Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 23.04.2014, 12:12 hod.

Darkness: ty crity za 3 mega dává tvůj templář? jinak pěkné videjko :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 23.04.2014, 12:26 hod.

Ad je takový asi zbytečný na T1 aktuálně....
Jinak jak si pokročil s výbavou víře wize?
To DC je sice pěkný, ale nikdy Nevis kdy přijde a v čem zrovna budeš....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 23.04.2014, 13:10 hod.

@Drsma: diky za odkazy, akorat, ja prave premyslim nad tim jak ukazat, ze mit Area Damege je daleko lepsi, nez ho nemit, ne sledovanim cisel, ale at je videt rozdil na prvni pohled, v tom jak rychle to pada.... vim priblizne jak to udelat, ale premyslim jak zajistit opravdu srovnatlene podminky - pocet mobu a dps....

@Asocial: a zkousel jsi, jaky je rozdil v tom rychle s AD a bez? A o na jake obtiznosti hravas?

@Kubizek: crity z 3 mega dava amulet :) Templar seka za par set

@Kuki: zkousel jsem jen tak stat i na par elitkach i na KW v A1, a ten i kdyz vzal obcas tretinu zivota, tak se mi rychle bud dohealoval, nebo dal leceni templar
- to melo jen ukazat, jak ucinny muze byt regen a loh i pro wize ....

Area Damage na T1 zbytecny? Jasne, ale kdo se bavi o T1? Ja bych treba chtel brzy zacit farmit T4-T5, jen chybi lidi,
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 23.04.2014, 13:23 hod.

T4 už sem byl a když se to dobře podkládá se to da.
Jj ten ad jasny, ale jsou to zbytečný body v paragonu, když někdo farní t1 s velkým Dps.
Na větších tormentech to poznat je, ale proč proboha tam nic nepada?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Mlok » 23.04.2014, 13:28 hod.

Ono hlavně u AD záleží na konkrétním buildu a výbavě.

Pokud mám postavu silnou spíše na single target, tak AD pomůže opravdu hodně. Pokud mám postavu silnou na velké skupiny, tak AD samozřejmě také hodně pomůže na velké skupiny. Ale co mi je platné zrychlení pro velké skupiny, když budu mít u postavy největší slabinu na single target. V takovém případě pak nebudu chtít na věcech mít AD (když místo AD můžu mít něco co mi pomůže na single target).

Já to mám u svojí Wiz. kompromisně. Z paragonu mám v AD všech 50 možných bodů i když mám teprve 229 paragon (a že by se mi hodilo i resource cost reduction a life per hit na které zatím bodíky téměř nezbývají).
Na věcech ale AD neřeším vůbec. S těmi 50% a aktuálním buildem už jsem znatelně slabší pro vyšší tormenty na single target a ne u skupin. A jak se mi bude dařit postupně přidávat CD redukce, tak tím ještě větší rychlovka budou velké skupiny.

A když jsem zkoušel o něco vyšší torment než na který zatím mám, tak problém vždy byl dříve se single target než s velkou skupinou, což ukazuje, že přidat více AD na věcech (a tedy nejen z paragonu) problém nevyřeší (na single target by to bylo ještě horší).

AD dost pomůže i na elite packy když je v buildu k dispozici něco, co dostane celý pack dostatečně k sobě. U Wiz. WH.

A pak také bude velký rozdíl hrát sólo a v partě. V partě může být jedna postava zaměřena hlavně na velké skupiny a nebude vadit, že bude slabá na single target. Pak může jít kombinací area skill + maximum AD. Když hraju sólo, tak musím mít postavu vyváženou na vše.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 23.04.2014, 13:49 hod.

... kdyby jste potřebovali na T4-5 stahováka a tanka, tak můj monk je k dispozici ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 23.04.2014, 13:50 hod.

@kuki: Ja bych rekl, ze na vyssich tormentech nic nepada, mozna proto, ze zabijis pomalu a zabijis pomalu, protoze nevyuzivas area damage a dalsi vychytavky co nabizi end game buildy ROS ... i kdyz je tvuj frozen orb wizard paradni, na T5+ ho proste nedostanes, protoze uz jsi skoro na hranicich moznosti toho buildu

Ja chci na vyssi tormenty, protoze nad PL 300 uz lezou expy pomalu a nad PL 400 je to jeste horsi, a aby nejakym viditelnym tempem pribyvaly levely nad PL 500, to jinak nez rychlovarma T5-T6 nepujde

@Mlok: diky, usetrils mi psani, to uz je realnejsi pohled na vec
- jak pises, to prave delam - kdyz je v parte monk, nastavim skily ciste na dps, kdyz stahovak neni tak si ho musim zajistit sam s Black Hole nebo jinak
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 23.04.2014, 13:56 hod.

