KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.04.2014, 07:35 hod.

Hoj,
tak k Thuderstrike jedině Thuderfury, což? ;) :love:
Ale tohle by se taky šiklo http://eu.battle.net/d3/en/item/odyn-son

Když jsme u těch zbraní, já bych si otočil ruce. On má sice Doombringer vyšší DPS, to jo, ale on nás Blizzard trochu zkouší, myslím :D
Fulminátor bleskuje dost často a vem si, kolik DPS udělá bleskem (natož až zlepšíme +blesky) Takže DPS v průměru podle mě udělá výrazně! víc Fulmouš.
A za druhé, první ránu chceme mít Fulmoušem abychom zvýšili šance na bleskování. Když bude první rána Doombringer IK, tak Fulminátor "promáchne na prázdno" = žádná šance na blesk :wave:


Jasný, všechno záleží na dropu, já to chápu, jsem zvyklej pracovat s tím, co je 8-) :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 25.04.2014, 08:06 hod.

To kladivko Odyn by taky neuskodilo mno :) Je tam pekna sekundarka jak koukam,bleskovy retez pokud jsem si to dobre v hlave prelozil :) No a ted kdyz uz mam tech 17% blesku na bracerech,poznam to uz v akci ? Jsem zvedav co nadropuju dneska :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.04.2014, 08:24 hod.

Určitě něco poznáš, udělali jsme moře změn najednou (jsi na to pěkně vlítnul :) )

Těch 17% je málo. Potřebujeme ty blesky nejmíň na dva další Itemy, aby to začalo opravdu přinášet ovoce. Musíme postupně.
Já mám zatím 57% oheň, ale mám spadeno na Magefist (u Kadaly valím např. jen rukavice) a Andarielu. To by mohlo být až +40%, takže reálně okolo 90% do ohně. A to už jsou hezký plameny. :P Ale už teď mi to dělá ze 700k DPS 1,2M Eledps (úplně naholo, bez paragonu a buffů)

Ještě bys mi pak mohl písnout, jak máš normálně nastavený body v Paragonu a čím healuješ a jestli ti to stačí.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 25.04.2014, 08:57 hod.

Nedalo mi to a doexpil jsem si nejdřív ostatní postavy >:D, mezitím jsem posbíral i několik M goldů, takže bude za co craftit. Teď už se pustím jenom do toho Křižáka. Změnil jsem Law na resy za Provoke, je to daleko efektivnější u elitek, když si je natáhnu na sebe a pak na ně hodím "meteor". Nejvíc by se mi hodila ta 2H-flail na 70 a amulet, tak snad brzy něco dropne. Zatím zůstanu farmit Normal a pokusím se někam posunout, největší ztráty mám zatím v DMG, na T1 by to nestačilo, chtělo by to alespoň okolo 400-500K.

Pro zajímavost zatím padaly nejvíc helmy, prstýnky a ze zbraní meče (1H + 2H).

Koukám jinak že si tu DrSma rozjel poradnu :twisted:. Tak ať se daří.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 25.04.2014, 09:09 hod.

Preziju jeste 4 hodky v praci a pak to doma fotnu at vidis jak na tom jsem :) Ty Pl ti popisu.Jinak hodne mi na healing pomaha follower :)

Edit : Jeste neco.Mam zkusit za ty shardy vygemblit nejakou helmu ? Myslis,ze by Kadimila dala i tu Andarielku nebo je to nerealne :D ???

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.04.2014, 11:26 hod.

