KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 09:20 hod.

Aha :wave:
Tak jsem to už rozluštil díky AS na Amu. Není to úplně přesná metoda, vím, ale odchylka nebude velká. Je to dle dprogress.

Na Amu jsem zatím naroloval AS +5% - to dělá 49 830 DPS
Když bych naroloval +15% do Fire - je to +135 210 DPS Když +20% je to +180 280 DPS

Takže reálně by mohl být celkový přírůstek z průměru 157 745-49 830=107 915 DPS

Takže vydělám cca 100k EleDPS na postavě, ale přijdu o 5%AS který se s největší pravděpodobností odečtou z poškození Maximova řetězu. Ten je pro mě ale dost důležitej. Ale asi fakt půjdu do Fire.
Rád bych před fire ještě rollnul na Amu Physical, abych zkusil, jestli physical podpoří crity řeťazu. Ale je to ekonomický peklo, za kozatou jsem už utratil přes 2M a vyhodil pět Fl Imperial Topazů, takže musím opatrně.. :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 09:39 hod.

Toz ja nevim co vy hrajete synci :) Ja asi mam jine Diablo nez vy.Zrejme se rozplacu :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 11:25 hod.

Co blbneš, vždyť máš lepší/stejnej gear jak já :P

Máš sice o 100k nižší DPS (na bnetu víc jsem línej to řešit) ale dvojnásobnou tuhost. V čem je problém? Na T1 to musíš mastit jak nic a umřít snad ani nemůžeš. Já už ani nevim, kdy jsem s půlkou tvojí defense zdechnul.. 8-)

edit: mi to nedalo. No, máš 790k EleDPS a já 1,24M. (oba bez paragonu) Hraješ CS. Záleží, co chceš hrát, jestli farmit T1 zbav se trochy defense a nacpi to nejlíp do EleDPS - tam máš obrovský rezervy, vidím pouhých 18% do physical jinak nic..S touhle defense na T1 mrháš :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 11:49 hod.

No ja vim,moc to hrotim :) Musim si uvedomit,ze nehraju tak casto,tak nemuzu cekat excelentni dropy :) Jj T1 jde celkem jak po masle.Kdyz se buffnu,tak mam 924k dmg.Jeste jsem nemel stesti na nejake % ke skilum.Mam jen na ty physical.

PS : Pridal bych si te do FL a ze bychom probrali meho barba.Teda pokud bys mel naladu,cas a chut :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 12:24 hod.

Klidně proberem, pokud mi věříš, ale spíš tady. Bo pohyb na foru je pozitivní pro forum a vzhledem k tomu, v jaký sekci se nacházíš ti musím sdělit, že jsem na svůj pustoprázdnej FL náležitě pyšnej :lol: >:D

O víkendu by mělo bejt víc času, tak skouknu tvýho barba líp, ale pro začátek bych reagoval, že nemáš věci +Eledmg. Tak si je přece udělej?! Pro začátek jsem rolloval jen žlutý věci, protože je to "levný". Tím jsem zajistil rychlost farmy a později s větším počtem lege jsem měl víc matroše a mohl si sem tam upravit i nějakou tu lege.

Pokud se podíváš na dobrý žlutý a obyčejný lege bez spec vlastností, tak mají klidně stejný staty = za málo peněz hodně Eledmg muziky. :wave:
Legendárky se podle mě vyplatěj jen ty, který mají specku, která za to stojí. To je ta hlavní reference..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 15:02 hod.

No vis jak,tve prispevky ctu docela uz dlouho.I tehdy jak si jel solo bez AH :) Takze verim.No musim to vic poladit.Hlavne sehnat matro na craft apodobne :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 16:33 hod.

OK. Nejspíš v sobotu to prohlídnu líp a napíšu ti svoje názory/postřehy. A ty si pak z toho můžeš vybrat, co se ti hodí a co ne nebo to můžem probrat 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 16:38 hod.

Super parada :) Budu teda cekat :) Jsem rad,ze si na me udelas cas.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 16:48 hod.

Průběžně se zeptám/upozorním, co mě napadá. Rady budou pouze ke hře solo, k partě nemám co říct :P Takže to tak ber. Taky by mě zajímalo, jestli nemáš nějakej předmět, nejlépe zbraň, na které by stálo za to začít stavět. (u mě to byl Maximus) Ale mám třeba i Fulminator a časem si kvůli němu asi pořídím ještě jenoho bleskovýho barba.
Můžu ti kecat i do buildu?..Máš nějaký herní preference? Pokud ne, směřoval bych to na navýšení DPS a velmi rychlý kosení T1 kvůli maximalizování šancí na dropíky a sběr matroše..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 17:02 hod.

