KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 14:06 hod.

To si piš,že tomu dneska zase dám pořádný céres :D Musím hlavně sehnat matroš na ty sety,tak snad padne hned a nebude dělat nějaké caviky >:D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 14:24 hod.

Každej dobrej item je + a priorita jsou dva kousky Kapitána :wave: (s Bornem je to složitější, tak buď bude, nebo ne 8-) )
Myslím, že máme podstatný věci pořešený 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 14:58 hod.

Ano.Naplanoval jsi mi dalsi body,ktere musim splnit.Ozvu se,az pri dalsi viditelnejsi zmene :) At si tez spocnes ode mne ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 15:07 hod.

No, mě je to jedno. Když nebude čas, prostě odpovím, až bude, ne? 8-)
Koukej na tohle, to jsem vyhrabal v truhle zásob. Takže další možnost pro tebe. Je opravdu dost a dost Itemů, co ti zapadnou do plánu jako prd :wave:
Mimochodem, zdá se mi, že tenhle kousek masakruje ještě líp jak Fulminátor, dělal jsem teď rychlotestík a navíc ukrutně dobře vypadá :)
Obrázek

Tak držím dropovací palec ;)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 15:34 hod.

Tak to jsi hezky prohrabl truhlu :) Ten by taky pasnul :)

Dekuji moc,hned podam report,pokud by byl nejaky prijatelny drop :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 15:38 hod.

Není zač. Hlavně, že jseš spokojenej. A mě, krom Becherovky, krásně hřeje pocit, že po Sanctuary kráčí zase jeden o něco silnější barbarian :green: >:D
(ale pěkně jsme s tím zatočili :P )

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 15:49 hod.

Slovo dekuji ci diky jeste uslysis mockrat.Jsem uz holt takovy typ cloveka.Pekne si mi otevrel oci,abych se mohl podivat na to co se da s barbarem vse delat :)

Edit : Dost jsme to vylepsili.Nechapu jak jsem mohl tak neohrabane hrat...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 15:58 hod.

OK, dneska budu hrát dlouho, takže večer jsem zvědav na report ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 18:03 hod.

Huheheheehehe >:D >:D >:D
Tak se dělá pták ohnivák eliťák :twisted: CC, kterou jsem ztratil naženu bez 1% paragonem a přijdu tak o ušmudlaných pár procent AS za takovej krutonářez >:D
(ještě potřebuju Imperial Topazy a protočím AS na Amuletu na Fire a mám dost :shock: :) - nemám dost peněz na plýtvání a výrobu z Markýz, těch mám skoro 500, ale co se dá dělat..počkám 8-) )

Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.04.2014, 18:46 hod.

Pěkné, já se nakonec vrátil zpět ke kladivům a zaměřím se na Holy. Padl mi plánek na Hallowed Protectors, takže jak padne štít, tak vycraftím. Pomalu vylepšuju, do začátku už výbava ujde, ale potřebuju ještě amul, a pak se to bude už zlepšovat nejspíš jen pomocí lege a setovek. Aktuálně cca 360K DPS (zatím jen + 15% Holy) a 16M obrana.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 18:51 hod.

Díky. :)
Ty štíty dneska padaj! Já na něj čekám 14 dní a dneska už druhej za 20 min :shock:

16M tuhost? To už běháš po T1, ne?..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.04.2014, 18:56 hod.

No mě právě padnul včera, ale šedej a z toho to neudělám, tak to zamrzelo, ale tak časem se snad taky dočkám.

Ještě Normal, jak bude amul, tak to zkusím zvednout a uvidíme. Zatím se právě bojím, že bych to dával moc dlouho a dobrý amul mě posune k těm 400K a to by už jít mohlo, navíc ta zbraň co mám mi dává pasivkou aktuálně crity za 6,5M, což je krásná pomoc, hlavně u hloučků potvor.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 19:00 hod.

Jo, tohle šmrdlátko mám v bedně zcela nepoužité. Nebyl na křižníka čas. Takže to maká. :) A co ty bracáky? :shock: Na pokolikáté jsi z Matláka vymlátil matroš?? Mě se nedaří :roll:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.04.2014, 19:30 hod.