Xenter:
Mě bavil i ten Normal :) Hrál jsem ho sice asi jen dva dny a pak jsem šel na Hard, ale byl to prostě relax jen běhat a sbírat věci a hlavně pořád růst :)
Já se pořád pachtím s barbem. Na ostatní nemám čas. I :love: Barbarians! (to už ale asi víte :green: ) - o to je to větší příslib ke kupě náhradní odbočovací zábavy, až mi DrSmák začne lézt na mozek..
Mě obecně z lege padá hodně zbraní a málo armoru.
Co zas poradna :!: :D vy dacani :lol:

Skyrim: jo, na T1 toho templář ulečí opravdu hodně.
S Kadalou je to těžký radit. Nikdo neví. :D Ale já to zkouším. Už jsem od ní nakoupil kupu lege a co si vybavuju nejmíň dvě setovky. (BT gatě dokonce nosím) Hlavu mám taky od ní. A ta je moc pěkná. Andariela mi proti ní může přidat jedině do ohně, ale zase se tam ani v nejlepším případě nevejde VIT, což u mě už je problém. Ale za mě. Ano, já jak mám víc jak 300 šárdů, tak to utratím za jeden předmět, kterej bych potřeboval nejvíc vyměnit. Jak jsem psal, teď u ní gamblím ruce.. 8-) Mám s ní dobrý styky >:D

Andarielu je podle mě možné u ní koupit.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 25.04.2014, 11:38 hod.

Mě ten Normal taky vcelku baví, navíc zatím tam je pořád progres ve výbavě. Spíš mám ten T1 jako takový osobní cíl a chci ho nějak roumně zvládat, jak po stránce DMG tak obrany a kdo ví, časem třeba půjdu ještě výš - nebo do rakve :twisted:.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.04.2014, 13:09 hod.

Xenter píše:časem třeba půjdu ještě výš - nebo do rakve :twisted:.

Dobrej plán :twisted: :green:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 25.04.2014, 15:58 hod.

Zdarek Drsmíku ,

tak jsem se dostal k noťasu :) A dám tu teda tu fotku,teda jestli to k něčemu bude :) Víš jak,chci plně spolupracovat na vývinu toho mého barbouše...Snad ti to k něčemu bude :)

Obrázek
Rozdělené PL body ( 184 ) :

Core STR 14 VIT 6 MV S. 16 FURY 10

OFFENSE AS 18 CDR 6 CHC 12 CHD 10

DEFENSE LIFE 9 ARMOR 6 ALL RES 11 LR 20

UTILITY AREA DMG 46 Tady jsem to nacpal vše do AR.DMG :) a uvidím co to bude dělat :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.04.2014, 16:15 hod.

CORE vše do STR :twisted:

OFFENSE oprava vše CDR!

DEFENSE vše do ALL RES (nemáš tolik, kolik jsem čekal)

UTILITY zkus tu AD, jestli to nepoznáš ve hře, nebo bude problém s healem, tak naper vše do LoH




To byl teda průvan >:D
Až to otestuješ, můžem bádat, jak jsi na tom s healem a doplňováním Fury..(to musíš pak říct, jak to vypadá..)
PS: lepší na heal jak regen je rozhodně LoH, pak Life per spirit spent (to může být možná jednou i daleko lepší jak LoH) a regen je až poslední

A přehoď si ty fidlátka :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.04.2014, 20:43 hod.

Skyrim: Tak jaká?..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 25.04.2014, 23:47 hod.

Drsma : Hoj :) Nejak jsem se zapomel a dal jsem tomu od 20:00 do 24:00,ted uz valim spat :D Duvod zapomeni ? Je to naaarez ;) Barb je jak utrzeny ze retezu,co vidi to zabije pohledem a elitky jsou fuc max. do 10 sec. i driv.Pokud nejsou echt silne nebo nezdrhaji :) Takze T1 si v pohode ficim.HP moc nemizi a s Fury to tez neni spatne :) Na opasku se mi podarilo nahodit 15% cleave dmg :) Jinac to dneska padalo moc krasne.Par tech lg,setove planky a zakoncil jsem to set ringem.Ale vse slo na rozlozeni :( No co uz,casem to prijde :) Nikam nespecham.Ted se to hraje 100x lip a pekne to odsejpa.Uvidime co prinese vikend,treba se dockame Thunderfuryho :D

Toz aspon nejaky mensi report jsem ti pisnul a ted pelech :D

Prozatim cuzzz ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 08:41 hod.