Je pravda ze v tomhle ten fire bude někde jinde, jen něco dropnout...
Když koukam na dprogress tak skoro všichni nahoře maji fire.
Je tam myslím jeden cold co ma o 1m větší ele dps, a to by pak mohlo bejt pěkný, co myslis?
Jsem ted zaměřenej jen na fire, ale Orb pude asi pryč.
Btw. Včera mi padl tal rasha pasek a já myslel ze ten set je jen mýtus.:-D
K te efektivitě i na SC t6 nedávají úplně jak bych si představoval...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 23.04.2014, 13:59 hod.

... já teda popravdě doufám, že T6 se nikdy efektivně a rychle farmit dát nebude :-)) ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 23.04.2014, 14:00 hod.

@mdmT: dam vedet :) koukam sety uz mas slozene paradne, ted jeste slusnou vybavu pro zoldaky, at jsou uzitecni ..., taky na tom pracuju. Templar a Enchantres uz nejaky zaklad maji, ale Scoundrel zaostava.

A furt mi nepad "the ring".
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 23.04.2014, 14:03 hod.

Ale půjde, možná.:-D
Na větších T už je poznat i když ma někdo jeden skill k ničemu i blbe poskladanej gear atd...

Jakej ring?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 23.04.2014, 14:07 hod.

...předpokládám, že myslí Royal .-) ... je fakt, že s ním je to super, protože umožňuje na sobě mít 3 kompletní sety .... navít BT a Augh s redukcí od elit ... a pak jsem měl kliku, protože mi padli IC, tzn. díky kombinaci IC+BT jsem imuní vůči skoro všemu na zemi ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 23.04.2014, 14:21 hod.

Me konečně predevcirem, ale na colda ho zatím nemám s čím dat, takže je na fire kde mám aughild a být zatím....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 23.04.2014, 15:06 hod.

Rychlofarma rychlosti jakou se farmi T1 asi ne, ale myslim si ze T6 pujde mozna srovnatelne s tim jak se farmi ted T3-T4, akorat to bude trochu nebezpecnejsi. A pujde to tak jenom fakt dobrym sehranym tymum. I kdyz nekdo se slusnym buildem to zvladne i solo - to je o hodne lehci nez hrat ve ctyrech - ale na HC to asi moc lidi solo nebude riskovat ... Tak jak driv MP10 - spousta lidi by to i dalo, ale hral to malokdo. Tezko rict.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 23.04.2014, 16:52 hod.

Darkness píše:Nic az tak zajimaveho, jen ...

Btw, kolik se ti povedlo nejvic na WD CDR? A co je nejvetsi vyhoda pro tebe?
Zatim se nesnazim o maximalku, cekam na ring a setrim FS na crafty setu a nasledne enchanty.
Aktualne mam 38 a kdybych probral bednu, tak jsem na 50.

Jinak vyhody jsou jasny. Uz ted muzu v pripade nutnosti plynule prechazet z SW do horrify (v podstate double armoru). Samozrejme bez GI pasivky, ta umi CD vymazat uplne. Dalsi boost je samozrejme skoro perma totem. V riftech mam cerstvej totem skoro na kazdou e, a to i kdyz to odsejpa... na bossaky/ubery na T5+ to same zajisti vymena pasivky. SH s posledni runou mi crituje taky vic nez slusne, takze tam je CD redukce znat brutahle hl na skupiny 3 a vice mobu. No a az dropne helma na pety, tak je pak udrzim porad i na vyssim T. Myslim samozrejme tu silnou gargu hlavne (ted si nevzpomenu na jmeno).

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od diamondcz » 23.04.2014, 19:58 hod.

Já jsem přešel právě na fire po tom co se "nerfnul" frozen orb a musím říct, že jsem celkem spokojen. Tady je pro inspiraci můj build na fire http://www.diabloprogress.com/hero/yond ... a/40803890 ještě bych chtěl hodně věcí vylepšit a vymačkat víc fire bonusů, ale nějak už se to nedaří. Rád bych ho dostal do amuletu a možná nějakou fire weapon a byla by to pecka :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 23.04.2014, 20:11 hod.

Tyjo pěkný....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 05:39 hod.

@diamondcz: pro zacatek dobry, ale schvalne by me zajimalo na jake obtiznosti s nim jsi schopen farmit a jak rychle sejmes treba nejakeho bosse, vsadim se, ze i kdyby jsi pridal vic fire bonusu, nebudes davat vetsi damage, nez moje carodejka se skoro polovicnim DPS dle profilu, ani elemental bonusy totiz nejsou vsechno.... ale za pasek a aughild set mas velke plus
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od diamondcz » 24.04.2014, 06:29 hod.

No schválně můžem zkusit udělat nějaké srovnání na konkretním případu. Určitě za něj budu rád, a aspoň budu vědět jákým směrem bych dál směřoval postavu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 24.04.2014, 07:08 hod.

Zkus dat treba Ghoma T3, to uz jsem meril s nizsim DPS a muzu premerit ted, kdyz jsem zas neco upgradoval.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“