No zbrane :) Mam jen ty co vidis na mem diablo profilu.Takze Fulminator mam taky :) Jinak vylozene cekam nejaky drop,diky kteremu bych mohl nejak zacit stavet build :) Zatim to hraju tak nejak splacane podle toho co jsem nadropoval a od nekoho okoukal build.A jen si ho podle sebe pomenim :) Klidne mi porad ve stylu solo.Jsem sice v klanu,ale vicemene rad hraju sam a delam si ve hre co chci :) Hlavne nikam nespecham.Co se tyce buildu,urcite si poslechnu nejakou tu radu :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 17:19 hod.

:lol: jsem ho přehlídnul, soráč. Koukal jsem zatím jen na čísla, říkám, že musím kouknout líp :wave: (navíc u toho hraju :oops: )

OK, takže pro začátek to budem směřovat na Fulmouš a blesky. Ve zbraních bych problém neviděl.

edit: OK, když už do toho čumim, tak dojedu Rift a mrknu na to hned a něco sepíšu, ať můžeš o víkendu zabrat >:D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 17:35 hod.

Jasny v pohode :) Jen hrej,nechci ti ubirat cas :) Kdyz budes moct,tak se teda jukni :) Jj blesky nejsou spatny,jeste by se hodil Thunderfury sword :) A jel bych to treba na ten lighting.No bude se to predevsim odvijet od toho co dropnu ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 18:45 hod.

Budu psát věci i z hlavy, abych všechno nehledal do půlnoci, tak se nesměj. Všechno jsou jen moje názory, takže si to přeber podle svýho, každej má rád něco jinýho. ;)

Tak jedem.

Musím začít buildem:
1. Cleave - OK (blesk)
2. Seismic Slam - super imidž, ale strašně drahej. Nahradil bych Hota s Thunderstrike. (blesk) Ten stun je tam fantastickej a půjdeme níž s defense, takže se s tím dají skvěle krotit moc rozdovádění eliti (nekonečněkrát ověřeno ve Vanille) - stačí klepnout jedinýho pidimoba bílýho a stun pro elitku je na světě.

3. Battle Rage bych nahradil za Into the Fry. Máš vysoký CD a málo CC. Tím se to zlepší a budou častějc super šupy
4. Berka používám na heal - Thrive on chaos. To proto, že Berka používám čistě jako vytahovač z průseru. (mráz, nebo nečekaně silná elita tak na léčení)
5. Zemětřas logicky The Mountain's Call (bleky a redukce CD - super)
6. Avalanche nemá blesky, takže bych volil redukci - Lahar

Passivky - celkem OK, jen bych na T1 vyhodil Suprstition a nahradil buď Brawlerem, nebo Rampáž

Rozhodně bych zkusil taky bleskový WW místo HotA, co to udělá, protože to krásně doplňuje Fury a neklade to zvláštní požadavky na gear.


Gear:
Pokud chceš jít cestou Avalanche/EQ/Berk, rozhodně bych se zaměřil na CDR (cooldown reduction). Používáš dual, takže bych se vykašlal na AS a soustředil na CC (CD máš dobrý).

- ramena - přerollovat na CDR
- hlava - diamond
- amulet - rollnul jsi CC, OK. Ale pokud bys měl podobnej žlutej, místo VIT + blesky
- tělo - no asi OK, ale slabý
- ruce - AS bych nahradil CDR
- bracery přerollovat na + blesky!
- opasek regen pryč (kdyžtak dohnat paragonem přes LoH popř. regenem, kdyby bylo málo, passivkou apod.) nahradit Cleave nebo spíš zahodit úplně a nahradit opaskem (klíďo žlutým) se STR, Cleave, AR, Life per Fury spent
- žlutej ring AS přerollovat na CDR
- lege ring - otázka co s tou AS. Ale vzhledem k omezeným zdrojům bych to nechal jak to je
- gatě - pěkný, OK
- botky - tam máš rollnutý globy tak así víš proč, takže OK