No super, to rád vidím. Jen přece jsem měl pocit určité odpovědnosti za výsledek :)
Teď hlavně chodit chodit, vyhnat vejš procento na blesky a pokud budeš mít dobrý předměty na roll, myslím, že ještě na jednom, možná i dvou itemech, bychom se mohli vzdát VIT pro něco užitečnějšího. Možná by stálo za to nakupovat u Kadaly Amulety - rychlý řešení. Občas hodí docela solidní kousek a žluťáka bys prozatím za levno přetavil na blesky. :wave: Cleave fajn.

Co CDR? Je to znát? - tam jsme udělali kus práce..
Opravdu máš máš pocit, že kosíš rychleji?..
Kolik ti +/- crituje Cleave a kolik HotA?..

PS: nezapomeň si před blesky chránit zrak :lol:



Mě včera padalo úplný prd. IK chesta sice potěšila a mám ji v truhle, ale proti Cindercoatu je to stěží na uskladnění. Tak jsem varobil dva velký rubíny. Ale jsou to krutý ceny. Hlavně za vyndání. Úplně jsem na tom vykrvácel. Ale přínos lepší jak ve Vanille. +23k DPS. Tak aspon to :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 11:55 hod.

No nemůžu si to prostě vynachválit :) Před tvou velkou pomocí mi to připadalo,jak bych jel v traktoru :cry: a teď jako bych ho vyměnil za nějaký sporťák a kosím to hlava nehlava.Ano tak to vidím :) Zkoušel jsem i T2 ve 4 a taky to hezky šlo,jen jsem měl problém s léčením.Ze začátku mě podporovaly skilly ostatních,ale když jsme zůstali 2,tak regen jsem měl jen 895 a už mě nic neléčilo,kromě Health Globu.Takže na T2 to příště nacpu do LoH,pokud s někým zas zahraju.Sám to řešit nebudu,křížák mě hezky healuje :)

CDR je dost znát.Mám ho na 31.50 % a co chvilku mám k použítí ty blesky ze země nebo ty klacky z Avalanche :)

No cleave dava myslím od 1-2,5 M a HoTA dává 4-6 M .Snad nekecám,když tak se dneska na to mrknu nebo si to zase fotnu :) Každopádně jak jsem psal,elity se ani nestihnou rozkoukat >:D A opravdu je to velice svižné.A ty blesky mi dáváj no,zřejmě to budu hrát s brýlema :D

Včera jsem zkusil helmy za 300 shardu a nic,teď teda zkusím ten amulet :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 12:17 hod.

Já už protočil stovky shardů za rukavky a taky nic. Hold, za týden to asi nebude :)

Jinak super. Já si na bleskovýho barba začal pomejšlet hned, jak mi padnul Fulminator. Bleskovej mě hooodně láká, (mě se ty lightningy prostě zdaj účinnější jak Fire)..skoro závidím :D - k ohni mě přivedl Maximus a teď už jsem do toho nacpal tolik, že už u Fire víceméně musím zakotvit..

Ty crity mi stačej, šlo mi jen o orientační hodnoty.
DPS ještě vylepšíme skrz Eledmg. Jinak na tu T2 to bez LoH (léčení) nepůjde, to je jasný. Ty pagagon body uměj pomoct, to je fajn.

Teď jme teda nastavili dobrej základ, kterej funguje. Takže teď prostě jen stačí s lepšíma dropama ladit a ladit.. ;)


EDIT: na světě je před tebou jen 2691 známých barbů s vyšší CDR jak máš ty, to už musí bejt znát :twisted:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 12:33 hod.

