WW Barbar

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 08:32 hod.

kromě skornu se snad nikdy nevyplatila 2h zbraň, 2x 1h s cd, statem a soketem byla vzdycky lepší

momentálně snad jen crus těží z pasivky ale pokud neseženu dobrou 2h tak i on bude mít 1h zbraň a místo pasivky bude nějaká užitečnější
navíc je 2h většinou pomalá a to mě prostě strašně vadí
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: WW Barbar

Příspěvek od Lucifer » 24.04.2014, 09:03 hod.

hulkxxxl píše:tak co jsem ci všiml z ats na amluletu udělej sílu, na bracerech bych dal místo loh +% lightning dmg, máš dost loh na zbraních, škoda toho puzlu dal bych pryč ats a místo ní cd
skusi bych přetočit tu + phys dmg jestli to ještě jde, jinak ww má dost malej proc na loh asi jen 1/3, a ten loh co máš může bejt třeba +10% dps na těch zbraních.. muj názor, single target je dost problém ale i s ww se to dá já to mám jako hlavní dmg skil, nastackovanou element dmg + % ke skilu a je to kombajn, jde to i hrát jako kombinace kladiva a ww už jsem to tu radil...
přijde mi že máš hodně +% života ale chabé rezisty, dps máš dost asi bych trochu obětoval a dal nějaké diamanty do gearu, skus koupit lepší helmu u kadaly nebo craft, pak taky lepší brnění s rezistem a jsi v pohodě, pak třeba koupíš pásek s allres... jepší mít větší obranu než kopec života pak se stíháš healovat tím regenem

zapracuj na toughness a s 700k dps (+ element dmg) jdi klidně na farmu t2 úplně v pohodě

boha to jsem se zas rozpsal kdyžtak písni klidnš pm :D
Díky - vymenen prsten za SoJ (zatim jsem ho neuprvoval), sic klesne DPS ale proti elitam +25% je zase znat (myslim ze mnohem zasadnejsi nez DPS u bileho bordelu), a v nahrdelniku vymenen AS za STR. Zda se to byt ted o neco lepsi, byt dle profilu postavy to tak nevypada....

http://www.diabloprogress.com/hero/kalo ... ER/2485649

Zatim jsem vic nevykoumal, hral jsem vcera jen chvilku, utratil 400 BS za prilby a zadna nebyla pouzitelnejsiu, sakrbe. Tak budu zkouset dokud se nejaka nepovede (sre me ten trapny limit na 500 BS). Jinak ted pri WW criticaly kolem 900k - 1M, a elity umlatim kladivem (pokud pri tom stojim v nejake jejich brecce tak to celkem doplnuje fury) pripadne pokud je zle pozvu si na pomoc 3 dedky. :)

Zatim neresim ementaly, to az casem bude par kusu equipu co by sel sladit.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 09:22 hod.

soj parádní gz nic bych neměnil, na bracerech bych dal el dps a je to

ono tě ta ast papírově hodně boostne ale u ww je to fakt jedno raději sílu na tom aluletu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 24.04.2014, 10:00 hod.

zduřte!
Včera jsem dropnul http://eu.battle.net/d3/en/item/hexing-pants-of-mr-yan v dosti kvalitní podobě, přišlo mi, že nejlepší bude je použít na WW barbarovi,
můj barbar je http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/40515031 ještě se starejma kalhotama ( trochu mi teda mrzí rozbít BH set :-/ )

Nějaké tipy, rady? Pojedu fire pravděpodobně kvůli bracerům. WW jsem hrával jen na softu za starých časů :)
Nebo by to chtělo lighting ? Kvůli generaci fury při WW? Jinak to skoro prakticky udržet nejde? I když mám v kalhotách ( :D :D :D ) regeneraci fury při pohybu ? Ptám se, než začnu sám něco zkoušet a měnit si hadry, abych pak nezjistil, že zbytečně :D

Zkusim se tu ještě podívat po nějakém nastavení skillů, protože jsem nový WW co se jedou ještě vůbec nezkoušel.

