od daveedek » 27.04.2014, 12:24 hod.

Čau, chtěl bych poradit, co bych měl vylepšit na mém wizzovi:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dave ... o/35717245
Přijde mi, že by to chtělo hlavně nahnat toughness (ideálně s co nejmenší ztrátou dmg) ale kde začít?
Jinak vyplatí se upgrade gemů? Peníze na to jsou to asi neni problém ale udělá to nějakej rozdíl?

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Wizzard Upgrade

Příspěvek od Bit » 27.04.2014, 17:52 hod.

Na amuletu naroluj CC místo average dmg... DO hlavy pro mně jednoznačně patří díra s flaw royal ametystem... Jinak je asi na čase se převleci ze žlutých do legend či setů...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fice ... o/35713133
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Wizzard Upgrade

Příspěvek od Darkness » 27.04.2014, 18:38 hod.

Kdyz malo vydrzis, dej hlavne misto pasivky Glass canon cokoli jineho. Treba Temporal flux na zpomaleni, kdyz pouzivas disintegrate. Nebo Conflagration pro extra dmg.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Wizzard Upgrade

Příspěvek od daveedek » 23.05.2014, 12:48 hod.

tak jsem se trochu posunul, dneska budu zkoušet vyměnovat zbran za fire sekeru a pásek + armor za blackthorne set ( budu to muset dukladne otestovat)... Na co bych se mel dal soustredit? Libil by se mi cindercoat ale kadale se nechce :(

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Wizzard Upgrade

Příspěvek od AlterEgo » 23.05.2014, 13:15 hod.

daveedek píše:tak jsem se trochu posunul, dneska budu zkoušet vyměnovat zbran za fire sekeru a pásek + armor za blackthorne set ( budu to muset dukladne otestovat)... Na co bych se mel dal soustredit? Libil by se mi cindercoat ale kadale se nechce :(
Ring za bounty na snizeni naroku na pocet kusu u setu a muzes si pak udelat Aughild shouldery a wristy.

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Wizzard Upgrade

Příspěvek od manusky11 » 23.05.2014, 13:19 hod.

Máš to celkom pekne poskladané,ale chýba ti na geare +% do Elementu(v tvojom prípade Fire) a +% do Elít.Ono sa to nezdá ale rozdiel poznáš už pri +40% Ele. a 25% do elít.
15% do Elít+15% redukciu od Elit máš na aughils Sete+ na braceroch vytiahneš 20% do elementu(+ dalších na necku)Helmu by som zmenil za andarielku s +% do elementu,ak ju máš samozrejme.
10%/10% DMG/Redukciu máš aj na Blackthon sete

A Ring na zníženie nároku na sety z bounties A1,to je must have item na vyššie T.

Prípadne môžme spolu zahrať,alebo pokecať ved sme z jedného clanu :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Odpovědět

Zpět na „Wizard“