KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 19.04.2014, 19:59 hod.

Jj diky :) Ozvu se,az se mi podari neco z toho dropnout.At uz to vypada tak nebo jinak ;) Rukavky mohly byt o neco malo lepsi no :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.04.2014, 20:33 hod.

To mohly, ale plánuju změnit cooldown za CD a bude to aspoň takovej průměr,..staty dobrý 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 19.04.2014, 21:23 hod.

CD se tam bude vyjimat hezky ;) Tak hlavne,at se to povede maximalne na po 3 nebo driv.Ja se uz asi 10x snazil nacpat soket do 2handy pro Crusika a porad nic :D Ubira mi to me nervy,protoze ty souly nemam a pak se modlim,kdyz mam alespon 1 :D

PS: Nevzdam to ! O tom Diablo je,nevzdat to,kdyz neco nejde :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.04.2014, 23:17 hod.

Vydržaj, pionier :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 20.04.2014, 08:09 hod.

Si pis,ze vydrzim ;) Nebo mi do te doby padne Maximus,po kterem taky prahnu :) Jenze urcite bude bez soketu,takze zkouseni opet zapocne :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.04.2014, 10:16 hod.

Já mám Maximy dokonce dva. Oba byly bez díry. Ten lepší nosím a ten horší je zatím v záloze. Možná ho pak provrtám a dám na křižáka, ale teď jedu jen barba. Zatím mě motivuje hledání setu, takže odreagovávací pauzy v podobě jinejch charů teď nijak nepotřebuju 8-)

Maxim není až taková vzácnost, určitě padne ;)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 20.04.2014, 10:29 hod.

No budu muset Cruse nechat spocnout a pujde se na Barba :) Prave tem Maximus me laka.Crusikovi by udelal radost :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.04.2014, 08:22 hod.

Padnul Mi Cindercoat :!: :love:

Tak se mi zdá, že snad budu muset naexpit ještě jednoho barba. Díky Maximu a Cinderu začíná bejt DrSmák dost úzce zaměřenej na Fire a včera mi padnul Fulminator. Přehazovat dokola geary a build Fire/Lightning se mi opravdu nechce..

To už zavání orgiema z D2, kde jsem měl brba na sekyru, meč, palcát,... :P (tehdy samozřejmě kvůli pevnýmu skilltree)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 21.04.2014, 09:29 hod.

Hezky se ti dari chlape ;) No ja vcera aspon zvedl DMG bez buffu na 700k :) Z baliku padly slusne bracery,ktere jsem trosku poladil.Pak craft opasku a nakonec za 400 b.shardu jsem vygemblil uchazejici gatky.Aspon nejak me ta hra odmenuje :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.04.2014, 09:51 hod.

Díky :)
Ještě ten zemětřasnej setík :love: :P

Náhodou máš zase moc dorbrou tuhost. Já zatím stavím hodně na DPS. Určitě do tý doby, dokud budu potřebovat farmit T1. Pořád se s matrošem a BS motám mezi nula a nic v zásobě :D

Já u Kadaly včera koupil čepku. Nejdřív mě moc nezaujala, ale po drobné úpravě je zní pěknej kousek :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 21.04.2014, 10:14 hod.

No ja se moc nevyznam,tak se to aspon snazim mit nejak v rovnovaze :) Casem podle lg bych urcite sel nejakou tou presnou cestou :) Matros ? Tak ten mi schazi taky :) Za kazdy forgotten soul jsem happy a hned ho poustim do sveta.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 21.04.2014, 16:44 hod.

DrSma: Gratulace, taky bych rád ten set s botkama někdy v budoucnu vyzkoušel, vypadá to zajímavě.

Co se týče mého snažení, tak jsem dodělal Crusadera na 70, takže se postupně pustím do jeho vylepšování. Z prvního H. balíčku na 70 mi padl zajímavý prstýnek, určitě by s ním šel udělat nějaký Fear Build, takže jsem si ho schoval a padla mi do buildu vhodná zbraň, ale rád bych ji v 70 LVL verzi.