Udělal jsem jen reakci na to, co máš, nechtěl jsem ti překopat všechno, protože to ani není jak udělat, když dropujem. Samozřejmě jakýkoliv spešl vybavení s EleDmg do blesků vítáno. Existuje bleskovej opasek, Macek Odyn, Andariela nebo Stone of Jordan Ring. (jestli ti nevaděj štíty, tak třeba i Lidless Wall) Dobrej set má samozřejmně přednost, ale sety sem teď nemá cenu tahat. Omezil jsem ti AS, protože pro dual není tak důležitá. Pozkoušel bych určitě! i passivku Bull-Kathos místo Superstition. Co jsme kde ubrali z DPS zase vyleze díky Eledmg do blesků a hlavně budeš mnohem rychleji valit Avalanche a Zemětřas. A není to, podle mě, nijak drahý změnit. Na doladění bych pak použil šutry. Máš asi kupu goldů, takže by to neměl bejt problém buď nasadit víc rubínů, nebo nacpat diamondy do bundy.

No a na finální doladění máš ještě Paragony, pokud by bylo potřeba dohnat něco, co na gearu chybí.

To je můj skromnej první pohled ;)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 25.04.2014, 07:46 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 24.04.2014, 19:05 hod.

skyrim1988 píše:No vis jak,tve prispevky ctu docela uz dlouho.I tehdy jak si jel solo bez AH :)
Ale, DrSmík si našel fanouška :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 19:16 hod.

Ty dacane jeden :lol:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 20:22 hod.

To ja si nasel jeho :D Nemam totiz moc casu na vytvoreni sveho buildu a jinych vecicek,tak se rad necham inspirovat od ostatnich,kteri tomu rozumi vic nez ja.Proto jsem si nasel Drsmika,jak pise Lemur :) Velice me potesilo,ze tu nekdo takovy je :)

Co se tyce tech zmen : Poupravil jsem co se dalo a na co byl matros.CDR ted mam 25.10% a podarilo se mi narolovat 17% blesku na bracerech :D Chybi mi jen zmenit opasek a amulet.Chestu snad dropnu jinou :) A vubec snad neco pekneho dropnu.Zitra se po praci vrhnu na zkousku tech zmen co jsem provedl.

Pochopitelne prozatim moc dekuji za rady a hlavne za cas :) Budu tady podavat prubezne hlaseni jak se mi vede apodobne...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 20:51 hod.

Skyrim:
V rychlosti jsem na to kouknul. Vypadá to dobře. Rozdíl mezi mou a tvojí Profile DPS zůstal 100k, takže žádný ztráty. Rozdíl už je jen v bonusech za blesky. Potřebujem ještě dostat nejmíň do Amuletu blesky, ale do tohodle se to asi nevyplatí. Počkal bych na vhodnější.

Přišli jsme jen o 2M tuhosti, takže podle toho, jak ti to půjde při testu, bychom mohli jít víc do DPS. V Paragonu bych narval body do CC, tam se snadno experimentuje 8-)

No a hlavní je, že při tom máš o 1/4 kratší cooldowny + passivku. Jsem zvědavej, jak se ti změny budou zítra pozdávat.
Zatím držím palec na bleskovej opasek a Andarielu!! :wave: (to by bodlo jak hrom)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 24.04.2014, 20:57 hod.

Urcite o tom zitra poreferujem :) Ani nevis jakou mam z toho radost.Tohle ten muj barb potreboval,poradny kopanec smerem na tu spravnou cestu :) Dekuji za podporu :) Budu se snazit dropnout neco z toho,co jsi napsal :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.04.2014, 21:03 hod.

Mno, asi to bude docela jiný a asi to hned nebude úplně ono, ale jak říkáš poreferujem. Prostor na ladění je pořád velkej 8-)

Nechtěl jsem ti nutit nějakej úplně jinej build. Myslím, že stojí za to prvně zkusit optimalizovat to, co sis nastavil sám.
Tak zejtra jsem zvědav. :wave:


EDIT: a málem bych zapomněl - odzkoušel bych taky stoprocentně rozdíl s +0 a +50% Area Damage z Paragonu. S bleskama by to mohlo bejt dost znát :idea:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 25.04.2014, 05:53 hod.

Dobre ranko D. ,

urcite to dneska prubnu.Dam si par bounty a nejaky ten riftik :) Area DMG mam myslim 18%,ale nacpu tam jeste trosku :) Blesky mam rad od malicka,takze se to bude krasne hrat :) A rekl bych,ze by mi dost i pomohl drop toho swordu Thunderfury vid ? Nechci nejak chytracit,ale ten by pasnul k tomu lighting buildu.No nezbyva jen cekat a doufat :) Uvidime jak a co bude padat :)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“