Padl mi hned napoprvé a celkem 6* :), on to totiž má mám pocit garantovnaný na jeho první kill s postavou, takže tak. Chce to trpělivost, zvedali na surky drop a bugnuté to už taky není, jako tomu bylo dřív.

Edit: Nepamatuješ si náhodou, z čeho ti padl ten štít? Jestli ze stojanu na zbraně nebo na armor, popřípadě jinde?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 19:49 hod.

Padly mi dnes oba v Riftu v A5. A vůbec netuší z čeho. Ale řekl bych, že z ničeho, na co se musí šáhnout, to bych si asi všimnul. Bylo to buď z potvory, nebo z rozmlátitelnýho předmětu.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.04.2014, 20:26 hod.

OK, takže kdo si počká ten se dočká.

Jinak uvažuju, že si vycraftím Asheara's Set. Je to jednoduché na sehnání materiálů a celkem by mě zajímal ten bonus, mohlo by mi to kor na solo celkem solidně pomoct. Nehledě na to že 20% do HP a resy udělají taky svoje, stejně momentálně nemám nic lepšího a za rare se to určitě vyplatí poměnit už jen kvůli vyšším main statům.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 20:30 hod.

Jojo, to určitě, to by za zkoušku stálo :wave:
(hlavně ten Follower by mě taky zajímal..)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 23:50 hod.

Report for DrSma :

Tak jsem tomu teda dneska zase hezky naložil.Opětovně toho napadalo dost :) Jenže víceméně vše skončilo ve šrotu >:'( Jen IK opasek co mi vypadl z bedny jsem si schoval,možná se někdy hodí :) Založil jsem nespočet her a několikrát prolezl hřbitovní krypty,ale elitaky co davaj Born matros,ne a ne najit :( Skoda no,zkusim zitra :)

Jinak ke konci hraní jsem prubnul WW s runou na blesky a to bys musel vidět :D Nekonečné blýskající se tornádo,takže kladivo,půjde na moment stranou :)

A jako největší dnešní ůlovek byl legendární elixír z kamenné bedny,až se mi zastavil dech,když jsem ho uviděl :)

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 06:52 hod.

Chachá! Mě padnula flašička ve čtvrtek :D
A představ si, jaký jsme klikaři, HELLER oslavil 500 kulatiny a padnul mu po takový době taky teprv minulej tejden :D Je to blobost, ale mě to taky hrozně potěšilo, ani nevim proč :)
No vidíš, já mám dvě IK chesty a taky je mám na prd. Ale taky uložený. Nesmíš se na ten matroš zaměřovat, pak to nikdy nepadne :green: Prostě jen choď nějakej okruh včetně místa, kde to padá, aby ti z toho nepraskla žilka a ono se zadaří. 8-) (ale zkoušel bych spíš kapitána v A2)

Ty, ale to WW už je na kuklu. Zánět spojivek, to je peklo >:D

Podle hlášení je to ale velice pozitivní. I dropy. Setovka, flaška...super
Tak GL na dalším lovu! :wave:



EDIT: jo a ještě mě napadlo. Dávej pozor na roll u zbraní. Nevim, jestli všechny, ale já měl na nějaký 1h CDR 10% :love: Sice by to bylo na úkor něčeho jinýho, ale kdo ví, může se zadařit, že by to šlo šikovně nacpat na bacátko a 10% je 10% :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 07:48 hod.

Dobre ranko ,

me az moc prekvapilo :D Ja co hraju a nehraju,takove stesti...Ale mimo te flasky,me taky potesily ostatni lg :) A hlavne byly ruznorode ( zbrane,gate,ringy apod. ) Bud je to vse nahoda nebo se radsi priklonim k te verzi,ze vse zacalo diky tobe a tve pomoci :)

Oci zatim v pohode :) Teda litam jak smyslu zbaveny :D

Mas recht,moc jsem se na to upnul :( Ale ten Born matros sezenu jen v tech kryptach :) Ale necham to osudu...Jo a na Kapitana nemam planek myslim,koukal jsem u kovare :(

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“