PS: žádné sebevražedné rady, hraji HC! :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 10:26 hod.

a je to takovej rozdíl těch 25%??? jinak já jedu ww s runou na fury, pokud mám cca 3 - 4 moby u mě tak se můžu točit donekonečna, když ještě seberu nějakou kuličku tak mám pořád dost fury

element dej přece podle skilů, fire je ti k ww s lightningem naprd i kdyby jsi měl jít znova pro zavařeninu a udělat nové bracery

PS: omg 800k života????? těch 250 vitky z bonusu setu ti chybět určitě nebude
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 24.04.2014, 10:59 hod.

jo já vim že mam hodně života :D , né že bych se za tim životem nějak moc honil, ale nějak se mi to sešlo :D takže je fakt, že ten bonus ze setu oželím. Ale je krásnej HP regen z toho :D
Mám frontu u jiných charů na reapers wraspy a tyhle nejsou úplně k zahození, takže zkoušet nové zatím ne ... no zkusim to, nastavim skilly podle tebe, jen dam runy s fire a vlítnu na ně :D

zníš, jakobys přehlídnul, že ty kalhoty zvedaj generování a DAMAGE o 25%, právě proto překopu barbara a vyprdnu se naházení ( ale čekám na 300 spearku a pak to prostě musim dát zpátky :D )

co třeba na tom mým leoricu vyndat vitku a dát tam crity a zachovat area dmg? v shouldrech pak dát třeba +life %, protože ten avalanche se nepoužívá tak často, aby zaujal své místo v hadrech

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 11:25 hod.

jo tak to jsem si nevšiml tak ww je potom prostě jasná volba :D, myslel jsem tím 25% regenru fury

avalanche já teda nepoužívám připadá mi že moc dps to nedělá, asi bych nechal area a dal tam cd když máš dost vitky ramena dej život nebo armor

kua ty gatě chci :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 24.04.2014, 11:27 hod.

hulkxxxl píše:kua ty gatě chci :D
:D :D :D Kadala dala , koupil jsem pak itemy ještě za 300 shardů, prošel 2 rifty, všem padali legendarky a mě ne ... možná jsou ty gatě fakt super že spravedlnost mi už nedovolila nic jiného dropnout :D
mám je myslim se STR+VIT+ARMOR+ 1 díra a 2 nějaké secondary a právě tam asi tu díru zdvojím a bude to hezké :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 11:33 hod.

z kadaly mám několikatery gatě ale ne tyhle, mámím z ní momentálně ice climbery ale marně zatím jen bt botky do robotky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.04.2014, 11:52 hod.

ja to farmim uz asi tak 3k shardov a iba asi tak 10 blackthorne blbosti, depth diggers, tie jammers atd... a stale nic :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 11:54 hod.

jo je to potvora koukám stream kde borec utratil asi 65 000 shardu chce wh opasek a stále ho nemá ani drop ani od kadaly
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 06:34 hod.

Hulku, sežeň si ty kalhoty :D je to mazec! :D ještě k tomu jsem dropnul včera http://eu.battle.net/d3/en/item/the-bur ... -of-sankis s +20% fire, + STR a + VIT ( i když teda jen kolem 640 ) a + něco a z toho by šla díra a to bude sado! :-D jen má dmg asi 2000 jen tak nevim :/ mam už teď slušnou zbran v hlavní ruce, ideální by bylo ject dualwield :D

no mrkni na mě, mám ty kalhotky už na sobě, taky se mi povedlo udělat CD na leoricu a nějak se mi nastackoval area dmg, je to celkem už slušné :-) kdybych přeházel itemy z crusaderů na onana tak to by bylo teprve něco :twisted:

ty kalhoty se projeví normálně v dmg číslu v inventáři a je tam lehká prodleva když se zastavíš, než dmg spadně ... takže na takovej furious charge by to taky šlo velice dobře nebo možná na crusadera a kladiva s runou že se točí okolo tebe jak budeš běhat

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 25.04.2014, 06:51 hod.

no je to paráda ale momentálně sháním ice climbery protože co se týká přežití tak je to asi must have item pro mě, ale kalhotům se nebráním

mám před sebou celej víkend hraní až mě z toho bude bolet zadek, no jsme zvědavej co mi popadá

pokud máš vysokej cc skus poslendí runu u batlerage, já s tím firt experimentuju nemužu se rozhodnout co je lepší :D


sekerka je super obětuj vitku a udělej z ní díru ty +% to nahradí

dw ti doporučuju jet tak na t1 pak je to myslím už velké riziko že v nějaké blbé situaci ripneš
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 08:11 hod.