Však jo,nemůže být všechno hned :) O to pak bude větší radost,když se podaří něco hezkého vygemblit nebo dropnout :) Uvidíme co mi dá dnes ta pekelnická hra :)

Základ je báječný,jako posun neskutečný a ani mi nevadí,že mi nějaké čísla klesly :) Já to hrál převážně ve stylu ,, jo super buffnu se a mám 924k dmg ,, předtím než jsem to začal řešit s tebou.A co jsem z toho měl ? Nic,jen jsem se tím trápil.A rychle jsem k tomu názoru došel,že se teď opravdu zaměřím na ty blesky a budu při každém slušném itemu,přemýšlet co by se s ním dalo udělat :)

PS : Včera v partě mě nejvíc pobavilo co tam napsal jeden typek :D prý ,, Hmm kolegovi by se hodily mé itemy :D tak je postnul a když jsem na konci viděl Earth,tak si říkám,on mě chce asi naštvat :D No,ale taky na nás přijde a ochutnáme ten set >:D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 12:44 hod.

Já stavím na úplně opačný věci zase. Já hrotím DPS pro řetěz a CDR mě vůbec nezajímá. Ale ty používáš 3xspell s velkou silou a ukrutným CD, takže to je zase jiná písnička. Jinak koukej na co jsem si vzpomněl, že jsem tu kdysi četl. Tohle napsal Kolmen. Je to od Wizů, ti jsou na CDR spacializovaní :twisted:

paragon - 10%
pasivka - 20%
born set - 10% :twisted: - u tebe bych navrhoval bunda + ramena
captain set - 10% :twisted: - u tebe bych navrhoval pásek + boty
ramena - 8%
ring na sety - 8%
ring soj - 8%
neck - 8%
Ruce na 10min shrine - 8%

Když schrastíš Grandeur ring (já mám třeba už dva) - tak ani tyhle dva sety nejsou zdaleka tak vzácný, jako třeba složit dropem zemětřas. Tudy bych se pomaloučku zkusil vydat já, kdybych chtěl jet to co ty :wave:
EDIT: jsem koukal, mám dokonce i plány na oba sety - to dáš ;) A ještě je pak tuším +20% bonus do EXP ...to ten Earthquakeář pukne závistí :D
Hodilo by to 51,5% CDR + Bulkathos Passivka + máme EQ s CD 50 sec = EQ každých 17 sec ze základních 60 :dead: :wave:
Šmarjáá, já úplně dostávám chutě si taky postavit CDR speciála :love:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 26.04.2014, 14:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 13:38 hod.

Skyrime, kapitánskej set (2ks) opasek a botky už dávaj 10% CDR a 2k life regen. To je do budoucna zkrátka povinnost ;)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 26.04.2014, 13:41 hod.

No mám co dělat :D Jak tak koukám.Zkusím teda tu setovou cestu a uvidíme :) To teprv bude masakr :D A ten ring omezující počet set věcí,kde bych ho mohl tak schrastit ? Četl jsem na foru,že banda po něm jde v A1 bounty,tak nevim no.Vždyť věci padají o náhodě,viď :) ?

JJ máš recht.Já se hlavně musím smířit s tím,že mi občas něco někde klesne.Takže tak jak jsi mi to napsal,mám se řídit tím,že se posnažím sehnat co nejvíc CDR :)

Dneska cítím nějaký velký ůlovek :lol: Hodím do sluchátek nějakou pohodovou music a pojedu si hezky SOLO :) Ale až večer.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 13:51 hod.

No, ten kapitánskej opasek a boty ti klidně naopak ještě můžou docela pomoct! Žádný ubírání víc, než je třeba :twisted:
Botky bys pořeboval lepší tak jak tak.

Na kapitána ten prsten ani nepotřebuješ 8-) Stejně musíš mít dva kusy setu. A hledat se ho nevyplatí, protože může padnout úplně kdekoliv. Prostě večer zapoj akumulátory, roztoč besky a GO! :twisted:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 26.04.2014, 14:23 hod., celkem upraveno 3 x.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“