ObrázekObrázek

Build jedu momentálně tento a jde to vcelku pěkně.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.04.2014, 16:53 hod.

Díky, díky.

Ten prsten mám v bedně taky, ale na nic se mi zatím nehodí. Ten bude dobrej pro ranged, což není 2x moje parketa..
Flail bude mít v sedmdesátkový verzi +/- o 600-700 DPS víc, což by byl sakra rozdíl, to jo...tak držím palec :) (mě ještě teda nepadnul ani jednou)

Já křižáka momentálně vytahuju jen když mám plnou bednu lege a před salvage to křižník po DrSmákovi probufetí, jestli se něco nehodí :green:
Vždycky ho pak půl hodinky testuju, ale nedává mi spát jeho defense. To je brutal. Do singlu není moc silnej, ale plošně to hrne a hlavně zblokuje snad všechno, co na něj jde :shock: Na HC mi přijde naprosto ideální melee.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 21.04.2014, 17:09 hod., celkem upraveno 1 x.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 21.04.2014, 17:00 hod.

Zatím se mi za něj hraje dobře, block mám v kombinaci s primárkou někde okolo 45%, takže to mi zatím stačí a do budoucna to snad ještě vytáhnu vybavením. Nechci to moc nahánět přes build, abych měl i pár skillů právě na DMG. Možností jak poskládat vybavení je teď plno.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.04.2014, 17:09 hod.

Fakt se mi teď hrozně líbí, jak to udělali. Staty mají na Itemech všichni skoro stejný, všechno na jedno brdo a rozhodujou lege s extra bonusama. Kolikrát jeden Item nasměruje celej vývoj postavy, pokud to za to stojí, takže každej robí všechno trochu jinak. Super :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.04.2014, 20:47 hod.

Škoda, že teď ještě není moc spolehlivejch kalkulátorů pro RoS.
Silně zvažuju, že zkusím na Amuletu vyměnit 73-135 Damge za + Fire Skills (až 20%).

Ale stojí to BS + šutry, takže pro mě ranec. Nevím, jestli se do toho pouštět, nebo ne. Zatím nemám tolik našetřeno, tak mám aspoň čas o tom zatím podumat, jestli se to vyplatí..

Momentálně mám +57% Fire (1,27M EleDPS), takže bych se mohl po úpravě motat kolem +75%...což neumím moc odhadnout, co by s DPS napáchalo..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 21.04.2014, 21:22 hod.

Taky bych pro podobný kalkulátor našel využití :).

No podle mě výjde +20% Fire líp, zkusil bych zjistit kolik dělá cca těch 73-135 DMG rozdíl v DPS. Našel bych na ringu nebo amuletu něco podobného a zkusil nasadit a pak vyměnit za nějaký bez toho, sice to bude dost orientační, ale pro obrázek to stačí. To přetavování legendárek je ale kolikrát celkem mastná záležitost, hlavně když je tolik možností rollu jako u toho amuletu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 21.04.2014, 21:42 hod.

Vyplatí se urcite fire.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.04.2014, 09:07 hod.

No, ještě mám totiž v hlavě jeden otazník. Nevim (nikde jsem nenašel) jaký druh dmg dává řetěz z Maxima. Vypadá to sice na fire, ale stejně dobře to může být physical.
Mě se totiž zdá, že při poslední změně DPS z klasiky (CC,CD apod.) na +Fire se snížily crity řetězu.

Další snížení nechci riskovat, na Maximu stavím. Takže by se nabízela myšlenka měnit za Physical a ne za Fire. Ale nepochopil jsem, jestli se physical skills promítnou společně s fire do celkové DPS. (vím, že pokud člověk používá fire skill a nemá bonus na +fire, tak by mu měl makat bonus +physical) - physical by mi navíc posílil Rend, Leap i Berka..

To je maglajs :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.04.2014, 21:01 hod.

Olalá
Tohle po delší době pohnulo s DPS :)

Obrázek

Ještě bych prosil Magefist, než napadá setík >:D

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“