DW nebezpečné i když v partě bude crusader a monk? možná ne, zkoušel jsem jednu zbran co mam jako rezerní a měl sem hrubé dmg přes mega při pohybu :shock: s tou fire axe by to pak bylo +20% navíc při elemental ...

jo koukal jsem že mám světově jednu z těch nejvyšších CC :D , možná zkusim ten battlerage nebo dědka výbušnýho řezníka místo avalanche :-D
když sundam štít, tak mi klesne to CC o dost, no uvidím ...

zásadní otázka: když výbušná runa na battle rage nebo Slaughter na wotb dá dmg, je šance že i z tutoho procne area dmg? :-)

sakra bych nejradši hrál 3 chary najednou :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 25.04.2014, 08:24 hod.

težko si vybrat char že? ale nato jsem se těšil s lootem 2.0 že hraješ a nasbíráš si gear na všechny chary sám bez AH

jestli procne z toho area další area si nemyslím, samo o sobě je to area dps to by byla kravina

hraju s monkem v partě takže mám stále štít z mantry a i tak byla včera situace kdy mě zazdili kopec arcane desecatoru a nevím čeho ještě v úzké uličce, skončil jsem asi s půlkou života (to bylo t3 myslím ještě pak jsme šli t4) a to jsem měl štít takže s dvěma zbraněma bych tam možná zahučel, dw beru jen na t1 a menší
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 09:16 hod.

to je fakt, protože kdyby area dmg třeba critlo, tak bych po tom mohl chtít aby to vyvolalo zase dmg z battlerage nebo Slaughtera :D

no zkusim to DW dneska a uvidim, jen musim asi překopat pasivky, něco na armor hodit...

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 02.05.2014, 07:03 hod.

trosku sa sem votriem... viete niekto zhrnut ako sa zmenila mechanika WW buildu oproti povodnemu D3? co som si len tak vsimol tak zrejme radikalne znizene/uplne zrusene generovanie fury z rltw a wotb je uz pase... nejake ine upravy? ci napr dmg tornad sa rata len z main a pocet tickov naopak z AS offhandu atd

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: WW Barbar

Příspěvek od An7yk » 02.05.2014, 10:50 hod.

to nevim, já to hraju s nebo bez sprintu ( pokud je druhy barbar s warcry v partě ) a jedu ohnivého, každopádně lidi dost hrajou tu elektrickou runu, která generuje nějaké to fury a ve spojení s těma bracerama od Malthela to docela s Fury jde

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 02.05.2014, 12:38 hod.

hmm, no myslel som tak celkovo supis toho buildu ako bolo niekedy, break pointy na AS, ake weapony na co najvacsi dmg output atd...

tu je inak stary topic kde bola mechanika vyborne popisana detailne a je tam aj update k tomu a nove posty, tak komu sa chce citat:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 497?page=1

scr
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scr#2683

Re: WW Barbar

Příspěvek od scr » 02.05.2014, 14:28 hod.

Punky píše:hmm, no myslel som tak celkovo supis toho buildu ako bolo niekedy, break pointy na AS, ake weapony na co najvacsi dmg output atd...

tu je inak stary topic kde bola mechanika vyborne popisana detailne a je tam aj update k tomu a nove posty, tak komu sa chce citat:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 497?page=1

jj puvodni muj build s ww a hota dohustenej bersekeem a sprintem s runou run like a wind byl skvelej se skvely mdmg a bersekera jsem vypinal jen ve meste...supr...je kosda ze to nenechali..protoze co si budeme povidat v parte s wizardem nebo dh nema barbar co se tyka rychlosti a dmg moc sanci

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“